Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 8, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 8 ביולי 2015

תקשור זה נעשה ביום 29 ביוני 2015 ולאחר מכן היה עלי לטוס בפתאומיות לאנגליה כדי להיות בשנית עם אמי החולה. למרבה הצער, בזמן שאני כאן לא יכולתי לשלוח לכם דרך רשימת הדיוור שלי, כיוון שתוכנית האינטרנט של אמי אינה מספקת תפוצה רחבה של מיילים, כך שאהיה אסירת תודה אם תוכלו להודיע לאתרים שאתם יודעים כי הם מפרסמים את התקשורים שלי. איני יודעת כמה זמן אשהה כאן, או מתי תהיה לי ההזדמנות הבאה לתקשר בשנית. עם זאת, בהחלט המשיכו לבדוק... אין לדעת! תודות רבות להבנתכם ולכל המכתבים הנהדרים שלכם השולחים אהבה לי, לאמי ולמשפחתי. הרגשתי מאוד והערכתי.

בלוסום: הלו בשנית, ידידיי. כה שמחה כי יש ביכולתי לדבר אתכם היום. בהחלט זה נראה שינוי מרומם עבור רבים. כל דבר נראה שמסתדר. זה נעים לראות את זה מתרחש.

פדרציה של אור: אנו מקדמים אותך בברכה ביום זה עםאנרגיות מרוממות ובהבנה שעכשיו... יותר ויותר מהמצב האנושי מסתובב ומאפשר לשינויים לבוא לידי ביטוי.

דנו הרבה בתוך עולמנו... באשר להבדלים אשר יקרו עכשיו ולכן... קבלה של "העצמי" מאפשרת בהדרגתיות את הצד הגבוה יותר של אחד... בצורה ייחודית ובאופן אישי היא מבססת עצמה בתוך... וגורמת ל"אושר" שלא היה מוצג לפני כן.

כשהאנרגיות שנכנסות משתלבות עם הכול... הן מאפשרות לעצמי של הנשמה "להיות נוכח" בדרך אשר מרגישה חדשה.

כוח פנימי עולה על פני השטח כשרבים מתעוררים למצב הטבעי של הווייתם.

הכול עשוי להיראות מבחוץ כמאוד אותו הדבר. עם זאת, כל מה שנמצא פנימה מציג חידוש... הערכה עבור מי "שחי" שם.

נעלמו ההרגשות של חוסר אמון ו"מה זה?"... "מה אם זה?" כיוון שמרחב הלב העמוק ביותר מהדהד בכול ההוויה של "מה שיש!"

האם אין אתם מכירים את הצורך להישאר במרחב הלב? להיות איתנים בידע כי בהיותכם אהבה ורק אהבה... אתם מתיידדים עם כול מה שהצענו לכם בעבר... ואולי עכשיו.. כשהרטטים עולים... הכול מתחיל להיות הגיוני?

הידיעה של מי אתם מוכרת ברמה העמוקה ביותר של ההבנה.

אתם יכולים להביא קדימה את מה ששוכן בתוככם... ולהפעיל אותו בדרך המשרתת לא רק את עצמכם ואת הדרך בה אתם מנהלים כל רגע שלכם... עם זאת, האם אין זה... שבתוך פעולה זו... אתם יודעים עכשיו איך אתם נמצאים כאן כדי לשרת אתהשלם...בהיותכם כך?

בלוסום: ובכן, אני מגיעה לשם לאט אבל בביטחון. בשום אופן אני "מודעת" על אהבה בכל רגע... עם זאת! לפחות אני יכולה להכיר במחשבות שאינן משרתות ולשנות אותן בקלות גדולה יותר ממה שעשיתי. ברמה זו... בכך שחשבתי לפני זמן מה ש"קבלתי זאת"... אני מכירה שאחד פשוט "מקבל זאת"... יותר ויותר... וזה מרגיש מרגש כאשר מכניסים זאת למשחק.

פדרציה של אור: מסביבכם נמצאות האנרגיות של אהבה. הן גוברות על האנרגיות של הרטט הנמוך יותר אשר יכול לשכנע את ההיפך.

אכן, כפי שאמרנו... ישנה ספקולציה רבה בהתייחס ל"אחרית הימים" וקטסטרופה". עם זאת, האם אתם עכשיו מכירים את גורם הפחד הנמצא בתוך דברים מעין אלה?

החזיקו את ראשיכם גבוה. החזיקו את רוחכם גבוה ואפשרו רק למחשבות של שינוי נהדר זה לבלוע אתכם.

אתם נמצאים מעל ומעבר לפעילויות של אלה אשר צריכים רווח-עצמי ותאוות בצע ואתם עכשיו מרגישים בתוככם... את כוחכם.

כוח זה הוא אהבה.

בלוסום: שוב ההרגשה נעשית חזקה יותר שהם רוצים לדבר.

מצורף בזה הקישור לאודיו.... ומתחתיו תעתיק ההקלטה.

https://www.youtube.com/watch?v=wvmTmS1CNsk

תעתיק ההקלטה של הפדרציה של אור.

אנו מוקירי תודה שהבנתם את העובדה שאנו בוחרים להשתמש ברטט הקול... על מנת לסייע בהתרוממותן של אנרגיות הנשמה... בשל האנרגיות שלנו אשר מכילות את הרטט הגבוה יותר.... אשר הן לאחר מכן, יכולות להתמזג עם שלכן ולבצע את תפקידי התרוממות שלהן.

אנו מביאים רטט קול זה באמצעות בלוסום... בידיעה שכאשר אנו מתחברים אתכם... החלק העמוק ביותר של הווייתכם מתחבר אתנו ברמה עמוקה יותר.

כשזה מתרחש והאנרגיה שלכם עולה... ישנה תנועה תוך העצמי של הנשמה המאפשרת שינוי בתוך כל חלק בכם...שיתרחש.

ישנם ריפויים אשר יופיעו... ולא היינו רוצים לומר שריפוי זה... או ריפויים אלה.. מגיעים מאתנו ישירות... כיוון שהם מגיעים מתוככם.

כל מה שיש לכם... כל מי שאתם... הוא אהבה.

וכול מה שאתם צריכים הוא אהבה... כדי להשלים לחלוטין כל דבר שברצונכם. אתם מכילים בתוככם את היכולת לבצע ניסים. ועם זאת, מותנים להאמין... לדעת... אחרת. ועד שהתניה זו לא נגמרת... על ידכם/דרככם... ניסים אלו לא יכולים להיות מבוצעים. כיוון שמערכת האמונות שלכם מונעת מהמחסומים שאין להם היגיון להיות שם... מלבד העובדה, כי מה שנאמר לכם שאינכם יכולים לעשות... אתם מאמינים כאמת שלכם. לכן קחו בחשבון, שהרבה... ידידנו היקרים... הרבה ממה שלמדתם... היינו אומרים, עם כל הכבוד... אין לו ערך לנשמתכם, או אכן לזו של כל אחד אחר.

תורות אמיתיות מגיעות מהרגשותיכם לגבי דברים. שאלו את עצמכם.. האם אתם מרגישים שאתם... כיחידים... מסוגלים לבצע ניסים? אם התשובה היא "לא, אנו לא ראויים"... אזי, זו האמת שלכם וזה מה שיוצג.

עם זאת, אם תשובתכם היא "כן, אנו יכולים, דרך ההוויה של מי שאנו.. לנהל את דרכי חיינו באמצעות אהבה...אהבה בצורתה הגבוהה ביותר, אזי כמובן... כל מה שמגיע דרכינו יש לו את הכוח... הוא הכוח... כדילאפשר לכוונות הגבוהות ביותר להיות מוצגות ולהתבצע.

אף אחד לא עוצר אתכם, חוץ מאמונות העצמי שלכם. ההחדרה שלהאנרגיות של חשש מעין זה... אי-הבנה... שיש עבור כמה... ביצרו את עצמם כה עמוק בתוך המיינד... כך שלבצע נס.. כפי שאתם, כאדם נורמלי יחיד, נראה רק פנטסיה. אין זה מובן שזה יכול להיות. אנו מצהירים שאתם... כל אחד מכם... נמצאים כאן על פני פלנטה זו כדי לבצע את הניסים המאוד האלה... בתוך העצמי... עבור העצמי.... עבור אחרים... עבור הפלנטה שלכם.. עבור הכול.

שימוש מועט מעין זה של פלא פנומנלי מעין זה מבוטא... כיוון שאתם משננים אמונות שאינכם מסוגלים לתוצאות אדירות.

נשמות יקרות... הכנסו פנימה עמוק ומצאו את עצמכם שם.

הרחק מצרות... הרחק מבעיות סבוכות ומחשבה המגרה מתח... הרחק מבלבול... והיו שם לבד עם עצמכם... באהבה הגבוהה ביותר שהיא אתם, שהיא עצמכם. וכשאתם שוכנים שם... הרגישו את כוחכם. חוו אתכוחכם שהינו אתם. זה נמצא שם עבורכם. זוהי מטרתו... לשרת אתכם. להפוך אחד אתכם.... בצורתכם האנושית.

כוח זה שהינו אתם... לא שמור רק מחוץ לפיזיות. הוא נמצא שם בתוככם למאוד מטרה כדי להשתמש בו עבור הטוב הגבוה ביותר של העצמי והטוב הגבוה ביותר של הכול.

אתם יודעים זאת...אתם מעריכים זאת. עם זאת, נראה לכם שזה נמצא במקצת במאבק להודות בכך ולגרום לכם.. אפילו שאתם יודעים זאת.

האמינו... האמינו... האמינו במי שאתם.

ישנן נשמות על פני הפלנטה שלכם שאתם מרגישים הדהוד אתן...כאשר הן מביאות מסרים מעולמות אחרים... מהרטטים הגבוהים יותר. אתם פשוט מאמינים במסרים אלה כיוון שהם מרגישים נכונים עבורכם. לכו בתוככם וגלו את השליחים שלכם.. את הצוות שלכם...את בני הבריתשלכם. התיידדו עמם. אין זה שאתם צריכים להאמין בהם... אתם צריכים להאמין בעצמכם בעניינים אלה.

אין אף אחד מבינכם שלא יכול להתחבר עם אלה ברטטים הגבוהיםיותר. זו רק המחשבה שאינכם יכולים. כמה מכם עשויים לומר שניסיתם שוב ושוב ועדיין, שום דבר בעל אופי זה התרחש עבורכם באופן אישי. כשאתם מתחילים משהו חדש.. זה נדיר מאוד שזה מתרחש פשוט בדיוק כך. יש צורך בהתמדה ובנחישות.... כיוון שאנו היינו אומרים; בכבוד הגדול ביותר... ישנן לבנים רבות שיש להפילן מהקירות שנבנו, לפני שאפילו לחישה עשויה להישמע.

האמינו ברגשות. אין לכם צורך לשמוע אותנו. בלוסום לא שומעת אותנו. אנו מתקשרים אתה באופן טלפתי... בשל הרגשות.. המאפשרים למילים להופיע.

ככל שאתם מאמינים יותר... כל שאתם יותר יודעים את עצמכם שהנכםאהבה... כך אתם תרגישו יותר תקשורת עם אחרים שאינם בצורה אנושית. ביליוני נשמות ממתינות כדי לומר הלו. עם זאת, אין הן יכולות לפרוץ דרך המחסומים המתעקשים שהעצמי אינו ראוי, בדרך זו או אחרת.

קבלו את עצמכם כאהבה...לאחר מכן... לאחר מכן...הרוחות תשאנה את הלחישות לתוך נשמתכם.

אנו מודעים ואנו מחייכים שהגשם יורד במקום בו בלוסום גרה ובכל רגע זה יגרום לקולות רעם על הגג שלה. לכן, זה מקשה לכם לשמוע את מילותינו... ועם זאת, בלוסום אומרת שבשלב זה, הגשם עדין. עם זאת, אנו אומרים לכם ולה...שזה ישתנה מהר מאוד. לכן, אנו עושים תקשורת זו לקצרה יותר מהרגיל. אנו אומרים לכם כולכם שתקשורת זו מכילה מספיק לעת עתה.

נשמות יקרות של הפלנטה כדור הארץ... כזו אהבה... כזו אהבה שאנו מציעים לכם... נשמו אותה בפנים. ספגו אהבה זו שאנו מציעים.

הגברת בלוסום מחייכת... כיוון שהיא אומרת "אכן, אנו צודקים. הגשם היורד כבד יותר".

אנו אוהבים אתכם... עד לפעם הבאה.. אולי כאשר השמש זורחת ואנו יכולים להציע תקשורת ארוכה יותר. הדברים הטובים ביותר באים באריזות קטנות, כפי שאומרים.

באהבה... בהכרת תודה... אנו עוזבים.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge