Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - June 16, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 16 ביוני 2014

בלוסום: שוב יש לי את ההזדמנות לתקשר איתכם ובוטחת שזה מן הראוי לעשות זאת בזמן זה.

פדרציה של אור: אכן. אנו יכולים לחדש את התקשורת ולגלות שזה מאוד מהנה לעשות זאת.

בלוסום: אתמול בלילה חלמתי שראיתי ספינה של אורות צבעוניים בשמי הלילה. חלק ראו אותה, אחרים לא... עם זאת, אפילו בחלומי,  זה נתן לי כזו חמימות בליבי. שוב, אני חוזרת שוב ואומרת מהקישור הקודם... לא מדובר בהוכחה.. מדובר בידיעה  שברגע שאתם בסביבה, דברים יכולים להשתנות ולהתקדם הרבה מעבר לכך.

פדרציה של אור: אנו מעריכים זאת. עם זאת, אנו חוזרים שוב ואומרים... הרבה מתרחש... אף על פי שעבורכם על פני שטח כדור הארץ, זה לא נראה כך. אפשרו לנו לבטא את העובדה שבזכות הרטט שעבור רבים הופך להיות גבוה יותר... התוכניות הן היטב על המסלול.

אל תמעיטו בכוחו של האור שלכם. כל אחד מכם עומד כמגדלור. כל אחד אשר מודע לאור ולאמת של עצמם, יכול לצמצם את מה שלא משרת. אתם גם עובדים, עבור רבים אשר בחרו להישאר ישנים בזמן זה. במידת מה כמו עבודת שינוי... עם זאת, השינוי לא משנה את עובדיו.

אתם אוחזים באור.

אתם האור.

אתם הופכים למה שאתם רק דמיינתם. ועכשיו...מה שאתם דמיינתם הופך למציאות.

היאחזו בחלומותיכם

היאחזו באמונותיכם.

דעו בתוך עצמכם...כי עם כל נשימה שאתם שואפים ומשחררים אהבה ... אתם מסייעים לכול מה שיש  לעבור לתוך מה שהינו האור  הבהיר ביותר.

חברים יקרים על פני כדור הארץ... החשיכה אשר עמעמה את רוחכם שלטה במשך זמן רב מדי.

עכשיו בזריחתו של עידן חדש... אתם יכולים לשחרר את כל מה שהנמיך אתכם.

בלוסום: אוקיי... מילים אלה הן באמת יפות ואני מודה לכם עבורן. באמת... הן מגיעות ממקום של אהבה והתרוממות. עם זאת...עם כבוד עבור מתן רטט גבוה זה... אשר זו מטרתכם... האם יכולה אני לומר... אני קרוב לוודאי יכולתי ללחוץ על כל תקשור במשך שש השנים האחרונות ואתם הייתם אומרים פחות או יותר את אותו הדבר. שש שנים עבורכם... יכולות להיות כהרף עין. שש שנים עבורנו... הן זמן מאוד ארוך...עבורנו להמשיך ולהמשיך... לשמוע את אותן המילים המרוממות... עם זאת לא לראות באמת שינוי רב... בקנה מידה גדול יותר לו אנו מצפים.

פדרציה של אור: איך שאנו מעריצים את הישירות שלך. ואכן, אנו הגענו להבנה רבה. האם יכולים אנו לומר...שאנו לא שינינו בנקודת מבטנו את מה שאנו בוחרים להציע בחוכמה ובידיעה. כיוון... שעבורנו... אנו עדיין על הנתיב הישיר למה שאנו יודעים שיתרחש.

בלוסום: באמת, אנו יכולים ללכת סחור סחור במעגלים בעניין זה ואנו עושים זאת לעיתים קרובות. אני רק רוצה שמערכת יחסינו תסייע לפלנטה ולאלה עליה. זו הסיבה מדוע יש לנו את זה, אני מרגישה.  נקודת השקפתי מתסכלת רבים, כשאני לא שואלת אתכם שאלות שכמה מרגישים שהן נחוצות וחשובות. רגשותיי הם... אם היה משהו בעל חשיבות גדולה שאתם צריכים להקנות... הייתם עושים זאת.

פדרציה של אור: זה חייב להיות מובן...שאנו עשויים לדעת הרבה שאין אנו יכולים להקנות. זה לא יושב טוב לעשות זאת... בעובדה שישנם חוקים ותקנות שחייבים לדבוק בהם.

אין לנו כוונה להתערב באופן אשר גורם לשיבוש במחשבה. אנו רוצים רק לעשות טוב בהעלאת רגשות הנשמה לתוך מקום של אהבה גבוהה יותר עבור העצמי וכולם.

זה כפי שאתם יודעים, הסיבה להגעתנו.

לא היה לנו הסכם איתך, בלוסום, לדון בנושאים אשר אין לדון בהם. למרות זאת עשוי שיהיה לאחד מיינד חקרני בנושאים מסוימים.

אנו לא חופשיים לתת לך תשובות על דברים מעין אלה שאינם "האג'נדה" שלנו. חוקים אלה קיימים בשל סיבה טובה ואין לנו כוונה... אכן זה לא בתוכנו... לשקול להפר חוקים מעין אלה.

בלוסום: אני מבינה זאת. אני מסכימה ומכבדת את זה. לכן... איך מזג האוויר? מתבדחת! על אילו נושאים הייתם רוצים לדון, שאתם מרגישים שכולם ייהנו מהם?

פדרציה של אור: מה שמשרת את הנשמה. מה שמגביר את היופי של מה שאתם. מדוע היינו בוחרים לדבר על דברים שאינם בעלי אופי כזה? איך זה יישרת אתכם? אחד היה חכם לשקול את אותו הדבר. כיוון שבאמת...מדברים על הרבה בעולמכם, אשר לא מאפשר את השיפור של המין האנושי לזרוח דרכו.

בלוסום: זה קרוב לוודאי כיוון שיש על הרבה לדבר בעולמנו, אשר נושא אנרגיה זו. זה הכול מאוד טוב...הידיעה על הדרך הנכונה קדימה... עם זאת, לא תמיד זה קל ללכת בנתיבה, כאשר ישנם מכשולים של כזו שליליות למעוד מהם. באמת, החיים של רבים נראים כה עצבנים וממורמרים. החיים של חלק... נראים בצורה מגוחכת לא אנושיים! האם באמת התקדמנו בכלל... כאשר אחד שוקל את הסבל שכה רבים צריכים לסבול? אנו נפגעים עמוקות בכך שאנו מרגישים את הסבל של כה רבים שחיים לצדנו...אנו רוצים שהוא יפסיק... עכשיו. זו הסיבה שאנו נראים כה חסרי סבלנות. האם אתם רואים?

פדרציה של אור: כן, אנו רואים. עם זאת, אנו לא אלה אשר יכולים לעצור זוועות אלה.

בלוסום: האם אנו יכולים?

פדרציה של אור: במידה מסוימת. עם זאת, דעו ... שאלה אשר מציעים מסקנות לעניינים מעין אלה...עושים זאת.. בהבנה מתקדמת. ולמרות שאתם מכדור הארץ עשויים להרגיש שכה הרבה עובר ליד מבלי שיבחינו בו... על ידי אלה אשר הם "בידיעה" ויש להם את הכוח לשנות אותו...זה בהחלט לא עובר ליד. החוקים האוניברסליים לא יכולים להישבר.. ואם הם נשברים... אזי ישנן השלכות עמוקות.

בלוסום: ובכן... מה שמסובב את האנושות בכזו דרך ענקית... אלה אשר רוצים "ליטול פיקוד על כל דבר" ועושים די עבודה טובה, באופן בו הדברים נראים...מדוע מאפשרים להם להמשיך? בוודאי זה הזמן...זה היה הזמן במשך זמן רב.. לעצור את הכול... במקום לאפשר להשלכות העמוקות להמשיך להיות עמוקות יותר. אתם אומרים שאינכם יכולים להתערב... חלק חושבים שבכך "שהסוג שלכם" אפילו מדבר אלינו... אתם כבר מתערבים. לפעמים בעולמנו... כאשר ילדים יוצאים מכלל שליטה... המבוגרים צריכים להתערב כדי לפתור את המצב... רק אומרת!

פדרציה של אור: אנו לא לוקחים בחשבון את השיחות שלנו איתך שהן מתערבות. אנו לוקחים בחשבון שהן באופן אשר מאפשר לנשמה "לחזור לעצמה" מציעים חוכמה... אנו מניחים שאנו מדריכים אתכם. מציעים לכם דרך בהירה יותר... יום בהיר יותר...

להתערב, מצד שני... זה בסך הכול עניין אחר.

בלוסום: עם זאת... אם אנו משפחה אחת... אתם ואני וכל אחד... אחים ואחיות של האור ...מה הביג דיל? להתערב משם! זה מה שאני אומרת! בכל "האמת שלכם"...האם אי פעם ציפיתם שהדברים על כדור הארץ יגיעו כה נמוך?

פדרציה של אור: היינו אומרים, בלוסום היקרה...שאנו לא בשליטה על הפעולה שמישהו בחר. מה שמגיע מכל נשמה... זוהי זכותם לתכנן.

בלוסום: אפילו כאשר אחד יכול לראות שזה עושה כזה נזק לאחר?

פדרציה של אור: אתם יכולים להרגיש...אתם לא יכולים...שישנה תמונה הרבה יותר גדולה שפשוט לא יכולים להבינה?

התכנית הגדולה של דברים היא הרבה יותר גדולה ממה שהמיינד שלכם... בצורה האנושית... יכול להבין.

רבים מכם שכחתם...  ובחוכמה כל כך, בצומת זו... שעולמכם ואלה שבתוכו... היה במצב דומה בעבר. הרגשה  זו אשר מכבידה על לבכם היתה איתכם בעבר. אתם נשאתם אותה בעבר... עם זאת, הסיום בלפני הזמנים... השיא לעולם ש"יצא משליטה"... היה מאוד מאוד שונה ממה שמתרחש בעולמכם בזמנים אלה.

בזמנים אלה... אתם לא הורסים את עצמכם.

בזמנים אלה...אתם לוקחים נתיב שונה ומרימים את עצמכם מחוץ לרטט שנוצר ... במקום לשקוע לצידו, כאשר זה הלך רחוק מדי.

נסו להבין שעבור כל מחשבה... יכולה להיות פעולה. כל  תרחיש אפשרי יכול לגלם תפקיד...כול אפשרות שאחד יכול להעלות באוב... יכולה להפוך למציאות.

לכן, אין שום דבר  לא ניתן לנצל... אם אחד בוחר שזו תהיה דרכם.

מצד שני.. אין שום דבר שלא יכול להיות אהוב... אם אחד בוחר שזו תהיה דרכם.

נשמות יקרות... יקום זה אשר הוא חלק מקיומכם, הוא רק חלק קטן מהשלם...

כול מה שנמצא בתוך כל דבר נוצר בתוך כל נשימה של כל דבר שחי.

זוהי הזכות האלוהית של הכול.

ישנה הבחירה שניתנה לשרת או לא לשרת.

לכל אחד ישנה הזכות האלוהית.

עם זאת, אנו אומרים...כל דבר שהוא... כל דבר שהיה... כל דבר שאי פעם יהיה... מגיע מאהבה...

כיוון שאין שום דבר שקיים שאינו מאהבה.

כיוון שאין שום דבר אחר.

למדו לאהוב... אהבה... היו אותה מרטט גבוה או נמוך.

כשאתם מבינים שלאהוב כל דבר הוא לאהוב כל מה "שאתם"... אתם מבינים שאין שום דבר אחר מאשר אתם.

בלוסום: עם זאת... איך אחד יכול לומר "אני אוהב מלחמה"... או "אני אוהב שקרים"... כיוון ... שאני לא! אני הייתי משקרת!

פדרציה של אור: עם זאת, אפשרו לנשמה... את האמת של כל מה שאתם... לעלות מעל מה שהינה מלחמה... מה שהינו שקר.. ופשוט חוללו אהבה על הכול... בידיעה שאהבה עצמה... בצורתה הגבוהה ביותר של עצמה... היא התשובה המקיפה לכול.

לאהוב מלחמה... אין המשמעות שאתם מוחלים לה... לאהוב מלחמה המשמעות היא לשפוך את אהבתכם לתוכה.

כאשר אהבה... בצורתה הטהורה ביותר נשפכת לתוך/על משהו... המצב/הנסיבות מתרככות ומציעות שלום.

כיוון שאהבה היא שלום.

כאשר שלום שוכן... לא יכולה להיות מלחמה.

כאשר אהבה מוצעת לשקרים... כאשר אהבה נשפכת לתוך/על מה שאינו אמת... מה שמופיע... צריך להיות אמת... אהבה לא יכולה לייצר שום דבר אחר מאשר אמת.

אתם דואגים על הפלנטה שלכם על כול מה שמשתבש...

אנו מבקשים... אנו מפצירים...הפכו לאהבה שזו אתם... בצורה הגבוהה ביותר שאתם יכולים.. בתוך הרטט שאתם שוכנים עליו בחיים היומיומיים שלכם.

כאשר אתם יכולים... קחו את עצמכם מחוץ לצורתכם האנושית ועלו לרטט הגבוה ביותר של אהבה שאתם יכולים להתחבר אליו... והמטירו אותו על הפלנטה שלכם.

רכשו מחדש את כוחכם.

השלימו את המשימה שהגעתם לכאן לבצע.

האמינו בעצמכם.

כיוון שבידיעה של מי שאתם... שאתם יכולים לגרום לשינוי שבאתם ליישם.

אתם...משפחת הכוכבים שלנו... אנו אחד איתכם.

הרגישו זאת בתוך לבכם... כיוון שזה המקום בו אתם יודעים את האמת....

אנו מציעים לכם מילים אשר הן רק מהאמת הגבוהה ביותר...

אנו מבקשים מכם להתחבר עם האמת הגבוהה ביותר שלכם כך שאתם עשויים לדעת עלינו.

אני יודעת עבור עצמי... שאני יודעת עליכם... ואני מרגישה את האמת שלכם. הזמן עבורי ללכת עכשיו... אני יכולה להרגיש זאת. זו יכולה להיות תקופת זמן עד הפעם הבאה... ואני מקווה לחזור  בתנופה אתכם בחזרתי מאנגליה.

תודה חברים... אני באמת מעריכה זאת... ואני אמשיך את ההמשך... אני יודעת שזה מה שהגעתי לעשות... באהבה ובכבוד... בלוסום XXXX


Website: Blossom Goodchild

 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

http://youtu.be/NE20IhjfWcA
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge