Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 18, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 18 בפברואר 2018

בלוסום: כדור הארץ קורא לכם לא משנה היכן אתם נמצאים! אני מוכנה לשיחה היום, אם אתם מוכנים? מישהו שאל מדוע גאיה (אמא כדור הארץ) צריכה את עזרתנו, כיוון שהיא בוודאי מספיק חזקה לעשות את השינוי בלעדינו? כן, בני האדם צריכים לעזור אחד לשני עד הסוף, עם זאת, מדוע היא צריכה את עזרתנו?

פדרציה של אור: ברכות לך ולכולם מהאנרגיה הגבוהה ביותר, בלוסום היקרה, אנו מודים לך על שאלתך ואנו נענה עליה כך.

אתם כולם אנרגיה אחת.... כול דבר הינו אנרגיה אחת של אהבה... את זה אתם יודעים.

בלוסום: טוב, אנו היינו צריכים לדעת כעת!

פדרציה של אור: מה שהתרחש ומתרחש על פני הפלנטה שלכם חושף אנרגיות שונות בהתאם לנושא. אם ידעתם את היופי... בו/ממנו... פלנטה זו התחילה, לא הייתם מכירים אותה ממה שאתם "רואים" היום. נזק כה רב נעשה, לא רק פיזית, עם זאת גם אנרגטית.

אמא כדור הארץ  היא ישות חיה.... כפי שאתם. כול מה שהינו חיים נהנה מכול מה שהינו חיים!

הליבה של הפלנטה שלכם.... היינו אומרים "הנשמה" של הפלנטה שלכם, נחה עמוק בתוכה. יש לה פעימת לב... היא פועמת ומקרינה חיים. אם פעימת הלב "שלה" היתה מפסיקה, הפלנטה וכול מי שעליה היה מת.  הם לא היו יכולים לקבל את מזונם על מנת לשרוד.

האוקיאנוסים שלכם, היערות שלכם, השמיים שלכם זוהמו כמעט לבלי הכר מבחינתאנרגיה חכמה... ועם זאת, תמיד... עקב הכוח המוחלט של אמא כדור הארץ, יסודות אלה "השיבו מלחמה שערה" והמשיכו להיות אהבה... בשולחם אותה החוצה אליכם.

חורים עצומים נוצרו בחמדנות עבור יותר עושר. הו, כמה מוטעות נשמות כה רבות נעשו!

כאשר אתם חולים.... אתם מבקשים ריפוי. אמא כדור הארץ היתה חולה פעמים רבות... כאבה היה עצום ועם זאת, היא המשיכה לתת החוצה אהבה בכול נשימה שלה. בדיוק כפי שאנו מבקשים מכם לעשות.

שמעתם את גניחותיה ואת זעקות הכאב... באמצעות קולות משונים שלא ניתן להסבירם.

לפעמים אחד יכול להשוות קולות אלה לעץ המבוגר והגדול ביותר המכופף את ענפיו בשל הלחץ של כול מה שעליו לשאת. אמא כדור הארץ... כפי שהיא גדולה ועוצמתית... כמו כול הדברים ש"חיים"... מרגישה כאב לב וכאב בשל הלחצים העצומים ששמו עליה. רגישותה לנשמת בן האדם אינה דומה לשום דבר אחר ולכן, היא נושאת את המשקל של כול נשמה שסובלת.

בלוסום: עם הכבוד הגדול ביותר כאן.... אתם מבקשים מאתנו ואנו מנסים... לא לקחת על הסיפון כאב של האחר, עם זאת, להתנתק ממנו ולרפא אותו באמצעות שליחתאהבה. האם אין זאת מה שאמא כדור הארץ היתה עושה?

פדרציה של אור: הו כן... ועם זאת... עם הכבוד הגדול ביותר... האנרגיה שהיאצריכה להרגיש אותה באמצעות אהבה וכוח כדי להתמיר אותה.

בלוסום: למה?

פדרציה של אור: כיוון שזה הכרחי... כיוון שאתם ילדיה. מדוע אתם חושבים יש לה את השם "אמא"? כול נשמה על פני הפלנטה הזו כעת... וכול נשמה שהיא "ילדה" נחשבת לילד שלה.

אלה מכם שהינם אימהות ואבות ידעו שאחד לא יכול לא להרגיש את הכאב של צאצאיו כאשר הוא קורה. עם זאת, באותה הדרך... איזו שמחה מזנקת קדימה מההורים כאשר הילד, אם הוא צעיר או עכשיו בוגר, יש לו משהו נפלא ומשמח שמתרחש עבורם.

זה אותו הדבר עבור גאיה. היא נמצאת במודעות מלאה לנשמה אשר כוונת הנשמה/הבלעדית היא לרפא אותה ואת תגובתה לאותה אהבה המוענקת אשר היא כולה מסביבכם בבחירת הקישוט שלה לפלנטה.

לכן, אכן, היינו אומרים כי שינוי זה התמרה ענקית זו היא עבודת צוות.

אמא כדור הארץ, הכול עליה ובתוכה.... הכול אשר הם מעורבים... שהינם הכול... נמצאים בזה ביחד... כיוון שאנו אחד.

בלוסום: אתם מדברים לעיתים קרובות על "אלה בתוכה"... עם זאת, אתם לא נכנסים לפירוט רב. האם אכפת לכם לפרט?

פדרציה של אור: בוודאי. הנשמות שחיות בתוך הפלנטה שלכם...חיות בעולם אחר. כן, זו תהיה הדרך הטובה ביותר לנסח זאת. כיוון שהרטט האנרגטי בו הן חיות הוא הרבה יותר גדול/גבוה מאשר הרטט ששוכן "על פני" הפלנטה.

"בתוכה" במקום לומר "שם למטה"...האנרגיה היא של טוהר. אין רעב, אין מלחמות, אין שנאה וכו'.  ישויות אלה הגיעו לרמה של אהבה אור המאפשרת רק את מה שנהיה חסד.

בלוסום: מה מטרתן? מה הן עושות כול היום?

פדרציה של אור: להיותהם בשמחה. עם זאת, באמצעות שמחה הן גם מודעות מאוד הרבה על מה שמתרחש מעל הפלנטה שלהן ואנרגיה רבה נשלחת כדי לרפא ולסייע.

בלוסום: האם הן חיות בעולם של זמן?

פדרציה של אור: לא. עם זאת, יש שמש וירח. אין הן צריכות לישון כפי שאתם צריכים. הן "נחות" לשם התענוג של חקירתם של עולמות אחרים.... או פשוט... מתנתקות/מכבות... כמעט הכול, כאשר הן מרגישות את הרצון לעשות זאת.

בלוסום:  האם אתם יכולים להסביר זאת קצת יותר?

פדרציה של אור:  הן מסוגלות להאט את כול המערכת שלהן לדופק שהוא "בקושי חי". אין זה מסוכן... זה... איך היינו אומרים? די כמו בעלי החיים שלכם שנכנסים לתרדמת חורף. הם... מכבים/סוגרים... לקצב ששומר אותם פשוט "מתקתקים". זה אותו הדבר עבור ישויות אלה.

בלוסום: ובכן. לא היינו מכנים אותם בני אדם?

פדרציה של אור: לא. אין הם בני אדם. עם זאת, הם מסוגלים "להופיע" ככאלה ולעיתים קרובות "לבקר" את ה"בחוץ". לפעמים כשליחים. לפעמים כדי לאסוף צמחים וכו'  למטרות ניסיוניות ולהעריך את "מצב העניינים" בתוך צמחים אלה וכו'. ולפעמים... רק כדי להיות עם "אף מסביב" (לחקור).

בלוסום: איך הם מכונים כגזע?

פדרציה של אור: אנו מכירים אותם כ"הגבוהים" (The Talls).

בלוסום: באמת?  נשמע כמו תוכנית ילדים יותר מאשר גזע נעלה!

פדרציה של אור: ישויות אלה הן כמעט "ענקיות" בגובהן, עם זאת כאשר מבקרות את "החוץ" הן מסוגלות "להסתיר" את זה.

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: באמצעות התמרה אנרגטית.  כאשר אחד לומד את "האמנות" של ללבוש דמות גשמית ולהפוך ללא גשמי... אין המשמעות היא שאחד צריך "להפוך שוב לדמות גשמית" במקום כלשהו אחר באותה צורה שהם הפכו ללא גשמי.

היזכרו "בסיפורים המיתולוגים" שלכם.  בהם אחד הפך לציפורים או לדרקונים או לכול צורה שהם רצו. אין הם "מיתוסים"(סיפורי אגדה), כמובן! עם זאת, כולהמיתוסים הופכים לכך על מנת שכוחכם יצומצם. למרבה הצער, עם זאת, זה כפי שזה... מערכת אמונה זו הופכת למציאות של היום וכך עכשיו... הרבה מ... מה שיש/היה...אמת נחשבים סיפורי פיות וכו'. כול ה"מיתוסים" האלה יוכחו בימים קדימה שהם אמיתות, כזו תהילה. כאלה פלאות.

בלוסום: ובכן, ישויות אלה הן ללא ספק מעורבות למדי עם שינוי זה לתוך הרטט הגבוה יותר?

פדרציה של אור: המילה "למדי" היא הרבה מאוד שימוש לא מוערך כראוי במקרה זה. למרות שהעולם "שלהם" אינו כרוך בנפילתה של "המערכת"... הם מודעים מאוד לחוסר האיזון שעומד לקרות.

היינו מנסחים זאת בדרך זו.... וזו בחירתכם אם אתם שוקלים זאת בצורה מטפורית או לא...

חוסר האיזון שמוביל את דרככם.... הוא מספיק כדי לקחת את הפלנטה שלכם מחוץ למסלול במסעה לרטט הגבוה יותר. עומס יתר של "צער באמצעות חוסר אמון" יכול להטות את המסלול עקב "המשקל" עליו.

שוב...זה המקום בו האור הנחוץ שלכם נדרש.. לבטל חוסר איזון זה ולשמור אותה במסלול.

אתם מוכנים.

הרגשה זו בתוככם.... התלהבות זו של נשמתכם... כמו אף פעם לפני כן....זו ההכנה. "לאפשר לכם לדעת" כי אתם מוכנים עכשיו.... לכול מה שעומד לעלות בגורלכם ((befall.

בלוסום: אני לא בטוחה שאני נלהבת למילה "לעלות בגורלכם ((befall".

פדרציה של אור: עם זאת....אנו מתכוונים לכך במובן של "כול דבר קורס".

בלוסום: חלק מהאנשים אומרים "עוררו זאת". חלק מהאנשים אומרים שהם נפחדים...כיוון שאין להם באמת מושג איך זה הכול הולך להציג את עצמו.

פדרציה של אור:  שום דבר חקוק בסלע. אין אנו יכולים לספר לך שזה יהיה בדרך זו או בדרך זו.... כיוון שזה תלוי מאוד על איך כול נשמה בוחרת להגיב למה  שנחשף.

גם "הגבוהים" מתכוננים לשינוי זה. הם בשלב בו "כול המערכות הולכות" (הכול מוכן, כך שמשימה מסוימת יכולה להתקדם כפי שתוכנן).... והאור שהם שולחים לכם "מלמעלה"... ניתן להרגישו, באם אתם בוחרים להתכוונן אליו.

אפשרו לכך להיות ידוע, נשמות יקרות...כי מה שעומד להתרחש בתוך כול אחד ובכול הנשימה הבאה שאתם שואפים.... אהבתנו והאהבה מכה רבים בלתי נראים על ידכם... זה בתוך כול צעד בדרך.

בלוסום: במידת מה מרגיש  כמו עצירה מלאה עבור היום. האם סיימנו?

פדרציה של אור: אנו אף פעם לא מסיימים... עם זאת, אנו ניקח נשימה כאן עד שאנו מתחברים בפעם הבאה.

שינוי כה רב הוא בכם ובתוככם.

אל תחשבו על "הפניקה" והפחד שרבים ירגישו.  חשבו רק, נשמות יקרות, להיות כה קרובים עכשיו להפוך לאור שאתם... במלאות... והברכות שהוא מביא.

בלוסום: באהבה ובתודה לכם.... אנו הכול מחזיקים מעמד כאן כמיטב יכולתנו!


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge