Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 10, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light – מיום 10 בפברואר 2019

בלוסום: הלו! טוב, כמות מדהימה של נשמות הרגישו בבירור את אותו הדבר כמוני בהתייחס להתלהמותי בהתקשרותנו האחרונה. רבים אמרו שהם מאבדים/אבדו את "האמונה" והם כה עייפים כך שאינם רוצים להמשיך יותר. מצב עניינים עצוב. עידוד והתרוממות רוח יגרמו לשמחה אם אתם כה נוטים לכך? תודה לכם.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה וכולם, זו תמיד כוונתנו לעודד ולרומם. זה נמצא גבוה בסדר יומנו. אנויודעים שאין אנו "למטה שם" בקו החזית. אנו יודעים כי אין אנו יכולים לקבל באופן מלא את ההרגשות והרגשות והאנרגיה שהינה אתם. עם זאת, אנו יודעים כי אנו יכולים לראות/להרגיש/להתבטא מהתמונה הגדולה יותר... ותמונה גדולה יותר זו היא כה הרבה יותר בהירה מאשר התמונה שנצבעת בתוך האנרגיה בה אתם שוכנים.

בלוסום: אתם מודעים כי "הניסוי" השתבש בצורה נוראית. לכן מדוע אינכם יכולים להשאיל יד עוזרת? אתם אומרים בשל החוקים... יכולים אתם לפרט?

פדרציה של אור: נשמות יקרות, בסופו של דבר, מה שלבכם משתוקק לו היא ההרגשה של תקווה על מנת "לסיים זאת גם אם קשה". אנו מביאים עם כול מילה, בתוך כול התקשרות... תקווה זו. אנו מבקשים מכם להמשיך. למצוא וללכת בתוך המלאות של עצמכם. אם הייתם צריכים להתמקד/להתרכז לחלוטין על כך, כלומר, להרגיש את הענקיות שהיא אתם... הנוכחות של האורות הבהירים ביותר שהינם אתם....

שם תהיה תקוותכם!

שם תהיה הסיבה שאתם צריכים, כדי לחדש כוח.

שם תהיה הידיעה שהכול משתנה.

מה שאתם מתמקדים וחושבים עליו הוא מה שאתם לאחר מכן מושכים.

התמקדו וחשבו על עצמכם והאור שמתמגנט דרככם.

התמקדו וחשבו על עצמכם ועל האור שממוגנט לקראתכם.

התמקדו וחשבו על עצמכם ועל האור מתוככם שמשנה כול דבר בעולמכם עבור הטוב הגדול ביותר.

כאשר אתם בוחרים לכוון את המיקוד שלכם רק על דברים מעין אלה, האור שלכם קורן בבהירות כה רבה.

כאשר אתם בוחרים לכוון את המיקוד שלכם רק על דברים מעין אלה, האנרגיה של אהבה ושל אור שלכםהופכת להיות אתם. היא לא יכולה להיות כלולה בתוככם. היא לא יכולה להישאר בתוככם רק כדי לשמור אותה עבור עצמכם. היא פשוט אינה של התכנון הזה.

האנרגיה שאתם בוחרים להיות פולטת רטט מכם... החוצה לתוך האתרי. היא לא יכולה שלא.

כה רבים מתייאשים כשהם תוהים, אפילו  כשהם "בשיבה טובה" מה היתה מטרת חייהם.

מטרת חייהם היא לפלוט את האנרגיה שלהם של האנרגיה הגבוהה ביותר של אהבה ושל אור שהם בחרו להיות!

איזו דרך שאחד בוחר לבטא זאת, אין זה משנה. אחד לא עושה.... עבודה...טובה יותר/גדולה יותר... פשוט מכיוון שהיו להם אוהדים רבים של "עבודת האור" שלהם. הם אינם מצליחים לא יותר מאשר אחד היושב בבית ומנגן בפסנתר כדי... להרגיע/למלא... את נשמתם.

זו האנרגיה שאתם "מיצרים" מלעשות את מה שנותן לכם שמחה... מה שגורם לכם לצחוק... מה שמביא לכם שלום... מה שמשנה את אנרגית העולם לתוך זו שאתם מאפשרים לעצמכם להרגיש.

אם אתם עושים משהו שאינו מהווה הנאה לכם... אל תעשו אותו. אנרגיה זו אינה משרתת אתכם, או... את העולם/את השלם.

בלוסום: רבים, רבים, רבים, רבים הולכים לעבודה מידי יום עם לב מדוכא... עם זאת, חשבונות חייבים לשלם, מזון חייבים לשים על השולחן וכו'.

פדרציה של אור: עם הכבוד הגדול ביותר.... רבים, רבים, רבים, רבים, רבים... תוכנתו/הותנו... להאמין שזה הוא "איך שזה". זה רק "איך שזה" אם אחד בוחר להאמין שזה הוא "איך שזה".... ואם זה הוא מה שהם מאמינים אזי זה הוא "איך שזה"!

שוב, אנו חוזרים  ל"מחשבה על". אם אתם ממשיכים להאמין כי העולם מסביבכם מתפרק ושוקע הלאה לתוך החשיכה... אם אתם מתמקדים על כך אזי עולמכם יביא לכם עוד מאותו הדבר. כיוון שמחשבות נשמתכם על הנושא הזה מושכות עוד מאותו הדבר כיוון שזה מה שאתם מזינים את מוחכם. לכן, היקום בתכנונו "לתת לכם את מה שאתם חושבים עליו"... צרכיכם... יספק ויביא לכם את מה שאתם מרוכזים בו.

זה החוק.

זו האמת.

זו הסיבה מדוע אתם מוזנים, באמצעות כול צורות של "אמצעי התקשורת", ההיבט השלילי של החיים. כך שאתם יכולים להתמקד על שום דבר אחר ולשמור על רמת הרטט של השלם בשפל נמוך. זה איך שאלה שאתם מכנים "בכוח" ("בשליטה") הפעילו מניפולציה על הנסיבות ועל המצבים על מנת לשמור את רמת הרטט בעולמכם בשפל הנמוך ביותר בזרימה מתמשכת.

אפשרו לנו להצהיר באופן קטגורי... ואם היו כמה משפטים שאנו אי פעם הענקנו שהם בעלי חשיבות רבה, אלה היו במקום גבוה ברשימה....

אנשי האופל אינם נמצאים בכוח(בשליטה). על ידי "המחשבה" שהם בכוח... אתם מזינים "אמת זו"!

אתם...אתם...אתם...אתם...יש לכם כוח. כול אחד! כול נשמה אינדיבידואלית היא של האור. כול נשמה אינדיבידואלית הגיעה מהאור. אפילו אלה בעלי אור מצומצם הגיעו מהאור.

כול דבר שהוא... הוא של האור.

לכן, אנשי האופל לא יכולים להיות בכוח.

אתם בכוח.

מהוא כוחכם? האור שלכם... ואתם שום דבר אלא אור.

לכן, אתם כולם עוצמתיים.

האם אתם רואים, יקרים? זה מה שהגענו להזכיר לכם. באמצעות תפיסה של זה במלאות האמת שלו זה מה משנה את הדרך שבה הדברים נמצאים.

אנו מסכימים כשאתם "מתלהבים ומתלהמים" כאשר התסכול שוקע. עם זאת, התלהמות וזעם אלה נובעים מהתמקדות על מה שאינו זורח בבהירות.

בלוסום: עם זאת, זה עדיין שם ואחד "יכול" להרגיש קצת אשם על ידי התעלמות מזה ולצאת לארוחת צהריים נוספת, יקרים!

פדרציה של אור: אין זה שאתם מתעלמים מזה. אין אנו אומרים "התעלמו מזה". יכול להיות שחדשות מסוימות אלה נקרות בדרככם, אזי אל "תפלו לתוך האנרגיה שלהן".

העלו את האנרגיה של זה בכך שתעשו את מה שאתם יודעים לעשות.

שלחו את האור שלכם לתוך זה.

שלחו את שמחתכם לתוך זה.

שלחו את הרטט השמח שלכם לתוך זה.

בלוסום: אני בוחרת לא לצפות בחדשות או לקרוא עיתונים וכו'. עם זאת, יוצא לי לשמוע על דברים בדרך זו או אחרת. חלק אומרים לא לצפות בחדשות, עם זאת, אם אחד לא צופה, איך אחד יכול לשלוח את האור שלהם לכך?

פדרציה של אור: שוב, זה ענין של בחירתו של אחד אינדיבידואל, בלוסום. אחד יכול להיעשות מודע להתרחשויות מסוימות ולשלוח אור, או אחד לא יכול להיות מודע לדברים מעין אלה ועדיין לשלוח החוצהאור... באופן כללי... להבדיל מנסיבות מסוימות או לנשמה.

הנקודה היא... לשלוח החוצה את האור שלכם... לכול דבר.

לנשמות שעייפות מכול זה ומאבדות את "הלב" (מתייאשות)... אנו מציעים שהן "יחזרו על סיפון הרכבת השמחה"...רכבת האור.

למדנו להבין כי האנרגיות יכולות לאכזב אתכם, לכן אנו מציעים שלא תיכנעו להן. באמת שלכם, האם אתם מאמינים כי האנרגיות הנמוכות יותר עוצמתיות מאשר האנרגיות הגבוהות יותר? חשבו על כך, נשמותיקרות. אנו מרגישים שאף אחד יסכים שהן עוצמתיות יותר.

האור תמיד יגבר על החשיכה.... האור הוא נר בחדר חשוך.

בלוסום: אזי נמתין למישהו שיבוא ויפוצץ אותו!

פדרציה של אור: ואז יודלק מחדש... שוב ושוב ושוב.... עד שמישהו יבין...

אתם לא תוותרו.

אתם לא תיכנעו... מכיוון שאתם האור של הכוח הגדול ביותר.

ברגע שאתם מחדשים את האנרגיה שלכם לאנרגיה גבוהה יותר.... למחשבות גבוהות יותר.... ונשארים שם... עייפותכם תהפוך להתלהבות.

בלוסום: עם זאת, אני מרגישה כי הנקודה היא שרבים הפכו עייפים מדי לחזור על סיפונה של "הרכבת השמחה". הם עשו כך שוב ושוב וממשיכים למצוא את עצמכם יורדים  בתחנה "שהיינו שם, עשינו זאת, זה לא עובד"!

פדרציה של אור: והאם הם אוהבים את זה שם?

בלוסום: בוודאי שלא.

פדרציה של אור: אזי זו רק בחירתם, אם הם רוצים שהדברים ישתנו... היא לקפוץ בחזרה על סיפון "הרכבת השמחה" וכאשר הרכבת נכנסת פנימה  לתחנות " לא כה נפלאות"... בחרו לא לרדת.

אנחנו בהבנה, נשמות יקרות, בלוסום יקרה, כי מה שאנו מציגים לכם הוא... כפי שהייתם אומרים בעולמכם... קל לומר מאשר לעשות.

עם זאת, זכרו, זכרו, זכרו כי אתם רציתם להיות כאן עמוק בפנים כדי לעשות את השינוי... כיוון שידעתם כי הייתם חזקים מספיק כדי לעשות זאת... זכרו זאת!

אם הייתם בוחרים להיות חלק מצוות הקרקע כיוון שהצלחתם... כיוון שהייתם מסוגלים לחכות מבלי להתחשב במה שהציגו לכם... בתחפושת שלהם... והרמת הפלנטה ואלה בתוכה ועליה לתוך עמדה בעלת רטט גבוה יותר זה השלב הבא של התוכנית האלוהית.

שבחו עצמכם בשל היותכם אחת מהנשמות של אור גדול שהן מספיק ברות מזל שיש להן הזדמנות גדולה זו... הזדמנות שאינה דומה לאף אחת אחרת... לפיה האור שהינו אתם מהווה תרומה ליקום כולו ולכול היקומים האחרים הופך יותר מעצמו. "פשוט" באמצעות שמירה על מחשבותיכם ועל מיקודכם באור.

הדליקו את מתגי עמעם האורות בכול פעם שאתם מרגישים כי סביבתכם או האנרגיה שלכם מתעמעמים.דמיינו כי בעשותכם זאת, על מתג קטן בתוככם... יודעים שזה עובד.

בלוסום: וואו! אנרגיה גבוהה היא תמורה מלאה היום, חבריי.... תודה לכם. בהכרת תודה, בשירות אוהב, אני. (I AM).

פדרציה של אור: תמיד, תמיד אנו משרים את האנרגיה שלכם עם אהבתנו. אתם רק צריכים לבחור להרגישזאת. תודות רבות לכול אחד על האדמה... כאלה נשמות של האור הגדול ביותר.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge