Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 12, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 12 בינואר 2018

בלוסום: בוקר טוב לך. מרגיש כה טוב בגין האנרגיות, כשהן מתיישבות על הפלנטה הזו... כאשר אנו בוחרים לתת זמן כדי להכירן. גברת כתבה באומרה כי כאשר היא הקשיבה לווידאו של משני המשחק... היא, פתאום... הבינה/הרגישה... איזו אישית/אוניברסאלית... תחנת הכוח של עמוד השדרה!  כמו "טכנולוגית מקור אור המקרינה". היא שאלה אם הייתם רוצים בבקשה לדבר על כך?

פדרציה של אור: ברכות לאחד ולכולם. אנו מכירים בשינוי על פני הפלנטה שלכם כאשר יותר ויותר נשמות "צוללות לתוך" האנרגיות הגבוהות  והחדשות יותר. אנו מבחינים כי המאוד אור על פני הפלנטה שלכם מאיר, ומאפשר לראות בבירור  את ההעלאה  מתרחשת. אנו יכולים להרגיש את השינוי וזה ממלא אותנו בהתרגשות רבה. אנו נמצאים כה מאוד הרחק קדימה מאשר פעם היינו, וזה גם טוב לנשמותיכם להכיר בכך. כיוון שבעשותכם זאת... זה עדיין גם יוצר שינוי גבוה יותר נוסף.

על ידי כך שאתם מכירים בכוח בתוככם....על ידי כך שאתם רק עושים זאת... אתם מעלים את הרטט. כיוון שמי שאתם והידיעה על כך... עושה את כול ההבדל.

כן, אכן הגברת שדברה על עמוד השדרה צודקת.  זהו המגדלור... עמוד האנרגיה המקרין החוצה, לא רק לתוך השלמות והמורכבות של הווייתכם, עם זאת, הוא גם אנטנה כדי "לאסוף" את כול מה שדרוש לו.

הוא המאוד "לשד עצמות" של מי שאתם. וכאשר הגברת אמרה כי הוא תחנת כוח אוניברסאלית... היא שוב צדקה. בכך, שזו יציאת חיבור.

בתמונות הדמיוניות שלכם, אתם מדמיינים את הצ'קרות השונות שלכם מוארות בצבעים שונים ונפתחות ומופעלות וכו'. זה יהיה "שימושי" מאוד לכם לעשות את אותו הדבר עם עמוד השדרה שלכם. אנו מבקשים מכם לדמיין אותו כאנטנה מופעלת ומקרינה אור וצבעים. זה שימושי לדמיין אותו כעמוד של אור שהוא "חי" ושולח החוצה מידע כמו גם מקבל אותו. אנו היינו גם אומרים שהוא כ"התקן מתביית".

בלוסום: יכולים אתם לפרט את זה?

פדרציה של אור: היינו אומרים שזה עוגן... עבור המערכת שלכם. אתם חשים, בלוסום, את העזר החזותי שאנו נותנים לכם, עם זאת,  אנו מוצאים זאת "מטעה" לנסח במילים.

בלוסום: העזר החזותי הוא עמוד חשמלי אדום המגיע גבוה למעלה בשמיים.

פדרציה של אור: והוא יכול לאחוז ולהרים למעלה את כול האנרגיות מסביבו. הוא יכול גם למשוך את האנרגיות מה"בית"... מהבית האמיתי שלכם ולהביא אותן לתוך הווייתכם וכפי שאנו אומרים, לעגן אותן פנימה.

בלוסום: אני קצת מבולבלת, כיוון שחשבתי שזו צ'קרת הכתר שלנו שדרכה נכנסים דברים מעין אלה?

פדרציה של אור: זה נכון. עם זאת, עמוד השדרה, היינו אומרים, עוזר לכוון "ולמשוך פנימה"... "ליצוק".... אנרגיות אלה לתוך המערכת האישית. זהו חלק בלתי  נפרד מ"המערכת" שבה אחדשוכן ורגישותה היא חד משמעית.

לדמיין אותה כ"ישרה" בלי פיתולים ועיקולים, מוכיח שהינו עוצמתי. זה כה חשוב בתכנונו לשרת.... לא רק את הגוף, עם זאת גם את האור שהינו אתם.

אתם מבחינים בעובדה, בלוסום, שאנו נאבקים קצת כדי לתאר בדיוק מה זה. עם זאת, יכולים אנו להציע כי אחד "יתכוונן לתוך" עמוד השדרה שלכם ויאפשר לו ליידע אתכם  איזו מערכת יחסים יש לו אתכם.... ומדוע?

זה כוח מניע... וכיבודו יוכיח שהינו מועיל.... כי אז אחד יתחבר אתו ויבין אותו ברמה עמוקה הרבה יותר.  התמזגו אתו... תנו לו הכרתתודה והוא יראה לכם את סודותיו שנחים בתוכו... ממתינים לגילויים.

בלוסום: סודות?

פדרציה של אור: אכן! נשמות יקרות, בזמנים חדשים אלה... כשכול אחד מעניק יותר "זמן ושירות" לאני... אתם תגלו את ה"פטפוט" שאחד יכול לחוותו, עם כה הרבה בתוך הגוף. לכול יצור חי ישנה יציאה המאפשרת לה לתקשר. זה פשוט ענין של הבנת השפה שלה ומאיזו "זווית" זה מגיע.

זה ענין של "התכווננות פנימה"..."התבייתות לתוך" הרטט של "כול דבר" על מנת להיות בשלום אתו ו"להיות ברמתו". זה יכול להיות מבוצע באמצעות בקשה ונשימה....

בלוסום: וסבלנות?

פדרציה של אור: היינו מביאים למוח את המשפט של "אין מדובר ביעד... מדובר במסע!"

תיהנו לחקור גבהים חדשים.... עכשיו כשאתם השגתם אותם.

זכרו עכשיו כי הרטט שלכם עלה לתוך מצב בעל עוצמה גבוהה יותר של הוויה. לכן, זה כיף.... זה טוב... לנסות את כול סוגי הדרכים, על מנת לגלות את עצמכם החדש הגבוה יותר.

בלוסום: מישהו שאל אם אנו שואפים ונושפים ממקום אוהב גבוה יותר של הרטט (כפי שהזכרתם בשיחה מיום 8 בנובמבר 2017)... האם זה ישים את התדר שלנו ב-7.8 הרץ....וכיוון שהחתימה הארצית הדופק/התדר של "תהודת שומאן"[1]  היא גם 7.8 הרץ אזי  יש לנו את הסיכוי הטוב ביותר ליצור מחדש שלום עולמי (מחוץ לרמת הבנתי כפי שאתם יודעים!!)

פדרציה של אור: היינו אומרים כי התדר של כדור הארץ ואכן של האני, משתנה תמידית.... מרגע לרגע. אם הוא היה מהדהד נומר ב-7.8 הרץ, אזי ישנן שכבות רבות של התדר האמור הזה שבו הרטט רוקד בתוכו.

נומר שאסון, כמו פצצה.... או התפרצות וולקנית שיכולה לשנות את "האיזון" של אותו תדר ולקחת אותו לנקודה הנמוכה ביותר של התדר שבה הוא שוכן.

באותו אופן, תהיה את אותה השפעה על הנסיבות מתנפצות עבור בן האדם.  זה רק באמצעות שליחה מכוונת של אהבה אור מ/של/כמו/ הידיעה הגבוהה ביותר שאחד יכול להביא קדימה... את אותו האיזון שיכול להיות משוקם למצבו הנוח ביותר.

בלוסום: איני מבינה במספרים, ולכן, אני מקבלת שזה קשה להביא כזו "שיחה" באמצעותי, בהתייחס למספרים והרצים.... (אנו נסענו במורד דרך זו לפני כן). עם זאת, בהתייחס  לגילוי  בשנה זו והתוצאות עם האמיתות שמתגלות... האם השפעה זו תהיה "התדר השוכן"?

פדרציה של אור: כמובן. כי במה שעומד להיחשף, יהיה לו חיבור לבושה עמוקה.... חיבור לדברים אלה הנושאים אנרגיה שהיא של עננים חשוכים. האמיתות המתגלות, תיקחנה רבים לתוך דיכאון עמוק ולכן, תיצורנה את חוסר האיזון שדברנו עליו.

זו הסיבה מדוע, בתקשורתנו האחרונה, בקשנו מכם "לקדם את משחקכם" כך שכיוון... של/בתוך... הידע שלכם על מה אור יכול לעשות... אתם יכולים להתמודד באיזון בכול האנרגיות והמחשבות הנמוכות האלה ולהעלות את האנרגיות לתוך תדרי הרטט שנקבעו בתוך הארציות שלכם... הסטרטוספרה/אטמוספירה.. בזמן זה.

תרחישים "לא-נעימים" אלה שיובאו אל האור, לא יכולים להיעשות עד שהאנרגיות של הפלנטה שלכם יהיו מתדר מסוים זה, כיוון שהגילויים הלוהטים ושלא ייאמנו  שעומדים להתגלות, אכן ינמיכו את האנרגיה. לכן, נדרש עבור הפלנטה שלכם להיות מספיק חזקה כדי להיות מסוגלת לעקוף את האירועים המגיעים האלה... ובשל האור שלכם  עליה; הקרינו אותו החוצה... זה עכשיו נמצא בעמדה לעשות זאת. להיות מסוגלים לתמוך באור כפי שהוא... על מנת , שברגע שהכול יירגע שוב.... להמשיך להעלות את הרטט ואתרוח-הנשמה  לתוך ארץ החופש!

האם חלקי הפאזל נופלים למקום (קלות להבנה) קצת עכשיו, נשמותיקרות? האם הדברים מתחילים להרגיש הגיוניים יותר?

כל יום... דמיינו את עצמכם כישות אור... בעלת כוח כזה... בעלת כוח כזה שאתם יודעים ללא עוררין את השינוי שאתם עושים באמצעות ההכרה שאתם כאלה.

השינוי באנרגיות עקב השינוי באני  הוא לא יותר מאשר יוצא דופן, אתם יכולים בוודאי להרגיש אותו?

בלוסום:  ובכן, איני יכולה לענות עבור כול אחד עם זאת, עבורי.... אוה, כן אכן! כוח הידיעה בפנים מרגיש כה מחובר לכול האחרים שמרגישיםאת אותו הדבר. כזו הכרת תודה עבור ההוויה ניתנת בטבעיות בימים אלה ואני אוהבת את זה.... וכול מה שאני יכולה לומר הוא....גרמו/הכניסו... יותר מאותו הדבר!

פדרציה של אור: זו לגמרי בחירתכם. אנו גאים בכוח של אתם "הארציים".

בלוסום:    אוה, צחוק מטופש!

פדרציה של אור: עבור האומץ והכוח שאתם נושאים שאין שני לו! אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם! באהבה ובתודות עבור ידידותכם!


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge