Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 20, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 20 ביוני 2015

בלוסום: ממהות נשמתי... אני אומרת "הלו" לכם בשנית. היה במידת מה באז תקשורתי בעולמנו בהתייחס לשינויים מגוונים רבים שדוברו עליהם... ואני מתכוונת למגוונים! האם הייתם שמחים לדבר על כך מנקודת מבטכם?

פדרציה של אור: ברכות חמות ביותר לכל אחד. אנו עוטפים את ליבם של כל אלה אשר בחרו להימשך לידע ולהבנה שלנו... בידיעה שהחיבור בין כולנו.. הוא של אהבה...ודרך השתחררות נפלאה זו אנו יכולים להקרין את האור שלנו... שלאחר מכן מתמזג עם האור שלכם...... וביחד אנו מקרינים לכולם ... בביטוי של אהבה טהורה שזו אנו.

בלוסום: ישנם כמה קוראים שיש להם שאלה, כאשר אתם אומרים אנו "נעוף"... המשמעות היא שיהיה עלינו לעזוב את הגוף הפיסי על מנת לעשות זאת?

פדרציה של אור: בכלל לא. כיוון שזהו הניסוי בו אנו לוקחים חלק כדי לשחק... בפעם הראשונה.

בלוסום: אני מרגישה שהייתם רוצים לדבר דרכי בשנית... הרצפה היא שלכם, חבריי.

פדרציה של אור: תודות.

בלוסום: מצורף בזה האודיו ומתחתיו תעתיק ההקלטה. הם אומרים שזה תמיד טוב להאזין על מנת להרגיש את רטט האנרגיה שהם מביאים כדי לרומם.

תעתיק ההקלטה של הפדרציה של אור.

ברכות לכם ביום זה. אנו מביעים הערכה להזדמנות זאת בשנית... להשתמש בכלי זה של בלוסום... על מנת להביא את מה שאנו בוחרים לדבר עליו באמצעות רטט קול... אשר נושא עימו אנרגיה בעלת הדהוד גדול יותר שהעצמי של הנשמה סופג... יותר מאשר הרטט של הגרסה האלקטרונית... בה אחד חייב לקרוא ולהרגיש.

אם הייתם עוצמים את עיניכם בשעה שאנו מדברים... ומתמקדים למקום/מרחב לבכם... אתם תרגישו את האהבה ואת האנרגיה של אהבה זו... שאנו מביאים... כדי שתתמזג עם האנרגיה של רטט האהבה שאתם, עצמכם... כיחידים... שוכנים בתוכו.

עבור רבים, כשעיניהם עצומות... אתם אולי עשויים להבחין בתפיסת חזון על מי שאנו. עם זאת, אל תדאגו אם אתם רק רואים צבעים... או באמת, אם אתם אינכם רואים בכלל שום דבר. אין זה אומר שאנו לא נמצאים אתכם... או שאתם לא מפותחים כמו האחרים שעשויים לראות אותנו.

פשוט פתחו את לבכם לחופש שאהבה זו מביאה.

היו שאלות וחששות רבות בהתייחס למה שמתרחש. אנו בוחרים להישאר "בצד שטוף השמש של הרחוב" בהתייחס לשינויים אלה.

בלוסום אומרת לנו שישנו מידע רב של "קדרות ואבדון" בהתייחס למסגרת זמן זו לפנינו... ולמרות שאין זה מכרסם בה... היא לא מזינה את המיינד שלה עם זה...עם זאת, היא אומרת... יש מעט המדברים על שמחה ואושר בהתייחס למסגרת זמן זו שאנו מדברים עליה.

בחירה... בחירה... בחירה!

מה אתם תבחרו להרגיש ברגע הזה מאוד כשאתם מאזינים למילותינו?

האם אתם בוחרים להרגיש אהבה... או שאתם בוחרים להרגיש פחד?

האם מילותינו מביאות את הווייתכם למקום של שלום ותקווה וידיעה? הידיעה.. אשר נחה בתוככם. ההרגשה של הידיעה... שהיא חלק מכם... יכולה רק להשתמע שאתם יודעים אהבה.

כפי שהתבטאנו פעמים רבות... אם יש משהו שאתם נתקלים אשר משנה מיידית את הערבוב בלבכם לרטט נמוך... כאן נמצאת תשובתכם. ישנה ידיעתכם... שזה... מה שנתקלתם בו במקרה.. הוא אינו בשבילכם.

מדוע לבחור לקחת את עצמכם כלפי מטה כאשר יש לכם את ההזדמנות בהישג יד... כל הדרכים... כל הזמן... לרומם את עצמכם לתדר גבוה יותר של עצמכם... בו.... שמחה... עונג...אושר... אנרגיה... ממלאים את הווייתכם? מקום בו שלום שוכן מבלי להבין את כל הדברים... עם זאת, קבלת הידיעה שהכולעובד לקראת מערכת... חידוש נעורים... אינטליגנציה.. אנרגיה גבוהה ביותר עבור כולם/באמצעות כולם/כמו כולם/של כולם/...אהבה.

אתם תשמעו הרבה בימים העומדים להגיע... שעשוי לערער את הרטט בו בחרתם לשכון.

בחירה... בחירה... בחירה!... באשר לאופן בו אתם מקבלים מידע שונה שמובא.

עשוי להיות ערך של הלם... ישנם אולי דברים שפורסמו בציבור אשר "גורמים להלם"... אין מילה אחרת ועם זאת, מה אתם תבחרו?

האם תבחרו בדברים אשר מאפשרים לגלותם כדי לדכא אתכם, או בידיעה של הגדולה של מי שאתם... האם זה לא יהיה טוב יותר... רצוי יותר.. לדעת כי מה שמתרחש... מה שמודיעים עליו... הבנתכם של חוויות אלה היא שידעתם שהן עומדות להגיע.

לכן, ההתרגשות של כל מה שמתרחש... בידיעה שהעולם שבו אתם חיים נע קדימה עכשיו לתוך... היינו אומרים... גן שלשושנים... מקום גבוה יותר בו אתם בוחרים לחיות.

בחירתכם.

ואנו אומרים, יהיה כעס. עם זאת, האם תבחרו להישאר מרוגזים? או, האם תבחרו לקבל שאתם מעל כל התוהו ובוהו...כל חוסר ההבנה.

מטרתכם העליונה על שטח כדור הארץ בזמן זה... היא להישאר ברטט הגבוה יותר בו אתם יכולים להיות. הרטט שאתם נמצאים בו באופן טבעי... כהוויה אנושית אלוהית... שהגיע לפלנטה הזו כדי לסייע. לשפוך את העצמי של אהבתכם לתוך הרטטים הארציים. .. ובעשותכם זאת...אתם משרתים באופן אוטומטי את השלם.

אתם ההוויה של מה שהגעתם לכאן להיות...

אתם עושים את מה שהגעתם לכאן לעשות... פשוט בכך שאתם נשארים במחשבה... במיינד... בלב... באהבה.

הכוח אותו אתם יכולים להביא קדימה מתוככם לא מהסס.. לא נחלש.. לא מוקטן או נגמר... ישנה אספקת אינסופית של כוח לכם כדי למשוך ממנו... מעצמכם. טענו את הבטריות... כפי שהצענו לעיתים קרובות. זה הכרחי לרווחתכם.

אהבה... אהבה... אהבה...רק אהבה... רק אהבה.

למה לבחור את מה שלא גורם לכם להרגיש בדרך זו?

למה לבחור להרגיש עצבות... אם אתם מתחברים לאמת שלכם... לטוב לב שלכם... לאושר שלכם... אתם לא רק נהנים מכל רגע של חיים... עם זאת, כפי שביטאנו... אתם משרתים כלדבר על פני הפלנטה באמצעות עשייתכם זו... למידה רבה יותר מאי פעם שאתם יכולים להבין בשעה הרת גורל זו. עם זאת,יקרים, אתם יודעים שזה עומד להיות כך.

ולאחר מכן הכפילו והכפילו והכפילו אותה ידיעה בתוככם... כך שלא תהיינה שאלות. אין צורך בשאלות... עבורכם... עבור עצמכם.. כיוון שאתם.... אתם התשובות לכל חקירותיכם.

אתם התשובה.

אהבה.... בלבוש של הוויה אנושית... נמצאת כאן כדי לשנות את ההיסטוריה... נמצאת כאן כדי להזיז את עצמכם.... הפלנטה וכלדבר עליה ובתוכה... לבית חדש.

חברים יקרים... נשמות יקרות...אנו מבקשים מכם להבין את ההבדל שאתם עושים בתוך תוכנית אלוהית זו. אתם... אתם לבדכם... כאחד... מגשימים את מה שהתחייבתם לעשות.

דעו שזה נמצא בהווייתכם.

אתם לא נכשלים! אתם עשויים להסתכל מסביב ולתהות איזה שינוי אתם יכולים... או יכולים... לעשות. עיניכם האנושיות רואות באופן שונה משלנו. אתם יעה הניזון משליליות... באמצעות הדלי המלא!

לכן, שנו שליליות זו במחשבה פשוטה של טוב לב ושל אהבה. למדו אחרים בהיותכם דוגמה כדי שיהיו אותו הדבר. אל תהיו עצובים... כיוון שעכשיו זה הזמן להתרומם לתוך האור המלא יותר של עצמכם.

וכשאתם נאספים ביחד בכוח במהלך זמנים אלה קדימה... הקשר שאתם תרגישו דרך ההילה... באמצעות החיבור של "לב אל לב - כאחד"... יחזיק אתכם חזקים.

אנו מדברים שוב ושוב על זמן זה שהמגיע אליכם. בו העולם בו עכשיו אתם שוכנים... לא יהיה אלא זיכרון עמום... של קיום בו אתם פעם הבטתם בו.

קדימה... נשמות יקרות... צעדו קדימה... באהבה.

שאפו נשימה... בפנים והחוצה... בפנים והחוצה... והרגישו אתאהבתנו לכם.

מכבדים את כל הבחירות שעשיתם כדי להיות עכשיו על כדור הארץ... כדי להגשים תוכנית אלוהית זו.

לראות אותה דרך... להזיז אותה דרך... באהבה... לעמדה גבוהה יותר של אהבה.

כשהרטט עולה... אילו פגישות וברכות מרהיבות עין יהיו... בין כולנו?

הישארו בשקט אתנו כמה דקות... להרגיש את מה שהבאנו לכם... אהבה.

עד לתקשורת הבאה שלנו עם בלוסום... אנו נפרדים לשלום...

בכזו הוקרת תודה עבור מי שאתם.

סוף הפגישה.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge