Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - August 1, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 1 באוגוסט 2014

בלוסום: הלו! אני לא בטוחה אם זה יעבוד, לא בטוחה אם האנרגיות מסביבי מסייעות (מילה גדולה, בלוסום) כדי להתחבר עם אלה הגבוהות. עם זאת, אני בטוח הולכת לנסות! יכולתי לעשות זאת עם קצת הארה מכם חברים, כפי שנראה, יכולים עוד רבים אחרים שיחותינו חסרות להם. לכן, מכאן באנגליה... האם אתם שם...לא משנה היכן "שם"?

פדרציה של אור: אכן אנו כאן. חיכינו זמן רב  לזמן הנכון עבורך,  בהתאם לקיומך הנוכחי כדי שוב להתחבר איתך. עליך גם להבין, שאף על פי שבזמן זה את מרגישה יותר מנותקת מהרגיל... אין זה כך. כל השינויים הקורים בנסיבותיו של אדם הם פשוט חלק ממערכת אבולוציה אשר מובילה... אם אחד בוחר.. לנטייה חזקה יותר ומאפשרת  לכן, לעצמי של הנשמה לעבור עמוק יותר לתוך האמת של עצמו.

בלוסום: כן, למרות שהתנאים הם מאוד מטרידים ברגע זה, אני מודעת היטב לשינויים הקורים בתוכי... או צריכה לומר... שאהיה יותר מודעת על כך, כאשר זמן מיוחד זה יעבור. עבורי, זה מרגיש כה מקולקל עבור כה הרבה קשישים, שצריכים לסיים את ימיהם בדרך בה הם עושים זאת. גם אם הם שירתו את נשמותיהם היטב או לא...שלא יהיה שום דבר לחכות לו, חוץ ממותם הקרב (עבור כמה...הם מאמינים שאין שום דבר לאחר מכן)...זה כה עצוב שימיו של אחד מלאים עם דיכאון כזה, בין חלל ענק של ריקנות. האם יכולים אתם לדבר קצת על כך?

פדרציה של אור: היינו אומרים ש"החיים" לא תוכננו במקור עבור אלה אשר חיו שנים רבות על פני מישור כדור הארץ, לסיים את שנות הדמדומים שלהם בכזה צער. נראה כי התפתחותם של דברים רבים נחשבים ל"התקדמות" בכה הרבה תחומים. עם זאת, אולי אלה אשר התפתחו "בשנים"... הם עכשיו... בזמניכם... עזבו כדי לסיים עם זה... או אפילו נחשבים לנטל.

עם זאת, האם אין זה פשוט אחד מהתרחישים הרבים מאוד על פני הפלנטה שלכם שאינו מתאים למצב האנושי? בכל מקום בו אתם מביטים , אתם יכולים לראות נסיבות ומצבים שאתם קוראים להם עוול. אנו לא נשתמש במילה זו... אנו היינו אולי אומרים "סוטים מהנתיב של מה שמשרת".

ליידי יקרה... זו הסיבה להגעתנו...

לסייע בהצבת הפלנטה שלכם בחזרה על המסלול. להציע את חוכמתנו, ממקום אשר לא שוכן באנרגיות שרבים סובלים מהן בשעה שהם על כדור הארץ.

עם זאת, כתמיד אנו אומרים... מהתמונה הגדולה ביותר... הייתם רואים דברים בצורה מאוד שונה.

בלוסום: אני מודעת שאנו חייבים להתמקד בכל מה שהוא מהאור...אם זה מה שאנו רוצים למשוך לחיינו, על מנת שזה יהיה הגיוני. עם זאת ..עם כל מה שעולמנו עובר דרכו... תחת מצור שהינו מאור מופחת...עולם עליו אתם מדברים איתנו עליו... ( לדוגמה: עידן הזהב)... לא נראה סביר בעתיד הקרוב. עם זאת, אנו ממשיכים... חיים בידיעה  בתוך ליבנו, שהוא יגיע.

פדרציה של אור: כיוון שאתם יודעים שהוא כבר קיים ונכון. הוא שם במקומו... עידן זהב זה.. מחכה לעבור לתוך האוריינטציה החוקית שלו כאשר התנאים מאפשרים. זה תלוי בכם... כל אחד מכם... לדעת  עליו "ולהוריד" אותו למקומו.

בלוסום: להוריד אותו? אני חשבתי שאנו עולים לתוכו?

פדרציה של אור: לא יהיה הולם להשתמש במילה "פשרה".... עם זאת, אנו הרגשנו את הצורך להקפיץ כאן מילה זו.

בלוסום: באיזה הקשר?

פדרציה של אור: בכך...במקום שזה יהיה שכול מה שהינו כדור הארץ חייב להעלות את עצמו למעלה לרמה הגבוהה יותר של העולם החדש... אולי תינתן פשרה... בכך שכדור הארץ ותושביו ייפגשו במחצית הדרך. לשנות דברים קצת... כדי לסייע.. לגרום לכך שיהיה יותר נראה לעין.

בלוסום: מתי הוחלט על כך?

פדרציה של אור: לא הוחלט...עם זאת, זה נידון.  אנו כה לעיתים קרובות "אוחזים" את אלה עם לב מואר עמוקות... מוצאים את עצמם נצרכים מכאבי הנשמה. תמיד בנוכחות נושאים אלה והתחשבותנו האוהבת בכם..  אנו שוקלים אפשרויות.

בלוסום: זה נשמע טוב. באמת טוב. אני תמיד מוצאת את עצמי אומרת את אותו הדבר על האנרגיות של אהבה שזורמות פנימה ברגע זה... "אנו" מורמים... "והם" שופכים למטה/בתוך... ואנו מתמזגים ביחד בנקודה ידידותית (מילה אחרת גדולה, בלוסום).

פדרציה של אור: עם זאת, בעצם.. אנו לא מדברים על נושאים נפרדים כיוון שכל מה שיש..כל מה  שתמיד יהיה... הוא אנרגיה.

האנרגיה של העולם החדש שמחכה לכם... היא גבוהה יותר  מהאנרגיה שאתם שוכנים בה עכשיו.

הרשו לנו להציע מחשבה. כאשר את, בלוסום, גרה באוסטרליה והחיים הם נהדרים ואת מרגישה כאחת עם כל מה שיש... האנרגיה שלך שוכנת ברמה לגמרי שונה מהרמה בה היא שוכנת בתוך עכשיו, בשעה שאת חווה זמן זה באנגליה עם אלה מסביבך אשר  נאבקים.

לכן, אין זה משנה למה את מתכוונת כדי "להרים את רוחך".. ברמת המחשבה... לכן...רמת הרטט שלך, היא אינה בשום מקום קרובה למה שאת יכולה לחוות בשעה שאת באקלים חם יותר והחיים שוחים באופן יפה.

בלוסום: אני מודעת לכך. מאוד מודעת. עם זאת, איך זה מתייחס לעולם החדש? כיוון שאני חשבתי שהעולם החדש, כאשר אנו בו, לא יהיה בו עצבות, או מלחמה, או רעב וכו'... לכן אני קצת מבולבלת.

פדרציה של אור: זו הידיעה שהזמן יגיע כאשר כל הדברים  יעברו לתוך מקום בהיר יותר, כמו זה שדברנו עליו... אשר שומר את ליבכם בתקווה. כל נשמה...כשהן מתקדמות דרך האנרגיה הנמוכה יותר לתוך הגבוהה יותר... עושה זאת בשל ידיעה זו.

זה מה שהגעתם לכאן לעשות.

הקצב שבו כל אחד עושה זאת... הוא בחירה אישית.

בלוסום: ובכן, אולי אנו הולכים על הקרקע הישנה עכשיו.. האם המשמעות היא שכל אדם "מגיע" לעולם החדש בזמן שלו, במקום בזמן קולקטיבי?

פדרציה של אור: אכן כך.

בלוסום: אוה! השכל שלי עכשיו בטרוף, כיוון שחשבתי "שהוא יפול למקום"... עבור כול אחד מאיתנו. אני מתכוונת, אם האנרגיות עולות כאן ויורדות למטה אלינו מלמעלה... אין אנו כולנו הולכים לחוות זאת ביחד? אה, חכו רגע... נפל לי האסימון...אני חושבת! אני אאפשר לכם ליטול פיקוד; יש לכם דרך ברורה יותר לנסח דברים.

פדרציה של אור: "האסימון נפל" היתה המחשבה הזו... ואנו ננסה כמיטב יכולתנו לתעתק מחשבה זו. כן, זה מה שהצהרת לוקח "אחיזה" ובתקיפות. הרטטים עולים על כדור הארץ ורטטים חזקים יותר נשפכים למטה לפגשם. עם זאת, ישנם "מקומות" על פני כדור הארץ שלכם המתקיימים ברמות רטט שונות. לדוגמה, אחד בחופשה בהוואי, לא ישכון באותו תדר כמוהו, במקום בו צריכים לסבול משפיכות דמים רבה ומהפצצות.

לכן,...יהיה צפוי לומר כי סביר שהוואי  תהיה ברמה גבוהה יותר מהרטט הכללי של כדור הארץ, ולכן, תגיע ל"יעד החדש" לפני אלה במדינה שסועת קרבות. עם זאת, כשכל "דבר" מגיע ל"יעד שלו"...הם מסייעים אוטומטית למי שהוא ברמה הנמוכה יותר... פשוט באמצעות הפיכתו לגבוה יותר. עולמכם הוא בעל זכויות מיוחדות בכך שיש לו בחירה חופשית. רבים עדיין לא מבינים שאין זה משנה מה קורה להם.. או היכן הם ימצאו את עצמם על פני הפלנטה.. בכל מצב...

עדיין יש שם בחירה חופשית.

לכן... זה תלוי בכל אחד ובחירותיהם לגבי מי הם בוחרים להיות אשר יקבע בכל שלב... עבורם... כשהם עוברים לתוך מקום גבוה יותר של הווייה.

בלוסום: אני חושבת ברמה מסוימת, אני מקבלת את מה שאתם אומרים. יום אחד בזמן נתון וכל זה בעיקרון, כפי שלימדתם...ככל שאדם חי יותר בכל רגע באמצעות/כמו/באהבה...כך מהר יותר הם מגיעים לשם... האם זה הגיוני?

פדרציה של אור: זה הגיוני לחלוטין. אתם לוקחים מסע אישי כאחד... עם זאת, מה שאתם מפספסים בהבנה... אשר מובילה אתכם לבלבול... הוא שאחד/כל דבר הוא עצום. אין מילה באוצר המילים של החיים הנותנת משמעות אמיתית לעוצמה של הכול.

היינו רוצים לומר זאת. אתם,כל אחד מכם...אינם אחראים למסע שאחר בחר לקחת. אולם, אתם  אחראים באופן מלא למחשבותיכם וליחסכם למסעו של האחר. כיוון שמחשבות אלה הם חלק מהמסע "שלכם".

כשכל נשמה אלוהית מבינה את סיבותיה להווייה.. אזי מחשבות לכיוון המסע של האחר... מסייעות למסע שלכם..  כיוון שמבינים כי מסעו של האחר הוא באמת לא עסקכם.

ממעיטים מאוד בערך החשיבות של העצמי !!

כפי שענן לבן מדבר באופן קבוע...להרגיש עצבות גדולה עבור האחר ואת מה שהם חווים... לא עוזרת למצבם. לשלוח אהבה לנשמה זו כשהן עושות את בחירתן לאורך נתיבן... היא פי מיליון מועילה יותר.

בלוסום: קל לדבר יותר מלעשות. הכל טוב ויפה, אם אנשים אלה "אינם ידועים" לכם, הרחק מכם...אזי כן... אני יכולה לעשות זאת. עם זאת, כאשר אחד מעורב אישית במסעו של האחר... זה בוודאי לא קל להתנתק, כיוון שכאשר אלה שהינם יקרים וקרובים אליכם סובלים...זה כואב! בכך שאני אומרת זאת... זה כואב אם אני מאפשרת זאת. באותו אופן, אני יכולה או לא יכולה לבחור להרגיש לגבי כל העולם אשר נראה שנמצא בספינה טובעת במרבית הזמן.  אני יודעת שאני נשמעת כמו גברת קדרות ואובדן... עם זאת, אני גם מודעת שיש כה הרבה טוב וכה שמחה רבה בקצה האחר של הסקלה. לצערי, נשמותינו מורעבות מסוג זה של חדשות כיוון שהן מפחדות שאנו "נגלה מי באמת אנחנו".

פדרציה של אור: כאשר...כאשר..כאשר אתם תגלו מי באמת אתם... הצער יוסר. כיוון שמי שבאמת אתם זה אהבה...במלוא תפארתה בפני עצמה.

בלוסום: עם זאת, האם אין אהבה בכל דבר? כיוון  ששם אין שום דבר אחר? לכן, צער הוא פשוט רטט שונה של מי שאנו באמת.

פדרציה של אור: אם אתם בוחרים בצער.

כל דבר שאתם בוחרים להיות זה מי שאתם באמת.

בלוסום: עצרו...אפשרו לי ללכת ולהקפיץ חלק מ-90,000 הגלולות של אמי שהיא לוקחת ביום...אולי אני אגיע לאורך הגל שלכם! אני חשבתי... שאנו אולי בוחרים צער (לפעמים), כיוון שאנו עדיין לא מכירים מי אנו באמת. כאשר אנו עושים... נהיה.. רק... מהאהבה הגבוהה ביותר.

פדרציה של אור: אתם האהבה הגבוהה ביותר בתוך הליבה של הווייתכם תמיד!

לא ניתן להיפטר מזה, אחרת שום דבר יתקיים.

כל דבר שיש... נובע מהאהבה הגבוהה ביותר.

הרבה בה אתם בוחרים "לגור בה".. מהחלק של אהבה גבוהה ביותר זו... מחליט לכמה הרבה מאהבה זו ניתן לגשת.

בלוסום: עם זאת, האם אין זה כך, שנאמר...בכך שאנו גרים על פני כדור הארץ כפי שבחרנו לעשות...לא מאפשר לנו להבין ידיעה מסוימת? וכן, שכאן מרבית מהעצמי האמיתי שלנו שאין לנו יכולת גישה אליו ממש עכשיו, בשל הרמה הנמוכה יותר של הרטט שלנו?

פדרציה של אור: בדיוק! עם זאת, אתם בחרתם להיות כאן...  ובאיזו נקודה של עצמכם אתם בחרתם להשיג את הרטט.. תלוי בכם.

הצהרת נכון... שאתם לא יכולה להשיג גישה לעצמי האמיתי שלך...על בסיס קבוע... בזמן זה.

אפשרו לנו די להבהיר זאת... אנו מרגישים שיכול להיות שבלבלנו.

בלוסום: אל דאגה. "מבולבלת" נראה שזה שמי השני ברגע זה.

פדרציה של אור: גישה למי שאתם באמת היא מעולם לא מחוץ להישג יד. אחד רק מאמין שהיא לא...ומה שאחד מאמין... הוא!

התנאי של הניסוי של בני האדם בכדור הארץ היה שאחד חייב להיות מסוגל שתהיה לו גישה הביתה... האמת... העצמי של הנשמה באופן מלא.

תרגול מדיטציה או "רגעי הבזק" מוצעים לרבים. אין נשמה אחת שאין לה זכות זו...ללכת הביתה...בתוך הווייתם..בכל נקודה שהם רוצים...על מנת לקבל חזרה ולהיטען מחדש ולשבת באור ובאהבה של הצורה הגבוהה ביותר.

עם זאת... במהלך תקופה זו של "הארה" שאתם הארציים הולכים דרכה.. בצורתכם האנושית... ברמה הארצית שלכם... אתם לא יכולים לדמות "להגיע לשם"...

אם אתם מבינים את הכול בצורתכם הנוכחית... השינוי המתרחש לטובתם של הכול.... לא יכול להתרחש... וזה צריך להתרחש.

שוב, אנו מצהירים... אתם בחרתם להיות כאן... בזמן זה...לשנות דברים.

אם הייתם צריכים להיות כאן בשלמותכם...לא היה צורך בשינוי.

בלוסום: אני חושבת שאבדתי את העלילה! אני לא זוכרת את נקודתנו... האם יש אחת? אני מתכוונת, איך אנו מתבקשים לגלות/להרגיש מי באמת אנחנו... אם אנו רק יכולים שתהיה לנו גישה לכך במדיטציה וכו'....בשל תנאי הרטט כאן למטה?

פדרציה של אור: כיוון... כשאתם, כל אחד כפרטיים... משנים את הרטטים שלכם לתדר גבוה יותר... כך אתם "מכירים" יותר מי באמת אתם...

ככל שאתם מכירים יותר בכך... הרטט שלכם עולה יותר...ואתם יכולים להרגיש יותר את העצמי האמיתי שלכם.

הרטט שבו רבים שוכנים בו... הוא יותר מדי נמוך להחזיק למטה גישה זו... עם זאת, ככל שאחד רוטט ברמה גבוהה יותר בתוכו...הגישה והקבלה קלה ביותר (כיוון שאתם קרובים יותר לכך)...כך שכשאחד ממשיך "למעלה"... האפשרויות של... הופכות למי שאתם באמת.

בלוסום: בכל זאת, האם אין אתם אומרים שמי שאני בוחרת להיות עכשיו  בצורתי האנושית... היום... זה ללא ספק חלק מ/היבט של.. העצמי הגבוה יותר שלי?

פדרציה של אור: כל דבר בהחלט הוא היבט של כל דבר מוחלט.

כל מחשבה שאי פעם היתה/ישנה/תהיה...הינה היבט של אהבה... כיוון...

בלוסום: יה...אין שום דבר אחר מאשר אהבה.

פדרציה של אור: בדיוק...זה פשוט תלוי על איזו רמה של אהבה זו...מה התדר של אלוהות זו... אתם בוחרים ל"התביית עליה"

אנו יודעים  שרבים מכם קולטים זאת... כיוון שלמרות שהרבה מסביבכם נראה עגום... בכיתה של "היזכרות"... יכולים להימצא הבחנות רבות.

רחמו, יקרים. דעו שהרגשות שאתם חווים הינם שלבים למעלה על הסולם לקראת ימים בהירים יותר עבור כולם.

אנו יודעים שאתם קולטים זאת... עכשיו... אתם צריכים לדעת זאת בעצמכם.

כיוון שכאשר אתם "קולטים" שאתם "קולטים זאת"...אתם קלטתם את זה!

בלוסום: התור שלי הוא לסיים פגישה זו... חשבתי לשאול אם אתם יכולים לדבר איתנו על החוקים האוניברסאליים.  זה צריך לחכות לזמן אחר... ולא בטוחה  עקב הנסיבות מתי זה יהיה. עם זאת, "תזמון אלוהי" עובד  את קסמו תמיד. זה היה כה טוב לנתק את עצמי ולפטפט... תודה רבה לכם... אני מרגישה שחדשתי את המלאי! שמחו חברים! בהרבה הכרת תודה...אני xxx

פדרציה של אור: אנו מודים להכרת התודה שלך ואנו מקבלים אותה באותה רוח.

הכרת תודתנו לכול מי שבוחרים לקרוא את מילותינו המוצעות כאן... אנו אחד.

 

הערה מבלוסום: שיחה זו עם הפדרציה של אור, היא פשוט... שיחות... בהן אני מרגישה בעלת זכות מיוחדת לקבלן. איך כל אחת מתרחשת כשאנו "מפטפטים"... פשוט. הרבה תודות עבור הבנתכם זאת.

אני השתמשתי בזמני בצורה מועילה ושמחה לומר שהוידיאו שיצרתי נראה מאוד מתאים עם התקשור של היום.

http://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss&feature=youtu.be

Website: Blossom Goodchild

 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videosShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge