Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 12, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 12 באפריל 2015

בלוסום: הי שם אנו כאן בשנית. אני תמיד מצפה לזמנים אלה.

פדרציה של אור: אכן, זה עונג של כולנו לתקשר בדרך זו.

בלוסום: אתם עשויים להיות מודעים לכך שאני רוצה לשאול שאלה בשמו של מדען אשר כה משתוקק לקבל תשובה למחקרו. זה בהקשר למסמך שדברנו עליו לפני כמה שבועות והאמת באם כן או לא המציאות שלנו כפי שאנו מכירים אותה היא מוגבלת/קשורה או תחומה ל"בועה" שנוצרה באופן מלאכותי בתוך היקום הגדול יותר הלא מוגבל שמאכסן אותה?

פדרציה של אור: אנו נתייחס לעניין זה בדרך זו. כמובן שמישורכדור הארץ שלכם שוכן בתוך/על אנרגיה. כיוון שכל דבר כפי שאתם יודעים, מורכב מזה. באשר שזה "תחום"... הינו אומרים "כן, זה תחום". עם זאת, לא בדרך שמגבילה, כלומר לכודה בתוך בועה.

העניין של כדור הארץ שלכם... עניין האנרגיה של כדור הארץ שלכם... שונה בהרבה מהחוץ של האטמוספירה שלכם וזה משתנה תמיד כיוון שזה מתרחב לחללים גדולים יותר. אין בועה המגבילה את "משחקו"... בין על פני כדור הארץ או בעולמות אליהם הנשמה טסה אליהם... כאשר אינה נמצאת יותר בגוף הפיסי.

אולם, במקומה ישנה רשת. אתם עשויים לדעת על כך... ודפוסיאנרגיה נוצרים באמצעות/בתוך רשת זו. זוהי "אנרגיה שנעה". מגיבה לנצח לשינויים כדי לשמור על "צורה"... באופן שזה צריך להיות.

אם היתה צריכה להיות שם בועה מגבילה...איך זה היה יכול להיות שאנרגיה גבוהה יותר מאהבה טהורה וגבוהה יותר יכולה לזרום לנשימתכם... אם היו מחסומים במקום?

אין הגבלה כאשר אחד עוזב את הפיסי. כמה הציעו שאתם נמצאים במלכודת... גם כאשר אתם בצורה הפיסית וגם כשאתם בצורה שאינה פיסית וכול מה שאתם יכולים לעשות הוא להישאר במלכודת זו ולהמשיך לחזור ולחזור לתוך הצורה הפיסית... מבלי שאף פעם תהיה דרך החוצה.

זה לא באמת שלנו. רחוק מזה.

באמת שלנו... אתם צורות פיסיות המכילות את היבט הנשמה הקורן אור מאוד של חלק מהעצמי השלם שלכם. חווים חייםבכל דרך אותה אתם בוחרים.

בלוסום: כמה עשויים לא להסכים אתכם שם... כיוון שהם מרגישיםשאנו כה נשלטים בכה הרבה דרכים, שאין לנו באמת את הבחירות שאתם מדברים עליהן.

פדרציה של אור: עם זאת, עם הכבוד הגדול ביותר....יש לכם בחירות.

אתם יכולים לבחור להתנהג באופן שאתם מרגישים הולם. בעיקר כמובן, באופן טבעי... אנו אומרים שוב... הדרך היחידהלבחור את החופש שלכם הוא לבוא ממקום עמוק בתוך לבכם... מקום המציע אהבה. היא תמיד זורמת... היא תמיד זמינה לכם...יש לכם בחירה זו לגשת אליה. ... או אתם עשויים לבחור לראות דברים בתוך אשליה זו של דחיסות... ולאפשר לכל המחשבות לקחת אתכם הכי רחוק מעצמכם ככל האפשר.

זו הכוונה של אלה אשר "חושבים" שהם מסוגלים "ליטול פיקוד". עם זאת, אם ידעתם... אם באמת ידעתם את כוחכם ואת המציאות של יכולותיכם... שום דבר ואף אחד לא יכולים לקחת מכם את מהותכם...

אהבה.

זו הסיבה מדוע אנו ממשיכים הלאה והלאה... זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם לחפש בפנים ולגלות קסם זה שהינו אתם.

זה משול לילד אשר לומד כי 1+1=2 2+2=4 וכו'. אלה הן עובדות בסיסיות. היסודות של משהו אשר הולך הרבה הרבה הלאה מאשר אחד יכול היה אי פעם לדמיין כאשר הם הבינו לראשונה את היסודות.

זה אותו הדבר עם אהבה.

כן, אתם יודעים על אהבה... בתדרים מגוונים וברגשות על... עם זאת, אם הייתם לוקחים פיקוד באופן מלא על התעמקות עמוק ועמוק יותר... ובלמידה ברצף... פשוט מנקודת המבט של להיות אהבה.. כמו בחשבון... הייתם מגלים שיש כה הרבה יותר לכך... כה הרבה יותר שניתן להבין באמצעות זה... ולהרוויח כה הרבה יותר תובנה מזה.

אנו מדברים על נשימה... כך שאתם עשויים להיות קצת מודעים יותר על האופן בו אתם נושמים. עם זאת, אם הייתם צריכים לקחת את הזמן ללמוד את הנשימה... הייתם גם מגלים כה הרבה יותר קסם לגבי עניין "נשימה" זה.

זה לא שאתם לוקחים זאת כמובן מאליו... זו אולי קצת תמימות אשר דוחה את "ההיכרות".

בלוסום: עם זאת, הייתם אומרים שאולי אלה הם סודות אשר הוחבאו מאתנו במכוון? על מנת לשמור אותנו "חולים" ולא לגלות את הפוטנציאל המלא שלנו.

פדרציה של אור: היינו עונים שסודות אלה נמצאים בתוככם... אבל הם לא מתגלים בזמן זה... עבור רבים.

עם זאת...

אוה! כמה היינו רוצים להתבטא ברור יותר בנושא זה.

כאשר אתם מבלים את הזמן באהבה... מרגישים שום דבר מלבד אהבה מסביבכם.. בתוך כל דבר... באמת, באמת מרגישים זאת... סודות אלה מגיעים אל האור!

עולמכם נסע כה רחוק במורד נתיב שהיה בלתי צפוי מהמקום בו ה"פרויקט" החל. עם זאת, חופש הבחירה כקולקטיב הביא אתכם כה רחוק... וחופש הבחירה כקולקטיב... ישחרר אתכםלחופשי.

בלוסום: ובכן, רק להבהיר עבור החוקר... אין בועה המכילה את אנרגית כדור הארץ ואין בועה המגבילה אותנו מללכת למקום אחר בחיים לאחר המוות?

פדרציה של אור: איך יכולים אנו אולי להסביר לכם את "החיים לאחר המוות"...כאשר החיים עצמם לא מסתיימים לעולם? אין חיים לאחר המוות... כיוון שהחיים לא מפסיקים אף פעם. ישנן כמובן... חוויות שתמיד מתמשכות במקומות, במרחבים ובצורות שונות.

יש חופש... יש הבנה... יש קבלה.

ישנן כל האפשרויות הזמינות להזדמנות נוספת לחוות חיים... להעניק אהבה במקום שונה... בצורה שונה... או, אם אחד בוחר... אחד יכול כמובן, לחזור... כפי שרבים עושים עוד פעם ועוד פעם... להרוויח ולקבל יותר על עצמם.

בלוסום: נאמר שכדור הארץ הוא בית ספר קשוח, עם זאת, הנתיב המהיר ביותר ללמוד על העצמי... האין זה כך?

פדרציה של אור: זה בוודאי אחד של הארה! זה לא היה "מתוכנן" להיות קשוח... לגרום לכך להיות קשה על מנת שאחד ילמד את שיעוריו במהירות. מה היתה השמחה בכך?

אין זמן. החיים ממשיכים.... הלאה והלאה והלאה... לכן, מדוע אחד ידרוש את הדרך המהירה עם זאת הקשוחה הביתה?

בחירה חופשית הביאה אתכם למקום בו אתם עומדים ביום זה. אתם, הפלנטה שלכם וכול מי שחיים עליה ובתוכה.

אתם מבינים/זוכרים שמי שאתם... איך אתם בוחרים שחייכם יהיו... באמצעות יחסכם והרגשת האהבה שלכם... זה האופן בו נוצר סגנון חייכם... בתוך כל מחשבה... בתוך כל הפעולות הנובעות מאותה מחשבה... אתם יוצרים את עולמכם.

עולמכם...

לא סגנון חיים של מישהו אחר... לא עולם של מישהו אחר...שלכם.

וכפי שהזכרנו לכם... ככל שאתם יוצרים יותר את עולמכם שיהיה עולם של שמחה ושל שלום ושל אהבה...הרטט שאתם שוכנים בו בעשותכם זאת... הוא אחד עם שיעור קומה גבוה...

זה לאחר מכן זורם החוצה... הוא לא יכול שלא... אל השלם. משפיע בדרך הגבוהה ביותר האפשרית... לטוב הגדול ביותר של הכול... עם מה שנאבק בתוך התדר הנמוך יותר.

האם אין זה כך שלפעמים רק משפט.... מילה טובה, יכולה לשנות מצב רוח של אחד?

תדרים נמוכים יותר מגיבים באותה צורה. כאשר הרטטים הגבוהים יותר נוסעים לתוכם... מתמזגים איתם... לא ניתן להימנע מהם אלא להיות מושפע על ידם. לכן, לסייע לשלם...כאשר אתם מתעסקים בלהיות מהותכם הטובה ביותר שאתם יכולים להיות.

האנרגיה שהיא עולמכם משתנה לנצח. האנרגיה לא יכולה להישאר בדממה....או שהיא תפסיק להיות. לכן, יכולים אנו לחזור אל הרשת שנמצאת במקום... לשמור על דברים "תחומים" עם זאת, לא באופן של "לקחת ממישהו את החופש שלו"?

רשת זו היא עמוד השדרה של הפלנטה שלכם, כביכול. היא משתנה ומגיבה לאנרגיות ועם זאת, היא גם מאפשרת זרימה פנימה של אנרגיות גבוהות שייכנסו. יש לה את המערכת הייחודית משלה... והיינו מפוצצים את מוחך לרסיסים, בלוסום, אם היינו אפילו מתחילים לבטא את המאוד עבודה של איך ומדוע של זה.

בלוסום: רואים, הייתם צריכים לבחור את המדען כדי לעבוד איתו!

פדרציה של אור: אנו בחרנו בך...

בלוסום: כן. אתם בחרתם. אני, כיוון שאני מאפשרת לחלק המואר יותר של עצמי להיפתח, חווה רגעים של כזו אחדות. פשוט הרגשהזו של להיות באהבה... ואני אוהבת את זה. אני מבינה בזמנים אלה... שאם כל המין האנושי עושה את אותו הדבר... יכולים אתם לדמיין? היינו באמת חיים במקום שבו אנו חולמים על הגעה אל האור.

פדרציה של אור: וזו הסיבה מדוע אנו ממשיכים להגיע עם מסרינו כל עוד זה מתאים. כיוון שככל שאחד מדמיין יותר וחיבאמת של כל אחד המגיעים לפוטנציאל המלא שלהם... בצורה אנושית... כך הסבירות היא יותר שזה מתרחש... במוקדם יותר... מאשר במאוחר יותר.

כיוון שזה ייעשה... זהו גורל החיים לחזור לעצמי האמיתי שלו... למצוא את דרכו הביתה.

בלוסום: וכאשר הוא עושה?

פדרציה של אור: החיים ממשיכים להתרחב באהבה.

אין סוף.

בלוסום: מקום טוב לסיים היום, חושבת. תודות רבות. באהבה ובאור ובהמון צחוק.

פדרציה של אור: צחוק זוהר הוא תמיד כזו תוכנית טובה!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge