Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 13, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 13 ביוני  2014

בלוסום: חבריי, סוף סוף אני בבית ויכולה בשנית להתחבר איתכם. איזה מסע כביר נשמתי היתה עליו במשך 3 חודשים אחרונים. האם אתם בבית?

פדרציה של אור: אנו, יקרה, תמיד בבית. כיוון שאנו חיים בתוך השלום שלנו... ולכן זה, יהיה מה שאנו יודעים כבית. עבור רבים, הם מרגישים שהם הולכים על הנתיב לכיוון הבית אבל עם זאת... היינו אומרים שאחד הוא תמיד בבית. זוהי שאלה של לשבת ליד האח ולנעוץ מבט מבעד הלהבות של אהבה... על מנת לדעת היכן הוא נמצא.

בלוסום: לכן... הייתם אומרים... שאנו מעולם לא עזבנו?

פדרציה של אור: זה עניין של פרשנות. כיוון שאיך אחד יכול לעזוב את עצמו? אנו עשויים לומר שאחד עשוי לאבד את עצמו... אבל אף אחד לא יכול... אי פעם.. לעזוב.

נשמתכם...נוכחות האהבה שלכם בתוך העצמי של אהבה... היא כול מה שיש.

זה מה שאתם "בחרתם" לחוות בתוך המסגרת של צורה אנושית...עשוי לפעמים, לגרום לכם להרגיש שאתם הרחק ממה שאתם יודעים שהינו נכון במה שאתם. עם זאת, אנו אומרים... אתם רק "בוחרים" לערוך ניסוי... לחוות... את מה שאתם לא... על מנת שהניגוד יהיה ידוע לכם.

בלוסום: עם זאת, אתם אמרתם שאנו כאן לראות ולסייע לאמא כדור הארץ ולעצמנו לתוך עידן הזהב החדש...

פדרציה של אור: ואתם מגשימים מטרה זו בהתלהבות רבה. למרות שלפעמים זה עשוי "להופיע" אחרת.

הרשו לנו לרענן. העצמי של הנשמה לא יכול להישאר שקט. הוא אור של אחד ההולך ומתרחב שנחווה באמצעות ייחודיות, בשעה שהוא על פני כדור הארץ. כן, אתם הסכמתם לסייע בהתעלותה של הפלנטה כדור הארץ שלכם... עם זאת, זה גם, שאתם יכולים להגדיל מאוד את רמת האהבה של נשמתכם... בעשותכם זאת.

בלוסום: אמרתם שאנו הגענו מהאהבה האלוהית הגבוהה ביותר והטהורה ביותר. זה מי שאנו. לכן, יכולים אתם להסביר את הגדלתה? אם נוצרנו מהגבוה ביותר שלה...האם זה הגיוני?

פדרציה של אור: אנו מבינים באופן מלא את מה שאתם שואלים. על מנת להפוך באופן מלא לאור של האלוהות הגבוהה ביותר... שוב.. יש להכיר הרבה ב/כ/באמצעות אמת. אכן, אתם מהגבוהה ביותר... עם זאת, אין זה אומר שהדחיסות ש"יושבת" בתוך הפלנטה שאתם גרים עליה... היא מסוגלת ללא ספק לשנות את אותה אנרגיה שזו אתם... לתוך הרטט הנמוך יותר של אותה אהבה.

זה מה שאתם חווים...כשאתם למטה.. כשאתם עצובים... כשאתם כועסים. אתם צריכים להיות האהבה שאתם... עם זאת, על רטט שונה של עצמו.

בלוסום: אני מבינה זאת. שאלתי צריכה להיות...לכמה זמן אנו חייבים לגור בתוך רמה נמוכה יותר זו? אני מעריכה את כל מה שאמרתם והסברתם במשך השנים... באמת שאני מעריכה... ואני יודעת שאין זה לגבי "מתי" אתם עומדים להציג את עצמכם באופן גלובלי וכו'. ממה שאתם אמרתם... זה ל"גבינו"... מספיק מאיתנו מתעוררים...על מנת להיות מרטט שיאפשר לכם "להופיע" ולהתקבל. אני מבינה גם את זה. עם זאת... ממה שאני רואה בימים אלה... זו לא בדיוק "רכבת אקספרס" מכאן.. זה מרגיש יותר כמו "רכבת חלב" (המתרגמת - רכבת איטית העוצרת בכל התחנות).

פדרציה של אור: אנו אומרים לכם... יש כה הרבה יותר התרחשויות ממה שאתם יודעים.

בלוסום: ספרו לי על זה!

פדרציה של אור: מה שאתם מרגישים שהוא נכשל... מה שאתם מרגישים שהוא מתפרק.. מה שאתם יודעים שהוא חלש... מה שהוא בעל אור קטן יותר.. כל הדברים האלה המוצגים לכם... הם רק צד אחד של המטבע.

בלוסום: עם זאת, זה נראה הצד שנמצא ללא הרף על המסך. עם כל האהבה.. בבקשה אל תגידו... "זה בגלל שאני בוחרת להסתכל על כך"... כיוון שאני כה מנסה ללכת על הצד המואר של הרחוב... עם זאת העננים ממשיכים לחסום את השמש... מכה הרבה היבטים של החובה לחיות בתוך המערכת.

פדרציה של אור: האם המערכת שולטת על ליבך?

בלוסום: לא.

פדרציה של אור: ובכן...לאיזה מקום הלך ליבך במשך השנים האחרונות בהן ידעת אותנו?

בלוסום: אוה, לתוך מקום בהיר הרבה יותר!

פדרציה של אור: ועם כל הכבוד...כך היה ליבם של רבים.

הפכתם לנשמות בהירות יותר.

אמרנו פעמים רבות...כמה בהיר האור שלכם זורח. הו, כמה אנו רוצים שאתם יכולים לראות דברים מנקודת מבטנו...כיוון שזה באמת היה נותן לכם עידוד גדול. אתם בדיוק היכן שאתם צריכים להיות בכל זמן של נשימתכם. אתם חווים את כל מה שנחוץ לחוות בכל רגע נתון של אותה נשימה... זוהי בחירתכם באשר לאיך אתם מרגישים באותו רגע נתון... בתוך כל נשימה שאתם שואפים.

אתם בוחרים את רגשותיכם.

אתם בוחרים את המחשבה הבאה שלכם.

המחשבה הבאה זו, תגרום לאופן בו אתם בוחרים להרגיש.

היו חכמים , ישויות מוארות יקרות.

אל תאפשרו לכל מה שהולך מסביבכם... להחליט על מה שנמצא בתוככם.

בלוסום: נוסח יפה!!! עם זאת... זה מאוד מטעה, כי יש לציית למערכת... לא להיות מושפע על ידה. נראה שאנו מעל לחבית. (המתרגמת - אנו במצב קשה בו אין אנו יכולים לבחור מה לעשות). אני מבינה שהתנהגותו של האחר אינה עסקנו... עם זאת, היא יכולה... לאמיתו של דבר... לפעמים באמת להשפיע על נשמתו של האחד כשהאחד צריך להיות מסביבו. אותו דבר עם המערכת... עלינו לשלם את זה ואת זה או אנו ניקנס עוד יותר וכו'...נראה שאנו לכודים בכה הרבה רמות.

פדרציה של אור: שוב אנו שואלים... האם לבכם לכוד?

בלוסום: לא, עם זאת הוא יכול להרגיש למטה רמוס מאוד ועצוב לפעמים.

פדרציה של אור: ובכן, קחו שליטה עליו וגרמו לו להרגיש שמח! רק אתם יכולים לעשות זאת!

אתם יכולים לגרום לעצמכם להיות שמחים בכל שעה שאתם רוצים... בכל הנסיבות...באמצעות המחשבות שאתם בוחרים...אשר בתמורה מדברות אל לבכם.. אשר בתמורה...גורמות ללבכם לשיר... אשר בתמורה גורם לכם להרגיש שמחה.

זה יכול להיעשות... לא משנה מה... אפילו באזור מלחמה!

ככל שאתם יותר עומדים על המשמר בבחירת השמחה... הרטט שלכם הופך לגבוה יותר.

כאשר הרטט שלכם הופך לגבוה יותר...אתם מנצחים את המערכת מהר יותר!

בלוסום: איך זה מנצח את המערכת? בין אם אנו שמחים או מדוכאים... אנו עדיין צריכים לציית.

פדרציה של אור: עם זאת, אלה אשר רוצים שאתם תצייתו לא רוצים את שמחתכם. באמצעות הבסת האובייקט "שלהם"... אתם מנצחים!

המשפט הבא הוא מאוד חשוב.

ככל שאתם מאפשרים לעצמכם להפוך ליותר שמחים...המערכת תיפול מהר יותר.

למרבה הצער עולמכם חווה מערכת אשר "חושבת" שהיא יכולה "לשלוט על העולם",

היא לא יכולה!

שום דבר יכול לשלוט"בכם".

אתם אהבה.

לא ניתן לשלוט באהבה.

לכן...ככל שאתם יותר מחליטים להיות את מי שאתם... לא משנה מה... ככל שמי שבוחר את האור הקטן יותר...יועמד בצל על ידי מה שהינו אמת...מה שהינו האור הבהיר יותר של אהבה.

שום דבר לא יכול לשלוט על האור הבהיר ביותר של אהבה שהינו אתם כולכם.

בלוסום: אל תבינו אותי לא נכון... אני לגמרי רואה את מה שאתם אומרים... עם זאת, אני עדיין צריכה להעלות את העובדה ש... עבורי... עבור רבים...זה לוקח כל כך הרבה זמן! אנו לא פחדנים...אנו לא מוותרים...יה, אני חושבת שאנו כולנו מודעים היטב ש"המערכת" ואלה "שמנהלים אותה" הם הרבה יותר עוצמתיים מאשר מצפים מהם להיות.  לכן, שאלתי בשנית היא... איזה נזק זה יעשה/יכול לעשות... עבור הצגה מסיבית של האור שלכם שיציג את עצמו לפלנטה שלנו. בוודאי...זה יכול רק... בטווח הארוך... לסייע בהתעוררות של רבים ובהכרה/בהרגשה של האמת ויאיץ דברים קצת?

פדרציה של אור: נשמה יקרה... אנו מודעים שהמקום ממנו שאלה זו מתעוררת הוא עקב למה שרבים מכם חווים על פני כדור הארץ וזה קשה עבור ליבך להדהד עם זה.

אנו יודעים שאת רוצה שינוי.

אני רוצים שינוי... בשבילך.

בלוסום: ובכן... למה לא? בבקשה היו מאוד גלויים בתשובתכם כאן. אני באמת צריכה לדעת את הסיבות העיקריות מדוע זה צריך לקחת כה הרבה זמן?

פדרציה של אור: כיוון... שבעינינו...זוהי דרכנו*. את אומרת שאת מחכה ומחכה...

בלוסום: ועדיין מחכה....

פדרציה של אור: עם זאת, אנו לא מסתכלים על כך באופן זה. אנו יודעים שהיום יגיע בו השמיים שלכם מלאים עם כלי האור שלנו. כאשר החצוצרות יישמעו ואור בעל הזוהר הגדול ביותר ימלא את האוויר.

כאשר רטט אהבה, כה רב כפי שמעולם לא הרגשתם אפשרי בתוך הצורה האנושית שלכם... יישפך לתוך לבכם ואתם תדעו... אחד/אלוהים/מקור/אהבה... (לא חשוב איזו מילה מהדהדת עבור הפרט).

לא תהיה שאלה... לא יהיה ספק...

שם זה יהיה... מתרחש.

בלוסום: עם זאת... אתם אומרים... עדיין לא? האם זה נכון?

פדרציה של אור: זה נכון.

בלוסום: ובכן...כפי שהצעתי בתפילה.. אם אירוע גדול זה לא עומד להיות לזמן מה... מדוע, אוה מדוע...לא יכולים אנו לקבל סימן כדי...א} שנמשיך הלאה, ב) להעלות את רטט הנשמה (אשר צריכה לסייע לסיבה), ג) להעיר רבים אשר הינם ישנים, ד)...ה)...ו)...וכו'?

הלו? היכנסו FOL? האם אתם מבינים אותי???

פדרציה של אור: אנו כאן.

בלוסום: אוה אוף! נראה שאתם הלכתם על "ריק" עלי... חשבתי שעזבתם במהירות. האם הייתי יותר מדי טרדנית בעניין זה?

פדרציה של אור: אנו מחפשים לתת את האמת. למדנו לאורך הדרך... באמצעות השיחה שלנו איתך, בלוסום היקרה... ש"דברים...עניינים"... יכולים להיות מפורשים שלא כהלכה עקב "מבני זמן" וכו'. אנו רוצים לרומם לא למוטט אתכם.

בלוסום: כן...זה מגניב. ובכן, מדוע אתם לא יכולים לספר לנו "מדוע"  סימן לא יעבוד מנקודת מבטכם?

פדרציה של אור: אנו נותנים כמויות גדולות של סימנים בכל רחבי עולמכם... בקנה מידה קטן יותר. יותר ויותר מכם מכירים בקיומנו... לאט, אבל בטוח.

אנו רוצים להציג את עצמנו בצורה שלא תגרום לחרדה ו/או הפרעה. לפעמים... אנו בהחלט שקלנו...פשוט "לעשות זאת". כיוון שנעשינו מודעים על הקשיים שנשמותיכם נתקלות. עם זאת... זה לא יהיה חכם. כיוון שזו אחריותנו להיות לשירות... לא שום דבר אחר.

בלוסום: אני מכבדת לגמרי את נקודת המבט שלכם... ככל שאתם כנראה מכבדים את שלי. ואתם ...הינכם החכמים יותר.. חייבים להקשיב לאמת שלכם.  אין לי בכלל ספק, שאתם רוצים רק את הטוב הגבוה ביותר עבור כולנו... וכאשר אתם תראו אם זה מתאים לקפוץ למטה לכוס תה... האמינו לי... רבים מאתנו יעמידו את הקומקום...עם זאת, לא תהיה עוגה! וכמילות השיר... "אם ידעתי שאתם באים... הייתי אופה עוגה"...ואני לא יודעת מתי אתם באים!!! אני מודה לכם עבור מילות העידוד והחוכמה שלנם ובהישארכם גבוהים  בתוכן הרטטי... כיוון שבאמת.. יש הרבה צורך בכך.

כאשר אנו בסופו של דבר נתאחד  ונראה דברים כפי שהם באמת... אני נותנת לכם רשות לסטור לי מסביב לראש, באופן ידידותי כמובן... ותאמרו "עכשיו את מבינה את זה?"...ואני אשיב.. "אני מבינה, חבריי... אכן אני מבינה!"

באהבה ובתודה לכל מה שיש.

 

הערה * אני הבנתי שהאנגלית הנכונה תהיה או "זה נמצא בדרך" או "אנו בדרכנו". עם זאת, זה האופן שזה הגיע "אני חושבת"... אני רק גיליתי שהמשפט לא היה נכון כשקראתי שוב.

 


Website: Blossom Goodchild

 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge