Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 9, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 9 ביוני 2016

בלוסום: הלו! שיחתנו בשבוע שעבר היתה די משגעת עבור רבים. אני קבלתי באופן מלא את מה שאמרתם. עם זאת, אין המשמעות היא שהבנתי בהכרח את זה! בסופו של יום.. אני מרגישה שזה לא משנה באמת מה שאנו מבינים. מה שמשנה הוא שאנו אוהבים ומרגישים נאהבים. עבורי, היותי כאן על פני הפלנטה זה לא רק מדובר בהעלאת הרטט שלה לתוך מקום גבוה/טוב יותר. זה גם מדובר על "למצוא את עצמי". ה"עצמי האלוהי" שבי.

פדרציה של אור: אנו מקדמים אתכם ביום זה בברכה גדולה מקרב לב. לכל אחד שעוקב אחרי נתיבם ופועל על מה שמאחד אותם עם הדבר המאוד הזה... העצמי האלוהי שלהם.

בלוסום: מילה מעניינת זו... "אלוהים". מחממת ומרגיעה ומרוממת את ליבם של רבים ומשתיקה כה רבים אחרים. אני מנחשת שאני מסתכלת על אלוהים כמקור/אהבה. זה יותר הגיוני לי, כיוון שחונכתי כקתולית (פנימייה במנזר, אב קתולי חזק) המילה "אלוהים" גם השתיקה אותי במשך זמן רב. למרות שעכשיו, נוח לי הרבה יותר עם זה.

פדרציה של אור: אכן זו "מילה". פשוט מילה. ועם זאת, למילים יש קידוד. יש להם צליל רטט בהן ולמרות שכפי שאת אומרת, רבים לא מכווננים עם מילה זו... היא עדיין מהדהדת על רטטגבוה מאוד.

בלוסום: עם זאת, זו "רק מילה" נכון? אני זוכרת שענן לבן אמר פעם שאין זה משנה אם המילה עבור אלוהים היתה "מסרגה". זו ההרגשה של זה. הכוונה שמאחורי זה אשר גורמת לכך להיות מה שזה.

פדרציה של אור: וכמובן שזה גם הגיוני. חלק מהמילים יכולות להיות די פוגעות לאוזן... באמצעות הרטט של הצליל שהן נושאות... ועם זאת, אם אותה מילה שמבוטאת מגיעה מ"מקום אחר" בלב... הפגיעה לא יכולה/היא לא קיימת.

בלוסום: איזו מילה אתם מעדיפים להשתמש עבור "אלוהים"? בתלות במה שאחד מאמין שאלוהים הינו?

פדרציה של אור: האם את שואלת אותנו שתי שאלות?

בלוסום: אני מניחה שאני שואלת, כן.

פדרציה של אור: ראשית אם כן, המילה... לטובתם של אלה על פני כדור הארץ... שאנו בוחרים תהיה ‘Yahweh’.

בלוסום: מדהים! זה מגיע משום מקום. אני שמעתי את זה באיזשהו מקום בזיכרון הרחוק שלי. עם זאת, איני יכולה לומר כלאחר יד שאני יודעת הרבה על כך. אני כה מתפתה להשתמש ברגע זה ב-Google. עם זאת, אני אמנע, כדי לראות מה אמרתם לגבי זה ולאחר מכן אשווה את הגרסה שלכם עם Google" הכול יכול". איזה כיף!

פדרציה של אור: Yahweh...הוא המכובד המוחלט ביותר. הואהכול וכול דבר. הוא הנערץ הגבוה ביותר. זו הנתינה והקבלה. זה מה שנשפך הלאה מהמקום העמוק ביותר של ההוויה של האחד. זה כל מה שיש. זה הרטט הגבוה ביותר של אהבה שקיים.

בלוסום: כן, אתם רואים... המיינד שלי הלך לזה שהינו "הוויה". זה המקום בו קיים הרבה בלבול. היות וחונכתי כקתולית, זה לקח לי זמן רב ומחקר רב כדי להיפטר מהרעיון שאלוהים הוא/היה גבר. או לפחות מוצג בצורה אנושית. לכן, אני חשבתי כאשר דברתי עלYahweh שאתם אמרתם "הוא".

פדרציה של אור: אי הבנה מיידית. הוא, היא, אנחנו, אותנו, הם, את... Yahwehמייצג את הכול עם זאת אף לא אחד מכל הדברים האלה. אין לו מין. זה לא נוח למישהו לכל דבר כיוון שזה כל אחד וכל דבר.

בלוסום: את זה אני מבינה. אני גם מקבלת, שזה לא נמצא "שם למעלה"... זה נמצא בתוכי. זה בכל מקום. זה צריך להיות... אם זהכל דבר. עם זאת, כפי שאני אומרת, אני עדיין לא מבינה זאת בבירור, כיוון שאני עדיין "הולכת לחפש את זה"... שם למעלה... שם בחוץ ושם בפנים! באמצעות ידע אני מקבלת שאני מצאתי אותו... כיון שזה אני. עם זאת, אין זה בהכרח מרגיש שמצאתי. אני מנחשת שאני ממתינה לאותו "מופע אור"! לא בשמיים, אני לא חושבת על כך יותר כה הרבה, אבל בתוכי.

פדרציה של אור: איזה סוג של מופע אור?

בלוסום: המופע שרבים חוו. המופע בו הם נמצאים בתוך האור הבהיר ביותר ואלוהים (?) מדבר אליהם. או, הם רק מרגישים את השלום המאושר ביותר, אם רק למעט רגעים קצרים. זה חייב להיות הדבר המגניב ביותר לחוות ולעזור לאחד לאחוז באמת.

פדרציה של אור: איזו אמת?

בלוסום: ו...אנו התרחקנו!! האמת בתוכי אשר יודעת על אור זה.ההוויה המקודשת הזו שאני חלק ממנה.

פדרציה של אור: ובכן מה זה בלוסום, שגורם לך להרגיש שאת לא יודעת את זה?

בלוסום: מכיוון שלאחרים היתה חוויה הרבה יותר עמוקה של זה.הרגשה שלי של שמחה ושל אהבה (למיטב יכולתי) היא נהדרת, עם זאת, האם אנו לא תמיד (בטיפשות) מחפשים את אותו דובדבן שבקצפת?

פדרציה של אור: מדוע את חושבת שזה הוא זה?

בלוסום: אתם תספרו לי! בבקשה... תודה לכם.

פדרציה של אור: זה מפני החוויה של העצמי שלהם היתה מוכנה לכך באותה נקודה.

בלוסום: הרגשותיי הן שרבים מוכנים לכך. אני מתכוונת... באיזו דרך מוכנים? אני חושבת שהיינו במורד דרך זו לפני כן, ואנו אולי הגענו למבוי סתום!.................. מעניין! אנו נכנסנו לריק. בוודאי לא מפני שאמרתי "הגענו למבוי סתום"?

פדרציה של אור: לא. רק קטן שלנו... היינו אומרים "מעשה קונדס"(?) ולאפשר לך קצת זמן לחשוב.

בלוסום: אוקיי. אפשרו לי לנסח זאת בדרך אחרת לשם מטרה מעשית. מדוע, לדוגמה, אני לא מוכנה?

פדרציה של אור: את מוכנה.

בלוסום: ובכן?

פדרציה של אור: ספרי לנו איזה הבדל זה יכול לעשות לך?

בלוסום: אני מרגישה...הבדל גדול! לפעמים, יש לי רגעים קטנים מסוג זה, או ערה או ישנה... וזה עוזר לי להרגיש כמו שאני במסלול. לכן, פגישה ענקית תסדר אותי לנצח. כפי שזה עשוי לעשות לאחרים.

פדרציה של אור: האם אלה שחוו זאת, גם הצהירו שהם רוצים שהם יוכלו לחוות/להרגיש זאת שוב כיוון שהם מתוסכלים שהם אינם יכולים?

בלוסום: כן. כה הרבה מאוד.

פדרציה של אור: שם את אם כן.

בלוסום: היכן? סליחה. אני לא קונה את זה, עם כל הכבוד. למעשה אני מתחילה להיות קצת אבודה. זה כה קשה לפעמים להישאר על המסלול בפגישות כאלה... מה שיכול להיות מתסכל עבורי ועבור הקוראים. אל תבינו אותי לא נכון! אני לא מנסה... רק אומרת. אני עדיין מצב עדין/זורם מושלם של הוויה. היכן נלך מכאן?

פדרציה של אור: הבה ננסה שוב להסביר את מה שאת מחפשת. החוויה המוחלטת הזו לגרום לך להרגיש שאת "ניפצת את זה"... היא שם עבורך... כאשר את מוכנה... בכל זמן. את אומרת... אנו אומרים... שאת מוכנה. את מוכנה. כל אחד מוכן בכל זמן נתון. את רק צריכה לדעת זאת.

בלוסום: הטענה שלי אם כן... שרבים אשר היתה להם את החוויה לא ידעו בהכרח על כך.

פדרציה של אור: איך את יודעת זאת?

בלוסום: אני לא יודעת. ובכן איך אני אדע שאני מוכנה, כאשר אנימרגישה שאני כבר יודעת שאני מוכנה.

פדרציה של אור: אפשרי לנו לשאול שאלה. האם את מרגישהשאת צריכה את זה?

בלוסום: לא. אני רק הייתי רוצה זאת! אני מתכוונת, האם לא כל אחד ירצה זאת?

פדרציה של אור: כל אחד יכול שיהיה לו את זה. כיוון שכל אחד הוא זה.

בלוסום: כן, אני מבינה את כל זאת, ואני יודעת את הסיבה שאתם ממשיכים לספר לנו זאת מכיוון שאתם צריכים להמשיך לחזור על כך עד שאנו מבינים זאת. כיוון שאין דרך אחרת להסביר את זה. עם זאת, אני עדיין לא מבינה זאת. אני מתכוונת, אני מבינה... אני מבינה את המושג... אני רק לא מרגישה את זה.

פדרציה של אור: אולי... את רק לא יודעת את זה.. בתוך ההיבט של מה שאתם בוחרים לחיות עם עצמכם ברגע זה. בזמן חיים אלה... בפיזיות.

בלוסום: בהנחה שאתם מתכוונים "לדעת את זה במלואו. בשלמותשלי"? מדוע אנו נאבקים עם זה? אני מתכוונת... מדוע יש לנו רק גישה לרגע קטן וזעיר של היבט של כל מה שאנחנו? כל מה שאנחנו יודעים בצורה האנושית הזו? מה זה צריך להביע?

פדרציה של אור: מדובר ב"חוויה" של העצמי. מדובר על חזרה לתוך הידיעה של מה שאתם יודעים.

בגילוי מחדש שלכם של העצמי - מודעות במלואה... אתם רואים זאת. אתם מקבלים זאת. אתם מודים בכך שוב עבור מה שזה. זה מרגיש חדש ואתם תוהים על כך. אתם מרגישים שמחהבאמצעות זה... בשל זה.. אתם מעריכים את זה/אתכם עבור מהשזה/אתם. כיוון שאתם יכולים להכיר בזה כשאתם חוזרים לתוך זה ועם זאת, באותו זמן... ראו את זה בפעם הראשונה באשרכמו מה שזה... בניגוד שיהיה תמיד להיות בזה.

בלוסום: ובכן, הנקודה שלא לזכור בפיזיות הזו היא "לחוות" את עצמנו וכול מה שאנחנו... כשאנו נזכרים מי אנחנו ומה אותו מימסוגל. אם היינו תמיד רק זה היינו באמת יודעים מה זה היה, כיוון שלא היינו חווים את הניגוד. לכן, באמצעות החוויה של הניגודים בפורמטים המגוונים הרב טריליונים אנו מגיעים לדעת את האמתשל מי אנחנו באמת כאשר אנו לא נהיים הסתירה של אותה/שלנוהאמת. By George (אני נדהמת) אני הגעתי לזה!

פדרציה של אור: התג מוצמד עליך בגאווה.

בלוסום: התג עבור התמדה שדברנו עליו בשבוע שעבר?

פדרציה של אור: כן, עבור כך שהסתכלת לאן זה הביא אותך וכמובן, מבלי לנשוף בחצוצרה שלך, זה הגיע לרבים אחרים גם לאותו מקום.

בלוסום: הפיל אותי לגמרי!

פדרציה של אור: ובכן... ככל שאת "מתחילה" להבין עמוק יותר שאת "פשוט" מפתלת את עצמך...מהר יותר הבנתך הופכת למובנת.

הבה נלך אחורה לאנלוגיה של כדור מחוטים שדברנו עליו בפעם האחרונה. עם זאת, הרשו לנו בזמן זה, לדמיין שהכדור מחוטים בשלמותו (וכמה ארוך הכדור מחוטים?) נפרם... בדיוק עד לניצול מאוד של הגבולות של עצמו. לאורך הדרך של אותו חוט ישנן "החוויות" על רמות של הדרגות של העצמי. הקצה האחד שהתחיל להיפרם הוא אולי ברמה 1 והקצה השני הוא האהבה הטהורה המוחלטת שישנה. הבה נתאר שזה ברמה 10.

לכן, כ-10... מתחיל לזכור/להיסוג מחדש את עצמו חזרה לתוך הכדור שהוא היה... הוא חווה את עצמו הופך שוב לשלם. זה תופס חזרה/נפגש מחדש עם עצמו מ/בחזרה לעמדה המוחלטת שלו וזוכר את עצמו כשהוא עושה זאת. כאשר הוא מתקרב לשלמותו, הוא הופך יותר מעצמו. כל "הדברים" שאתם "מאמינים" שאתם לא... עכשיו הופכים לדברים שאתם כן. ככל שמרחיקים את הכדור מחוטים הוא נמחץ מחדש לתוך מקוריותו. האם זה עוזר לך?

בלוסום: כן. במידה. עם זאת, מאפשר לשאלות רבות לצוץ.

פדרציה של אור: כפי שהן תמיד תצוצנה. האם יכולים אנו לעזוב זאת להיום ולומר... המשך יבוא?

בלוסום: זה יהיה משביע רצון מאוד. אני הולכת ל- Google לראות את פירוש המילה ‘Yahweh’*. אולי אני צריכה לתקשר אתGoogle! בכה הרבה אהבה ותודות עבור "לימודים" אלה.

סוף הפגישה.

* Yahweh. הפירוש המתאים ביותר עבורי וישנם שם הסברים רבים הוא... I AM (אני).


האודיו לתקשור זה הוא כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=xe_8JTMVA9c

אל תשכחו יום אנושות מאושר (Happy Human Day) ב- 20 ביולי. בבקשה היו בווידאו שלי.

http://www.youtube.com/watch?v=pKE1yA5Nr-E

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge