Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 2, 2012

July 2, 2012 Thrive

בלוסום: יום טוב לכם, ידידיי. הזמנתי מועד זה בתוכי כדי לדבר איתכם, עם זאת איני בטוחה אם זה יקרה. מחשבותיי הן קצת במערבולת וזה עשוי להיות יותר מתאים לדבר מחר...בשל סיבה כלשהיא. בכל זאת.. אני כאן...השאלה היא... האם אתם שם?

זה, כתמיד, הרבה שמחה להיות איתך ולחלוק איתך ועם אלה שגם כן רוצים להשתתף, את רגעי התובנה שלנו.

ובכן, על הפלנטה שלכם בשלב זה, יש הרבה ספקולציה עם כל תקתוק של שעון האם יתחיל או לא יתחיל "גילוי הקלפים". אנו מדברים בהתייחס להחלפה
[1]((Displacement משותפת של אלה אשר הווייתם נכנעה למה שלא משרת אותם או למעשה הכול. אלה מכם אשר איבדו את נתיבם...או אפשר לומר גם... אלה אשר עוקבים אחר נתיבם. כי כפי שהצהרנו לפני כן...לא הכול הינו כפי שהוא נראה ואתם עשויים להיות מאוד מופתעים...כאשר האמת מתגלה.. לגלות כי פעם חשבתם דעות שונות.. וכאשר העליתם זאת ...נושאים מסוימים באמת יגרמו לכם לשנות את מחשבתכם.

בלוסום: רבים מאיתנו התרגשו כאשר דברתם בפעם הקודמת לגבי המחצית השנייה של השנה העומדת להתחיל. יש משהו מוכר בתוכי שרועם ואומר "משהו מתרקם". אנו שוב מוצאים את עצמנו בקצה הכיסאות שלנו. אנו כתמיד מחזיקים את כובענו, עם זאת  יש רק רוח קלילה בניגוד להוריקן העובר.

עם זאת, איך הורגש הוריקן לראשונה? הרוח הקלילה השתנתה לחזקה ויותר חזקה... הרוח מרימה ותופסת תאוצה. הליבה של ההוריקן יכולה להיות רחוקה מלהתחיל עם... עם זאת, האם הסופה לא מתחילה לנשב?

יקיריי... חברים שלנו... בתוך זמנים משתנים אלה, זה מאוד חשוב ל"שמור על קור רוח". עשו מה שהגיוני לכם! אל תלכו כצאן אחר התגובה הראשונית של אלה שאכפת להם להוליך שולל.

בלוסום: למה אתם מתכוונים במדויק? האם יכולים אתם להרחיב בנושא זה, כך שנדע מה לחפש?

אין הכוונה למה לחפש...אלא מה להרגיש. בעולמכם, יש לכם אמרה "אני חושד" (מרגיש שמשהו אינו כשורה - המתרגמת) האין זה כך? ובכן, אנו מציעים לכם שתשמרו על החושים שלכם במצב רוח מרומם. כיוון שלמרות שהשינויים באים באופן דרמטי....עדין יהיה בסיס...

בלוסום: אתם גורמים לי להסתכל על עולם זה באופן שונה...כבתוך "מתן שבועת שקר" כמו משהו קורה מתחת לפני השטח... האם זה הגיוני?

זה מה שבקשנו מכם לקלוט. בתוך המבוכה יהיו אלה אשר ינסו בכול כוחם לחדש את מעמדם ובדרך זו את התנהגותם הרגילה...הם יעשו כמיטב יכולתם לשכנע את אלה שהינם "תמימים"...עם כל הכבוד.. כי מה שמוצג כאמת... אינו האמת.

אין אנו מבקשים להדאיג אתכם.... אנו מבקשים רק להכינכם. אנו חייבים לחזור ולהדגיש כי תהיה מבוכה רבה.

זו הסיבה מדוע מבקשים מכם להישאר באהבה.


כיוון שזו רק האהבה אשר תאפשר לכם להרגיש את האמת שלכם. זה מה שבקשנו מכם להרגיש כול הזמן.  ובימים הקרובים אתם יכולים לתרגל זאת יותר מתמיד. זכרו זאת.

בלוסום: אני יודעת שאין פחד. על ידי כך שנשאר באור ובאהבה שלנו, הכול יהיה בסדר. אני יודעת זאת בעמקי לבי ....עם זאת, ישנו על פני השטח חלק שמעט מפחד מכול זה... כיוון שאיננו יודעים מה עומד לקרות. איננו יודעים באיזה אופן כל אחד יגיב לכול מה שעומד להתרחש וכול מה שאנו עומדים לשמוע. אחת כמה וכמה האנרגיה שתסתחרר סביב מה שמופיע תהיה מעט מפחידה... שתבוא מאלה שיחשבו שהכול כה מזעזע.

עם זאת, אנו חוזרים ומדגישים...אתם תדעו מה לעשות!

זה הוא היום!


זהו הזמן שבו הגעתם לכאן להיות חלק. זהו הרגע שהתגעגעתם שיקרה. זו הסיבה שהגעתם לכאן. זו המטרה שבאתם לשרת. זה למה שאתם נערכים כול הזמן.

הרשו לנו לעזור לכם אם אנו יכולים בכך שנאמר... פעמים רבות השתמשנו בצורה מטאפורית בבמה בתאטרון ובתפקיד שאתם משחקים. כמה שאתם מוכנים... כמה שאתם בטוחים שהשתתפתם בחזרות בהתמדה...תמיד יהיו כמובן העצבים של ההופעה הראשונה...אין חשיבות מי השחקן וכמה גדול חלקו בהופעה.

עם זאת.. ברגע שהמסך עולה... ברגע שמתגלה הבמה...השחקן "מבצע" את תפקידו בביטחון... בידיעה ש"זהו הרגע"...זהו הרגע לקראתו עבד. כאשר כל המאמצים מתוגמלים. כאשר הסצנה ממשיכה וההצגה מתגלגלת, כל השחקנים, הצוות והקהל "משחקים את התפקיד" שהם באו כאן לשחק.

היו סמוכים ובטוחים... כמובן שיהיה חשש ראשוני. עם זאת היו בטוחים... זו לא הייתה תוכנית בת יומיים שתוכננה בגחמה של רגע!

זוהי תוכנית אלוהית שמתוכננת במשך זמן רב.  רק עכשיו אתם עומדים לטפל בשלבים האחרונים של סוף פרק אחד אשר יובילו אתכם לפרק הבא.

בלוסום: הספר הוא מהסוג של אלה שהם כה מרתקים שאיני יכולה להניח אותו הצידה! ובכל זאת...אני יכולה רק להיות כנה...כשאני ממשיכה ביומי....החיים הם "רק ממשיכים" עבור רבים. ישנם אלה שעושים תוכניות לגבי תקופת חג המולד ואלה הדנים באפשרויות של פרויקטים שיתבצעו לקראת סוף שנה זו ולמעשה במהלך 2013.... איני יכולה שלא לחשוב "אבל מה לגבי...?" אני יודעת שאני לא היחידה שחושבת כך! אני מתכוונת...סליחה שאני מטילה ספק...אבל מה יקרה אם נמצא עצמנו בחג המולד בשנה זו... או אפילו הבא.. אומרים..." ובכן... מה היה כל הבליפ הזה?"

ומה אם לא תאמרו?

בלוסום: ומה אם נאמר?

מה שיסופר, יתרחש בין אם יהיה שינוי ובין אם לא. אנו אומרים לכם...ואיננו מרגישים כשאנו אומרים... שאנו "מסתכנים". כיוון שאנו אומרים במלוא הביטחון שלא יכול להיות שדברים בעולם שלכם ימשיכו לרוץ כתמיד. זה לא יכול להיות המקרה.

בלוסום: אוקיי...אני מאמינה לכם...לעכשיו! סלחו לי על חוסר האמון שלי. לנו, בני האנוש,  היו די הרבה דברים שנתנו בהם אמון מלא ונכשלנו בהם ... לכן אני בטוחה שאתם יכולים להבין מדוע אני קצת זהירה.

עם זאת אנו לא מעריכים באופן מלא את מה שאת אומרת... מנקודת המבט שלנו... הכול פועל בהתאם לתוכנית בהתאם למסגרת התוכנית הגדולה של דברים וההתרגשות היא סוחפת למדי.

בלוסום: אני כה שונאת להרוס את הכיף....אולם התרגשותי בעבר הייתה "יותר מדי סוחפת"... רק בשביל ליפול ושידרכו עלי...אולם אני כן "קולטת" שאנו מסוגלים להציג מעבר זה כאילו אנו קצת בתוך בועה...לכן שוב, אני אלך עם האמון בהתרגשותכם. בהחלט מתרחשת הרבה "בניה" ואפשרויות לגבי מה שיקרה באם הדברים "ימריאו", שבאמת גורמים לראש להסתחרר. אני באמת מקווה שזה יהיה מקרה דומה למשחק במחבואים כשהיינו ילדים... כמו.. " אני מגיע האם אתם מוכנים או לא!"

ואתם מוכנים.

לא יכולה להיות יותר המתנה. אין יותר הכנות.

זה נעשה.

לא מתחבאים יותר מאלה שהתחבאו כה הרבה.

עם זאת, אנו ממליצים לכם שתעניקו לעצמכם את הכבוד של הגנה. תעמדו על המשמר בהגנת הווית האור שלכם. עמדו על המשמר. האנרגיה של התסיסה תפריע... לכן, זה יהיה מאוד יעיל עבורכם להיות מודעים לכך שתגנו על האנרגיה שלכם ותשמרו אותה בטוחה וחמה. זה יהיה לטובת הכל.

בלוסום: לי עצמי ישנן כמה דרכים שאני בוחרת להשתמש כשאני מרגישה בצורך בהגנה. האם תואילו בטובכם להציע לנו את הדרך שאתם חושבים שתעזור לנו ביותר?

אכן. אנו מראים לכם תמונה של ביצה. דמיינו שאתם שוהים בבטחה בתוך קליפת הביצה ועם זאת אין זו הגנה יציבה של חבר יקר. אנו מראים לכם קריסטל אטום אליפסי. דמיינו אותו סביב שדה האנרגיה שלכם. ההילה שלכם. זה מיידי כמו המחשבה על כך. זה ימנע ממחשבות שליליות של אחרים לפלוש לשדה שלכם. עם זאת עבור עצמכם אתם יכולים לאפשר את כל הצבעים המסמלים כוח, ריפוי ואהבה לשהות בפנים בבטחה ולחדש את רמות האנרגיה על בסיס מתמשך.

בלוסום: האם אני יכולה רק לשאול... מדוע זה אטום...זה מזכיר לי חלון אמבטיה שאינכם יכולים לראות בבירור דרכו?

הצענו זאת כיוון שזה נבון לעשות זאת כך. בקיצור...אם מישהו אינו יכול לראות משהו בברור...הוא הופך להיות קצת לא בטוח אם זה כן או לא "עבורם". נשמות רבות יחפשו להיאחז באור על מנת לחדש את שלהם.  עם זאת, אין הכוונה שהאור יילקח מאחר. האחר יכול להציע הדרכה, כיצד ניתן "להאיר  את האור העצמי שלהן", אולם אין לקחת זאת מהאחר וכתוצאה מכך לרוקנו.

בלוסום: אוקיי... תודה. מה בכל זאת לגבי... אלה אשר יש להם צורך לראות אור של מישהו כך שהם ידעו "היכן ללכת" כדי לחפש עזרה?

היינו אומרים לכם שזה ענין אחר של אלה המבקשים ל... אנו רוצים לנסח זאת בדרך טובה יותר... מוצצי אנרגיה אלה. דעו שאלה אשר מבקשים ש"ימצאו אותם" יימצאו.

איך היינו רוצים ללחוץ על כפתור ו"כל התוכנית" תובן.

בלוסום: איך אתם רוצים!!! נסו את הגורם המתסכל מנקודת מבטינו!! עם זאת...למרות שאני שואלת שאלות בשם כולנו...איפה שהוא בתוכי קיימת הבנה מלאה שהכל יהיה בסדר.... אני פשוט יודעת זאת. לא משנה מה פרקי הביניים עומדים לחשוף... אני רק יודעת  שהגענו לסופם... אנו כולנו עומדים לחיות מאושרים מאי פעם.. אני פשוט יודעת זאת! כמו כן אני יודעת "שהזמן הסתיים" היום. תודה רבה לכם. באהבה ובתודה לכם.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gil 


[1]  Displacement - בדקו את המונח, יש לו פירושים שונים! תתנו את הפרוש כפי שאתם מבינים אותו.

            הערת המתרגמת – המילון מתרגם מילה זו : עקירה, העברה (גם ממשרה); העתקת מקום .
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge