Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 13, 2012

August 13, 2012 Thrive

 !

מסר  של Blossom Goodchild מיום13  באוגוסט 2012

בלוסום: שלום ידידיי. שבוע נוסף הסתיים כאן על כדור הארץ. אין לכם יותר זמן... עם זאת, איך התנהלו העניינים עבורכם?

פדרציה של אור: אנו מוודאים שלמרות שמתרחש אי-סדר ושיבוש באי-הוודאות האוניברסאלית, בסך הכול, הכול זורם נהדר.

בלוסום: איך הייתם מסבירים אי-וודאות אוניברסאלית?

פדרציה של אור: היינו אומרים שיש צורך כה רב בתשומת לבנו באשר למעבר הצפוי ולא תמיד זה אפשרי לקבל תוצאות שהעדפנו אותן. עם זאת, באופן כללי, אנו מאוד מרוצים שהכול גלוי(מעל השולחן) ובמסלול.

בלוסום: נאמר לנו שאנו כאן על האדמה מבצעים היטב את חלקנו בתוכנית. למען האמת, אנו איננו יודעים זאת.  עם זאת, אם אתם אומרים זאת...נלך על זה. מה אתם אומרים לגבי מה שצפוי לנו בחודשים הקרובים?

פדרציה של אור: טלטלה ומהפך של הרבה דברים שחשבתם שהינם יציבים.

בלוסום: אה נחמד! אז, משהו לחכות עבורו?

פדרציה של אור: היינו אומרים שכן, זו תהיה הדרך הטובה לבחור להסתכל על כך.  כיוון שכול מה שעומד להציג את עצמו הכרחי על מנת שהשינוי יתרחש. שינוי לא יכול להתרחש מבלי שתיפטרו תחילה ממה שמהווה את בית הספר הישן. יש להסיר את מרבית הדרכים הישנות ולהחליפן בפורמט חדש אשר, בלי ספק,  ישרת את כולם.

בלוסום: אנו יודעים שדברים מתרחשים... עם זאת לא בדיוק כפי שציפינו. אוקיי... הרשו לי לנסות לנסח את הדברים באופן שונה...כיוון שלעיתים קרובות זה נראה שאנו חוזרים שוב לאותו מקום. לדוגמה... נניח שאנו מזנקים לאוגוסט 2013...מה אתם צופים שתדברו איתנו אז?

פדרציה של אור: אתם כה משתוקקים להתקדם, האם לא כן?

בלוסום: לא...למעשה טוב לי איך שאני... עם זאת, בהיותי כאן למטה בזמן זה... ורק נשארו כמה חודשים עד דצמבר 2012... ו... כיוון שספרו כה הרבה גרסאות על מה שעשוי להתרחש...זה יכול קצת לבלבל. אם אתם מעדיפים לפטפט על משהו אחר...זה מגניב. כול מה שאתם חושבים שיהיה המועיל ביותר עבורנו/לנו לשמוע.

פדרציה של אור: זה מה שאנו רוצים שתשמעי....כי עומד לבוא ויבוא זמן בו ייפתרו כל הדברים אשר מפריעים לראשך ולליבך עכשיו. כל התמיהות וההרהורים על מה קורה...אינו קורה... כלל וכלל.  אתם הייתם נבוכים מאוד מההצעות שהוצעו באשר לאופן בו יסתיימו יתרת הימים בשנה זו בלבד. אתם נאבקתם עם עצמכם האם להאמין או לא להאמין למסר אחד מנשמה אחת או אחרת. אתם הוטרדתם במידע מוטעה על מנת שתסיימו במצב של חוסר אמונה באשר למשהו שעליכם לעשות בימים העתידיים שלכם על פני כדור הארץ. איך אתם מרגישים? איך אתם מרגישים עם כל זה?

בלוסום: כפי שאתם אומרים...נבוכים. בכנות, אני לוקחת כל דבר שאני שומעת או קוראת עם קמצוץ של מלח...וידידיי...בכל הכנות...זה כולל גם את כל מה שאתם אומרים לי. זה עשוי להיראות משונה... אבל כאשר אני שוקעת במחשבות על כל זה... מה עושה אותי שונה כלשהו מאחרים? מה עושה את המסרים שלכם יותר אמינים מאשר אלה של אחרים? כן כוונתי היא עבור/של אמת...אולם כך גם רבים. הכוונה שלי...אני לא מתכוונת להפסיק לתקשר איתכם...וללא ספק למדתי רבות מכם... אולם עד למועד כאשר כה רבים מכם...או מישהו אחר שאינו על הפלנטה הזו אומר לנו...למעשה מגיע ל...נשארתי כשאני מרגישה את ההחלטה להמשיך לאורך הדרך... ופשוט לראות מה מתרחש בעודי נוסעת. האם אתם מבינים מדוע?

פדרציה של אור: במידה מסוימת. עם זאת, ברמות רבות אחרות אנו מוצאים שזה מוזר שאת מרגישה כך. אין אנו שופטים החלטה זו ועם זאת מדוע את בוחרת עדיין לתקשר איתנו ועם זאת אינך מסכימה עם מה שאנו אומרים?

בלוסום: אני גם מסכימה וגם לא מסכימה. אתם מדברים על דברים שאתם אינכם יכולים לרצות ואני מכבדת זאת... עם זאת, זה משאיר אותנו במצב של אי-וודאות. אני נסעתי במורד הדרך במשך זמן רב עכשיו, כפי שעשו כה רבים... האם אני חכמה יותר? כן. בהחלט! בתוך עצמי ומי שאני. האם אני יותר בעלת ידע לגבי התעלות (Ascension)? לא! אתם מבקשים מאיתנו להרגיש... לכו עם מה שאנו מרגישים בקשר לזה...ואני אומרת.. אני מרגישה מבולבלת! לכן....עכשיו יש לי את הסיסמא של "אנו נראה מה יקרה"...ובינתיים אני עושה את הטוב ביותר שאני יכולה להיות אהבה. איך אתם מרגישים לגבי כך? אני משתוקקת לדעת את נקודת מבטכם...והאם אתם מרגישים שבזבזתם את הזמן שלכם איתי, כן או לא?

פדרציה של אור: אנו נשקול כי מה שהעלית הוא מקרה מעניין. יש לכך תוצאה טבעית של גילוי שאחרי כול מה שדברנו עליו... את אומרת  שאת "תחכי ותראי".

בלוסום בכך אתם מתכוונים.... שזה טבעי עבורי/עבור רבים להרגיש כך על הכול?

פדרציה של אור: אכן כן.

בלוסום: אז עם כל הכבוד...על מה אתם למעשה באים לדבר איתנו?

פדרציה של אור: באנו עם השקפה מסוימת ואנו הבטחנו באופן חיובי שהשקפתנו והתוצאות שלנו היו מוצלחות ביותר. אנו באים/באנו להזכיר לכם מי אתם.... האור אותו אתם נושאים בתוך הצד שלכם. הלהבה של אהבה בכול נשמה שלא ניתן לכבותה. פשוט לא ניתן. כה הרבה אורות זורחים בבהירות על הפלנטה שלכם. החדשות מי שאתם כמו אורות נפוצה למרחקים ואפשרו לכה רבים להוריד את סכי-העיניים ולראות את הכול מסביב.

אתם.. כולכם... שנמצאים בקשר עם מילים אלה אשר מהדהדות בנשמתכם...גרמתם לכזה שינוי בכול מה שמתרחש.

אתם מה שמתרחש.

אתם השינוי.

אתם כבר הבאתם את השינוי לכזו דרגה ועם זאת אתם מחכים לו.

אתם אומרים שלא קורה הרבה...

הסתכלו על עצמכם!

הסתכלו בתוככם!

האם לא התרחש שינוי אדיר במשך, נאמר... 12 השנים האחרונות של חייכם? האם אתם יכולים לומר בכנות שאתם אותה נשמה עם אותן מחשבות ודעות ורגשות?

אכן, אתם אותה נשמה... עם זאת אתם שחררתם את עצמכם לחופשי.

ומה שאנו אומרים לכם בהתייחס למה שעומד לקרות...שכאשר אנרגיות גבוהות יישפכו לתוך הפלנטה שלכם ולתוך הווייתכם...זה יעורר את מה שאתם.  את מה שכבר בתוככם. מה ששכב רדום וחיכה לזמן זה.

איננו יכולים לבטא זאת בכל דרך אחרת...

אתם השינוי.

בלוסום: אוקיי...אבל האם אנו הולכים למקום כלשהו? נאמר שאנו נעים לכיוון המימד החמישי.... כן אנו משתנים... אולם אני לא מבינה...האם אנו נשארים כאן על כדור הארץ כאשר אנו משתנים/לאחר שאנו משתנים? רבים אומרים שלא.

פדרציה של אור: מה את מרגישה?

בלוסום: אל תשאלו אותי...אתם אמורים להיות המומחים! זו הסיבה מדוע אני שואלת אתכם!

פדרציה של אור: שקלו זאת. אתם מבינים שאתם כאן...לעזור בטרנספורמציה. התרוממות הפלנטה כדור הארץ וזה מה שמתרחש...פלנטת כדור הארץ מתרוממת... עכשיו...זה כבר מתרחש...ואתם עדיין עליה?

בלוסום: כן.

פדרציה של אור: אז אתם חושבים שאתם עומדים לרדת ממנה כאשר היא ממשיכה להתרומם?

בלוסום: לא, אלא אם אני עומדת "להתפגר" עליה.

פדרציה של אור: בדיוק.  ההסבר שלנו... אם יש בו עניין... להוסיף לקופה...שאתם תישארו על כדור הארץ... אם לא... איך תעזרו לה לעלות?

בלוסום: כן... ועם זאת...יש דיבורים שחלק אשר עדיין ישנים יישארו על כדור הארץ בדיוק כפי שהוא... ואלה שערים ינועו למימד גבוה יותר... כדור ארץ חדש.

פדרציה של אור: את אומרת "בדיוק כפי שהוא"... אנו אומרים..."בדיוק כפי שהם". ואלה שערים יישארו בדיוק כפי שהם...ואנו גם נאמר שכולם... באיזה "מצב" שהם...ימשיכו תמיד לעלות. זוהי אבולוציה. עוד ועוד ועוד זה ימשיך...גבוה יותר וגבוה יותר וגבוה יותר זה ימשיך לעלות.

בלוסום: החלק שכה קשה לקלוט אותו הוא....כל הדיבורים האלה על המימד החמישי...עבור אלה שעוברים לתוכו...האם אלה שלא עוברים... יתפלאו להיכן אלה שעברו....נעלמו פתאום? אני יודעת שנגעתי בכך בעבר, עם זאת נדרש בברור עיון מחדש בנושא זה לפני הבחינה האמיתית! האם אתם יכולים לעשות זאת קל יותר עבורי/עבורנו להבין... לקלוט.. אפילו רק קצת?

פדרציה של אור: אין שום דבר לקלוט.

בלוסום: אז בבקשה האם יכולים אתם לזרוק לי קש שאתפוס אותו? אתם אומרים שאנו כבר בתוך זה...אנו עולים וכך גם כדור הארץ בשעה שאנו מדברים... נכון?

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: עם זאת, אתם גם אומרים שעומד לקרות אירוע גדול (מרבית המתקשרים.. אלה שאינם מתקשרים... לימודי התנ"ך...כל מה שאתם בוחרים לומר) מדברים על כך. האם האירוע הגדול לא ישנה הכול... כולל אותנו... יעביר את כולנו גבוה במעלה הסולם, כביכול?

פדרציה של אור: יש אירוע שיתרחש, כן.

בלוסום: אירוע גדול? כמו אחד שבאמת באמת ניתן להבחין בו?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: ואיך/למה זה ישנה אותנו/את הכל.

פדרציה של אור: כיוון שזה נועד לעשות כך. אין שום דבר שיכול להפריע לו או למנוע התרחשותו. זה ידוע לכל.

בלוסום: אני שומעת את המילה "שינוי גדול".

פדרציה של אור: את תופסת זאת נכון. אירוע זה כשיתרחש, יגרום באופן שלא ניתן למנעו שינוי גדול בעל חשיבות גדולה שיתרחש בתוך ליבם של המין האנושי. אנו דברנו בעבר על התעוררות המונית. הזדמנות לרבים "להסיט את הוילונות" ו"לראות" מה זה. כאשר זה יקרה...זה עדיין לא ידוע כיצד דברים יעברו משם לכאן. כיוון שזה יהיה בהתאם למהירות שתכתיב את השלב הבא שיגיע.

בלוסום: מהירות פירושו "כמה מהר ובאיזה כיוון האובייקט נע" , מוכנים לפרט?

פדרציה של אור: אין צורך. זה מדבר בעד עצמו.

בלוסום: התכוונתי לגבי המילה "אובייקט"?

פדרציה של אור: וכך גם אנחנו.

בלוסום: האם אתם מתכוונים שהאובייקט הינו הפלנטה כדור הארץ יחד איתנו על סיפונה?

פדרציה של אור: אנו מתכוונים הפרויקט בכללותו הינו אובייקט.

בלוסום: אני מתנגדת, אלוהים שלי!! אנחנו הולכים סביב במעגלים.

פדרציה של אור: לא כך.  זה כאן בשחור ולבן כאשר את מאפשרת לידיעה שלך לדעת.

הרשי לנו, אם מותר, להרגיע אותך. כל מה שיתרחש....ייראה מוכר לכם כשזה יקרה. כיוון שאתם כבר יודעים את התסריט.  "אה כן" אתם תגידו..."זה מה שאני אעשה אחר-כך". ואתם תעשו בדיוק את זה.

אל תאפשרו לפחד לעבוד! אתם מעל כל זה עכשיו.

אתם פשוט צריכים לדעת....ואתם יודעים כה טוב... כי אתם כאן להגשים את חלקכם בתוכנית האלוהית...ובשל כך האלוהות לא יכולה להכיל פחד...לכן, היפטרו מכך...אין זה חלק מהתוכנית שלכם.

כל מה שאתם הייתם צריכים אי פעם לעשות הוא להישאר בתוך לבכם שהינו הבית שלכם.  היכן שנוח וחמים ומלא עד גדותיו באהבה... רק אהבה.

בלוסום: אתם צודקים כמובן... אפילו שאני לוקחת את הכל עם קמצוץ של מלח...אתם צודקים לחלוטין! תודה עבור תשומת לבכם. תודה עבור שירותכם. תודה... רק תודה. באהבה ואור.

 

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge