Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 11, 2013

Blossom Goodchild - August 11, 2013

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 11 באוגוסט 2013

בלוסום: ברוכים הבאים בשנית. האם אתם קולטים אותי?

פדרציה של אור: אנו עושים זאת תמיד באהבה הגדולה ביותר.

בלוסום: אחד מהמתרגמים רוצה שאשאל אתכם לגבי מוחמד והאסלאם ורוצה הסבר נוסף כיוון שהוא מרגיש שהיתה חתיכה חסרה בסיפור. האם אתם יכולים לדבר על כך?

פדרציה של אור: היינו מוצאים זאת מתאים יותר לא לדבר על כך... או לאמיתו של דבר בענייני דת כלשהם. אין הכוונה להעליב את השואל בדרך כלשהיא... ועם זאת היינו מצהירים שכה הרבה בכל הדתות אינו מה שאמור להיות בהן. בכך...כה הרבה ממה שנחשב אמת אשר נכתב ונמסר למטה באמצעות דורות רבים רבים שונה על מנת להתאים ל"זמנים".

השואל עשוי או עשוי לא למצוא את מה שאנו עומדים לומר כתשובה משביעת רצון.

במשך ההיסטוריה שלכם, נלחמו במלחמות...חיים אבדו.. התווכחו בוויכוחים...הכול למען המטרה לומר "שהאלוהים שלהם הוא הנכון".

בלוסום: אני נאבקת קצת כיוון שאני מרגישה שאתם עומדים לומר "שאין אלוהים", ועד כמה שאני לא מרגישה שאלוהים הוא אדם... אני מרגישה שאלוהים הינו אנרגיה של אהבה... מדוע הייתם אומרים ש"אין אלוהים"? האם אני צודקת במחשבה שזה מה שרציתם להגיד?

פדרציה של אור: במידה מסוימת... עם זאת, אולי את קפצת למסקנה מבלי לחשוב טוב יותר! אנו אמורים לייעץ שאין אלוהים במשמעות שרבים חושבים שאלוהים צריך להיות.

כאשר אלה בעולמך יודעים  את הטקסט "אלוהים הוא אהבה"... אזי זה... מנקודת מבטנו של הענקת חוכמה...הוא משפט הרבה יותר מדויק.

ככל שאחד תופס זאת כאמת , כך אחד ישיג יותר הבנה על העצמי.

לכן...אנו לוקחים בחשבון שזה לא מומלץ לדון בענייני דת.

אין הכוונה לומר שישויות מוארות רבות רבות בצורתן הגבוהה ביותר, לא צעדו ביניכם. פשוט היה להבין באותו זמן את תורותיהם. עם זאת, כפי שהצהרנו קודם לכן... במשך הזמן...מרבית האמת עוותה על מנת שפחד ושליטה יבואו לפני רעיונות כלשהם על האמת והפליאה  של העצמי.

היינו אומרים לכם שאתם כולכם יודעים את אלוהים...במובן של...אתם כולכם יודעים אהבה.. בצורתה הגבוהה ביותר...כיוון שאתם מ/ממנה.

בימים הקרובים, כשהווייתכם תתענג בידיעה לסיבה שאתם נמצאים במישור הארצי בצורתכם הארצית...אתם לא רק תגלו שאתם אלוהים... אתם תסכימו לעמדה שאתם מוצאים את עצמכם בה ותהילה ושמחה בתוך מעמד זה.

כל מה שעומד להתרחש תלוי בכם. בכל אחד מכם.

אנו אומרים בשנית...אתם אלה שחיכיתם להם.

בלוסום: האם יכולים אתם לפרט קצת על זה? אני מניחה שהמשמעות היא שכאשר אנו מתקדמים למודעות מסוימת של לב ומחשבה, אזי אנו "נקלוט" שאין צורך "לחכות לסיוע" של ישויות "ממקום אחר".. כיוון שכל מה שאנו צריכים לו נמצא בתוכנו.

פדרציה של אור: זה נכון, ועם זאת אין הכוונה היא שביקור של "ישויות מהחלל החיצון" לא ישפרו את התהליך. כיוון שאנו אומרים בכל האהבה והכבוד...אתם תעריכו מאוד כשבימים אלה מתקרבים ל"חיבור" של אחד עם השני. כיוון שצורות החיים המתקדמות.. הן באהבה והן בידע טכני..."יהממו ויפתיעו אתכם".

עם זאת, חברים אלה שעומדים לבקר אתכם...יהיו מוכרים באופן מלא כיוון שהם הסכימו לתוכנית כאשר נוצרה לראשונה ולכן היו מוכרים לכם החל מההתחלה.

כמה נהדר שאתם עכשיו כה קרובים מאוד ל"פגישה" בשנית...בה כולם יכולים לשמוח ולומר "עשינו זאת"!

בלוסום:  כמה נהדר, באמת. האם אנו יכולים לשנות את הנושא? רבים היו רוצים שתדברו על התמכרויות ומדוע חלק נראים יותר רגישים ל"משיכה" לדברים אלה כאלכוהול, סיגריות וסמים קלים וכבדים. האם הייתם רוצים לשתף את מחשבותיכם בנושא זה?

פדרציה של אור: זה די נושא מסובך, עם זאת אנו מבינים כי עבור רבים יש צורך להתעמק בנושא מעין זה.

ישנן סיבות רבות מדוע נשמה הופכת להיות מעורבת בתחילה עם "אסיסטנט" מסוים...אם אנו יכולים לכנות זאת כך. זה אופיו של הסם, כמובן... במקרים רבים להיות ממכר על מנת "להרוס"...אנו מדברים כאן במקרה של הסיגריות שלכם. היות שעם כאלה "שיקויים" כאלכוהול...אין זה מפני שמעורב כימיקל ממכר... הצורך ליותר מגיע... כיוון שאחד נהנה מהבריחה...להתחיל איתה. זה כאשר אחד מאפשר לשתייה או לסם לשלוט עליהם...ולא להיפך...כי הנושא קיים.

בלוסום: עם זאת, אף אחד לא רוצה להיות מכור לסם או לאלכוהול... לכן, מדוע חלק "מתפתים" וחלק לא?

פדרציה של אור: זו תהיה שאלה שיש לה תשובות רבות.

בלוסום: האם יכולים אתם לתת לנו כמה תשובות?

פדרציה של אור: ספק עצמי...היכן שהמשקה או הסם מציעים ביטחון.

מניפולציה... במקום בו הסם משרת בשכנוע הנשמה שהם מתפקדים הרבה יותר טוב "עם זה" יותר מאשר "בלי זה".

קבורה של עבירות העבר....מקום בו "הפורקן" הנבחר חוסם זיכרון של זיכרונות לא רצויים.

הכחשה...כאשר אחד פשוט "בוחר" לקבל את העובדה שיש להם אחת מהבעיות הנ"ל.

בסך הכל, עבור הנשמה אשר יש לה התמכרות...זהו מסע שהם בחרו בו. יש להם תמיד את הבחירה לשחרר את עצמם מכך או להישאר איתה. זוהי החלטה של כן או לא! כמו שזה נשמע לרבים לא רצוי...זוהי התשובה בפשטותה.

בלוסום: כה ברור, נשמה לפני התגלמותה לא היה בוחרת להיות מכורה.

פדרציה של אור: איך את יודעת?

בלוסום: מדוע יבחרו זאת?

פדרציה של אור: בגלל השיעורים שההתמכרות יכולה להביא לנשמה.

בלוסום: עם זאת, אם היה להם שכל כלשהו, הם היו מוצאים נתיב אחר.

פדרציה של אור: לא, אם נתיב זה היה הדרך המהירה ביותר להשיג הבנה על עצמם. עם זאת,  כמובן שקיים סיכון שהם לא מסוגלים לבטל את ההתמכרות ברגע שהשיעור הושלם. זו תהיה ה"סכנה" של זה... עם זאת, סיכון שאחר עשוי לבחור בו.

האם אתם מסוגלים להבין שנתיב החיים שאחד עשוי לבחור עשוי שייראה "מאד מעצבן" לנשמה אחת... עם זאת, לאחרת, יש בכך הכרח על מנת להתפתח ולגדול סביב נושא נתון שהם לא היו מסוגלים לתפוס בחייהם בעבר. באם אחד מוותר בכוונה, הוא לא הבעיה. המאבק עבור הנשמה יהיה להכיר בכך שהעניין הושלם ואז "לחזור לסיפון" כביכול. למרבה הצער, חלק...הופכים יותר מדי אבודים בחיפושיהם ואינם... כפי שתכננו... מוצאים את דרכם החוצה באותה תקופת חיים נתונה.

עם זאת...אנו אומרים לכם...וחלק עשויים למצוא מילים אלה "אכזריות", עם זאת הן כמובן לא...זה באמת לא משנה!

החיים הם נצחיים... זהו ניסוי... זהו משחק...ישנו תמיד עוד אחד ועוד ועוד לשחק בו. לפעמים אתם מנצחים... לפעמים אתם מפסידים...עד... זמן כזה בו ההפסד מפסיק...כיוון שכל השיעורים נלמדו ואין צורך לחזור בשנית כדי "לחזק" את הידיעה.

בעולמכם, כשאתם משחקים את אותו המשחק שוב ושוב... בסופו של דבר, אחד משתעמם ממנו וממשיך/ משנה למשחק שונה.

הזמן מגיע, חברים יקרים, בו "המשחק נגמר". המשחק הספציפי הזה.

זהו הזמן למשחק חדש שיבוא במקומו ואיתו תגיע ההתרגשות של משהו חדש.

כשאחד לומד את החוקים ואיך לשחק... אחד פשוט הופך יותר מיומן עם כל זריקת קובייה... עם כל הזדמנות להתקדם.

נשמות של כדור הארץ.

אנו מגיעים לסייע לכם ולהראות לכם איך לשחק משחק חדש זה.

אנו יודעים שאתם להוטים להתחיל.

אנו יודעים שאתם סיימתם את המשחק הישן ומאוד מוכנים להתחיל את החדש.

זה יותר בקרוב ממה שאתם חושבים.

בלוסום: אוקיי...קדימה... איני מעליבה את האמת שלכם... כיוון שאני יודעת שאתם חלק ממנה... עם זאת, אני כבר לא מתרגשת כשאתם אומרים דברים מעין אלה. אני יודעת שאתם דוברים אמת... אני יודעת זאת... אני יודעת זאת... מה שאתם לא יודעים...זה כשאתם אומרים דברים מעין אלה כפי שאתם זה עתה עשיתם... אני ורבים לוקחים זאת עם קמצוץ של מלח... כיוון שלמרות שזו אמת ואני יודעת שאתם יום אחד מגיעים... זה ה"מתי" שמוציא את כל הדבר הזה מכלל שליטה! שנה אחר שנה מקבלים סיפור על השינוי... השינוי הגדול... לא שינוי הדרגתי כפי שאנו חווים...רק שיספרו לנו את אותם הדברים בשנית בשנה הבאה ובבאה אחריה! אל תבינו אותי לא נכון. אני אוקיי עם זה. אני בסדר עם זה... אני רק מרגישה שיותר טוב לא לדבר על דברים אלה עד זמן כזה בו "הזמן" קרוב.

פדרציה של אור: אנו מקבלים את מה שאת אומרת ואנו גם למדנו מהחוויה שלך/שלנו לא "לקפוץ קדימה" עקב איזורי הזמן שלכם שלנו אין.

לכן... אנו אומרים לכם...היו מודעים.. כיוון כשהשינוי מגיע,  סביר שיגרום להווייתכם  תדהמה מוחלטת...ואתם תגידו "יכולתם להזהיר אותנו" ואנו נאמר "הזהרנו... אבל אתם לא האמנתם לנו!".

בלוסום:הא! זה מצחיק!! זה מצחיק מאוד!! אוקיי חבריי. נראה שזה ההנהון לסיומה של הפגישה. תודה לכם... ואני כה מחכה שאתם תשתמשו בגופי כדי לדבר לאלה הנוכחים בסידני בסוף השבוע הבא. אל תשכחו את הדרכון שלכם ואל תיקחו כלים חדים או נוזלים מעל 100 מ"ל...הם מאוד נוקשים לגבי כך בעולמנו!! אני מאוד מתרגשת לגבי כך.

פדרציה של אור: אכן, יקרה... אנו מרגישים ממש את אותו הדבר.

בלוסום: נראה אתכם שם.... או! התחלתי לבכות! באהבה וכה מודה אני לכם.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge