Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 28, 2012

May 28, 2012 Thrive

 

בוקר טוב ובאמת בוקר נהדר כאן באוסטרליה. האם יש לכם זמן לפטפט?

לנהל שיחה עימך כאשר התנאים מאפשרים, זהו תמיד תענוג.

ובכן,  מה חדש אצלכם?

האנרגיות ההולכות וגוברות אשר מתפתחות, מהוות מקום טוב להתחיל ביום זה. כיוון שאנו מודעים שרבים עדיין מרגישים שהם מבזבזים זמן... רק יושבים וסופרים זבובים ומרגישים את הצורך לעשות הרבה יותר. עם זאת, הם אינם מבינים שמה שהם עושים עתה הינו חלק מהשזירה עם מה שעומד לבוא. הכול חלק מאותו שטיח.  אתם מרגישים שאתם מחכים.

אין לי מושג. אנו דברנו על כך. משהו מוחשי וכו'... ואתם הסברתם.  אז מוטב לא לחזור על עצמכם כיוון שאני בטוחה שיש הרבה יותר דברים בעלי ערך ללמדם... עם כול הכבוד.

עם זאת, למרות שהבאנו זאת בחשבון... רבים עדיין מחכים ולא שעו למילים שלנו שהצענו בנושא זה.

עם זאת,  אני מניחה שחלק כן. כל אחד מאיתנו נמצא במקומו המיוחד על הנתיב.  אם חלק לא שעו ועדיין מחכים... זה לא צריך לעכב את אלה שהקשיבו ומבינים.

וכך זה וכך זה תמיד יהיה. שלבים שונים... בהתאם לבחירה של הנשמה להישאר סטטית... או לנוע קדימה. או במקרים מסוימים...לסגת אחורה. אולם, להיטות רבה לשרת הינה בחזית הקדמית של הרצון.. אין זה תמיד נחשב נאות "לפעול" במועד שנראה לאדם מתאים. כיוון שיש כה הרבה לקחת בחשבון לפני שאדם יכול "פשוט" לעשות את הצעד.. אין חשיבות כמה חזקה התשוקה לעשות זאת.

אתם בעולמכם ובמסגרת הזמן מצפים "שדברים יקרו" עתה בכל יום, האם אין זה כך?

כן...כיוון שזה מה שנאמר לנו.

על ידי מי?

אתם...מתקשרים אחרים...מבפנים.. וכו'.

ולמה במדויק אתם מחכים?

"שינוי"... אני מניחה...ועם זאת אני יודעת שדברים משתנים.

זו הכוונה שלנו לחלוטין. לשנות עולם ודרכיו לא יכול לקרות בין לילה. איך זה יכול לקרות? לשנות הרגל של תקופת חיים...כן, זה יכול להיעשות בין לילה...במהירות ובקלות כמו "לחיצה על מתג" כביכול...במערכת המוח. אולם לשנות "משטר "בהחלט אין זו משימה קלה. צריך להבין שעד שהכול נמצא במקומו הנכון, לא יכול להינתן "האור הירוק". אם היו נמצאים במקום מוקדם מדי.. לפני שההכנות הסופיות היו מסתיימות, זה היה יכול להחזיר דברים חזרה הרבה יותר ממה שאפשר לדמיין.

חדשות יגיעו.  חדשות שחיכיתם להן. עם זאת, זה יקרה במועד בו יהיה מקובל לחלוטין לעשות זאת.

עכשיו הקשר נותק מסיבה לא ידועה...הקשר חודש למחרת היום.

אני לא בטוחה מה קרה אתמול אבל איבדנו את הקשר... האם אתם בסדר להמשיך היום?

אכן כן. אנו מעוניינים לחדש את הנושא שדברנו עליו. דברנו איתך על סבלנותכם...כיוון שרבים מכם מאמינים שזה נגמר. ההמתנה הממושכת. עבור חלק, הם איבדו תקווה ועם זאת אנו מבקשים להדגיש שלא לנו אתם מחכים... למרות שרבים עדיין חושבים שזה כך.

אנו נציג את עצמנו לפניכם כאשר הכול מתואם כיאות ואכן זה יגרום לדברים "להתגלגל"... עם זאת כל  מה שעומד לקרות לפני הגעתנו, הוכן אצל רבים בתוך נשמותיהם.

האם אתם מתכוונים, בהתייחס להודעות, שאתם באמת קיימים?

אנו מתכוונים לכך ולעוד דברים רבים אחרים.  כפי שרבים מודעים... הרבה היה סמוי מהעין וברגע שהחתול יצא מהשק, אזי הכדור יתגלגל ויגדל בגודלו כאשר יסתובב. כה הרבה יהיה לאנשים לקלוט, בקנה מידה גדול ובקושי יספגו משפט אחד ואז תגיע ה"פצצה" הבאה!

קחו זאת בחשבון ואז הוסיפו את הגעתנו.... באמת...איך אתם חושבים שמישהו שקודם לכן ישן שינה עמוקה, יהיה לו סיכוי טוב להגיב?

וזו תהיה עזרתכם אשר תנהיג אותם דרך הזמן הזה שיהיה טראומתי מאוד. רבים מכם הניחו כי יקרו רעידות אדמה ושיטפונות ומים גואים וכו'... עם זאת... הסערה שאנו מדברים עליה תהיה הרבה יותר ברמה האנושית באשר ברמת כדור הארץ.

הכנה ניתנה לכם במילותינו לאורך הזמן...וזה ממלא אותנו בשמחה גדולה שרבים רבים מכם הבינו והסכימו למה שבחרנו לבטא. כיוון שהאור שלכם התרחב מעבר לצפוי.

כאינדיבידואלים אתם יכולים להרגיש את השינוי בתוככם. כגוף אחד, אנו יכולים לראות את השינוי שקרה.

הבינו שכל רגע שאתם מקדישים לו מחשבה, אתם יוצרים את הרגע הבא. לכל אחד מכם יש את הבחירה לגרום לעולם חדש זה וזו הסיבה מדוע אנו מדגישים כי אין מדובר ב"לחכות לנו"... אלא מדובר ביצירת העולם החדש שלכם עתה.

ככל שתיצרו מהר יותר באמצעות ההבנה של עצמכם וההבנה של איך אתם משתוקקים שיהיו החיים שלכם..."קרוב יותר" אתם תנועו לתוך תדר אשר יאפשר לנו לבקר.

במשך השנים בהן יצרנו קשר איתך בלוסום... ננקטו טקטיקות שונות על מנת לספק את השינויים על פני הפלנטה. מבחינה מסוימת... באמצעות המחשבה שלנו...גם אנו יוצרים/בוראים "איך זה צריך להיות"...כיוון שיצירה/בריאה יכולה להתגשם במציאות באמצעות מחשבה.

האם אתם עומדים על המשמר באשר לרגשותיכם? האם אתם מצליחים ל"הישאר מעודכנים"? שוב, אנו מציעים שאולי אתם עשויים לרצות לקרוא שנית את מה שכבר אנו ביטאנו במהלך השנים האחרונות. אנו עיצבנו מילים אלה על מנת לרומם ולעודד...לא להשאיר אף אחד תלוי באוויר...תמיד לחכות. זו לא הייתה כוונתנו.

זה עתה, יקירי, שהכיוון העדין חייב להיכנס למשחק.  זה עתה שאתם חייבים להיות החלטיים ברצונותיכם ולצעוד מייל נוסף זה על מנת להגשים משמעת עצמית אשר מטרתה היחידה/הנשמתית לשרת. אל תהיו שאננים בהמתנתכם. ההגעה שלנו תקרה... אנו ערבים לכך.

אין שום ספק לגבי כך.

אנו מבקשים מכם שלא תיעשו מדוכדכים... כיוון שדיכאון משרת רק את הנמכת התדר.  חשוב שתשמרו על התדר גבוה.. לא משנה מה לפנינו.

האם אתם מבינים שאתם נכנסים לתוך סימן החצי דרך של שנה זו של 2012?

אנו מבינים...וזו הסיבה מדוע אני חושבת שרבים נעשים קצת מדוכדכים, כיוון שהם מצפים שעד עכשיו יוצג לפניהם יותר. 

וזו הסיבה מדוע אנו מטפלים בנושא זה.  מה שעומד לקרות... ללא ספק יקרה. זה ישנה את עולמכם ואת הדרך שמישהו חושב על כך... לתמיד. זו תהיה ההתחלה של דרך חדשה של מחשבה. כל מה שאתם נעשיתם מודעים לו - זו הייתה כיתת ההכנה שלכם. כל מה שאתם תיעשו מודעים "בקרוב" יהיה אקוויוולנטי לאוניברסיטה!

 סיפגו את האנרגיות המציפות. נשמו אותן לתוך נשמתכם. בקשו להיות מוכנים. בקשו להיות בשלווה/בשלום ולהישאר בשלווה/בשלום בכל רגע מהיום שלכם. בססו את ההבנה לגבי כל מה שאתם מסוגלים לקלוט ואז אפשרו קבלה שתשכון בשלווה בתוככם. הישארו במצב זה. הרוחות של שינויים לוחשות את שמכם.

אנו מאמינים בכן, נשמות יקרות ...."בקרוב" בעולמכם, אתם תמצאו שמה שהיה פעם יבוטל וסדר יום חדש יחליף את הישן. סדר יום חדש זה יאיר את מצב הרוח שלכם.  תהיה תקווה חדשה. תהייה תחושה של תקווה לעתיד.  התלהבות תמלא שוב את הישויות ותיתן עידוד לפתח הבנה חדשה על מה שיש.

כאשר כול זאת מסונן לתוך ליבת ההוויה, זה ייעשה קל יותר להכיר באמת.  ועם אמת זו מגיעה גם ההבנה של העצמי.  כיוון שהם הולכים יד ביד.

דברים רבים הנחשבים מיתוסים, ייעשו חלק מהמציאות שלכם.  מה שנחשב כשקר, יתברר שהינו אמת.  דברים רבים מאוד שנחשבו קדושים ישתנו כך שייחשבו שאינם קדושים ועם זאת, בליבת הדברים...האמת עדיין תישאר.

האמת יכולה להיות מוחבאת... אך לא ניתן להסירה.

כמה שמחים יהיו הימים שלכם בעתיד.  כאשר אושר יגיע בטבעיות...לכל אחד.  ואלה יהיו אתן... נשמות יקרות... אתן שתהיו מסוגלות לעמוד זקוף ולדעת שאתן הבאתם זאת.  באמצעות יצירת/בריאת הרצונות.

כאשר אתם מבקשים ברכה למישהו... או למצב...אל תתמקדו באופן שהאדם או המצב הינם כעת... בקשו את הברכה לאופן שאתם רוצים שהאדם/המצב ישתנו.. בקשו את הברכה עבור התוצאה הטובה ביותר האפשרית. מקדו את הברכה שלכם על התודה שתנבע מאותה תוצאה.. לא על "רחמים" על מה שיש. קיים הבדל גדול בכך.

למרות שאפשר לקרוא זאת ללא תקלה.. איני יכולה לומר שזו הייתה ההתקשרות הקלה ביותר או הזורמת ביותר.  כמו כן אני מרגישה שאנו דורכים במקום/ הולכים הלוך ושוב לאותו מקום.

רק להבטיח שהיסודות יציבים.

כן...אני מבינה זאת.  זו אני, אני חושבת. תמיד מחכה לגילוי ענק כלשהו... ועם זאת האם לא טיפלתם בכך היום? אני מרגישה שנשאיר זאת כך. שום דבר לא נראה שיגיע דרך... אלא אם אתם רוצים 

אנו חושבים שזה חכם לסיים את השיחה היום. אל תשקעי למטה, בלוסום. זה יכול להיראות לך דריכה במקום... עם זאת זה יכול להיות מגרש משחקים חדש עבור רבים.

תודה רבה. ואני מקבלת שהכול זה מה שצריך לקרות...למרות שאין זה בדיוק איך שאני חושבת שזה צריך להיות.

רב תודות בכל זאת לכולכם. אני כה אוצרת את הידידות שלנו. באהבה ובתודה.

   
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge