Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 7, 2012

July 7, 2012 Thrive


מסר  של Blossom Goodchild מיום 7 ביולי 2012

בלוסום: שוב אני! מאחר שאנחנו נמצאים עכשיו בשישה החודשים האחרונים של 2012, חשבתי שמוטב שאבדוק ואראה אם יש משהו שאתם הייתם רוצים לעדכן אותנו בו? כשאני מסתכלת אחורה על השנים האחרונות, ציפיתי כל כך הרבה שיקרה עד עתה. יותר הבנה מאיתנו...יותר מיזוגים של עולמות...יותר כלים של אור מבקרים באופן קבוע....ולמרות שאכן התקדמנו קדימה, אין זה דומה כלל למה שדמיינתי. אני איני נאנחת ואיני מתלוננת, רק אומרת!

היינו מאוד רוצים "לומר" בתמורה כי למרות שבדברים רבים אכן הייתה התקדמות בהשוואה לעבר, איננו יכולים לשנות את המהירות בה הדברים מתרחשים...למרות שהיינו מעדיפים לעשות זאת. זה לא התפקיד שלנו לעשות זאת...כי בסופו של דבר כפי שאתם יודעים....אתם בכדור הארץ צריכים לעשות זאת עבור עצמכם.

אנחנו רק ספקי המידע עבורכם בנושאים מסוימים ולמרות שהיינו מסוגלים לעשות כה הרבה באשר ל"מניעה" של מה "שיכול היה להיות"... אין זה מועיל שכה הרבה מכך יתגלה עד למועד בו "יהיה זה הגיוני" לעשות זאת.

אנו מודעים שדרך העיניים והלבבות של רבים....מצטיירת התקדמות מועטה. עם זאת, באמצעות ההבנה של אלה מאיתנו אשר יודעים יותר... אין כלל וכלל סיבה להיות מודאגים באשר לתוכנית המעבר לתוך לעולם אוהב יותר. כאשר אנו אומרים יודעים יותר...אין הכוונה כמובן להמעיט ביכולת הבנתכם. בכלל לא. אנו יודעים כי הדברים הם טובים יותר ממה שכמה מכם בחרו להאמין.

בלוסום: אני משערת שהענין הוא...מה שרבים אינם יכולים להבין...זו הסיבה מדוע כולם נותרו לרגע האחרון כביכול? מדוע הכול נותר עד לחודשים אחרונים אלה? כה הרבה נחזה מראש וכה הרבה הוזכר במהלך השנים לגבי השינויים...זה  קצת דחוס להתאים כול זאת, האם אין זה כך?

לא מהמקום בו אנו עומדים...כיוון שהפעם שוב אתם מוסיפים זמן למשוואה.

בלוסום: אני מוסיפה תאריך...21 בדצמבר השנה! אני חושבת שאם לא יקרה משהו חשוב עד אז או באותו תאריך...יש אומרים "יקרה משהו"...יש אומרים "לא בהכרח בתאריך זה"...אז רבים פשוט יתייאשו מההתמדה. כן...עם כול האהבה לכם.. אנו אכן יודעים שזה תלוי בנו... אנו אכן יודעים שאין מדובר בספינות בשמיים... אנו אכן יודעים שמדובר בנו שנהפוך למלוא האהבה כפי שפעם זכרנו איך... עם זאת יש כה הרבה פרסום לגבי דברים  שצריכים להתרחש באופן חיצוני על מנת לגרום שהכדור מתגלגל... וזה הגיע לכך שכה רבים מאיתנו יותר לא "מעיזים" להזכיר את החדשות האחרונות על התקדמות הדברים... כיוון שסבתא וסבא, דודה אדית ומר בקר למטה בחנות ויתרו מזמן להתחשב בתוכן כלשהו בסיפורים אלה שאנו מספרים להם. זה לאן שהגענו! אין זה שאנו לא מוכנים לעשות את חלקנו. אלה שאינם על הפלנטה הזו ממשיכים לספר לנו שנצפה לדברים...אז אנו עושים זאת... ואז כלום...נאדה...לא באופן שספרו לנו שזה יהיה. לעיתים אנו חושבים שיהיה קל יותר אם לא היו מספרים לנו כלום...אז לא היינו ב"תקוות גדולות" והיינו רק משתרכים על מי מנוחות. אוקיי תורכם...אני מעבירה את מקל הדיבור אליכם.

בואי נחזור חזרה להתחלה. האם אתם יודעים שאנו אמיתיים?

בלוסום: כן.

האם אתם חושבים שאנו מספרים לכם את האמת?

בלוסום: כן...בליבי...כן.

אם כך, היכן בדיוק הבעיה?

בלוסום: בעיתוי... בהמתנה.

על כך איננו יכולים לעשות דבר בנידון. אנו עושים כל מה שאנו יכולים כדי לעזור לדברים להתארגן.

בלוסום: אוקיי...ובכן... איני יודעת אם זו הדרך הנכונה לנסח זאת...אבל האם אנו מהווים מטרה עבור 21 בדצמבר 2012?

לא ניתן להשפיע על תאריך זה. לא ניתן לערער או לעשות שיהיה משהו שהוא איננו. תאריך זה היה כבר בתוך מערכת האמונות שלכם במשך עידן עידנים ודרכו....עקב כך...אירוע ספציפי יקרה בערך באותה תקופה.

בלוסום: אתם אומרים בערך באותה תקופה... אז לא בהכרח באותו תאריך.

אנחנו מזכירים לכם כי במהלך החודשים הקרובים תהיה סופה של פעילות שתוביל לסיום של "זמן" מבשר טובות הזה בהבנה הארצית שלכם. איך דברים יציגו את עצמם יהיה לחלוטין בהתאם לאופן בו מקבלים דברים מסויימים כשמועד זה מתקרב.

הדברים צריכים להישאר סודיים...בהיעדר דרך להסביר...כיוון שזה פשוט לא יעבוד לפי התוכנית, אם מה שעומד להתרחש היה ידוע... בשל סיבות רבות רבות.

בלוסום: האם אתם יכולים לעזור לנו לזהות כמה?

אם ידעתם מראש...זה היה משנה את הדברים וכיצד הם אמורים להיות... כיוון שמחשבותיכם על העניין יתבלבלו והידיעה תשנה את מלוא הדינמיקה של כל היצירה. כמובן... בהבנה גבוהה יותר... ברמה טהורה/היבט של עצמכם שאתם יודעים... כשהימים מתקרבים לאירוע מסוג זה.. הידיעה של מישהו תתחיל לשלוח לחוסר הידיעה....הצעות ואפשרויות על מה שעשוי להיות.

בלוסום:  הכול טוב מאוד. אבל למען האמת...כה רבים מאיתנו נפתחו לאפשרויות כה רבות... ואני מדמיינת כי רק אחת מהן עומדת לקרות? אולי משהו מאוד שונה ממה שמישהו מאיתנו ציפה!

אהה!

בלוסום: אז זה יכול להעיד על...שום דבר ממה שאנו חושבים יתרחש...אלא משהו שעדיין לא חשבנו עליו? יקירי! זה גורם לי לכאב ראש היום. להיכן אני הולכת מכאן?

אנו מבקשים מכם להישאר בדיוק היכן שאתם נמצאים. אין צורך ללכת למקום כלשהו. כול השאלות האלו, בלוסום....כל הבלבול שאת מאפשרת לקרות בתוך עצמך... אינו משרת.

בלוסום: עם זאת, אם הייתם אני... (זה מי שאתם בעתיד ואנו כולם אחד וכל זה)...אם הייתם אני...כהיבט זה של בלוסום גודצ'ילנד Blossom Goodchild בגוף הפיזי ממש עכשיו... האם אתם לא חושבים שאתם יכולתם לרצות לדעת מה מחכה לכם.. בהתחשב בכל מה שסיפרו לנו?

עם זאת, את יודעת... עמוק בתוכך את יודעת... וזו הסיבה מדוע אינך יודעת!

בלוסום: סליחה?

עמוק בתוכך את יודעת/ידעת זאת  שכך יהיה. "הימצאותך באפלה"...זהו חלק מהתוכנית.

בלוסום: אבל מדוע? אם היינו יודעים את האמת... יכולנו להתכונן.

עם זאת אנו מספרים לכם את האמת ומייעצים לכם איך להתכונן.

בלוסום: האם אי פעם נמאס לכם ממני כיוון שאיני מבינה ועושה לכם קצת חיים קשים? האם אינכם מרגישים כאילו אתם דופקים על הראש שלי עם פטיש ואומרים "האם את מוכנה להקשיב, בלוסום?"

ולאיזה יתרון זה יביא את כול אחד מאיתנו? אין אנחנו נמצאים במקום שאתם נמצאים ברגע זה של החיים בכדור הארץ. אתם לא נמצאים במקום שאנו נמצאים. אנו שותפים לתוכנית עצומה. אנו באותו צד. אנו מנסים לעזור... לא להחמיר את המצב.

בלוסום: אני יודעת... אני יודעת זאת. סליחה חברים. אני לא מנסה לעשות דבר. באמת, למרות שזה עשוי להראות כך. אני רק מנסה לרדת לשורשם של דברים... מנסה להבין את ההיגיון של הכול... כיוון שאם הייתי מופקדת על עמדה זו של תקשורת אתכם... אזי אני צריכה להיות בטוחה שאני יודעת היכן אנחנו נמצאים ולנסות להבין עניין מסובך זה ברור ככל האפשר.

לכן... אנו נחזור שנית להתחלה.

אנו מכינים אתכם.

אנו באותה סירה ואתם משחקים את חלקכם. אנו משחקים את חלקנו.

באנו להזכיר לכם  שאתם אהבה.

זוהי משימתנו! על כך חתמנו. באותו אופן שאתם חתמתם להקשיב לנו כאשר אנו באים להזכיר לכם.

כולנו יודעים שזה מה שיקרה.

זו הסיבה מדוע כה רבים מכם החזיקו מעמד על בלימה. כיוון שבכם... אתם זוכרים...זה מה שיקרה.

אתם ידעתם... אנו ידענו..."אז"...כי "באותו זמן" אתם תרגישו כה אבודים לאורך הנתיב... בשל כול מה שיתרחש ב"מים בוציים" כל כך.

האם יכולים אנו להציע פעם נוספת את ההשוואה ל"מחזה" שאתם מציגים. לפני שהחזרות מתחילות...אתם קוראים את התסריט. אתם יודעים לפני כן, איך המחזה מסתיים ומחיאות הכפיים הנלהבות שהוא מקבל. עם זאת,  בדיוק באותו רגע...אתם משחקים את תפקידיכם בסצנה עד לסופה של ההצגה.  אתם משחקים את חלקכם...והיותכם שחקנים מאוד טובים שאלו אתם...תפקידכם מאוד משכנע את עצמכם ואת אלה מסביבכם על הבמה בסצנה איתכם...ואלה בקהל הצופים במתרחש... ונעשים מאוד שקועים במציאות של המחזה.. למרות ש... כולם יודעים שזה רק מחזה.

אתם יודעים את הסוף...אתם יודעים זאת לפני שהמחזה התחיל...הסבירו לכם זאת. הסכמתם לקחת חלק בכך... כל אחד מכם. אתם מתכוננים ואז המסך עולה והמחזה מתחיל. וכאן כולכם נמצאים... מתקרבים לסוף של ה"הפקה זו"... לפני שאתם מבצעים את תפקידכם הבא. אתם יודעים מה יקרה בסוף...אבל אינכם חושבים על כך שכיוון שאתם שקועים בסצנה שאתם עכשיו בה.

כול מה שאתם אי פעם צריכים לזכור כי אתם אהבה. אתם אחד. כל דבר אחר שמתרחש... כל הנסיבות המציגות את עצמן... כל מה שאתם חושבים אשר עשוי או לא עשוי לקרות...

שום דבר אחר לא חשוב מלבד לזכור שאתם אהבה.

זהו תפקידכם. להדאיג את עצמכם  עם "מה יכול להיות" זה בזבוז האנרגיה שלכם.

בלוסום: עם זאת... עם כל הכבוד.. אנו בני אדם.. וזו הדרך שלנו.

מי אמר?

בלוסום: אני למעשה!

עם זאת אנו נבחר להוסיף לכך... זוהי אם כן, הדרך בה בחרתם להיות. אתם יכולים להיות בכל דרך שאתם רוצים בה.

בלוסום: כן, אני יודעת זאת...ואנו רוצים לחזור לשלם של עצמנו...בתקווה לעשות זאת נכון ולעשות את מה שבאנו לעשותו. עוד שאלה אחת ואני יודעת שעברנו את מסגרת הזמן... אולם...אם אנו אמורים ליצור את העולם החדש שלנו באמצעות גילוי מחשבותינו...אין ספק שזה יהיה רעיון טוב לדעת למה אנו אמורים לתת גילוי עד לסוף השנה? רק רגע...תנו לי להבהיר לגמרי את מחשבותיי ולנשום מספר נשימות עמוקות על מנת שתוכלו לענות לכלבלב הקטן הזה!

אין זו שאלה "מסובכת" עבורינו. איך אתם רוצים שעולמכם יהיה? פעלו לקראת זה...וכפי שאתם יודעים...היקום יספק לכם את האפשרויות לגרום לכך להתרחש.

בלוסום: איזו תשובה קצרה! דבר נוסף, כיוון שאני רואה שאתם כאן...נאמר שמה שמתועל מאוד מושפע ממצב הנפשי/האמונות של מקבל המסר. אני יכולה להבין מדוע זה נאמר...ואקח בחשבון את ההבדלים במסר המתועל... עם זאת.. האם זה כך? אני מתכוונת.. מה הטעם?

אנו מסכימים עם מה שאת אומרת... מה הטעם?

בלוסום: עם זאת, אולי זו התשובה שאני רוצה לשמוע?

אולי זו התשובה שאנו רוצים לתת באמת. אנו מציעים לכם את הבנתנו בנושא זה, כי מה שמתועל תלוי מאוד על... איך נאמר...ברמת המתעל ( (channeller. מה "שמגיע דרכו" תלוי בהרבה הרבה הרבה דברים.

בלוסום: כמה הרבה? צוחקת!

כנות הינה בראש הרשימה.

בלוסום: עם זאת מתעלים רבים הם כנים... הם רוצים לסייע.

אכן, עם זאת אין פרושו שהם חופשיים מהפרעות שעשויות ל"הטעות" את המידע שנשלח. זהו  נושא עמוק ואין מספיק אנרגיה להסביר את מלוא הפרטים ברגע זה.

בלוסום: אל דאגה. אני אטעין את התשלום מראש ואנו אולי ניתן לכך זמן שידור בפעם הבאה שנדבר.  לעיתים זה נראה סוריאליסטי למדי שאני מפטפטת עם חוצנים. אני רק יושבת כאן בחדרי.. הופכת להיות אתם...אין זה נראה מאוד יוצא דופן בכלל באמת.

זה מפני שזה לא. זה הדבר הטבעי ביותר בעולם.

בלוסום: לא עבור כל אחד...

בשלב זה... עם זאת זה יהיה כך...

בלוסום: הקשר דועך מהר... רב תודות לכם... מכולנו כאן למטה שאוהבים אתכם! באהבה ובתודות.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge