Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 7, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 7 בפברואר 2016

בלוסום: הלו, חבריי. נראה כי אנשים רבים נהנו מהמדיטציה שלכם משבוע שעבר. תודה. תהיתי להיכן הייתם רוצים לקחת את הדברים מכאן?

פדרציה של אור: ברוכה את וכולם. אנו מודעים מאוד לעובדה שאתם משתוקקים להמשיך באופן זה ועם זאת, אולי היום אנו צריכים לנווט את הכיוון לעניין אחר שאנו מרגישים שהוא אולי מעניין?

בלוסום: בוודאי.

פדרציה של אור: היום, היינו משתוקקים לדבר על מה שמבלבל את המוח לעיתים קרובות. זה נוגע בנושא של פרוטוקול?

בלוסום: פרוטוקול? אוה! אומ... בהתייחס למה?

פדרציה של אור: בהתייחס למה שמאפשר לעצמי של הנשמה לבצע את מה שהוא מרגיש שהוא לא יכול!

בלוסום: כמו?

פדרציה של אור: ניתן למנות אלפי דברים. כול מה שאחד צריך לעשות, זה לחשוב על משהו שהם חושבים שזה בלתי אפשרי שהם היו רוצים להגשים (ברמת הנשמה... בכל רמה) והרי לכם מספר אחד!

לימדו אתכם... הטיפו... להיות מוגבלים... מכיוון שזה משרת את אלה שרוצים שאתם תרגישו בדרך זו. זה כאילו נבנה קיר לבנים מסביב ל"עצמי-רוח" אשר נראה כי זה בלתי אפשרי לשברו. עבודה יותר מדי גדולה! לכן, אחד מהלך בכבדות... חולה... תמיד חולה מאוד. אפילו כאשר אחד חושב שהם נמצאים במצב פיזי טוב בכמה ימים... בעינינו... הם מתפקדים מאוד... חולים...חלשים...מהאמת ומהאפשרויות שהם מסוגלים להיות!

זה רצוננו לסייע לכם לשבור קיר זה... כך שאתם יכולים להיותחופשיים!

בלוסום: ובכן, אני מניחה שאותם "אליטיסטים" שאינם עושים החלטות בהתאם לאינטרסים הטובים שלנו בלב, אלה אלו שחסמו זאת מאתנו כך שלא ניתן להשתמש בכך? עם זאת, איך זה נעשה? איך יכולים אנו בני האדם אשר הם כה עוצמתיים להיות מוקטנים... לעשות שטיפת מוח... כה חזק... כדי להאמין שאנו חסרי ערך מאוד ומסוגלים לעשות מעט?

פדרציה של אור: זו תוכנית מורכבת שהשתפרה עם חלוף השנים. טכנולוגיות חדשות באות על מקומן... דרכים חדשות של עמעום חושים.

בלוסום: ולכה הרבה אנשים אין מושג שזה כך?

פדרציה של אור: זו בוודאי עובדה. מכיוון שזה גם חלק "ממשימה". להפחית כל דבר אשר "מרגיש" שהוא מזיק לנשמה שנחשבת "לא על" על ידי אלה הרוצים לשלוט. לזרז(*) את מה שאחד יודע בתוכו.... לתוך משהו שהוא בהחלט אינו... לכן, יכול להפעיל מניפולציה ולשלוט.

אחד חייב לזכור שנשמות אלה נמצאות כאן לצורך מטרה...

בלוסום: שהיא? כיוון שבהתאם להרגשתי, כשהעליתם את זה... היתה שזה היה לשם (מטרה) טובה... וזה לא יכול להיות נכון!

פדרציה של אור: מדוע לא? כל הדברים, בלוסום היקרה, מוצגים לאחד על מנת שאחד יגדל... יתרחב... כדי לחוות.

בלוסום: כן, אבל הזוועות וסדר היום שיש במוחם של אליטיסטים אלה, הם בקושי מקובלים מבחינה חברותית ומתוכננים להגביר את חווית חייו של האחד... הבה נהיה כנים!

פדרציה של אור: עם זאת... זו היא נקודת מבטכם... עכשיו.

מה היה קורה אם הייתם משנים את "יחסכם"... משנים את דרך הסתכלותכם על כך?

בלוסום: בבקשה המשיכו.

פדרציה של אור: ובכן, הבה נאמר שהייתם... במשך תקופות רבות... עמומים למטה... האור שאתם, עומעם, שלא באשמתכם... (ועם זאת... זה אולי לא המינוח הנכון). אפשרו לנו לשנות זאת אם מותר לנו...

בלוסום: אכן, מאורע נדיר מאוד.

פדרציה של אור: עם זאת, אין אנו כאלה שאינם יכולים לשגות,בלוסום. אפשרו לנו לשנות זאת ל..."אם האור שהינו אתם, מתעמם, על מנת להדחיק... את מה ששוב עומד להתגלות מחדש".

האם אתם רואים? המשמעות של לגלות מחדש את חשיבותו שלאור זה היא לגלות מחדש את העולם החדש השלם.... וזה מה שהגעתם לכאן לעשות.

לעורר ולהביא לתוך האור מערכת חדשה שלמה... של אהבה...של הכרה בכוח של מי שאתם... ולהשתמש בכך... עבור אהבה.

אתם ביליתם כה הרבה זמן בערפל....

בלוסום: כן, אבל שוב עלי לומר... (אף על פי ששיניתם קודם לכן את המשפט)...האם בכך שהאור שלנו עומעם באמת אשמתנו? אני מתכוונת, אנו רוצים להיות האור שלנו. אין אנו רוצים לשוטט בערפל זה... ועם זאת, מרביתנו עושים זאת.

פדרציה של אור: למטרה מסוימת. עם כבוד... אנו מבקשים מכם שוב... להביט מחוץ לריבוע. להביט "על" הפאזל כולו מ"למעלה"... במקום "הריבוע הקטן" שאתם עובדים עליו... בנקודת מבט לינארית.

ייתכן...אולי...האם זה יכול להיות אפשרי... ש"נפילה זו שלאנשים"... "מערכת מושחתת זו באמצעות אנשים"....דרך חייםארצית משובשת זו... הומצאה על ידכם... באמצעות כולכם... כל נפש חיה... על כדור הארץ... או מחוץ לו... על מנת לשחק את המשחק?

כיוון שזה רק משחק.

בלוסום: כפי שציינתם פעמים רבות מאוד. עם זאת, זה באמת, הכול מאוד טוב כאשר נמצאים "מעל" המשחק. עם זאת, כאשר למעשה נמצאים "בתוכו"... יש לכך הרגשה שונה מאוד מזו כאשר רק מסתכלים "למטה על".

פדרציה של אור: את זה אנו מבינים. עם זאת, מי המציא את המשחק?

בלוסום: האם אני אמורה להגיד "כולנו"?

פדרציה של אור: היית צודקת בעשותך זאת. לכן, אם כן...עכשיו.. אפשרו לנו להעביר את מחשבותיכם לתוך הסיבה מדוע? מדוע יצרתם/המצאתם "מערכה" קטנה זו בהצגה?

בלוסום: אין לי מושג! אני מעדיפה שתהיה הפסקה וללכת לקנות גלידה!!

פדרציה של אור: חשבו על כך , בלוסום. מה... עלי אדמות.. היתה סיבה מתאימה למין האנושי "לשחק תפקיד" שרבים אשר מתעוררים מוצאים שהוא "נבזה"?

בלוסום: ובכן, אני רוצה לומר... כדי "לחוות"?

פדרציה של אור: ומדוע אתם רוצים לחוות אי סדר מעין זה?

בלוסום: אהה... מכיוון... אוה אלוהים אדירים... אני לא מאמינה שאני עומדת לומר זאת... ואני לא רוצה להעליב... עם זאת, אני מרגישה שתשובתי היא... סלחו לי אחד וכולם... מפני שהיינו משועממים?!...האם אני באמת רק אמרתי זאת?...אני מתכוונת, מהיכן הגיעה מחשבה זו?

פדרציה של אור: היא הגיעה מהאמת?

בלוסום: של מי? שלי? או מה/על התודעה של השלם?

פדרציה של אור: גם וגם.

בלוסום: כמובן. כיוון שאני חלק מהשלם הזה. עם זאת, בחייכם חברים... באמת? כל השנאה, תאוות הצבע, מלחמה, אונס, רצח, הרעבה האלה... יכולתי להמשיך הלאה והלאה... מתרחשים כיווןשאנו כאחד... כתודעה אחת... נעשינו משועממים????????????

פדרציה של אור: אפשרו לנו לנסות ולרכך קצת את המכה! אתם... אינכם יכולים להיות שום דבר מלבד....

בלוסום: מאשר אהבה!

פדרציה של אור: על מנת להרחיב כל חלקיק של אהבה... כל...כל תרחיש... כל אפשרות אפשרית... יש לבחון בתוכן... ישליצרן. כך שאהבה...אהבה יכולה לחוות את עצמה בכל דבר!

איך אחרת היא יכולה לדעת את עצמה בהווייתה המלאה לגמרי?

וזו הסיבה מדוע האינסוף עומד להמשיך!

אף פעם לא מסתיים!

כיוון שאף פעם לא יגיע "זמן" בו האהבה מסתיימת. כאשר היא דרך עריכת ניסוי.

כיוון שהיא כול מה שיש... כל דבר... ו... כיוון שאהבה היא הבורא ואהבה לא יכולה אף פעם לעצור להיות... היא יכולה, לכן... אף פעם לא לעצור לברוא.

היא צריכה לחוות את עצמה בכל בריאה שהיא של/מעצמה.

בלוסום: ולכן... "תיקון מפוקפק קטן" מיוחד זה... על פלנטה קטנה זו המכונה כדור הארץ... היא פשוט "חווית בריאה" נוספת על מנת שאהבה תגלה חלקיק נוסף של עצמה?

פדרציה של אור: כן. במקום אחר... עכשיו.. ישנו עם זאת "חלק של הפאזל" נוסף שמשחקים בו... וזו החוויה המנוגדת למה שמתרחש על כדור הארץ שלכם עכשיו. אולי אפילו על כדור הארץ האחר... כיוון שאל תחשבו ששלכם הוא היחיד.

בלוסום: וואו... החזיקו את הטלפון רק דקה אחת! ישנם יותר כדוריארץ תלויים בין שמיים וארץ?

פדרציה של אור: בלוסום....

בלוסום: יההה, אני יודעת! מה חשבתי... אמונות מוגבלות!!

פדרציה של אור: יש כל דבר ויותר "תלויים בין שמיים וארץ". חשבו על מילה זו.... "כל דבר". הכוונה היא "כל מה שיש"... כל דבר... ולכן, אין סוף של דברים. לכן... יכולים להיות מיליון כדוריארץ. לכן... יכולות להיות גלקסיות מרובות... המון יקומים... כיוון

שהבריאה אף פעם הפסיקה ואף פעם לא תפסיק!

היא אינסופית...

וכיוון שזה אף פעם לא התחיל... "דמיינו" את כל הרעיונות... הכול שם חייב להיות "נמצא במקום" שנברא על ידי הבריאה עצמה.

עכשיו, אפשרו לנו בשנית להמשיך הלאה עם מחשבותיכם.

אם זה המקרה... שכל מה שמתרחש על הפלנטה שלכם בזמן זה תוכנן על ידכם... כניסוי ב/של/דרך/כאהבה... על מנת שאהבה תגלה יותר על עצמה... האם זה לא יהיה הגיוני יותר... לשער... שניסוי קטן זה חייב שתהיה לו מטרה?

בלוסום: ובכן, כן. אם כן, אוקיי. הבה נומר זה נועד לראות כמה "מסריחה" אהבה יכולה לקבל (לא בטוחה איך אחרת לנסח זאת!)

פדרציה של אור: להיות אהבה.. שקיים כל הכוח בקצות אצבעותיכם... ולא רק צופים... אלא מרגישים איך תרגיל מיוחד זה הולך... כתודעה אחת... איך אחד אם כן יכול לצפות "לסיים זאת"? מבינים, שאולי היא השיגה את שיאה וזה עכשיו "זמן"... לסגור את המערכה... לאכול את הגלידה שלך.. ולשבת אחורנית כדי " ליהנות" מהדבר הבא.

בלוסום: ובכן, אם כן בהנחה... שאנו בשליטה...כתודעה... ואנו לא יכולים פשוט להוריד את המסך... אנו צריכים למצוא את הדרך החוצה... דרך לסיים זאת.

פדרציה של אור: ואיך את מציעה שזה ייעשה?

בלוסום: לאהוב כל דבר? לאהוב כל אחד?

פדרציה של אור: ו... המסך סוגר את המערכה.... ואנו מרגישים... בפגישה זו.

בלוסום: הו הו! זמן לגלידה!! תודה. אוהבת אתכם!

פדרציה של אור: לפני שאנו הולכים... הזמן שלך לפניך עם הדולפינים של האוקיאנוסים וכל מה שמלווה אותם... עומד להיות זמן כזה חשוב עבור רווחתך.

בלוסום: ובכן, תודה עבור זה! אני יודעת שזה יהיה כה מרפא ומרומם.

פדרציה של אור: אכן. אכן. אכן.

עד חזרתך... כאשר אנו נחדש תקשורת זו בשנית... אנו אוהבים אותך.

(*) לזרז.. הסתכלתי במילון וזו וריאציה של המילה "לזרז"...שמשמעותה "להאיץ". זה במידת מה הגיוני. לאחר מכן, כאשר בדקתי.. שאלתי אם צדקתי ולא נראה שהם רצו לשנות זאת. פשוט אומרת!

מצורף בזה קישור לאודיו

https://www.youtube.com/watch?v=iEYVEqGouAU

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge