Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 29, 2013

Blossom Goodchild - September 29, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 29 בספטמבר 2013

בלוסום: ברכות מוארים! אני מרגישה אופטימית ומוכנה לרוקנרול. אני יודעת שגם אתם... אני רק יכולה לספר. לכן...בהמשך לשבוע שעבר, אם אני יכולה? מישהו שאל אם אתם יכולים להסביר לנו איך אתם מנקים את הקריסטלים הענקיים "שדוחפים" את כלי השיט שלכם. הזמן שלכם מתחיל...עכשיו!

פדרציה של אור: ברכות גם לך, הלפיד הארצי שלנו!

בלוסום: אוה טוב. אנו שנינו במצב רוח טוב!

פדרציה של אור: קריסטלים אלה עליהם אנו מדברים, מטוהרים עד לפרט האחרון. אין אטום אחד שמכתים אותם...כי אם זה היה כך, הוא יכול היה בקלות לגרום לאנדרלמוסיה. משהו קטן כמו תקלה במחשב יכול לשלוח את המערכת בשלמותה לסחרור.

הם עבורנו כמו ישויות חיות להן אנו רוחשים כבוד רב. כיוון שהם לא ספקים של אנרגית נסיעה...עם זאת, הרבה יותר.

ראשית, הרשו לנו לענות לשאלתך. "תהליך הניקוי" הוא באמצעות מחשבה. כל מה שאנו מבצעים ברמתנו הוא באמצעות מחשבה...ואם היינו דנים זאת עם מחשבותייך... אתם היית מקבלת, שאת מכדור הארץ עושה את אותו הדבר. ההבדל הוא שהמחשבות "שלך" צריכות לעיתים קרובות פעולה פיסית כדי לתת ביטוי לתנועת המחשבה. בעוד שאנו יכולים להזיז כל דבר שנדרש עם המיינד שלנו. זה יותר מכך... שאנו מודעים לאנרגית הרטט של כל דבר אחד ואנו מאפשרים לאנרגיה שלנו להתאים לזו של "הדבר".. במובן ... שהופכת להיות הדבר... ולכן להשתלט על כך...כיוון שאנו זה.

עם זאת, בכל האמת...במקום בו אנו גרים... "שום מקום".. יש לנו מעט צורך ל"דברים". כיוון שאנו במיוחד...אנרגיה זו שאת בלוסום מתקשרת איתה... אין לה צורך איזשהו בעיצוב או בצורה לצורך נושא מהותי.

אם יהיה...מסיבה מסוימת...יהיה צורך למשהו באשר למה לעשות ש"אורח" ירגיש יותר בבית,  אזי יינתן לכך ביטוי באופן מיידי.

בלוסום: עם זאת...האם אני צודקת במחשבה ש"האורח" האמור לא יהיה מסוגל להיות במרחב הרטט שלכם במשך זמן רב מדי?

פדרציה של אור: הם לא יהיו מסוגלים להיות בכך בכלל. אנו, באופן טבעי, נרד הרבה דרגות, אם יהיה צורך בפגישה.

בלוסום: והאם יש לכם פגישות רבות אלה איתנו, בני האדם?

פדרציה של אור: לא במובן הפיזי. אנו מוצאים שזה מסובך שלא לצורך ויכול להיות די מזיק לרווחתו של אחד.

בלוסום: ובכן... בחזרה לניקוי הקריסטלים.

פדרציה של אור: כפי שאנו אומרים...זה באמצעות מחשבה. באמצעות שליחת "מחשבת צבע" ואנרגיה  טהורה ביותר  ל/ודרך אותו קריסטל. אכן, יש מאוד מעט שיכול להכתים... עם זאת, זה גם לצרכי המרצת אנרגית הקריסטל... כיוון שכפי שהוסבר בתקשורת האחרונה... גם אנו יכולים להיהפך אחד איתו.

בלוסום: ובכן, האם תציעו שאנו ננקה את הקריסטלים שלנו באותה דרך?

פדרציה של אור: זה לא יזיק... ועם זאת.. עקב ה"שליליות" הרבה על ומסביב לפלנטה שלכם...צריכה להיות מערכת עמוקה יותר על מנת לשמור על הערך האנרגטי של הקריסטלים.

אתם מודעים למי הים...קוברים אותם בכדור הארץ...שמים אותם מתחת לירח מלא וכו' . עם זאת, האם נוכל להוסיף... כי כמו בכל דבר...אין זה כה הרבה על "העשייה של". יש הרבה יותר משמעות ב"כוונה". כיוון שבאופן בלתי נמנע, הכוונה מגיעה מהמחשבה... וזו המחשבה שהיא כה עוצמתית.

בלוסום: אוקיי. תודה לכם. נושא שנראה "בלתי מרוסן" כרגע עם רבים סביבי... הוא העובדה שאנו  מרומים!  שוב ושוב אנו נראים חסרי ישע בגין חברות גדולות אלה או "חוקי הממשלה" לשלם "זה וזה"... אחרת "זה וזה" יתרחש. זה באמת מרגיז אותי די הרבה.. למרות שאני מנסה לא להתמקד בכך. מחשבות כלשהן על כך?

פדרציה של אור: זה כמובן חלק מהתוכנית לפרק את כל מה שיש לו כוח. כל זה הינו אור. זה עבור אלה אשר יש להם את הצורך לשלוט ולמצוץ עד שתתייבשו... אם אפשר לומר כך.

בלוסום: ואנו חסרי ישע להילחם בחזרה?

פדרציה של אור: אתם לא צריכים להילחם בחזרה...כי זה עומד להיגמר. בזמן זה...כשכל אי נוחות זו מתפוגגת... פשוט קבלו ושימו חיוך על פניכם באהבה... בידיעה שעולם זה שנפל על פני אדמה סלעית מגיע לזמן בו כול מי שאינו משרת חייב  להפסיק.

בלוסום: זה באמת מתרחש בכל זאת... מאחורי הקלעים? עבור רבים, זה נראה שהגיע לשיאו.

פדרציה של אור: זה רק נראה בדרך זו כיוון שהפשטות של מה שמתרחש היא עכשיו כה ברורה.

בלוסום: מישהו, שיעורי אנגלית?

פדרציה של אור: את הזכרת, בלוסום, "דברים שהיו בפרצופך. הסיבה לכך היא ההכרה שמה שאינו  משרת נהפך/הופך כה נוכח. אחד לא יכול להיפטר מזה... אם אחד לא מודע לזה. זה עבור העצמי של הנשמה לדעת עם כל מה שאינו משרת עכשיו ...פשוט להכיר...לחייך... ולשים את הידיעה של האחד בנוכחות של איך זה יהיה... מאוד בקרוב. וזה באמצעות כולכם שעושים זאת... שה"בקרוב" יתרחש.

"התפנית" היא המאוד סיבה שהכול מתסכל את "הליבה". אנו נותנים לכם את המונח "העלייה והנפילה". כשאנו מדברים איתכם עכשיו, בלוסום, את יכולה להרגיש אנרגיה בתוכך  שאינה מוכרת לך?

 

בלוסום: זה כמו פרפרים... כמו ציפייה.

פדרציה של אור: ואנו מאפשרים לכם להרגיש  זאת כך שאתם יכולים "לבחור"  את ההרגשה  של "המילים" שאנו עכשיו בוחרים לומר.

אתם הגעתם כה רחוק. אתם גם שמעתם את כל זה לפני כן, לא כן?

בלוסום: כן! במידה ניכרת. כפי שדברתי על כך לפני כן... רבים, עכשיו, מתעלמים מהמילים שהוצגו... זה הכול כה דומה ומוכר. ועבורי אישית...יש כה הרבה שם בחוץ שאני לא בטוחה על ה"מקור". לעיתים, אני מאוד בטוחה שהמקור אינו המקור! אני מרגישה שרבים טיפסו על קרון הלהקה אשר הוביל ל"מתחנפים" את המידע שאינו בהכרח מגיע מ"הטוב הגבוה ביותר". עם זאת, לא תמיד קל להבחין בכך.

פדרציה של אור: אז, אנו היינו מציעים לכל יחיד לפענח עבור העצמי מה מהדהד ומה לא מהדהד. תביאו בחשבון... בתוך/עם משהו...את מה שמשרת...את מה שמרגיש נוח... ותתעלמו ממה שלא...וזה עשוי להשתמע "פה ושם" של אחד שמתקשר, אם אתם מבינים אותנו.

עם כל דבר...אתם מחליטים מה מרגיש נכון עבור נשמתכם.

אם זה מרגיש נכון להמשיך עם זה...כיוון שאתם לא יכולים לטעות אם זה מרגיש נכון. עם זאת, אתם לא יכולים להמשיך נכון אם זה מרגיש מוטעה!

בלוסום: ובכן....בחזרה ל"ציפייה" זו. כן... אני יכולה להרגיש  זאת.. כשאנו מדברים עכשיו... אבל לא בהכרח בדרך אחרת.

פדרציה של אור: כיוון שאחד מרגיש כה תקוע עם האנרגיות אשר בכוונה עומדות בדרכו. אנרגיות אשר מונעות את האמת. עם זאת, נשמות יקרות של כדור הארץ...פלסו דרכן...הסתננו דרכן...נועו דרכן...והחוצה לצד השני לתוך אור- השמש.

שם תמצאו הרגשה זו של ציפייה...הרגשה זו של שמחה טהורה והתרגשות.

בלוסום: אתם שמים חיוך על פני ובליבי עם האנרגיה של מילים אלה.

פדרציה של אור: כיוון שזו כוונתנו... אנו חוזרים על מה שניבאנו...

כל הדברים ישתנו.

עולמכם הוא על סף שינוי גדול.

אם אתם שואפים עמוקות, אתם יכולים להרגיש  במאוד אוויר של אותה נשימה.

בלוסום: ובכן, אתם רואים... הייתי רוצה רק לבדוק זאת. בעולם שלנו ... כאשר אחד אומר "על הסף של"...ניתן לפרש זאת כ"כל דקה עכשיו". באותו אופן... כאשר אנו אומרים "בקרוב"... ואנו היינו במורד נתיב זה פעמים רבות.. אנו מתכוונים "בכל יום". לא "בכל יום" בתוך 400 שנה הבאות... אנו מתכוונים "בכל יום" בתוך החודש או חודשיים הבאים.

פדרציה של אור: ואנו יכולים רק לסייע על ידי מתן תשובה שחייבים להביא בחשבון את "מסגרת הזמן" עליה אנו מספרים באמצעות מה שאחד מרגיש בליבו. פרפרים אלה מספרים לכם "משהו קרוב". אחד מקבל אותם כתגובה להתרגשות של "התרחשות".

צחצחו את נעליכם.

בלוסום: מה?? אתם אמרתם לפני זמן רב מאוד, פשוט לפני  14 באוקטובר 2008! אנו מעולם לא גילינו אז  מה היתה המשמעות. מדוע אתם מעלים זאת עכשיו ורמז כלשהו על מה שזה אולי אומר?

פדרציה של אור: היינו נותנים לך ביטוי זה כשאחד "מתכונן" לאירוע מיוחד.  לגרום לאחד "להתגנדר" ולהיראות הכי טוב בשביל האירוע.

בלוסום: אוההה... אתם יודעים אני יכולה כה להתרגש. עם זאת, באופן בלתי נמנע האחד מטיל בספק עקב האכזבות בעבר.

פדרציה של אור: עם זאת, את ממשיכה לדבר איתנו להתחבר איתנו כיוון שליבך מספר לך לעשות כך... וכפי  שאמרנו לפני כן...

בלוסום: נראה שזה יהיה סוג כזה של יום!

פדרציה של אור:  אין אנו מגיעים עם הכוונה לפתות.

אין אנו מחפשים לבזבז את זמנכם או את שלנו.

אנו מגיעים אליכם בדרך זו כיוון שיש לנו מסרים למסור.

מסרים של הכנת הנשמה.

אנו מגיעים לסייע במעבר.

עם זאת, בעיקר אנו מגיעים באהבה/מאהבה/באמצעות אהבה.

בלוסום: כן...משהו בתוכי יודע שמשהו גדול עומד לקרות "יום אחד". נסעתי יותר מדי פעמים מיילים ארוכים כדי "לצפות שמשהו יתרחש "בקרוב" יותר. כאשר זה מתרחש, זה מתרחש. עם זאת, האם יכולה אני להיות אמיצה כדי לומר שיש לתקשורת מיוחדת זו שאיבה של אדרנלין...מה שלא נעשה באופן זה במשך זמן רב.

פדרציה של אור: את תראי, בלוסום. את תראי.

בלוסום: האמינו לי...אין דבר שהייתי רוצה יותר. להיות מסוגלת "לחיות כפי שתוכנן" זוהי כמיהה עמוקה בתוכי. היה לנו מספיק דכדוך כאן, בחורים...מספיק עם השטות הזו. זה בהחלט זמן להרים את המסך ולאפשר להיות מי שאנו אמורים להיות. זה מה שאנו נאבקים איתו. בידיעה שאנו יותר מאשר זה... עם זאת, מדוכאים ו"מושתקים"  ולפעמים מרגישים כה לכודים במערכת.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו לוחשים באוזנך.. זה נעשה. זה הסתיים. זה עבר.

בלוסום: ועם כל הכבוד... אני אלחש בחזרה..."זה לא מרגיש כמו זה".

פדרציה של אור: הרגישי זאת מתוך המקום העמוק ביותר. דעו זאת מתוך המקום העמוק ביותר. מהמקום בו אנרגיות חיצוניות אלה לא יכולות לגעת. מתוככם. מתוך הרגשת הידיעה הגבוהה יותר שלכם. מקום זה של שלום בתוך הווייתכם אשר יודע שזה יתרחש.

שינוי זה אשר אתם הגעתם לשנות, מתרחש.

יום אחד, מאוד בקרוב, אתם תגידו "זהו זה! לבסוף. זהו זה!

בלוסום: זה מצחיק.... אכן מעניין. אני יודעת שאתם רציתם ממני להגדיל את הפונט של המילים "מאוד בקרוב".  אז, עשיתי... ואז רציתם ממני ללכת חזרה ולעשות אותן אפילו גדולות יותר... אז עשיתי. שמחה לעשות טובה. זהו הזמן ללכת, לא כן?

פדרציה של אור: אכן...

בלוסום: תודה לכם. אני מרגישה מרוממת מאוד מהאנרגיה בתוך מילותיכם.

פדרציה של אור: כיוון שזו כוונתנו!

בלוסום: באהבה ובתודה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge