Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 28, 2012

April 28, 2012 Thrive

 

 

בלוסום: שלום, חזרתי! החופשה הסתיימה....! אני מוכנה להתחיל מחדש עם כל ההתלהבות המתפרצת כמשב רוח!!

 אנו מרגישים את התרוממות הרוח ורואים לנכון להשיב באותו אופן. לא חלפו שנים מאז ההתקשרות האחרונה... עם זאת, הייתה שתיקה וגם אנו משתוקקים להתחיל מחדש.

 בלוסום: אמרו נא.... על מה אכפת לכם לדבר?

 זה כבר בתוך ליבכם. כל מה שאנו משתוקקים לעשות הוא לעורר את מה שמנמנם ולעורר אתכם לידיעה המדויקת על מה שמסתתר בפנים. אנו מודעים שדברתם על כך איתנו... ומרגישים שטרם מצאתם את השביל הנכון העמוק ביותר להתעורר ולדעת על עצמכם ולכן אנו מרגישים שמתאים לדון על כך קצת יותר....כיוון שיש לכך ערך רב.

 בלוסום: זה יהיה נהדר...דברו.

 כל מה שאתם זו אהבה. ספרנו לכם על כך בהזדמנויות רבות. עם זאת, עד שלא תבינו לחלוטין מהי בדיוק אהבה, איך אתם יכולים לדעת מי אתם? כיוון שאם אינכם מבינים זאת... אינכם יכולים להבין את עצמכם.

אנו דברנו פעמים רבות כי אהבה מהווה רגש. לכן, היכולת להסביר מהווה אתגר קטן...... כיוון שמילים אינם מבטאות במידה מספקת רגשות כלשהן.

לכן, תאפשרו לנו לתהות על המילה "רגש". קל זה לא, להבחין בין רגש של אובדן לבין רגש של רווח? קל לפענח מה מרגיש מתאים לבצע ומה לא... כיוון שמה שאתם אמורים לעשות מרגיש מתאים או לא... האם לא כך?

 בלוסום: כן... אני בעקבותיכם.

 אחרי מי שאתם בוחרים "לעקוב", זו החלטה לגמרי שלכם. עם זאת, יש לכך חשיבות עליונה, תמיד לבחון את הרגשותיכם בכל מה שאתם נוטלים על עצמכם.  זו הדרך לפיה אתם מגלים... אהבה.  זה....לאורך זמן...הוסתר מעצמכם. עם זאת,  איך זה יכול להיות, אתם יכולים לשאול?

 בלוסום: או אוקיי. אה... האם אני יכולה לשאול... איך זה יכול להיות?

 מה שבצדק שייך לכם, אף פעם לא נלקח מכם... עם זאת, זה מרגיש שזה כך. אי אפשר להסיר זאת מכם...כיוון שזו נשמתכם...ונשמתכם הינה אהבה. איך יכול אפילו החזק ביותר לקחת את האהבה מכם? לא ניתן להסיר רגשות... ניתן להחביאן, הן יכולות להיפגע, הן יכולות להרגיש אבודות ורחוקות... עם זאת, לא ניתן להסירן.

הן שלכם. כל רגש שיש לכם שייך לכם בלבד.  האם אינכם רואים נשמות יקרות מאוד של כדור הארץ? אף אחד... אבל אף אחד... יכול להרגיש באותו אופן שאתם כאינדיבידואלים יכולים להרגיש. האם אתם מבינים את האיכות הענקית של ייחודכם? כל אחד מכם.... כאינדיבידואל... יש לו את הכוח להרגיש כפי שהוא בוחר.

זו בחירתכם.

עבור זה הבוחר לישון, הם מרגישים שזה נכון להאשים כוח חיצוני בגין נסיבות ומצבים. ניתן לומר...זה לא משנה מה שקורה לכם בכל רגע נתון... מה שחשוב זה איך אתם בוחרים להרגיש לגבי זה.

 בלוסום: לגבי...אני בחרתי לגור ב- Noosaבאוסטרליה וזה...עבורי.. גן עדן.  לכן, כשאני שוקלת את אפשרויות הבחירה בחיי כשהן באות ביחד, קל לי יחסית להפיק את המרב... עתה כשלמדתי "את הדרך". אולם...אלה אשר אולי חיים במדינה שסועת מלחמה או חווים עוני  קשה....אשר יכולים אולי לקרוא את מילותיכם....יכולים לא להרגיש באותו אופן בעניין זה כמוכם או באמת!?

 עם זאת, אנו עדיין נעיר כי זוהי בחירתם איך הם מרגישים במקום בו הם נמצאים ואיך ל"התמודד" עם הקורה איתם. כך שרבים חושבים כי הדברים הינם "בלתי צודקים". עם זאת, אין זה כך... בכל דרך שהיא. הנשמות בכדור הארץ בחרו להיוולד לתוך מצבים מסוימים...בשל סיבות רבות.  הם אולי נמצאים לעזור, ללמד, ללמוד. זה עניין של הסרת עצמכם ממה "שנראה" מציאות ולהסתכל על כך ממה זו מציאות.

חלק מכם מחשיבים עצמכם כבובות. אתם חושבים שקיימים אלה אשר יש להם שליטה עליכם. עם זאת, אנו לא מסכימים לכך. אתם...כל אחד מכם יש לו את הכוח להגיע לגדולה...אם אתם בוחרים בכך! אין חשיבות באיזו פינה אתם חיים בכדור הארץ.

וזה מחזיר אותנו חזרה לאהבה. אין אחד מכם שלא חווה אהבה ברמה כלשהיא של עצמו. ההרגשה הזו של אהבה...בין אם גדולה או קטנה...זו אהבה וכלל לא פחות מאהבה...איך זה מרגיש?

 בלוסום: נהדר!

 מה עוד? ספרי לנו בלוסום... איך את היית מתארת אהבה?

 בלוסום: הרגשה של שמחה אשר גורמת לי תחושה הדומה לפיצוץ. אני רוצה לצעוק מהחלק העליון של ריאותיי...אני רוצה להתפקע מצחוק ולנתר כמו "טיגר"[1] ! (אין לכם, כנראה, טיגרים!). וכן עם זאת, ישנו הצד אחר שלי(אהבה)...אשר מרגיש כדממה העמוקה של השקט. כול מה שאני מרגישה זו הנשימה שלי ודמעות יכולות לזלוג כמו גשם  כאשר הן מוצפות כתוצאה מהתחושה בליבי. קיימת כזו הכרת תודה כאשר אני נמצאת בכל אחד ממרחבים אלה... ועוד רבים אחרים אשר מרגישים את אותו הדבר.

 וזה מה שאתם....אהבה. אתם בקשתם למצוא את אלוהים ואנו אומרים "כנסו בתוככם"... כיוון שמה שאתם מחפשים נמצא בתוככם...תחושה זו מהווה מה שחלק מכם בוחרים לקרוא "אלוהים".

 בלוסום: סתם מעניין.... מה אתם בוחרים לקרוא לכך?

 אנו בוחרים לדעת זאת כאהבה. זוהי אותה אנרגיה... עם שמות שונים ורמות שונות של העצמי.

כאשר אתם מסתכלים על פרח... או על הים....או על ההר.. רבים הגיעו למקום בתוכם אשר מאפשר אוטומטית לעצמי הפיזי לנשום נשימה עמוקה על מנת להדהד עם היופי שכל אחד מכיר. זה לא היה תמיד המקרה...עם זאת עתה...כשהשגתם רמה גבוהה יותר של הבנה של העצמי/של אלוהים...אחד הינו בהרמוניה עם מה זו אהבה/אלוהים... עדיין מציג עצמו כפרח...הר...ים וכו'.

אלוהים/אהבה אינו/אינה "בתוך" הפרח/ההר/הים. אתם מחפשים למצוא את אלוהים בתוך....אבל אתם מהווים זאת!! פשוט באמצעות להיות אתם....אתם אהבה...כיוון שזה מה שאתם. להיכנס בתוככם זו הדרך בה אתם מזהים כיצד להרגיש זאת.

אתם יכולים שתהיה לכם אהבה עמוקה לחיית המחמד שלכם... אתם אוהבים אהבה/אלוהים... לכן... אתם אוהבים... את עצמכם. כיוון שהכול זה אהבה/אלוהים. הכול!!

כאשר אתם מבינים קשר זה עם הכול... איך אתם יכולים לא לאהוב זאת? מה שזה לא יהיה. אולם, זה יכול להציג את עצמו. ככול שאתם מרגישים יותר תחושה זו של אהבה/אלוהים בכל רגע של הוויה... כך עולה גבוה יותר הרטט שלכם...וזה יכול להיעשות מאד מאד מהר... ברגע שאתם קולטים את האמת של מה שיש.

לכן... אנו מעודדים אתכם להיות עצמכם ולהיות האמת ולהרגיש אהבה.. כול הזמן.

אין חשיבות למה שאתם עשויים להתמודד בימים הקרובים... אין חשיבות אלו דברים עשויים "להופיע"...

זכרו להרגיש אהבה. זה מה שאתם מחפשים. זה מה שבאתם לכאן לעשות!

היו אהבה. אינכם צריכים לעשות יותר...כיוון שלהיות אהבה זה הכול!

אתם המתנתם בצפייה מראש "ובתקווה" כי מאוד "בקרוב" יסתיים חלום בלהות זה של שליטה ברצון האגו. אתם יודעים בליבכם כי משפחת הכוכבים שלכם תצטרף אליכם ועולמכם ישתנה...בקצב הבחירה שלכם.. לעולם שעולה יותר בקנה אחד עם מה שאתם מקבלים בלהיות אהבה.

עם זאת אנו מציעים לכם פעם נוספת מילים אלה...

אלו אתם אשר תביאו את כול מה שנאמר אודותיו... לא אנו... אתם!

איך?

באמצעות העלאת הרטט של הפלנטה שלכם... איך?

על ידי כך שתהיו עצמכם... איך?

על ידי כך שתרגישו אהבה.

האם אתם רואים? ככל שתאפשרו לעצמכם לעלות גבוה יותר... כול מה שמסביבכם חייב גם לעלות גבוה יותר. לכן, כל דבר שאתם בוחרים שלא יעלה, פשוט " לא יהיה יותר חלק מכם".

 בלוסום: עם זאת, זה עדיין יהיה שם... וחלק מאהבה/אלוהים, לא כן?

 עבור אלה אשר יבחרו זאת להיות שם. אין הוא יכול להתקיים אם אינו נמצא במחשבה. איך הוא יכול לשגשג אם אינו מוזן? זה מה שאנו מנסים לעזור לכם להבין.  אם רק תאפשרו מחשבות של אהבה... כולכם... לא רק מעטים... אזי שם יכולה להתקיים רק אהבה טהורה הגבוהה ביותר. אם מישהו... אפילו נשמה אחת.. בוחרת מחשבות של שנאה... אשר הינן עדיין היבט/רמה של אהבה... אזי היבט שנאה זה של אהבה ימשיך להתקיים.

אתם הבוראים. מה אתם בוחרים לברוא?

האם אתם מבקשים לברוא לקיומכם את מה שיצרתם, לפני זמן רב, במחשבה? האם אתם בוחרים לצעוד לתוך עידן הזהב  שלכם? כיוון שאין זה אנו... זה אתם אשר תבראו זאת.

זה כתוב!

 בלוסום: היכן? על ידי מי?

 על ידי עצמכם... הבוראים... ב"מרחב" אשר הוחלט  שכך זה יהיה. 

 בלוסום: עם זאת, זה יכול להשתנות... אם לא נציית לקריאת ליבנו?

 אכן. עם זאת, אתם מצייתים לה. אתם כותבים מילים אלה, בלוסום ואחרים קוראים אותן. זה מראה כי "מה שיש".. יש.  כאשר אתם שוקלים את כול מה שכל אחד מכם יכול עתה להבין לגבי " כול זה".. אתם מתחילים להתאים את החלקים ביחד ולהבין שאתם מגשימים את הנבואות של עצמכם. זו הסיבה מדוע רבים מכם מרגישים בבית, כה קרוב להווייתם בימים אלה. כיוון שאתם על סף של הגשמה עצמית שלכם.

הרגע של השינוי הגדול ביותר שעבדתם לקראתו במשך העידנים שלכם על פני הפלנטה הזו ופלנטות אחרות, נכנס לתעלת הלידה.

אימא כדור הארץ שלכם עובדת וניתן לשמוע את צירי הלידה שלה ברחבי האטמוספירות שלכם.

הרגיעו את מצחה העייף באמצעות שליחת מחשבות אליה כפי שהייתם עושים בלידה פיזית של מישהי מהמין הנשי שלכם. הרגישו גם את ההתרגשות הדומה לזו של התהוות חיים חדשים. כאילו נכנסת נשמה חדשה ומביאה איתה את האהבה אשר ממלאה את הווייתכם כאשר מגיע ילוד חדש.

זה כך!

בלוסום: פוה!  נעשיתי רגשית במהלך החלק האחרון. רטטי אמת זורמים הלאה.  חברים, תודה רבה לכם! אני באמת נהניתי מכך. עד לפעם הבאה... מכולנו פה למטה... בהכרת תודה ובאהבה.


[1]  "טיגר" חברו של פו מהספר של "פו הדוב".

 
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge