Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 19, 2013

Blossom Goodchild - September 19, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 19 בספטמבר 2013

בלוסום: ובכן שלום שם חברים חוצנים קטנים שלי! אני מדמיינת שאתם יכולים להבין מהאנרגיה שלי שאני מרגישה כה חזקה יותר בימים אחרונים אלה וכה הרבה יותר ממני! פיו! אני חושבת שאתם אולי מדברים אלינו על שינויים, כשלפעמים אין זה משנה כמה קשה מישהו מנסה, הוא לא מסוגל "להשתנות"... ויכול להרגיש לכוד  במקום של "חוסר אושר...מה הטעם של כל זה"... ואז, מתעוררת בבוקר אחד וזה כה ברור שהתרחש שינוי. האישיות והגישה הרבה יותר בהירים, עם זאת שום דבר לא השתנה בין לילה... עם זאת, ברור שמשהו השתנה.

פדרציה של אור: אנו מקדמים אותך בברכה לתוך "המרחב שלנו".

בלוסום: הייתי רוצה!

פדרציה של אור: עם זאת, זה אפשרי. "המרחב שלנו" הוא רק מצב של המיינד..."מרחב של המיינד" בו מעט מאוד יכול להסיח את הדעת של הישויות שלנו מהכוונות שלנו לנתינת אהבה.

בלוסום: אתם אומרים "מעט מאוד"...חשבתי שלא יהיה "שום דבר" שיכול להסיח את דעתכם?

פדרציה של אור: היינו אומרים זאת בזמנים בהם ההתנהגות האנושית יכלה עדיין לזעזע אותנו  עד היסוד.

בלוסום: אני איתכם בנושא זה. אתם רואים, עבורנו כאן למטה...יש כה הרבה שממשיך לזעזע להדחיק ולדכא... ואני אישית  עדיין לא החלטתי איך להישאר ברטטים של אהבה שאני יודעת שזו אני...ואנו כולנו. זה קל יותר עבורכם בשל המקום בו אתם נמצאים?

פדרציה של אור: היינו אומרים... זה לא בשל "המקום" בו אנו נמצאים... כיוון שאנו ב"שום מקום". עם זאת, זה במידה רבה היכן שאנו נמצאים בתוך ישויותינו. כיוון שביסודו של דבר, נשמות יקרות...זה כל מה שיש. אין שום מקום אחר שהוא מציאות השונה מהווייתכם.

בלוסום: ובכן, היפותטית... אם הייתי אי פעם בעלת זכויות מספיקות כך שיציעו לי ביקור לביתכם...היכן זה יהיה?

פדרציה של אור: עכשיו, זו קושיה מעניינת. כיוון שאנו נמצאים בכל מקום. האנרגיה שלנו היא בכל מקום.

בלוסום: האם אתם מדברים באותו אופן כ...אנו כולנו אנרגיה/אנו כולנו אחד. לכן, אנו כולנו בכל מקום?

פדרציה של אור: במידה מסוימת, זה כך...באופן טבעי...ואחד יודע על כך. עם זאת, באמת, היינו מדברים על כך בסדר יום אחר...מעוד... היינו אומרים... נקודת מבט תודעתית. אתם כן מבקרים אותנו. אנו מבקרים אתכם...כה רבים מכם.

בלוסום: מדוע זה חייב להיות שאנו לא יכולים לזכור זאת

פדרציה של אור: בשל הדחיסות של (שאינה) המציאות הנוכחית שלכם. עם זאת, אנו גם "מנבאים" שכאשר הרגע של המציאות של אמת תגיע אליכם...כול הביקורים...תיזכרו בכל הידיעה.

בלוסום: ובכן, אנו נהיה "בשום מקום" בבקרנו אתכם...בניגוד להיותנו על ספינת אור, לדוגמה?

פדרציה של אור: אם זה היה צריך להיות ביקור "איתנו", בייחוד...אזי בשביל "קרקע משותפת" היינו מציגים את עצמנו אולי על כלי שיט.. בתור שכזה.. על מנת לעשות זאת "מציאות" עבור הבנתכם. עם זאת, "שיחה" תודעתית" איתנו פשוט "מתרחשת"...כי למען האמת, אנו אור ולכן רק "קיימים".

מצד שני... זו היתה "מציאות" שונה אם הייתם מוזמנים לסיפונו של אחד מכלי השיט של הפדרציה שהוא יותר ממה שהמין האנושי קורא לספינת מציאות. כיוון שלמעשה ישנן רבים.. צורות רבות... המכילות זנים רבים שונים מפלנטות רבות שונות. היינו מרחיקי לכת כדי לומר שחלק מספינותינו יכולות להיות מסווגות כפלנטות בשל גודלן. מי אכן יאמר.. שהפלנטה כדור הארץ היא לא למעשה כלי שיט גדול מאוד שעליו נמצאים חיים רבים?

בלוסום: איכפת לכם לפרט בנושא קטן זה?

פדרציה של אור: האם אין זאת בוודאות על נקודת מבט? האם אין זה משהו שאחד בוחר להאמין? כיוון שאנו יכולים לומר שהפלנטה שלכם הינה ספינה. אנו יכולה לומר שאמא כדור הארץ הוא מסלול של ישות חייה. אנו יכולים לומר שכלי השיט בהם מתרחשת התחבורה מ"איזור גלקסי" אחד לאחר הם " אור חי".

כי אנו אומרים שכול מה שהוא חיים הוא אור ואכן כול מה שהוא אור הינו חיים.

באותו אופן... אנו יכולים לומר שכול מה שהינו אהבה הוא אלוהים ואכן כל מה שהוא אלוהים הוא אהבה... הם אחד והם אותו הדבר.

בלוסום: ובכן... הייתם אומרים.. אם כלי השיט שלכם הם אור/חיים...שהם לכן לא "מתוכנתים" ללכת ל"מקום כזה וכזה".. אני מתכוונת, האם הם פשוט הולכים?

פדרציה של אור: זה קצת יותר מסובך מזה! עם זאת, באמת מאוד פשוט...מנקודת מבט שלנו וזה באמת של כלי שיט נוסע.

אנו היינו אומרים שאנו מתכנתים זאת... באמצעות מחשבותינו. ב"כלי הרכב" היותר מתוחכמים, זה כל מה שנדרש. זה במובן מסוים...כאילו ספינת האור וישויות האור בתוכה... הופכים לחלק מאותה מחשבה...בשנית... מילים נכשלות.

בלוסום: האם אנו יכולים להמשיך הלאה כי אני בטוחה כי כמוני... רבים יחשבו שזה מעניין? ובכן,  האם "לקברניט" ישנה המחשבה? כיוון שאני תמיד מרגישה/הרגשתי שהפדרציה של אור הינה תודעה... בניגוד ליחידים?

פדרציה של אור: זה המקום שזה נהיה מסובך, במונחים של בני אדם. כן, אנו תודעה.. עם זאת...

בלוסום: אתם פשוט מראים לי מושבה של נמלים...

 

פדרציה של אור:... לנסות לבטא... עם זאת, זה לא יהיה תרחיש מושלם. ישנם רבים מאיתנו... אורות רבים... אשר "גרים" ביחד ועם זאת יכולים להיות... יחידים... כאשר נדרש.

דוגמאות מעין אלו תהיינה עבור "מועצה"... עבור "שמחה"... עבור "שליחים יחידים הנדרשים".

אוה, נשמה יקרה... כמה קשה לתאר זאת במונחינו!

 בלוסום: ובכן... רק הצעה... אתם יכולים, כמובן, "להראות לי" ואני אחזור חזרה ואנסח זאת במילים שלי!

פדרציה של אור: ואנו היינו אומרים שזה יכול פיסית לפוצץ אותך לגזרים. ואם היינו עושים זאת ב"לבוש" שאינו פיזי.. את גם לא היית מסוגלת לנסח זאת במילים.

בלוסום: נסו אותי! עם זאת, אני כן מבינה שאם זה היה צריך לקרות.. זה היה קורה.. אני קולטת זאת. ובכן, חזרה ל"נסיעה".

פדרציה של אור: כאן היינו "מחליפים הילוכים" ואולי "יורדים למטה קצת"... בכך.. לדבר "עלינו"  באופן כזה לא יהיה כה מועיל...כי זה "מעבר" למה שאנו יכולים לנסח במילים. כשאנו אומרים "לרדת למטה", אנו מתכוונים במובן של "משיכה של רטט".. ואנו היינו מוצאים זאת קל יותר לתאר "מסע" מכלי שיט שהם בעלי רטט שונה.

בלוסום: כשאתם אומרים שונה... האם אתם מתכוונים לנמוך יותר?

פדרציה של אור: לא בהכרח הכוונה היא לכך.. עם זאת במקרה זה...כן.

בלוסום: ובכן.. האם אני יכולה רק להבהיר... אני מודעת שישנם רטטים רבים רבים.. עם זאת, ישנם רטטים רבים מאותו רטט... בתוך רטט... האם אני אמרתי זאת??

פדרציה של אור: אמרת... ואת צודקת. כיוון שאת יכולה לקחת... לדוגמה.. "רטט B".

בתוך רטט B ישנם רטטים Z-A.. שהם 26 גיוונים של אותו רטט.. ואז בשנית בתוך, נאמר.. רטט C  של רטט B.. יכולים להיות 26 רמות של אותו רטט C הנובעים מרטט B.

בלוסום: והסיבה של המשך שיחה זו איתי, תהיה?

פדרציה של אור: כיוון שזה הגיוני לך, הלא כן?

בלוסום: ובכן, באופן מוזר.. זה הגיוני! הנושא הוא קשה...מה באמת היינו מדברים במקום הראשון... אני אבדתי את העלילה לגמרי!!

פדרציה של אור: הרשי לנו לעשות טובה ולהיזכר. אנו מדברים על כלי שיט המגיעים מרטט נמוך יותר מאשר.. "כלי השיט שלנו...בעת הצורך".. עם זאת, האם יכולים אנו להוסיף..

בלוסום: אתם יכולים...

פדרציה של אור: מה שאנו מדברים עליו הוא עדיין בעל רטט גבוה.. עם זאת, לא באותה "סקאלה" כמו זו שישויותינו "גרים" בה.

בלוסום: ליבה יקרה! זה רק אני?... או היה משהו בדייסה שלי בבוקר זה? מתפללת להמשיך...

פדרציה של אור: ובהן... כלי השיט הנוסעים גבוה יותר הם בעלי מהירות ואנרגיה אור. בחלק מהרמות של הנסיעה הישויות בתוכן, פשוטו כמשמעו, "מותמרות" לתוך אותו רטט/מהירות אור כמו כלי השיט עצמו ולכן זה מועבר כאנרגיה אחת. זה תלוי במידה רבה במטרת היעד וכמה רחוק המסע. ישנם, כמובן, זמנים  כאשר הוא ב"מצב שיוט".

בלוסום:  לפני שנים רבות, באחת מפגישותיי עם ענן לבן...התרגלנו שביקרו אותנו מי שקראנו להם "החברים" והם דברו אלינו על ישויות מפלנטה שהיתה "אדומה" והראו קריסטל אדום ענקי ב"כדור הארץ שלהם" אשר דפק כ"פעימות לבם" כדי לשמור על "החיים בחיים", כמו שאומרים. הם גם אמרו שמקור ה"דלק" של ספינתם היה אך ורק מקריסטל ענק... אשר הם הראו לי כעמוד עצום במרכז ספינתם...אשר חדר לתוך כל רמה של כלי השיט "האמור".

פדרציה של אור: אכן, יש גם הרבה כוח הנעה מאנרגיה של קריסטלים מסוימים. כיוון שבאופן טבעי אנו מניחים שאתם על כדור הארץ לא מניחים... שאנו משתמשים בדלק מאותו מקור שאתם עושים על פני הפלנטה שלכם...זו שיטה גסה מדי.

קריסטלים אלה על הסיפון הם "מכובדים" ו"מקודשים". כיוון שיש ערך רב לאנרגיה שהם מורכבים ממנה בשל "מהות הטבע" שלהם והם מוגנים מכל צורה של "ניתוק".

בלוסום: ניתוק ממה/ממי?

פדרציה של אור: שוב... צרות עם ניסוח...ניתוק מ"אנרגית המקור"... מהאנרגיה עצמה. חייבים לנקותם באופן שוטף על מנת שהם ישרתו.

קריסטלים "משחקים" תפקיד כביר על סיפון ספינה.. אכן על פלנטות רבות. למרבה הצער, בעולמכם הם "פגעו".

בלוסום: האם זה משחק מילים שהקפצתם שם?

פדרציה של אור: זה נכון... עם זאת, מוטל בספק. עמוק בתוך העמקים שלכם... עמוק בתוך האוקיאנוסים שלכם... שם נותרו קריסטלים שאפילו עכשיו משרתים אתכם. עם זאת, אם היו מוצאים אותם אלה עם כוונה רעה... הרבה נזק היה עולה בגורלה של הפלנטה שלכם.

בלוסום: אני מקבלת את ההרגשה כשאתם מדברים...שקריסטלים אלה תוכנתו. מנחשת שמחשבה זו הגיעה מכם?

פדרציה של אור: אכן...ובזמן כזה... יש להפעיל מחדש "אוצרות" אלה...כיוון שרבים נמצאים בכוונה בתרדמת חורף.

בלוסום: מה יקרה כאשר יופעלו?

פדרציה של אור: שיקום של הרבה דברים... בשל האנרגיה הפועמת, הם יועברו בשנית לתוך האנרגיה של כדור הארץ.

בלוסום: אוהה! אני דומעת!

פדרציה של אור: זה בגלל ה"תחושה" שהעברנו אליך... קטע קצר ממנו...כיוון שלתת לך יותר מדי יכול... כפי שאנו אומרים... לגרום לך להתפוצץ. עם זאת, בזמן זה שאנו מבטיחים לך...בזמן זה כאשר עולמך החדש הוא "נראה ומורגש" על ידך..."העבודה" של קריסטלים אלה בהיקף  וביופי וב"חובה" כזו...יגרום... יחד עם שאר רכיבים רבים אחרים שעדיין "מכוסים"...את ההתרוממות העצומה שאת משתוקקת לה.

בלוסום: עם זאת, לפעמים מרגישה שזה הכול שמץ של אגדה!

פדרציה של אור: ועם זאת... האם לכל האגדות אין סוף מאושר?

בלוסום: זהו זה! התור ללכת... ובשנית... בדיוק שעה. אתם מדהימים אותי לפעמים... במיוחד כשאין זמן עבורכם. אני באמת נהניתי מכך היום...הרבה תודה לכם!

פדרציה של אור: התענוג כולו שלנו.

בלוסום: אני צריכה לא להסכים איתכם שם...וכך גם רבים, אני חושבת! אוהבת אתכם! לא דברנו למעשה בסופו של דבר על נושא ה"שינוי"... אה, ובכן כפי שאמרתי לפני כן... "שינוי מתרחש".

אם נהניתם לקרוא את החוכמה ומרגישים את האנרגיה מהפדרציה של אור... אני בטוחה שאתם תיהנו לעומק לצפות ולהאזין להם מדברים דרכי באמצעות הוידיאו באינטרנט מ-18 באוגוסט 2013 בסידני. לפרטים ראו www.blossomgoodchild.com.

 


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge