Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 13, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 13 ביוני 2015

בלוסום: בוקר טוב לכם. ישנו נושא שהייתי רוצה לשאול אתכם עליו היום, המתייחס לסוף חודש ספטמבר בשנה זו, 2015. מדובר לא מעט על התאריכים בין 22 ל-28 בספטמבר וכי משהו גדול עומד להתרחש. חלק ממנו הוא הארה ומלא תקווה, ולאחר מכן כמובן... ההיפך. אני תוהה אם הייתם רוצים לחוות דעתכם על מסגרת זמן זו?

פדרציה של אור: עם לב ומיינד פתוחים אנו מברכים אחד את השני.

בלוסום: אני הרגשתי פתאום את האנרגיה משתנה דרמטית... עצמתי את עיני והתכוננתי לכך שהם ידברו.

מצורף בזה קישור כדי לשמוע מה "הם" אמרו ומתחתיו תעתיק ההקלטה. אני ממליצה מאוד... אפילו אם אתם מעדיפים לקרוא... שתאזינו לאודיו, בשל האנרגיה שרטט קולם מכיל.

פדרציה של אור: ברכות לכל מי שיש לו את הזמן ואת האוזניים להאזין למה שבחרנו להביא ביום זה בזמנכם. אנו מודעים מאוד על השאלה שנשאלה, בהתייחס לזמן של חודש ספטמבר בשנה זו, 2015.

אנו אומרים לכם... באמת... כפי שתמיד נעשה ותמיד עשינו זאת... שאכן, הובאה הרבה ספקולציה בהתייחס למסגרת זמן זה של עולמכם ועל האפשרויות שעשויות או שלא עשויות לקרות.

ישנם אלה אשר מדברים על "התלהבות"... ישנם אלה המדברים על... אנו אומרים בחיוך... "חטיפות חוצנים"... אנו עדיין מחייכים!

יקרים...אנו יצאנו מהמחבוא בדרך זו... ביום זה.. לספר לכם שאכן, יהיו שינויים גדולים שיקרו בתקופה זו של זמנכם.

מה הם יהיו?... אתם תוהים. האם הם באמת יקרו?.... אתם תוהים. אנו מבקשים מכם להרגיש דרך מרחב לבכם... את האנרגיה שמכיל מסר זה.

אנו אוהבים אתכם.

דברנו אתכם במשך שנים רבות והיינו בתוך מרחב נשמתכם במשך זמן רב יותר. מסגרת הזמן... למרות שאין זמן במקום בו אנו מציבים את עצמנו... הוא תלוי בכם עכשיו... היכן לפני ששנת 2015 עוברת...

אתם תדעו....

אתם תרגישו...

אתם תחוו....

שינוי עצום באנרגיה של הפלנטה כדור הארץ.

אנרגיה זו שעומדת להגיע... להישפך לתוך... ולהיספג על ידיכל אחד... בכל דבר חי... תשנה את נקודת מבטכם על האופן בו אתם רואים את עצמכם ואת העולם בו אתם חיים.

כל ישות... כל דבר שבקיום... תינתן לו ההזדמנות לעוף.

חוויה זו תעלה את רמת המשיכה של הרטט שלכם למקום שעד עתה, אינו ידוע לכם. אתם אז תתעוררו עם הרגשה שונה בהתייחס למאוד מהות של מי שאתם.

אהבה.

בלוסום שואלת אותנו... האם זה יהיה שינוי הדרגתי? או עומד להיות למעשה "אירוע"...שדברנו עליו פעמים רבות בעבר?

אנו מבטיחים לכם בשמחה קיצונית... בידיעה ש "כן"...יהיהאירוע... כיוון שזה יורגש. עבור אלה שאינם מסוגלים לחוות את השלמות של זה... בשל העמדה של העצמי שלהם... ובכך אין אנו מתכוונים מבחינה גיאוגרפית... אלא, במרחב הדהוד שבו הם שוכנים.

שוב, בלוסום שואלת אותנו מה בדיוק עומד להתרחש?

זרימת האנרגיה הטהורה יותר והגבוהה יותר... שזו תשנה את עולמכם מכאן ואילך.

אלה אשר שומעים מסר זה... אנו מאמינים שירגישו בתוך המאוד הווייתם... את הליבה של מי שהם.. את האמת שאנו מביאים.

אנו כאן זהירים, כשאנו מדברים על זמן מסוים. כיוון שזה עשוי להשתנות עקב נסיבות ולכן, היינו לא רוצים להביא תקוות שווא ועם זאת, אם הייתם רואים את החיוך על פניו של הכלי בו אנו משתמשים... החיוך שהוא שלנו... הייתם יודעים דרךההרגשה... כשמילים אלה ניתנות בצורה נמרצת... שמשהו "בקרוב" ... אנו אומרים שוב "בקרוב"... כיוון שאנו מודעים לבלבול מסביב לניסוח זה... ושהדברים כפי שאתם מכירים אותם... כול הדברים... כול סגנון החיים כפי שאתם מכירים אותו... יועלה לתוך רטט גבוה יותר. רטט של אנרגיה גבוההיותר... של אהבה.

בלוסום עדיין שואלת... האם זה יורגש? פשוט יורגש? או, יצוין אירוע אשר יונצח בהיסטוריה של האנושות?

יקרים...אפשרו ללבכם להתמלא בתקווה... אפשרו לאמת של עצמכם לדעת את התשובה הזו.

והשואלת שאינה מתעייפת שלנו עדיין שואלת... אם כן או לא... תהיה שם "התרחשות"... "אירוע" ממשי?

אנו כה נהנים מהתמדתה ועם זאת... אנו בוחרים לומר.... "כן, יהיה"...ועם זאת, לגבי אופן התרחשותו... אנו בוחרים להישאר בשתיקה בהתייחס לאופן בו הוא ייוולד.

לא יכולות להיות יותר אכזבות... במהלך ימים אלה שלפנינו. שוב, אנו אומרים "לפני שהשנה מסתיימת"... אתם תחוו שינוי גדול.

כשאנרגיה זו מתמזגת עם האנרגיה של הפלנטה שלכם ושלכם...

זכרו מי אתם.

זכרו את הנשימה.

זכרו להיות רק בלבכם.

כאן זו האמת שלכם.

כאן אתם תדעו,כי מה שקורה הוא מהאמת הגבוהה ביותר.

התרחשה מהומה רבה עבור רבים בתוך העצמי של הנשמה. שוב... דפוסים ישנים הופיעו. בעיות שאחד חשב שנעלמו ושוחררו... שוב, נגעו בלב ובמיינד.

זהו השחרור האחרון שלהם. השחרור של מה שאינו משרת יותר. כיוון שזה חייב להיות כך... לנקות את אנרגית האחד משליליות כלשהי לעבר העצמי ולאחרים... על מנת להיות כלי ריק שנפתח כדי לקבל את האנרגיה החדשה הזו.

כשהאנרגיה מתמזגת... עם העצמי... עם הכול... אחד ירגישכאילו הם הולכים על אוויר.

האמינו בעצמכם. באף אחד אחר.

האמינו באהבה שאתם מרגישים.

כשהימים נעים קדימה... מיום זה ואילך... אחד יתחיל להרגישאת בניית האנרגיה. הציפיה של משהו שעומד להגיע. עם זאת, אין זה מגיע ממרחב הראש... רק מהלב.

נשמות יקרות של כדור הארץ...אתם תמכתם... נלחמתם באומץ. לפעמים הטלתם ספק בכול מה שידעתם שהינו האמת שלכם. בפעמים אחרות.. התמלאתם עם נחשול של אנרגיה שאפשר לכם לדעת שאתם על הנתיב הביתה.

ליום זה... אנו עכשיו עוזבים.. אבל אנו נדבר שנית בהתייחס לנושא זה.

הגברת שואלת... גברת בלוסום, שואלת מדוע לא דברנו על מסגרת זמן זה לפני כן? דברנו פעמים רבות על התרחשות. לא היינו אומרים בהכרח, שהאירוע שדברנו עליו.. הוא זה שלפנינו. כיוון שאחד חייב להבין... שאחד חייב לשכון ברטט מסוים... והאנרגיה של רבים צריכה לעשות זאת, גם... על מנת שהאירוע... האירוע הגדול... מתרחש.

ועם זאת, מה שעומד לקרות לפני שהשנה שלכם מסתיימת... יביא לכם כזה אושר... כזו שמחה... כזה שלום... כזו הבנה... כזואהבה... ברמה עמוקה יותר... כך, שחיי האחד הממשיכים בדרך זו... זה יוביל קדימה לאירוע הגדול עליו דיברנו.

מלאו את לבכם עם עצמכם. אהבו כל חלק מזמן התעוררות והשינה שלכם.

אתם כה קרובים עכשיו... משפחת האור שלנו... אשר התנדבו כה באומץ להיות על כדור הארץ דרך כל המבחנים והמצוקות... להיות חלק מההתמרה אשר נעולה בתוך התוכנית האלוהית.

אנו אוהבים אתכם...וכך מסתיים שידור זה.

הרבה תודות.

סוף הפגישה.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

* המשמעות יכולה להיות "שמיים"... עם זאת, מדברים בהשאלה גם על "פעילות". לכן, אני מניחה שזה מה שהם התכוונו כאן.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge