Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 14, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 14 במאי 2018

בלוסום: הלו, הלו! אני מצפה לצ'אט של היום. זה יהיה האחרון למשך כמעט חודש, כיוון שאני נוסעת לבריטניה להקרין את האור שלי! אנשים רבים השתוקקו לדעת יותר לגבי העלאה בדמיון על מנת להיות מסוגלים "לגרום לדברים להתרחש" ולהביא קרוב יותר את האירוע. נשמה אחת ישבה במעגלי מדיטציה במשך עשרות שנים ואפילו היתה נוכחת בשיעורי העלאה בדמיון, ועדיין לא יכולה לראות/להעלות בדמיון למעט מסך שחור/ריק. הוא תוהה איזה עצה אתם עשויים לתת? אחר כתב (אולי ענה לשאלתו של האדון הקודם) באומרו "מרכיב מאוד מיוחד אחד בתרגילים אלה היתה תשוקה... כוונה חזקה המתאימה עם רגש טהור של תשוקה, תשוקה המתמקדת בטוהר הלב, להרגישו ולהיפתח באופן מלא למה שהוא משתוקק (לצורך מילה טובה יותר).. זה כאשר אחד משתוקק למשהו מספיק קשה, הרגש והתשוקה הופכים למנוע ולכוח (או הכוח המניע) מאחורי טכניקת העלאה בדמיון להפעלתה באופן מלא.  הייתם רוצים להגיב לכך?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה בלוסום וכול אחד. אנו מציעים את מחשבותינו הכנות כדי לסייע לכם בנושא זה. אכן, הצעותיו של האדון  היו ש"התשוקה" תהיה "מאוד מדויקת", כפי שאתם הייתם אומרים. היינו מוסיפים לכך את "ההרגשה" של התשוקה, שתגרום לאחר מכן לכך.

בלוסום: עם זאת, אם אחד לא יכול... לראות/לדמיין/להעלות בדמיון... בכלל, מה הם יכולים לעשות?

עם הכבוד הגדול ביותר לנשמה זו, היינו מבקשים זאת. אם אחד היה צריך להסתכל על עוגה עם נרות רבים עליה... לנעוץ מבט בה לזמן מה... ולאחר מכן לעצום את עיניו "ולהסתכל שוב על העוגה"... הם היו רואים את העוגה.

הביטו על כיסא... נעצו מבט בו... ראו אותו.... עצמו את העיניים ו... ראו אותו שוב. כול אחד מסוגל לעשות זאת. זו העלאה בדמיון. אתם מעלים בדמיון משהו שאתם יודעים את צורתו.  אתם יודעים את הצורה של כול דבר שנמצא בתוך מודעותכם. התאמנו לעצום את עיניכם ולחשוב על דברים... זה נעשה בקלות. אין אתם צריכים בהכרח "לראות" את התמונה. אתם יכולים "לחשוב" על התמונה. עם זאת, אם אתם "חושבים" על התמונה... אתם מעלים אותה בדמיון... רק באמצעות העובדה שאתם חושבים עליה.

נסו לחשוב על חפץ ולא "לראותו"... זה לא יכול להיות.

בלוסום: אוקי. זו עצה טובה וקשורה עם התשוקה ועם ההרגשה... הדברים עד כה, מתקדמים יפה. אולם, זה במידת מה ברמה "מעשית". במקום בו הכול מתקדם קצת עקום, היכולת "לקחת את הנשמה לתוך העלאה בדמיון זו". זה החלק המטעה... כיוון שהמחשבות על עשייה מעין זו, מגיעות ממרחב הראש.

פדרציה של אור: אפשרו לנו להוסיף לתמהיל את... הכוונה.

הכוונה של התשוקה... באמצעות ההרגשה... כלומר.. "היכנסו בתוך מרחב הלב". אנו מציעים כי הכוונה של כול דבר צריכה להגיע מהידיעה כי כול פעולה שנעשית היא עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול. ולאחר מכן היינו מוסיפים לזה את...הנשימה.

לכן, לדוגמה... אם היינו מבקשים מכם "להיכנס פנימה"...

נשמו עמוקות לזמן מסוים... לעשות זאת במשך חמש דקות זה היה יותר טוב מאשר שלוש נשימות. הקשיבו לקול הנשימה "וחשבו על שום דבר אחר". למעשה... "דמיינו" את המאוד אוויר (אולי כמו אבק נוצץ) שנשאף... ב/בכול... גופכם ולאחר מכן דמיינו את כול האבק המעופש מבפנים שנשפך החוצה כשאתם נושפים. התרכזו על זה זמן הרבה יותר ארוך מאשר אתם מרגישים כי אתם צריכים.

הגדירו את הכוונה ואת התשוקה.

בלוסום: יכולה להפריע כאן? מה ההבדל בין כוונה לבין תשוקה?

פדרציה של אור: ההרגשה. "הכוונה" היא, ברגע זה "להיכנס פנימה". "התשוקה" ברגע זה היא להרגיש את הידיעה המוחלטת של "הרצון" לעשות זאת. ובתוך רצוןזה... אפשרו להרגשה לעלות.

בלוסום: ההרגשה של "מה"?

פדרציה של אור: ההרגשה של אהבה. ההרגשה של להיות...באהבה/בתוך אהבה.כיוון שכאשר אנו אומרים "היכנסו פנימה"...אנו מתכוונים "היכנסו לתוך אהבה"...האנרגיה שלה.

לכן,

כוונתכם היא... להיכנס פנימה.

רצונכם הוא... להרגיש איך זה להיות שם... בפנים.

בתוך איפה? בתוך אנרגית האהבה.

כול הזמן להמשיך להקשיב לקול נשימתכם עד שזו "עובדת עבור עצמה באופן אוטומטי" בתוך רטט עמוק יותר של עצמה.

ולאחר מכן... זה החלק הטוב ביותר... הסירו את הצורך ל... לראות/לדמיין/להעלות בדמיון.... כול דבר בכלל!

פשוט היו שם.

בלוסום: לא כה קל לעשות כיוון שהמיינד עדיין "חושב  מה צריך להתרחש?"

פדרציה של אור: המיינד לא צריך לבוא אתכם!

בלוסום: איך אתם משאירים אותו מאחור?

פדרציה של אור: נושמים ומקשיבים לנשימה. זה לוקח אתכם לשם, ומשאיר את המיינד מאחור.

בלוסום: היה לי העונג להיות במרחב זה פעמים רבות... אני אוהבת אותו. "כניסה פנימה" זו לאחר מכן... היא... בשום מקום לא... רק במרחב ריק, נכון?

פדרציה של אור: אכן.

בלוסום: ועם זאת "המיינד" שלי מודע שאני נמצאת במרחב ריק.

פדרציה של אור: עם זאת, הגעת ל"מרחב" בו הוא לא מפריע... בו אתם מאפשרים לעצמכם פשוט להיות.

בלוסום: אני מבינה. או בתקווה, אני לא!

פדרציה של אור: "המרחב של שום דבר... "הגעה לשם, פנימה" זו, במקום בו כול דבר מתרחש. שקט זה של המיינד הוא במקום בו כול דבר שאת משתוקקת עבורעצמך וכולם... הפלנטה שלך... כול דבר... נברא.

בלוסום: עם זאת, חשבתי שאתם צריכים להעלות בדמיון את מה שאתם רוצים?

פדרציה של אור: תשוקתך כבר עשתה זאת. הרגשתך כבר עשתה זאת.

אין אתם יכולים להשתוקק למשהו, מבלי לחשוב על תשוקה זו. את "חושבת" את התשוקה... כיוון שהרגשתך מספרת את מחשבתך... שהיא מה שאתם רוצה. הבסיס של תשוקה זו הוגדר. הידיעה של תשוקה זו הוגדרה. לאחר מכן "ההיכנסות פנימה"...עם הכוונה לגרום לתשוקה זו ... מאפשרת לה "לעשות את הדבר" ברמתה היצירתית האישית. באמצעות "חוסר התערבות" של המחשבות והמיינד... מאפשר לה להיברא.

בלוסום: זה הכול מעניין מאוד. אני חסידה גדולה של מתן ביטוי ו"חוק המשיכה". אנרגיה המכונה "אברהם" מדברת על אחיזת "ההעלאה בדמיון +ההרגשה" של מה שאתם רוצים במשך שבע עשרה שניות ובינגו... הגלגלים מתחילים לנוע (משהו מתחיל). לכן, אני קצת מבולבלת.

פדרציה של אור: אפשרי לנו לא לבלבל. התשוקה... הכוונה... נשקלים... במשך כמות הזמן הזו. אין לנו בעיה עם 17 שניות אלה. וזה הכרחי כי אחד מרגיש את המציאות של כוונה זו. לאחר מכן ל"היכנס פנימה", כפי שהצענו... לאחוז בתשוקה זו, עם זאת לשחררה.

בלוסום: אין זה לא מבלבל אותי! עם זאת, נראה כי אני יודעת למה שאתם מתכוונים.

פדרציה של אור: ואפשרי לחוק למשוך את זה, לתת ביטוי בתוך אותו מרחב של שום מקום. היכן... כפי שאמרנו... זה יכול להיברא... כתוצאה מהמחשבה, ההרגשה, הצורה  הרצויה שנתתם לה לפני שנכנסתם למרחב שום מקום, היכן שכול דבר נברא.

בלוסום: אוקי. אני מבינה זאת. עם זאת, עבור אלה אשר פשוט לא יכולים להעלות בדמיון, איך הם יכולים אם כן לתת ביטוי לכך? איך הם יכולים לאחוז את כוח הדמיון במשך 17 שניות, אם אין הם יכולים להעלות בדמיון? אני מתכוונת לאותו אדון שנכח בשיעורי העלאה בדמיון... אין אתם יכולים לומר שהוא לא ניסה.

פדרציה של אור: אנו מדברים לכול אלה אשר "חושבים" ( עם הכבוד הגדול ביותר) שיש להם בעיה זו. עם זאת, הרשו לנו לתת דוגמה נוספת, אם יכולים אנו?

נומר, לדוגמה, שאדון זה רצה ללכת לחופשה. הוא מסתכל בחוברת. הוא עוצם את עיניו. הוא "רואה" את מה שהוא רצה לתת לו ביטוי. הוא אוחז כוח דמיון זה במיינד שלו ולאחר מכן "מדמיין" שהינו נמצא שם. השמש, הים וכו'.  וממשיך לאחוז ב

כוח דמיון זה... עכשיו מאפשר להרגשה להיכנס. כול אחד הרגיש את חום השמש. כך שאחד נזכר בהרגשה זו... אחד מדמיין את השמש... ולאחר מכן מרגיש את חומה. אחד יכול להיות בקוטב הצפוני ועדיין להרגיש חום זה בתוך הווייתו, באמצעות  דיבור לעצמו... פנימה לכך/באמצעותו.

בלוסום: מחשבותיי חוזרות לתקשור משבוע שעבר, כשאמרתם ל"העלות בדמיון. להעלות בדמיון. להעלות בדמיון". האם אין אתם אומרים עכשיו את ההיפך?

פדרציה של אור: לא. אנו אומרים לעשות זאת ולאחר מכן להוסיף את הצורך לקחת צעד זה קדימה באמצעות "כניסה פנימה" בתוך העלאה בדמיון זו... ולאחר מכן לשחרר אותה... לפני שמגיעים לשם, כפי שאמרנו קודם לכן.

בלוסום: זה הכול הגיוני לי, ברמה מסוימת... אני חושבת! איני יכולה אפילו לזכור היכן התחלנו!

פדרציה של אור: נשמות יקרות, היינו רוצים להזכיר כאן את האירוע. באזכור הנושא בעבר במשך השנים, את תמיד הרגשת בלוסום, כי העלינו את הנושא... רק כדי לאפשר לו למות שוב. ברגע זה, אנו משתוקקים לומר, כי הצעות אלה שאנו מציעים, תבאנה אתכם קרוב יותר מאי פעם להתרחשותו.

בלוסום: בניגוד לכך שהוא מתקרב קרוב יותר מאי פעם אלינו?

פדרציה של אור: זה אחד ואותו הדבר.

כדי שתהיה... הכוונה/התשוקה/ההעלאה בדמיון/הידיעה... של התרחשות זו... ממשיכה/זורמת... באמצעות הווייתכם, זה מה שהיינו מבקשים מכם. אחזו את המחשבה... את ההרגשה שזה מתרחש במקום מקודש בלבכם. אחזו בה שם בחוזקה... בידיעה על בסיס עמוק יותר, כי בשעה שחייכם מופיעים שהם מתרחשים על הקרקע... חלק גדול מעין זה של חייכם מתכונן לאירוע זה שיתרחש... ברמה עמוקה יותר. מתכונן ומכין.

בלוסום: רק זורקת את זה פנימה... איך יכולים אנו להעלות בדמיון את זה.... לאחוז כוח דמיון זה... אם אין אנו יודעים מהו האירוע למעשה? מה בדיוק יהיה שימושי להעלות בדמיון במקרה זה?

פדרציה של אור: מה אתם מעלים בדמיון כאשר אתם אוחזים אותו במחשבותיכם,בלוסום?

בלוסום: ובכן, הבה נראה... ברגע שאני חושבת על המילה האירוע... אני שואפת נשימה עמוקה באופן אוטומטי. עבורי, עם כן... אני רואה בעיני המיינד שלי, שמיים ורודים ו"משהו" עם זאת, איני יודעת מה.... "נכנס דרך". כול מה שאני יכולה לעשות אז, הוא להיכנס לתוך זה.... להרגיש/לחזות...או ליפול על ברכיי או לשכב על האדמה בהתפלאות מוחלטת. זה עד כמה שאני מבינה.

פדרציה של אור: זה עד כמה שאת צריכה להבין.

בלוסום: האם איני צריכה לדמיין את מה שמגיע לאחר מכן? עם זאת, לא נראה כי אני יכולה לעשות זאת. זה רק ריק.

פדרציה של אור: קנבס ריק ממתין לאומן.

בלוסום היקרה.... אנו מרגישים שזה הזמן להסיר את אנרגית ההתכתבות המחברת עבור היום. אנו מודעים כמובן, על נסיעתך הממשמשת ובאה. אנו מחכים מאוד לחזרתך, שלאחר מכן אנו נתחיל שוב בשיחות אלה...אשר אנו שמחים לומר, כי נראה שכה רבים נהנים מהן.

בלוסום: כך זה נראה, אכן. לא חשבתי כי השיחה שנמצאת בראשי, תופץ למרחקים. עם זאת, זה עוזר לי לקבל ולדעת כי זה כך, כיוון שאתם מהאמת... וזה הכבוד העמוק ביותר שלי להמשיך.

בתודות אהובות.

פדרציה של אור: אנו שוקלים את העובדה כי כה רבים נהנים משיחות אלה, שזהו גם כבוד לעשות זאת. התוכנית מגיעה ביחד, בשמו של השירות.

תיהני מהנסיעה.

בלוסום: זו כוונתי ותשוקתי לעשות זאת!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge