Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 9, 2019


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 9 בדצמבר 2019


בלוסום: שוב פעם, הלו! זמנים אלה הם אכן מרגשים, כשיותר ויותר לכלוך "מופץ" באופן פומבי על אלה שחשדנו כי יש להם פחות אור. זה מאשר את מה שאמרתם בהתייחס לתולעים הזוחלות מחוץ לפחית (תיבת פנדורה)!

פדרציה של אור:  ברוכה הבאה נשמה יקרה ביותר, בלוסום ולכל אלה המעורבים בהעלאת  הפלנטה לתוך מקום של שלום ויופי. כן, אכן יותר ויותר "חדשות" הופכות לדי מחזקות בסוגיה מסוימת זו של פחית התולעים (תיבת פנדורה)... והאמינו לנו כשאנו אומרים כי יש הרבה יותר במקום שהן מגיעות ממנו.

כשכול "סיפור" מוצע לעיניים ולאוזניים, זכרו להיכנס מידית לתוך המנטרה "אני האהבה. אני האור. אני", כך שמידית אתם מפיצים אור על הסוגיה ואף על פי שמאזינים למה שנאמר בה ורואים את מה שעיניכם מתבוננות... אתם "משנים" את הרטט שלה. באותו הזמן אתם משחררים את עצמכם מלהימשך לתוך החשיכה של סוגיות אלה... אשר עבור רבים תיקחנה אותם למקום של ייאוש.

פתחו את לבכן, נשמות יקרות ושלחו אהבה וחמלה לנשמות אלה אשר אבדו את דרכן.

בלוסום: חמלה?

פדרציה של אור. אכן, בלוסום. דברנו על לסלוח לנשמות אלה... כי זו הדרך היחידה קדימה וכפי שאחד עשוי לגלות  כי זה קשה לעשות... אחד חייב לדעת כי "פעולת הסליחה" היא  עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול. לקחת אחד לתוך הארץ של חופש, אחד לא יכול לשאת את הנטל של שנאה, או של שאט נפש, או של נקמה, או של נקם. כול הרגשה שהיא אינה של האור חייבת להיות מושלכת משדה האנרגיה של הנשמה, על מנת שאחד יעבור דרך המסכים ויהיה של עצמו באהבה.

בלוסום: כן, אני מבינה. שמעתי על פוליטיקאים חשובים מאוד המובאים "בפחית תולעים"(תיבת פנדורה) זו ואני שמחה, מה שבמידת מה מרגיש לא נכון. האם אני שמחה לאיד? איני יודעת, אני פשוט הרגשתי כה מרוצה כי הכול עומד לצאת לאור מכיוון שהמשמעות היא כי "אנו נמצאים בדרכנו".

פדרציה של אור: בלוסום, היינו אומרים כי מה שהרגשת היתה ידיעה של שמחה מכיוון שכפי שאמרת, הכדור אכן מתגלגל עכשיו. המשמעות היא כמובן, כי אתם קרובים יותר מאי פעם "לשינוי המיקום" ושמחות שעומדות להגיע בעקבות זאת בסופו של דבר.

גם זכרי, כי גילויים אלה יהיו לסירוגין על מנת לנסות לשמור קצת צורה של סדר. עם זאת, כאשר יותר ויותר מובא לגלוי, ישנו יותר הצורך "לסיים" כל אירוע שעומד להיות מודגש ובמהירות, כיוון שיהיה צורך לעשות זאת. אזרחיכם שאינם חושדים ידרשו תשובות ואין אנו צריכים לספר לכם כי אכן, תהיינה שאלות רבות מאוד!

יכולים את להרגיש את השינוי באנרגיה בישויות האור שלכן עכשיו... יכולים אתם או לא?

בלוסום: כן, אני יכולה. אני בהחלט מרגישה חזקה יותר בישותי ואני מרגישה מוכנה... כיוון  שבדיוק מה שאיני בטוחה, עדיין, אני יודעת כי נכיר את זה כשזה מתרחש.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה  ביותר, לא תוכלי לפספס זאת.

אלה חדשות גדולות. כול מה שעומד לצאת לאור עכשיו הם חדשות מאוד גדולות ונוכל לומר כי אלה ששהו במסתור רועדים במגפיהם... כיוון שהם יודעים כי המשחק נגמר ואין שום מקום להתחבא בו.

המשיכו את שיחות האור שלכם על גילויים אלה. כיוון שרבים יפלו לתוך הביצה, בשל חוסר אמון ודאגה. עם זאת, אתם יודעים טוב יותר! אפשרו לאחרים לדעת כמה נהדר זה... שזה מובא אל האור והמשמעות היא כי "אורח חיים" טוב הרבה יותר מונח לפניכם. הזינו אותם עם התלהבותכם לגבי העתיד... כיוון שזה המקרה, יקרים. כה הרבה מגיע בדרככם וזה כה מרגש... זה יפיל את גרביכם (ירשים וירגש אתכם) כפי שאתם אומרים.

בלוסום: כשמדברים על דברים שבאים בדרכנו, מישהו שאל אם יכולים אתם להסביר מדוע מתקשרים "מכובדים" שונים או נותני מידע, מלשינים וכו' נותנים צירי זמן/מועדים שונים עבור אירוע זה שמדובר עליו כה הרבה מאוד פעמים, ברחבי אדמות כה רבות ובתוך דתות כה רבות. איך מועדים אלה שונים כה הרבה? רבים אומרים שנה הבאה (שמעתי זאת לפני כן, לפני הרבה מאוד שנים!) חלק אומרים 2030, ורבים אחרים מועדים ביניהם... אין כולנו יכולים להיות צודקים. אין אנו כולנו יכולים לטעות. יכולים אתם לפזר אור על נושא זה, בבקשה?

פדרציה של אור: בוודאי, בלוסום. אנו, הפדרציה של אור לא נתנו ולא ניתן מועד... כיוון שאין אנו יכולים. אף אחד לא יודע מועד מדויק.

בלוסום: עם זאת יש די שוני בעולמנו בין 2020 ו-2030.

פדרציה של אור:  אבל זה רק פעימת לב בעולמנו.

אין אנו מרגישים כי זה נכון לדון ב"מסרים של אחרים" מתוך כבוד. אלה אשר עוקבים אחר ערוץ מסוים עושים זאת מכיוון שזה מרגיש נכון עבורם לעשות זאת. מי אנו לומר באם מסרים אלה הם "נכונים לחלוטין"... באותה הדרך, אחר יכול לומר את אותו הדבר לגבינו, בלוסום. רבים עוקבים ועוזבים לזמן מה, ואז חוזרים כאשר הם מרגישים את הקריאה.

העובדה הטהורה והפשוטה  היא כי אירוע זה יתרחש וזה יתרחש בזמן שמשרת את הטוב הגבוה ביותר.

בלוסום: איני חושבת כי זו התשובה שהג'נטלמן חיפש. יכולים אתם לפחות לתת לנו את הסיבה שאפשר לומר לנו את ההבדל של השנים?

פדרציה של אור: לא. אין אנו מסוגלים לעשות זאת. כיוון שאין אנו יודעים את התשובה.

במילים "שלנו" ובמחשבות "שלנו" יכולנו לנחש כי "שינוי" זה, "התרחשות" זו, "אירוע" זה... אין זה משנה איך הוא מכונה כל עוד ההרגשה המוארת ביותר מלווה אותו.... יקרה וזה מתקרב יותר מאי פעם.

בלוסום: כך שהמשמעות יכולה להיות מחר או בתוך עשר שנים, מבינה כיוון שאין לכם זמן.

פדרציה של אור: אנו מבינים את הדילמה שלך.

בלוסום: העובדה היא, מרביתנו עכשיו לא מודאגים מ"מתי"...התבגרנו מצורת מחשבה זו ועכשיו אנו מתמקדים על להיות את האור והולכים עם הזרם כשכול דבר נחשף. עם כבוד, אלה אתם ואחרים "מהצד האחר" שממשיכים להעלות זאת.

פדרציה של אור: כיוון שזה חיוני ודרוש לעשות זאת. חשוב שתהיה ידיעה זו במודעתו של אחד. זו הסיבה לכך שאתם נמצאים על כדור הארץ בזמן זה.

בלוסום:  עם זאת, רבים לא יודעים על כך. אין להם מושג.

פדרציה של אור: עם זאת, בלוסום... יותר מאשר מספיק עכשיו, יודעים על כך ואתם/הם  אלה  האנשים אשר יובילו את האבודים על פני הגשר.

מתקשרים אחרים דברו על להיות הצורך עבור איזון של הנשמות כדי לדעת זאת על מנת "להכריע את הכף" כביכול... היינו אומרים כי זה כבר התרחש.

אתם מוכנים ללכת.

בלוסום: ואנו ממתינים....

פדרציה של אור: ובתוך המתנה זו אתם מפיצים יותר ויותר אור לאלה שאתם נפגשים אתם. אתם מפיצים את האור שלכם לאורך יבשות. ישותכם מוכנה ולכן עכשיו, בתוך "המתנה" זו, אתם מכינים אנרגיה של כול מה שיש... שתהיה גם מוכנה.

יהיו סימנים כי אירוע זה מגיע. סימנים שניתן להכירם ואתם תדעו כיוון שאתם תרגישו זאת.

אין אתם יכולים להכחיש את השינויים באנרגיה רק לאחרונה ועכשיו עם נפילת אבני הדומינו, אחד יכול להיות נרגש לדעת כי כול מה שיבוא בעקבותיהם "ייראה" עבור מה שהוא.

בלוסום: עם זאת, כפי שאמרתי, זה במידת מה הרגש לא נכון להתרגש בדרך שהתרגשתי.

פדרציה של אור: וכפי שאמרנו אין זה המקרה. זו התרגשות של הידיעה שדברנו עליה במשך שנים כה רבות שהיא עכשיו כאן ואתם חיים ונושמים כאן על פני פלנטה כדור הארץ כדי להיות עדים לכך.

אתם החזקים ביותר של החזקים.... או לא יכולתם לסייע.

אתם החזקים ביותר של החזקים על מנת לסייע.

ואתם תסייעו.

כול אחד משחקים את חלקם. כול אחד יודע כי על ידי אמון בעצמם ומה שהם מרגישים הם ידריכו ויובילו אחרים לתוך אותו מקום של אמון בתוך עצמם.

המומנטום נצבר וכוח ייבנה ולא תהיה עצירה של האור והאהבה שהינם אתם מלעשות את מה שזה בא לכאן לעשות.

בידיעה זו... האם זה משנה לכם מתי האירוע יתרחש?

בלוסום: לא. אנו פשוט מנסים לקבוע  מדוע מועדים שונים, מועדים שונים מאוד, ניתנו/ניתנים?

פדרציה שלא אור: ועם הכבוד הגדול ביותר היינו אומרים פעם נוספת, אין אנו בעמדה לענות.

הוגן למדי. אנו נקבל כי, כיוון שאתם למעשה אף פעם  לא עניתם בדרך זו, לכן אנו נכבד תשובה זו של לא לענות!

בלוסום:  אני מרגישה כי סיימנו נכון להיום, אם זה בסדר מבחינתכם?  "קריר" הינה מילה משמעותית כיוון שזה לוהט חם באוסטרליה ממש עכשיו והקיץ רק התחיל, ומה עם הלהבה/אובך של השריפות אשר יש להן השפעה משמעותית!

פדרציה של אור: מזג האוויר מסביב לפלנטה שלכם "עושה צרות". כאשר הגיע תורן של אבני דומינו מסוימות שעומדות ליפול... והן תיפולנה בכבדות עם חבטה... מזג האוויר על הפלנטה שלכם יהיה מסוגל "לתקן" באיטיות את עצמו לתוך עונות השנה שהיו מתוכננות עבור הטבע וכול האוכלוסייה שלו כדי לשגשג. זה ייקח זמן מה עבור "הפלנטה" לחזור לאיזון, עם זאת, כאשר הסדר משוקם...תכובדנה שוב פעם העונות עבור מה שהן, בכול תפארתן.

כה הרבה, נשמות יקרות, טופל על פני הפלנטה שלכם כך שעלותה המקורית של תוכניתה כמעט ולא ניתן להכירה. זה גם יביא כה  הרבה שמחה... עבור/ל... אחד, כאשר הם יכולים שוב פעם להתחמם בתפארתו של המרקם האלוהי.

תודות רבות  לכול אחד עבור הישארות ביציבות ובנאמנות למה שהם יודעים שהוא של האמת.

הרגישו את אהבתנו ממטירה עליכם עם כבוד ואומץ כשאתם הולכים יותר מאי פעם קדימה באור ובאהבה.

בלוסום: כפי  שענן לבן היה אומר!  בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge