Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 14, 2012

July 14, 2012 Thrive


מסר  של Blossom Goodchild מיום 14 ביולי 2012

בלוסום: שלום לכם. אני כאן. האם יורשה לי להמשיך מהשבוע שעבר? אנו הזכרנו את המתקשרים השונים ואת ההבדלים בין מסרים שונים והסיבות האפשריות לכך. האם אתם יכולים להעמיק בנושא אם אתם מרגישים שזה מתאים?

ראשית ובראש בראשונה, אנו מקדמים אותך בברכה לזמן זה שאנו חולקים ביחד.

בלוסום: או כן ודאי... נימוסים בלוסום... גם אתם ברוכים תהיו!

הנושא שאת רוצה לדון עליו... כמו רבים...יש לו היבטים רבים מטבעו. כי למעשה, אנו נאמר כי כל אחד מכם מתעל (channel) לעצמו. עם זאת, אם מדברים על תדירויות רטטים וגלי רדיו....אנו מסתכנים בנושא הרבה יותר מורכב. עם זאת כיוון שנשאלנו...אנו נעשה כמיטב יכולתנו.

כאשר נשמה "נבחרת" להעביר מסרים עבור אלה שאינם על הפלנטה הזו...וכאן אנו מתכוונים.. "נבחרת" להיות בתודעת הציבור... כיוון שבאמת האם אין רבים המתקשרים עמנו... עם זאת ממשיכים לשתוק?...  ההנחה היא שמרבית בחירות אלה יוציאו לפועל את הבקשה...כיוון שההסכמה לעשות זאת ניתנה כה הרבה זמן לפני שעלתה בדעתו של השליח. צריך שכולם יסכימו בתקופת ההתעוררות וכתוצאה מכך תתחיל פעילות.  כפי שזה היה עם בלוסום היקרה, זה לא התרחש כך שאת פשוט הרגשת שיהיה זה מתאים לעשות כך ו"הוקוס פוקוס".

בלוסום: אכן,  White Cloudסיפר לי שהמחלה במשך 17 שנה התאימה ושינתה בצורה מסודרת את גופי ואת שדה האנרגיה כהכנה לכך שהאנרגיות יוכלו לדבר דרכי. אני מניחה שהיא בכל זאת מוגדרת אחרת עם White Cloud? אנו  לא צריכים לדבר על כך היום.

אכן. התהליך של אנרגיה "המדברת דרך" מישהו אחר אינה שונה לחלוטין... עם זאת יש ללא ספק יותר מעורבות באשר לשילוב של הפיזיות של כל אחד המעורב בכך.

בלוסום: אם כן... אם אנו יכולים להמשיך... האם אני יכולה לשאול שנית לגבי הידע של מישהו המשפיע על מסר? לדוגמה... נראה שאתם יודעים משהו שאני יכולתי לקרוא במהלך השבוע, ומסוגלים לדון איתי על כך כאשר אנו מתקשרים כפי שאנו עושים. זו הסיבה מדוע רבים אומרים שאמונות של מישהו יכולות להשפיע על הכיוון דרכו ה"תיעול" מגיע...האם זו אפשרות?

עכשיו, תנו לנו לרדת לגופו של עניין. ישנם רבים אשר "מביאים מסרים דרכם". ישנם רבים אשר "חושבים" שהם מביאים מסרים דרכם. עם זאת, עם הכבוד העמוק ביותר... עבור רבים, הרצון לעשות זאת הינו פשוט ... הרצון... ולכן כאשר הם "מנסים"...הרצון הינו זה שמדבר בניגוד לישות או לאנרגיה ממדית גבוהה.

בלוסום: ובכן...השאלה הגדולה, כמובן...איך מישהו מספר/יודע את ההבדל? אתם עומדים לומר על ידי התהודה שמישהו מרגיש, הלא כן?

את קוראת את מחשבותינו! מישהו חייב להתחשב בכך ולהוסיף זאת למשוואה... כל אחד מכם מהדהד בתדר ש"הולם" אותו.  זה משתנה כאשר לב של מישהו מורם כתוצאה מידע ומהבנה. לכן...האמת של מישהו יכולה להשתנות כאשר מישהו "נע לעבר הקומה הבאה של בנין". כאשר מישהו יודע ברמה 3...ניתן להרחיב במידה נכרת ברמה 4... כך שמה שהיה פעם בחזית הקדמית ברמה 3... מהווה רק מוסיקת רקע ברמה 4.

לכן....אלה אשר קוראים תקשורים channellings מנשמות שונות, יהדהדו עם התקשור מרמה 3...אם הם ברמה 3 וכו'.

בלוסום: ובכן....נאמר שלבניין יש 150 רמות... עבור מי השליח מרמה 3 מתעל?

אין ספק...עבור האגו שלהם!

בלוסום: מה לגבי אלה ברמה 31?

הם יהיו בקשר עם ישויות מוארות יותר מאשר הם עצמם, אשר היו פעם...וחוו את הרטט הארצי בפיזיות. אנו נאמר...כי נשמות אלה אשר מתקשרות "בחזרה לכדור הארץ"...יהיו מרטט "מנוסה".. לא נשמה אשר עדיין יש לה הרבה מיילים לצעוד במסע שלה.

בלוסום: אוקיי...ובכן בהנחה שתצורה זו חלה  בבניין כולו?

לא... כיוון שאנו היינו מציעים כי בערך ברמה 66 מישהו לא יהיה יותר בצורת פיזית של בן אנוש כיוון שהאור שלהם לא יהיה מסוגל להישאר בדחיסות כזו.

בלוסום: אוקיי... ובכן... מממ .. זה נעשה מסובך.

את שאלת.

בלוסום: אמת...אני מתמידה בכך כמיטב יכולתי.

אנו ידענו על כך...הרשו לנו לטובת כולם, לחזור לנושא הקודם ולהשאיר זאת כבסיס ככול שנוכל.

בלוסום: אוקיי...תנו לי לשאול...ישנם עכשיו מתקשרים "מפורסמים", שעבודתם מופצת למרחוק באינטרנט. רבים "טוענים" (עם כל הכבוד המגיע.. וכולל גם אותי פה)... שהם מביאים מסרים מ"קבוצה או מיחידים מיוחדים" עכשיו...כמה היו בסביבה זמן רב... כמה תקופה קצרה.. עם זאת.... הם נעשו "ידועים" איך זה.. שהמסרים יכולים להיות שונים במידה רבה? אפילו המסרים  שאמורים להימסר מאותה קבוצה? ואם לא מאותה קבוצה... ממתקשרים אלה בעלי מוניטין... רבים אומרים דברים שונים לגמרי על דבר זה או אחר. במה מדובר? איך מישהו יכול לדעת  למי להקשיב? אתם אומרים...באמצעות הבחנה... עם זאת , אם הלב שלכם אומר "זה וזה וזה"...זה יכול לגרום למישהו להוציא את המזוודה של מישהו כדי לארוז עבור החווה המצחיקה!!

דמיינו בעולמכם... או אפילו בפשטות...במדינה אחת... עיר מרכזית חשובה. לכל הכפרים והעיירות ברחבי המדינה היה שביל אשר מוביל למרכז החשוב. עם זאת, אף אחד מהאנשים אשר גרים מחוץ למרכז זה, לא בקרו אף פעם במרכז זה...בגוף הפיזי.

לכל אחת מהעיירות/כפרים הייתה את הדרך שלהם לעשות דברים. הם עשו כך מאז "שהזמן החל"...ולכל עיירה/כפר...זה היה "איך שדברים נעשים" . לא הייתה שום דרך אחרת.

כול מקום שמע שהמקום המרכזי החשוב עומד לעבור שינוי גדול אשר תהיה לו תוצאות מרחיקות לכת על כל אחד וכל דבר במדינה זו. ובכן נראה כי הדבר הנכון לעשות הוא לעזור בכל דרך שכל אחד יכול. לכן, הם הציעו על ידי אמצעים טלפתיים...ש"הם ידעו" שזו ההצעה האפשרית הטובה ביותר של עזרה ושלחו את מה ששמעו וידעו שזו האמת...בהתייחס לשינוי הגדול שהיה אמור להתרחש.

בלוסום: אני רואה למה אתם חותרים כאן... עם זאת עיר חשובה זו נשארה עם "כור היתוך" של דעות, אפשרויות, אמיתות, שקרים, מיתוסים, נבואות וכן הלאה וכן הלאה.. עם זאת, מבלי לדעת שמישהו מהם לבטח הוא האחד.

אז, הביאו בחשבון זאת...כשאנו ממשיכים את סיפורינו...המבוגרים של המרכז החשוב הזה כינסו מועצה בשל הבלבול שנגרם על ידי המידע מבחוץ. הם החליטו לבחון את כול מקורות המידע השונים ולמצוא מכנה משותף....

בלוסום: אני לפניכם...................א ה ב ה!

זהו המשך המסר שלנו...והחוט שעובר דרך כל המסרים של אמת.

המבוגרים מצאו את הסיבה באמת האחת הזו. היא מסירה את כל הבלבול והם הוציאו צו לכול מי שמתגורר באזור זה להתעלם מכול דבר אחר חוץ ממה שמוציא החוצה את הטוב ביותר בעצמו.

זוהי אמת אחת. כאשר חיים בתוכה.. אתם חיים באופן שבאתם לחיות.

אין לכם שוב דבר אחר לדעת בשלב זה.

ככול שאתם בוחרים להתעלם מהבלבול ולסמוך על האהבה בתוך עצמכם... כך התשובות שאתם מחפשים יותר יגלו את עצמם לכם.

כל מה שאתם רוצים לדעת... אתם כבר יודעים.

זה מציג עצמו לכם...בדיוק בזמן הנכון שהסכמתם לדעת זאת...זו הסיבה מדוע אתם לא יודעים הכול עכשיו. אין זה הזמן הנכון לעשות זאת. אתם ספרתם לעצמכם זאת מזמן.

במובן מסוים...אף אחד לא צודק...אף אחד אינו טועה...כל "מסירה של האמת" הינה ישר בלב של אלו שמעבירים זאת הלאה. עם זאת, נעיר ברצינות.... אנו אומרים "מסירה של האמת". בכך אנו מתכוונים ש"מקורות" רבים שונים מחוברים לאמת האוהבת מ"כפר מיוחד"... וכאן נוסיף.... כי אולי המקבל "מקורו" מהכפר ממנו הם מקבלים... (עוד אפשרות).

עם זאת, אנו מבקשים מכם להכיר בעובדה הידועה שישנם שם כמה מסרים שהם אינם ואף פעם לא ירדו מעולמות גבוהים. ישנם מסרים שנשלחים ומטרתם היא בכוונה לבלבל ולהטעות. הם מקודדים על מנת  לגרום למישהו להרגיש ברגעים מסוימים שנגעו אלוהית בליבם... ועם זאת הם מקודדים גם עם פחד וחשיכה אשר מובילים את מחשבותיהם ישירות למקום אליו היו מיועדים המסרים. אבדון ודיכאון!

ניתן לזהות זאת בקלות...כיוון שאם מישהו מרגיש אהבה ברגע אחד של חיבור בעת הקריאה  ואז הלב מתחיל לרוץ בקצב שאינו נוח... אזי נשמות יקרות.. יש ללחוץ מיידית על כפתור ה"מחק" (‘delete’) . אין זה ענין של "לזרוק את התינוק החוצה יחד עם מי האמבטיה"...אין תינוק... רק מים מלוכלכים במסווה של תינוק!

בלוסום: עכשיו... אתם מבינים...זה מעניין. אתם חייבים לדעת כי לפני כמה ימים השכן שלי זרק החוצה על האדמה מים מלוכלכים מלאי סבון ואמרה זו הגיעה אלי.. ואני בדקתי את משמעותה במלואה כאשר הוא עשה זאת...ובכן...בחזרה להתחלה.. האם אני לא מושפעת כמו המקבל... המסר שאתם שולחים דרכי?

היינו אומרים שלא. אנו מזכירים שאנו כל כך בהרמוניה עם מה שמחשבותייך מעכלות כך שאנו משתמשים בדוגמאות כאלה לתועלתנו.

בלוסום: אוה מגניב. גם התשובות, מדוע בקריאה White Cloud יכול להראות לי משהו שראיתי בחנות או משך את תשומת ליבי לאחרונה ולהשתמש בכך כמטפורה למישהו. משתמשים בכך לבלבל אותי...אז אני רק נותנת לכך להיות...עכשיו אני יודעת מדוע/איך. לחיים! נראה לי שסיימנו היום... ממממ... מעניין.. נתתם לנו עם זאת שוב משהו לחשוב עליו. עד לפעם הבאה... הלו והי!

אנו תמיד לשירותך.

בלוסום: אוה... אם כך... אני אשתה ספל תה ופרוסת עוגה בבקשה !! באהבה ובתודה!

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge