Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 5, 2013

February 5, 2013 Thrive
 

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 5 בפברואר 2013

 בלוסום: הלו...וכפי שענן לבן תמיד מתחיל...ברכות חמות מאוד לכם, חבריי! ללא ספק, אנרגיות חדשות אלה עשו שמות כאשר התערבבו עם הישנות! עם זאת, אני באמת רואה בבירור עכשיו מה מתרחש בהתייחס להסרת הישן אשר ממשיך להכות אתכם בפנים עד שאתם עושים זאת. בתוכי, ישנה הידיעה כי התוכנית האלוהית עובדת ממש היטב כשאנו מתכוננים לפרוץ קדימה לכדור הארץ החדש... לתוך אור השמש המפואר. האם הייתם מעוניינים להגיב?

פדרציה של אור: מקדמים בברכה את כולם. אכן, זה ממש מה שמתרחש. כאחד מיישרים את העצמי עם ההיבט הגבוה של העצמי והכרחי לשחרר את מה שיותר אינו משרת. פעמים רבות אנו ביטאנו זאת, עם זאת כאשר זה מתרחש...זה כמעט לא כל כך נעים לחוות מאשר פשוט לקרוא את המילים.

מצד שני... הרשו לנו לומר שכאשר זה התרחש...המילים בהם אנו ביטאנו חיים חדשים ועידן חדש ... תהיינה הרבה יותר נעימות לחוות מאשר רק לקרוא את המילים! אתם צריכים לצפות לכך.

עם זאת, באותו זמן... אם אתם בוחרים כך אתם יכולים שיהיה לכם זאת עכשיו!

כיוון שמה שאנו מדברים עליו הינו הרגשה. אתם יכולים לבחור בתוככם רגע זה לחוות את הידיעה ואת האהבה שזה אתם... או אתם יכולים לבחור לשקוע ברטטים הנמוכים אשר שורטים את ליבכם... מחזיקים מעמד בחיים היקרים כיוון שהם נשארו איתכם זמן כה רב כך שהם יעשו את מיטב יכולתם כדי להישאר. עם זאת, אתם יודעים שאין הם יכולים. אין זו המשימה הקלה ביותר לשחרר את  הנסיבות...או אכן נשמות...שאתם התבגרתם ועם זאת זה הכרחי אם משתוקקים להתקדם. למעשה, אנו אומרים שזה לא רק הכרחי... זה חיוני!

ככל שאתם מכירים יותר את העצמי החדש... יותר אתם יודעים כי הישן צריך ללכת...וכאשר ה"תפנית" מתרחשת, היא יכולה להשאיר את האנרגיות של האחד שוחות מסביב ללא מטרה בלי בטחון על מה הוא מה.

אנו מדגישים את העובדה בשנית... לכו בהתאם לרגשותיכם.

מה גורם לכם להרגיש טוב?

בלוסום: אני באמת מרגישה כזו תערובת של רגשות, עם זאת, אני באמת מרגישה/יודעת ברמה שחדשה עבורי ש"שינוי מגיע".

פדרציה של אור: השינוי כבר הגיע, בלוסום יקרה. השינוי שינה את מה שהתבצר בתוך עולמכם ושחרר זאת מאחיזתם של האופל. עם זאת, אתם צריכים להסכים ולהבין  שכאשר ההיבטים השליליים שהיו מושרשים עמוק משתחררים מאטמוספירה של כדור הארץ שלכם... מוכרח שתהיה מכך השפעה כאשר הם מתערבבים עם החדשים... בדרכם החוצה.

בלוסום: עם זאת, זה התרחש עם כל שינוי שסיפרו לנו עליו... האם לא כן?

פדרציה של אור: כמובן.

בלוסום: האם יהיה זמן שבו לא יהיו יותר שינויים?

פדרציה של אור: לא. עם זאת הבינו שכשאתם והפלנטה שלכם עולים לתוך הרטטים הגבוהים יותר...אתם יכולים לחוש אהבה ברמה גבוהה יותר של העצמי לעצמו. משאירים מאחור את מה שכבר בצע את תפקידו ומאפשרים לו להתמוסס. אין "שינויים" בימים הקרובים...כאחד המגיח לתוך העידן הזהוב יהיה נעים כיוון שיגיע זמן בו לא יישאר מאחור שום דבר שאינו נעים. אחד רק ימשיך לנוע לתוך הבנה גבוהה יותר של העצמי. מה שיכול רק להביא שמחה.

אנשי כדור הארץ...עבור אלה מכם אשר חווים את ההרגשה של ללכת לאיבוד בתוך המחשבות על מה שלמעשה מתרחש...הרגשות של "האם משהו מתרחש?"... הרגשות של " איבוד תקווה ואמונה".. אנו מבקשים מכם לחפש עמוק בתוך עצמכם ולדעת...

שאכן ההתמרה הגבוהה ביותר מתרחשת ממש עכשיו!

ממש כאן ועכשיו!

רציתם שינוי על פני הפלנטה שלכם, האם לא כן? ויש לכם אותו... עם זאת, רבים מכם בוחרים לדחוף זאת הצידה כיוון שזה לא איך שציפיתם ממנו להיות. האם לא אמרנו לכם לצפות לבלתי צפוי?

בלוסום: כן. אנו מסכימים לכל זאת. עם זאת...עבור רבים מאיתנו השינוי ש"ציפינו" לו....כרוך בסיוע בהתייחס להילינג של הפלנטה, הילינג של הנשמות עליה, טכנולוגיה חדשה בה נעשה זאת... מתן סימן לנו מסוג כלשהו כדי שנדע שאנו לא משוגעים... אתם יודעים, סוג כזה של דבר!... ועם זאת זה מעניין לראות שעד כה...אין שום דבר מכך... עם זאת קיים שינוי זה בתוך הצד שלנו... שינוי גדול.. אם אנו בוחרים להכיר בו ולדבוק בו!

פדרציה של אור: ולכן, חברים יקרים.. האם אינכם רואים? האם אינכם מבינים זאת? האם עדיין אתם עם עיניכם עצומות?

שינוי זה כפי שאתם מכירים כ"ההבדל" בתוך עצמכם... זה בדיוק זה! בדיוק כל הדברים האלה שאתם חשבתם שהשינוי יהיה. כי כשאתם מגלים... כשאתם נהפכים... כשאתם מרוממים את עצמכם... כשאתם משחררים את הישן... כשאתם יודעים מי אתם... כל הדברים האלה שנכספתם להם...אתם מביאים.

בלוסום: אני מניחה שאנו נביא זאת... אפילו הרחקתי לכת כמו " לפגוש אתכם" או לפחות שתהיה הצגה מסיבית של כלי רכב וכו'... בגלל שאנו מעלים את הרטט מספיק כך שזה יתרחש? רבות דובר על כך על ידי אחרים. עם זאת, להיות כנה...מדוע נתתם לנו את כל ההבטחות בעבר כאשר ידעתם שאנו עדיין לא היינו ברטט הנכון כך שזה יתרחש?

פדרציה של אור: ישנה ההבנה הפשוטה של עכשיו וחוסר ההבנה של זמן. אנו לא חיים בזמן. אנו חיים בעכשיו ואנו יודעים מה עומד להתרחש ומה עומד להיות.

בלוסום: עם זאת... רק לפני 21 בדצמבר ובפעמים אחרות מילותיכם אלינו הגיעו לשיא כאילו משהו עומד להתרחש... ואנו כולנו כה התרגשנו... ואז... הופ!...הכול שכך בשנית...ושוב אנו ממשיכים כרגיל...זה לא הגיוני עבורי.

פדרציה של אור: עבורינו...זה הגיוני לחלוטין. כיוון ש"ריגוש מוגזם" שבנינו המתייחס לדברים רבים הינו האמת שלנו על מה שלמעשה עומד להתרחש.

בלוסום: ובכן... אוקיי... עם זאת... למשל... לפני חג המולד דברתם רבות על האירוע... ההתרחשות... אתם דברתם על כך שוב ושוב....ונוצר לנו הרושם שזה עומד להתרחש בכל דקה... כלומר ב-21 בדצמבר. עכשיו...אתם בקושי הזכרתם זאת בכלל.  אני מתכוונת לסוג כזה של דברים. זה מה שאני לא מבינה... ואני לא לבד, על כך אני בטוחה.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... כול היקרים...זה הרצון שלנו לגרום לכם "ריגוש מוגזם" כפי שאתם אומרים...כיוון שכאשר אתם "בריגוש מוגזם" לגבי משהו... אתם מעלים את הרטט שלכם. דמיינו את ההשפעה ביחד כאשר אתם כולכם נעשים בריגוש מוגזם ביחד. דמיינו איך הרטט של עצמכם כאחד מרים את הפלנטה ואת תודעתכם.

בלוסום: כן...עם זאת, אז... כאשר שום דבר מתרחש...בוודאי שזה לא משרת... כיוון שבאמת... האם אין אנו כולנו מתנפצים למטה בשנית... מביאים כל דבר מסביבנו עם זה?

פדרציה של אור: בכלל לא.

בלוסום: הכיצד?  האם אין זה כמו 2 מדרגות למעלה, 5 מדרגות למטה?

פדרציה של אור: אנו לא מחשיבים זאת כך. כיוון שבתוך כל עליה וירידה... כוחותיכם.. הידיעה שלכם... נהפכת מקובעת עמוק בתוך ליבכם.

בלוסום: אני לא כל כך בטוחה לגבי כך. רבים יאמרו שזה הופך להיות פחות!

פדרציה של אור: אנו היינו מטילים ספק בכך. כיוון שכן...אחד עשוי להטיל ספק בכל זאת...ואחד עשוי באמת שיהיו לו רגעים בהם הוא מאבד את מה שהוא יודע שזו האמת...עם זאת, זה רק לרגע קצר מעין זה בהווייתו של אחד.  עם זאת, האם לא היית אומרת, בלוסום, שאת תמיד מקפצת בחזרה... במיקום חזק יותר של אותה ידיעה בתוך ליבך?

בלוסום: אני מניחה שכשחולף הזמן... אחרי כל השנים האלה...אחרי כל מה שעברנו...הידיעה שלי שיום אחד "כל זאת" יהיה הגיוני ואני אהיה כל כך שבעת רצון בתוך עצמי שהמשכתי להיאחז בחוזקה...אם לעתים רק באמצעות חוט... ייעשה את כל זאת רק חלק ובסדר (Tickety Boo)!

פדרציה של אור: דמיינו זאת... דמיינו שבשנתכם בלילה הבא... חלמתם שהייתם בחדר כיתה "באיזשהו מקום"... היו רבים באותו חדר אשר היו מוכרים לכם...חלק ברמה קרובה מאד... אחרים רק פנים מוכרות... כמה אינם מוכרים עם זאת אתם מכירים אותם. לאחר מכן אתם הודרכתם מה מתרחש בשעה שאתם חיים את קיומכם על פני הפלנטה כדור הארץ בזמן מבשר טובות זה. כשאתם עודכנתם על ההתרחשות... ההתרגשות של כולם גדלה.

הידיעה של אחד שאחד פשוט צריך להיות על פני כדור הארץ... להיות שם... להיות חלק משינוי גדול זה... ממלאה את ההוויה עם כזה כבוד ואהבה.

כשאתם יושבים שם... מעודכנים על תוכנית אלוהית זו...אינם יכולים לחכות להגיע אליה.

חישבו על כך.

חישבו על הרגשה זו שנבחרתם מתוך כה רבים להיות על כדור הארץ בזמן זה.

אתם... החזקים ביותר מבין החזקים!!!

אז... אתם מגיעים לחלק של חלום זה... בו מספרים לכם שכל מה שרק ספרו לכם... אתם לא תזכרו. האם אתם פתאום מחליטים לסגת? האם אתם מחליטים שאתם לא האחד עבור המשרה? בכלל לא! אתם בכלל לא נרתעים בגלל מידע זה...כיוון שאתם יודעים שזהו חלק מהתוכנית!!!

לאחר מכן מספרים לכם...שכשכל "שלב" מגלה את עצמו לכם... אתם נזכרים... הזיכרון שלכם צריך לחזור...ואתם תכירו בידיעה זו באמצעות האהבה שאתם מרגישים בתוך עצמכם. כיוון שהיא מושכת אתכם קרוב יותר מאי פעם לאהבה שאתם ידעתם שם באותו חדר כיתה בתוך אותו חלום.

מציגים לכם את התוצאה האלוהית.

כשמספרים לכם על כך... אור האהבה הבהיר ביותר מקיף את החדר.  אתם לא יכולים יותר לראות את אותם פנים מוכרות... אתם יכולים לראות שום דבר... כיוון שאתם הינכם אותו אור אהבה ובאותו רגע אתם מבינים את הכול!

אתם מרגישים שפנים אלה מוכרות משום שהן אתם. באותו רגע של הכול....הכול ידוע.

האור מתפזר ואתם נמצאים בחזרה בחדר הכיתה. זוכרים חוויה שתישאר בתוככם... ותגלה את עצמה לכם.. במועד המתוכנן על ידי התוכנית האלוהית.

אתם מתעוררים בבוקר משינה נהדרת. אתם יודעים שחלמתם... כמו רבים... אינכם יכולים ממש לתפוס את הכול... רק תמונות מטושטשות ורגשות פה ושם.

ועכשיו משפחתנו האהובה ביותר... אנו אומרים לכם עם אהבה וידיעה עמוקים:

זה לא היה חלום!

אנו בוחרים לסיים כאן היום...זה אולי נראה מעט במפתיע... עם זאת אנו יודעים את המשמעות של החלטה מעין זו.

אנו אוהבים אתכם!

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. באהבה ובתודות!

 

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge