Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 5, 2012

August 5, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום5  באוגוסט 2012

בלוסום: הלו הלו הלו ממני עצמי ו...אין זה משנה על מה שאתם חושבים כי מתאים לכם לדבר עליו בימים אלה.. אני מכבדת ש... ובזאת אני נותנת לכם את רשות הדיבור!

כמה אדיבים וכמה מוכנים אתם לאפשר לאירועים להתפתח באופן אלוהי. על מנת לכבד את הרצונות של רבים... אנו בוחרים לתמוך בצורך לעקוב  אחר הלב שמדבר אליכם. לעיתים קרובות דברנו על " הקשבה" ללב ואתם עניתם בתגובה "לא מסוגלים לשמוע". התכונה המבורכת ביותר של בן אנוש הינה ה"תחושה" האבסולוטית של רגשות.  אין נשמה אחת על הפלנטה שהיא חסומה מזה. אפילו כאשר אדם הוא ריק או רדום מכל הרגשות... הם מתבדחים על עצמם... מכיוון שהם אינם יכולים לא להרגיש.

לכן, אנו מנסחים זאת באופן שונה כדי להגיד... הרגישו את לבכם. הרגשות שלכם הינם המדריכים שלכם. אתם יודעים זאת. הפטפוט בראשכם אינו תמיד עולה בקנה אחד עם מה שאתם מרגישים וזה המקום שבו המבוכה מתפרצת קדימה ואינכם יודעים אם אתם שומעים/קוראים/ קולטים אמת או לא.

תחשבו שיש לכם במטבח שלכם מסננת המיועדת לנפות קמח. החבילה של הקמח אפשר לומר "קמח טהור"... עם זאת כאשר שופכים זאת דרך המסננת נתקלים בהרבה גושים שהצליחו "לעבור דרכה". כאשר אתם מנערים קצת את המסננת... קל לראות את האמת כיוון שהיא מחליקה דרך הרשת בקלות. אם ישנם גושים אשר צריך למעוך אותם ולנסות לדחוף אותם...כיוון שאנשים רוצים לנסות ולהתאים זאת... אזי אנו אומרים לכם... אין זו אמת.

אז אנו כאן ידידיי היקרים...קרובים יותר מתמיד לזמנים החדשים. אתם ביליתם מחזורי חיים בחפשכם אחר האמת אשר תתגלה מאוד הקרוב.

בלוסום: כן...אני שומעת אתכם... "בקרוב" מאוד...ועם זאת באמת, בסופו של דבר...אתם הייתם צריכים לדבר על בקרוב מאוד... אפילו במונחים שלנו... בשעה שאנו נעים כה קרוב לסוף השנה.

אכן. אנו נשאל אתכם שאלה. מה נראה לכם שזו אמת עבורכם...אין זאת?

בלוסום: הי חברים...אתם שואלים את הציפור הלא נכונה! מה?

קראי את השאלה בשנית ותחשבי על התשובה שאת מרגישה.

בלוסום: זוהי כזו שאלה טעונה...התשובה היא אני מרגישה... למה הייתם צריכים לבוא ולשאול אותי שאלה כזו קשה?

כיוון שאנו יודעים שאת מסוגלת לענות על כך.

בלוסום: אוקיי... ובכן, הייתי אומרת שזה תלוי איך אני מרגישה לגבי מה שנראה לי.

תשובה נכונה. אנו מדברים שוב ושוב על רגשות. אנו ממשיכים לומר שוב...כיוון שיש לכך חשיבות גדולה.

האזינו איך אתם מרגישים.

הרגישו מה שאתם מרגישים.

זוהי האמת שלכם. אנו מדברים על כך ביום זה באופן החלטי כיוון שאנו יודעים שיגיעו דברים "שייראו" לרבים כאמת ו"הופעה" זו מסוגלת לשכנע אתכם בסקאלה ברמה גבוהה. לכן אנו מבקשים מכם להיות קטלניים (?) בהתייחס לעניינים מסוג זה.

בלוסום: ובכן... כאן עלי לשאול...באיזה מונחים של "הופעה" אתם מדברים? אנשים מדברים על דגלים מזויפים וכו'... האם לכך אתם מתכוונים?

איננו יכולים לומר זאת מכיוון שאין זה נאות לעשות כן.

בלוסום: אז עם כל הכבוד...מדוע להזכיר זאת מלכתחילה?

כיוון שאנו מסוגלים לדבר עד כאן. עם זאת לומר מעבר לכך יפריע בסוגיות מסוימות ואין אנו יכולים לפתוח בכך. זו אינה דרכנו.

בבקשה שימרו בחזית הקדמית של מוחכם שאנו לא מתעסקים ב"צעצועים" ובילדים.  הדאגה העליונה שלנו הינה לביטחונכם ואנו דבקים בפרוטוקול בטוח שבו אנו מרגישים בטוח לדבר עליו ועל מה שאנו לא.

בלוסום: אוקיי. תודה עבור כך. אני מכבדת ומקבלת. ממממ (שריקה, שריקה) ובכן איך מזג האוויר?

בלוסום היקרה וכול מי שקוראים מילים אלה...

חדשו את הסטטוס המלא שלכם.

בידיעה האמיתית של מי שאתם...אין ולא יהיה שום דבר שיכול להוביל אתכם למשהו שאינו הטוב הגבוה שלכם.

כאן אתם עכשיו ברלבנטי ביותר... בזמנים הקריטיים ביותר. אתם אזרתם כוח ותאוצה. רבים מכם מרגישים כי איבדו תקווה. עם זאת, עדיין לא. רחוק מכך.

חישבו מתי שאתם יכולים...שאפו, לעיתים קרובות, נשימות עמוקות של החיים עצמם... כיוון שזה יעזור לכם בידיעה הזו. כיוון שבדרך זו אתם מתקשרים עם הנשימה של האחד ובקשר זה אין שום דבר שיכול להפריד בינכם. שום דבר.

אתם לוחמי האור. הרגישו מילים אלה מהדהדות בתוככם.

דעו שמילים אלה כאמת והבחינו בצריכת הנשימה שקורית באמת זו.

אין לפחד משום דבר.

אם יכולתם לראות את האור שלכם ואת כוחכם כמונו, הייתם מוצאים זאת פשוט לעשות מה שאנו מבקשים מכם.

הישענו אחורית ותיהנו מהנסיעה.

היו בשמחה.

היו באושר.

היו באהבה.

דמיינו שאתם מסוגלים להסתכל על הפלנטה שלכם ממקום אחר ולסקור את פניו.  כל נשמה של אור הינה כמו לפיד בכול צבעי הקשת הבוער בבהירות. דמיינו זאת.

מוצע מערך של יופי כזה  ולכן האם אתם יכולים לא להיות במתח ובשקט בידיעה שבקושי רואים את החשיכה כיוון שיש עכשיו לפידים באור הקשת המצויים בשפע בכל מקום. החשיכה כמעט ונעלמה. זאת אנו אומרים באמת.

המשיכו לדמיין את החזון הזה כיוון שזה יאפשר לאמת להאיר באור בהיר יותר.

אנו יכולים להרגיש שמשהו מציק לך.

בלוסום: מממ...הרגשה טובה! אני מניחה שעל ידי כך שאתם קודם לכן אמרתם לגבי "הופעות" ואינכם מרמים... רבים עשויים, גם אם אתם אומרים שאנו צריכים או לא...להיעשות קצת, רק קצת פוחדים לגבי  משמעות הכוונה והם לא יוכלו להאמין בהרגשותיהם מספיק כדי לדעת שמה שאתם מדברים עליו הוא אמת או לא.

לכן, אנו היינו אומרים בכבוד...הרגישו מה שאתם מרגישים לגבי כול דבר.

המוחות שלכם ומחשבותיכם עשויים להשתולל בצורה מטורפת... אתם עשויים לנטות להיסחף. היו חלק ממערכת המוח שתוכל להציג את חוסר האמת, בין במילים או בצורה אחרת...זה יהיה ברור לכם כמו האף על פניכם מה מגיע מאהבה ומה שלא.

זו גם הסיבה שאנו מבקשים אתכם להיות קשובים להרגשותיכם. כיוון שזה ידוע  ונעשה די נדוש ש"לימודים" מתלכלכים עם אמת וחוסר אמת שיכולים לפתות אתכם. ישנם ניסיונות נואשים ליצור אנדרלמוסיה בקרב המשרתים(?) וזה מאד דחוף שאלה אשר יודעים טוב יותר יישארו יציבים בידיעה.

הרשו לנו לנסח זאת בדרך אחרת. כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיות רק אהבה ושמחה... על בסיס מתמשך...אזי כל דבר  שאינו רוטט באותו תדר יהיה לכם יותר מאשר ברור כאשר הוא ניתקל בדרככם.

לא רק להישאר באהבה ובשמחה המהווים הגשמה ושביעות רצון ייחודית להנאה של מישהו והתאמה לנשמה... עם זאת, זהו "גלאי האמת" שלכם.

כאשר אתם בספק ובפחד...אינכם מסוגלים לפענח בצורה ברורה את מה שהגלאי מספר לכם...כיוון שהוא פועל על סוללות חלשות ואינו מסוגל לעשות את מה שהוא נועד לעשותו... לגלות.

עם זאת, ברגע שתדר נמוך זורם בכל מקום שהוא בסמוך לרטט של תדר גבוה...זה בולט כמו אגודל מנוסר! "אה אה"! אתם יכולים לומר...כיוון שזה קל להרגיש את ההבדל ברטט כאשר הינו מכוון בקביעות עם אהבה.

אוהבים מאוד להאזין ליצירה מוסיקלית שמחה שניתן להתענג עליה. אם יתנגן תו שלא כהלכה, זה יהיה ברור מאוד לאוזן. לעיתים, אין זה שהתו אינו מתנגן כהלכה אלא ... הצליל הוא מעט גבוה ומישהו יכול להטיל ספק באם רק העצמי "מרגיש" זאת... או האם "לא כל כך צליל מושלם" התגנב לתוך היצירה.

האמינו בעצמכם באופן מלא.

בלוסום: אני מבינה מה שאתם אומרים... ומסתכנת שאני חוזרת על עצמי מפעם קודמת...  אין זה תמיד כה קל להאמין באינטואיציה.

כן, זה קל.

בלוסום: אולי כאשר אתם מהדהדים ברמה של הווייתכם זה קל... עם זאת אני מוצאת...כי לעיתים קרובות האינסטינקט שלי יכול לשגות ואני טועה לחלוטין בשיפוט לגבי אדם או מצב.

האם את בטוחה בכך?

בלוסום: כן, לעיתים קרובות באתי מאהבה לאדם או למצב האמור והתברר שאני הוטעיתי ושקלתי את הכול בצורה מוטעית.

עם זאת אנו אומרים שאת לא טעית בהערכה כיוון שחשוב כי בראש ובראשונה באת מאהבה. האמת האבסולוטית של כול אחד. עם זאת,  הם יכולים לבחור להסתיר זאת ולהציג את עצמם בצורה שונה לגמרי, תלוי מה הם צריכים לגלות עבור עצמם באמצעות התנהגותם באופן שהם עשו/עושים.

בלוסום: כן, אני יכולה לקבל זאת. יקרים, יקרים! זה יכול להיעשות קצת מסובך. אולי אני אתגלגל כנמלה.

גם לנמלים יש עליות וירידות.

מה שאנו רוצים להנחיל עמוק לתוך הליבה של הווייתכם... כאשר אתם נשארים באמת שלכם... כל דבר אחר שהוא שונה ייתן אותות אזהרה בצורה זו או אחרת.

כאשר כולכם  תעברו מדחיסות זו ותפעלו במקום שהשתחרר מכל מה שהרתיע אתכם מלהיות מי שאתם באופן מלא, אור ואמת ... אתם תיזכרו במאבקים שסבלתם ואתם תצחקו באשר לאי הידיעה והמבוכה  שלכם...ואנו מאוד נהנה כי אתם גם תבינו ... מדוע... לא היינו מסוגלים לדבר אתכם בכל דרך אחרת... מלבד הדרך אותה אנו עושים עכשיו.

חשוב לנו להסתיר את המידע. אם היינו מפרים חוזה זה , זה היה פוגע בכול מה שעומד להתרחש. לכן, נשארנו באמת שלנו  וברצון רק לשרת באופן  שמהווה את התועלת הגדולה ביותר לכל הנוגעים בדבר.. ו... אנו מתכוונים... כולם.

בלוסום: כן... אני יכולה להרגיש זאת... בזאת מסתיימת הדרשה של היום. בסופו של דבר, זה יום ראשון!

עם כה הרבה אהבה אנו מודים שאנו מסוגלים להציע לכם את עזרתנו בדרך זו.

האורות של הנשמה שלנו נמשכים מאוד קרוב לאלה שלכם כאשר אנו הופכים שוב לאור האחד.

בלוסום: הרבה תודה לכם  שאתם גם ידידיי. מכולנו.


 
 
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge