Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 20, 2012

May 20, 2012  Thrive

מסר  של Blossom Goodchild מיום 20 במאי 2012

18 במאי 2012

בלוסום: שוב הלו. זה תמיד נעים לשבת ולדבר איתכם ולתהות מה יתפתח מכול תקשורת. ובכן,  אני נותנת לכם להוביל.

רוב תודות. כרגיל היינו רוצים רק לרומם ולפאר. הזמנים הבאים הינם "ממריצים" מכול מה שקורה ואתם עתה בהיום שלכם. האנרגיות נבנות לרמה כזו שהם כמעט מטות את הסקלה. התרגשות באוויר.

אנו מהפדרציה של אור, נמצאים בבסיס שלנו, אפשר לומר. אנו הכנו רבות לאורך הדרך על מנת שהזמנים הבאים יזרמו בצורה חלקה.  זה יהיה מעניין לראות אם מאמצינו יוגשמו במלואם. כמובן, למרות שעזרנו רבות מאחורי הקלעים, אנו ורבים אחרים...בסופו של דבר, תפקידו של צוות הקרקע להביא את האיתנות והאיזון.

באמצעות שמירה על איזון בכול הדברים, אזי אדם מסוגל להישאר זקוף! להעמיס על העצמי יותר מדי מדבר אחד או מאחר, רק מאפשר לחוסר האיזון להתקיים. כאשר אדם ממוקד כולו בנושא מסוים וצולל לתוכו...נותן לשאר הנושאים החשובים ליפול בצד הדרך. כאשר אנו אומרים "שאר הנושאים החשובים".. אנו מתכוונים נושאים כבריאות ורווחתה של הנשמה.

יקיריי...בכל מה שעומד לקרות בימים הקרובים...השגיחו על עצמכם. אם אתם נסחפים עם כול מה שקורה, קל שמשהו חשוב יישכח.

אם אתם רוצים לעזור...אזי על ידי כך שתעזרו לעצמכם, אתם תהיו מסוגלים להוות תועלת רבה. להישאר מקורקעים כאשר מרגישים כאילו עומדים להמריא, זה גם מועיל! זכרו שהאנרגיות הגבוהות מתבססות בפלנטה שלכם ובתוך הווייתכם. נשימות עמוקות... כפי שהצענו מהוות אמצעי קרקוע מדהים.

בלוסום: למעשה... התקשורת אינה חזקה היום. (אני ניסיתי גם אתמול). לכן אני מרגישה שהטוב ביותר לעזוב זאת ולנסות שנית בזמן אחר. איני בטוחה מדוע זה כך...עם זאת הכול כפי שצריך להיות. אני אנסה שנית כאשר יזדמן לי.

20 במאי 2012

בלוסום: אוקיי... מנסה שנית.. האם מישהו בבית?

כפי שאת יודעת, אנו תמיד נמצאים. באשר לתקשורת איתך בלוסום, אין זה תמיד אפשרי עקב התנאים השוררים ברמות רבות.

בלוסום: זה מובן. איך התנאים היום?

בואו נמשיך ונדע! איחולים הם מתאימים לפלנטה שלכם. אתם הגעתם למיקום מכריע...אפשר לומר. בכך, האנרגיות שהועלו באמצעות התדרים שלכם, הביאו אתכם ואת כדור הארץ ל"נקודה" מסוימת שאין ממנה חזרה כעת. יש לכך חשיבות גדולה מהמקום שאנו מתבוננים בכך ועם זאת כה רבים מכם אינם מסוגלים להרגיש זאת או למעשה להודות בכך. עם זאת, אנו אומרים לכם זאת, זה כך. רק לתקופה קצרה אתם תישארו על מיקום זה על מנת להתאזן ושוב מחדש תמשיכו ואז... כפי שהביטוי החביב עלינו יוסיף... אנו נאמר... באופן הגדול ביותר.. "שמרו על  הכובעים"!

כיוון שאז הקצב באמת יגדל. רבים מכם הרגישו "הגברה" לאורך הווייתכם במשך מספר חודשים אחרונים שלכם, עם זאת מה שעומד להגיע יורגש בוודאי כ"הזמן עומד מלכת".

בלוסום: מה בדיוק עלינו לצפות? באיזה מובן?

במגוון דרכים אשר ירגשו את הנשמה ואת הלב. כה הרבה לכאורה "יתפרץ" ותהיה  לפעמים הרגשה כאילו המוח לא יכול לעקוב עם כול מה שמתגלה. זו הסיבה מדוע אנו שמים דגש על המילה "איזון". כיוון שמאוד הכרחי לשמור כול צעד בכל עת.

כאשר מעכלים את החדשות הקרבות... כאשר הן נקלטות ברבדים עמוקים, זה לא יכול שלא להעלות את התדרים של העצמי כאשר מכירים בכול מה שלמעשה עכשיו קורה. באמצעות הכרה זו, אתם מגלים את ההיבטים של העצמי האמיתי שלא היה ניתן להרגישו. ואנו אומרים לכם... כמה שמחים תהיו. כיוון שאתם תהיו מסוגלים באמת ל"התחיל" להרגיש את החדשות שקורות.

שוב...אנו מצהירים כי אלה מכם שיודעים, צריכים לקרקע את עצמם במלוא העוצמה. כיוון שבשעה שאתם עוזרים לאלה "שאינם יודעים" אתם משקיעים בכך הרבה אנרגיה ולכן אנו מתעקשים שהכוח של מדיטציה וכול מה שדברנו עליו יהיו בעלי ערך רב עבורכם.

בלוסום: מישהו בבקשה יזכיר לי את היום בו בקשתם שנאחסן "בקבוקים של אהבה".  אני חייבת להיות כנה...הם לגמרי פרחו מזיכרוני.

עם זאת, האם הם עדיין שם?

בלוסום: אני מתארת לעצמי שכן.

אזי זה פשוט ענין של פתיחת החדר בשנית ולהוסיף עוד. דברים אלה שהצענו... יכול להיות ששכחת בלוסום... עם זאת, זה מאוד בחזית מחשבותינו. אתם תדעו כאשר יגיע הזמן ל"שחררם".

אנו עשויים להציע כי ניתן להשתמש בתועלת הנובעת מהבקבוקים עם "האנרגיה המאוחסנת" לצורככם. ניתן להשתמש בהם ולמלא אתכם כאשר יש צורך במזון מסוג זה.  זה פשוט ענין של דמיון. יש תוצאה מיידית לכך שמדמיינים כול דבר שנשמתכם דורשת... ייתכן ברמה בלתי נראית... עם זאת, נתמך לחלוטין על ידי הנשמה.

כל "הקטעים" הקטנים בהם שתפנו אתכם במשך השנים, לא היו פטפוטי סרק. זה גם יכול להיות בעל ערך לסכם/לתקן הרבה מכול מה שהצענו... כיוון שאנו מאמינים שזה ישרת כל אחד שמתבונן ומעכל כ"מנת פתיחה" את כל מה שהצענו.

בלוסום: אז...זה מרגיש כאילו אנו מאוד קרובים עתה ל.....משהו. עם זאת,  אנו הרגשנו זאת גם לפני כן. האם לא? אני יודעת שרבות קורה ברמות שאנו לא מודעים...עם זאת אנו קרובים למשהו מוחשי הקורה? הדבר הוא..."סגור" שלכם ו"סגור" שלנו הוא כנראה דומה ל"בקרוב" שלכם ו"בקרוב" שלנו.

חברים יקרים להם אנו מרגישים כזו קירבה... האם אינכם יודעים? האם אינכם מבינים? האם אינכם מרגישים.... שזה כבר החל?

בלוסום: כן.. בתוכי.. כפי שאמרתי, התרגשות זו כבר שם. אולם...אתם יודעים למה אני מתכוונת!... ה"פעולה" הינה חלק מסרט. היה לנו את קווי המתאר...היה לנו להוביל את...אנו יושבים על קצה הכיסא מחכים לפעולה!

 וזה יהיה איתכם "מספיק קרוב". ואנו נשאל אתכם שתבדקו שוב "האם אתם מוכנים לכך?"

חלק מכם "מאמינים" שהייתם מוכנים לכך לפני שנים...אולי כדאי להעריך מחדש את העצמי עתה ולחשוב... "למעשה... עתה אנו מוכנים... חשבנו שהיינו אז... עם זאת לא ניתן להשוות כמה אנו יותר מודעים על עצמנו עתה".

זכרו שאתם בהתפתחות מתמשכת. ככל שאתם גדלים באהבה עבור עצמכם... לכן כולם... הווייתכם מכינה למה שעומד להציג את עצמו.

רבים מכם יחוו הרגשה של להיות "מופעל". כאילו מישהו "הקליק" ו"לדרך". בקושי מכירים את העצמי... עם זאת יודעים מי באמת אתם.

כאשר אתם קולטים מילים אלה מהחלק הגבוה ביותר של עצמכם... האם אתם יכולים להרגיש עתה את ההתרגשות?

בלוסום: כן אני יכולה... מדוע אני מנחשת שאנו להוטים לדעת מתי?

עם זאתהנושא אינו מתי. כיוון שהכול יתפתח בתזמון מושלם. אין זה יכול להיות אחרת.  עם זאת, אתם תראו... מתי זה עתה.  אתם כבר בתהליך של מה שחיכיתם. עם זאת, אתם כבר מחכים לשלב הבא... חושבים.. "זה מתי שזה באמת מתחיל".

זרמו עם מה שזה ואתם תמצאו שלווה בדאגנות שלכם להתחיל. כיוון שכאשר אתם שלווים ומאפשרים לכול להתפתח בתזמונו האלוהי, פשוט אין צורך במתי.

בלוסום: כן. תודה לכם עבור כך. זה מאוד הגיוני.  עבודה טובה, חברים!

ישנו עדיין נושא אחר שאנו יכולים לדון עליו בקצרה היום.

בלוסום: כמובן, דברו.

נושא זה מטפל בעימות של העצמי  בנשמה לעצמי שאתם חושבים שאתם.

בלוסום: מסוקרנת ומחכה להסבר.

העצמי האמיתי הגבוה שלכם הוא יותר ממה שבחרתם להכיר בו. אנו ניסינו לסייע לעזור לכם לחבר באופן חזק בין מה שאתם חושבים שאתם/מאמינים לעצמכם שאתם... ולמה שבאמת אתם. כאשר אתם מחתנים את שני האספקטים, אתם תהיו ביראת כבוד על מי שאתם והיכולות שניתן לנצלן. כה הרבה אתם ראויים....

בלוסום: ובכן, איך אתם מציעים שניקח זאת צעד אחד קדימה?

מסירות.

בכך שאתם מכירים בעצמכם, מה אמיתי ומה לא אמיתי. בכך שאתם בוחרים להיעשות יותר "מכוונים" עם המציאות שלכם. לא המציאות המוצגת לכם. כאשר אתם מתבוננים סביבכם, אתם עתה ברמה שכה נראית טריוויאלית וחסרת טעם. עולם בעל מהות/תדר שונים ממה שאתם מרגישים בפנים. ממה שאתם משתוקקים.  עולם זה אינו המציאות שלכם. זוהי צורת אומנות שטחית של מצב מזויף של הווייה.  עולם זה שבו אתם גדלתם... אינו מתאים יותר. אין לו טעם או משמעות.

עם זאת אנו אומרים... עיצרו... נשמו ב"חיים" שזה אתם. תגעו בעץ...הריחו פרח... שימו את הרגליים באוקיאנוס...הביטו בכוכבים... אימרו הלו מלבכם מהרובד העמוק ביותר אותו אתם יכולים להרגיש... התחברו ל"אתם" שנמצא בכול. ה"אתם" זה מה שאתם מחפשים.

זה נמצא בכול אותם דברים... וכאשר אתם נותנים מעצמכם לאפשר לתת לעצמכם ו"עושים" את החיבור לעצמכם "שנמצאים שם"... ה"נמצאים שם" יאמרו בחזרה הלו ל"אתם" שבפנים.

בלוסום: לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר בעצמי !!!!!!

עשו זאת, חברים יקרים ואתם תשתנו? באמצעות שינוי הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, הדברים שאתם מסתכלים עליהם ישתנו. עם זאת, הם עדיין אותו דבר כפי שהיו תמיד. רק התפיסה שלכם על "מה שיש" הותמרה.

כאשר אתם מתחברים בדרך זו...ישנה העברה של אנרגיה בין "שם" לבין "כאן". זה יהיה "מוחשי"...כפי שבאמת אתם מחפשים.

 בכל מה שיתרחש... זה ייראה לזמן מה כאילו אתם חיים בשני עולמות באותו זמן. אולי אנו צריכים לאמר שזה עשוי להרגיש כאילו אתם חיים בתוך שני מימדים שונים. ובמובן... אתם תהיו. אנו היינו קוראים לכך "המעבר". כאשר אתם חייבים להבחין בין מה שאמיתי ומה שלא. המציאות... זו אתם.. ואיך אתם מרגישים ומה מנחה אתכם. השקר הינו המהומה והמהפך אשר הינו בלתי נמנע בהכרח כאשר השינוי הגדול ביותר מכולם מתרחש.

כדי להישאר בשלווה בתוככם זה חיוני למעבר החלק של המפרש...

זוהי האנרגיה השלווה שלכם שיכולה לאזן את אי שקט. הישארו רגועים במהלך, בידיעה שזה רק שינוי שקורה והכל יהפוך לשקט כאשר התהליך יסתיים.

בלוסום: תודה רבה. אני מאד שמחה שיכולנו הים לדבר. עד לפעם הבאה...אהבתנו ותודותינו נשלחות אליכם.

זכרו שחיוך מעלה את התדר של העצמי ושל הכול.  ובזמנים בהם חיוך הינו הדבר האחרון שבא לכם להביע... כאשר אתם באים מהלב ומביעים זאת בעיניכם ובפניכם... אתם יכולים להאיר נשמה או מקום שיש להם מאוד צורך במחווה מעין זו של אהבה. זכרו זאת.

בלוסום: נזכור... תודה.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge