Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - September 6, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 6 בספטמבר 2014

 

בלוסום: בוקר טוב לכם. ובכן, רבים נהנו מתקשורכם האחרון. הם  מצאו שהוא מאוד מועיל באופן של עשיית משהו מעשי. תודה לכם עבור כך.

פדרציה של אור:  ברכות חמות ביותר של אהבה לכל אחד ואחד. זוהי כוונתנו המלאה להפתיע את הנשמה אשר בתורה מאפשרת לשמש לזרוח דרכה בכל עת.

כיוון שזה מי שאתם ומה שהגעתם לחוות.

אנו מרגישים שזה נחוץ לחקור נסיבות אשר מפחיתות את האור של הנשמה ולאחר מכן בתורן... לעודד דרכים לאחד להגיח מ"קדרות" זו... ולהביא את הנשמה ליישור עם האמת שלה.

בלוסום: ובכן, בהמשך מהשבוע הקודם...איך אחרת? האם יש משהו אחר... אשר מאפשר לנו לעשות זאת? אני חושבת שמרבית האנשים מגלים שהם יכולים להחזיק את הרטט הגבוה ביותר האפשרי עבור עצמם, כאשר הם יכולים, עם זאת, לאחר מכן עשויים לגלות את עצמם צוללים מזמן לזמן, חזרה לתוך הרטטים הנמוכים יותר, הרטטים מהם אנו מנסים לנוע הלאה!

פדרציה של אור: הרצון של הנשמה הוא להיות רק אהבה.

זה מה שהנשמה היא...

אהבה.

צורות המחשבה אשר מתרחשות כתוצאה מהתניה והקניה ו"גינונים" חברתיים כלליים... שאנו מרגישים שחטאנו... זהו מצב קשה בו אחד מוצא את העצמי, לעיתים קרובות.

לכן, האם יכולים אנו להציע שבכל הזמנים אחד בוחר להיות מי שאתם...

זה בכלל לא קשה להיות מודעים לרגשות האחד. כיוון שאחד מרגיש אותן ללא הרף. עם זאת, להיות מודעים ולאחר מכן לפעול על פיהן זה מה שאנו מבקשים.

אם אחד מוצא את עצמם במועקות... אם ישנו מצב אשר נראה שימשיך ולא ייחלש... וזה מצב אשר אינו מהנה ואינו מרתק את הנשמה... אנו מציעים שאחד יתמקד באופן מלא על "להיות מחוץ למצב זה".

כיוון שלהיות שקוע באופן מלא בתוך הרטט של זה, רק ממשיך להכביד.. ולכן, מביא יותר מאותו הדבר... מוסיף לזה... והמחזור נמשך.

אולם... אם אחד בוחר  לאפשר את דפוס המחשבה להרגיש את החופש שמצב מיוחד זה עבר ונגמר, אזי...הרגשה זו...מעלה באופן אוטומטי אחד מחוץ לתדר הנמוך יותר לתוך הגבוה יותר.

כה רבים מהרהרים ומהרהרים עד שהמיינד שלהם הוא בסחרור מטושטש. הם מחפשים את הדרך לתקן נסיבות  עבור המיינד והנשמה שלהם.. ולעיתים קרובות זה מוביל רק ליותר ייאוש כשאחד מוצא את עצמם נוסעים עמוק יותר ויותר לתוך המבוך... ומרגיש אבוד יותר ויותר.

אנו אומרים לכם... האמינו בתהליך.

האמינו שכאשר אתם ביישור עם עצמכם ועם היקום...שום דבר  לא יתרחש שאינו עבור הטוב הגבוה ביותר שלכם.

דעו בתוככם...בקשו בתוככם...עבור מצב זה לעבוד דרך התהליך שהוא חייב בו... ולדעת שהתוצאה תהיה עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

כאשר אתם מאמינים... האמינו באופן מלא באותה ידיעה.. לאחר מכן, הבעיה נפתרת באופן אוטומטי...  סתם ככה... זה עשוי לא להיראות שנעלם באופן מיידי... עם זאת, התשובה הושגה וכל מה שנותר לעשות... היא לאפשר ליקום לארוג את קסמו.

באיזו תכיפות מופיעה תוצאה שהיתה הכי פחות צפויה? עם זאת כאשר בוחנים את המצב ואת כל מה שנלווה.. אחד לא יכול להפסיק להיות מופתע איך הכול הצליח למען הטוב ביותר של הכול.

זה פשוט ענין של לעבור לתוך המרחב המשרת את הכול.. באופן מלא.

אתם עשויים לסמן זאת כ"זמן"..עם זאת, אנו יודעים שהאנרגיה פשוט עוברת לתוך הרטט הגבוה יותר של כל מצב נתון.

בלוסום: אני מנחשת, עבור  רבים.. הם היו "קולטים זאת". עם זאת, עדיין מרגישים מוצפים מהמצב ולכן עדיין מוצאים זאת מטעה להיות בנטייה שמחה עקב נסיבות אלה.

פדרציה של אור: ובכן אנו היינו אומרים שהם "קלטו זאת"... עם זאת, בחרו לחסום את הזרימה...בכך שלא רכשו את ההבנה הנכונה של מה שאנו אומרים. כאשר אחד מרגיש מאושר... כאשר הכל נראה טוב בתוך עולמו של האחד.. זה קל מאוד לדעת שהיקום הוא לצדכם.

העובדה הפשוטה היא...  היקום לא יכול... אינו... לא .. יצדד לאחד הצדדים. הוא פשוט עונה לקריאתכם. מהרטט בו אתם מבקשים.

האם אין זה כך, שכאחד מכוון עם הרמונית הרטט של רמה גבוהה.. אז זורם יותר ויותר לתוך חייו אשר... אחד יכול רק להניח... שהוא מהשמחה הגדולה ביותר?

כאשר אחד בוחר לרטוט על "פתרון"(?) גבוה יותר... אזי, אפילו כאשר קורית לו עבירה בדרגת חומרה בינונית בעלת רטט נמוך... היא לא יכולה להפריע... היא לא יכולה להזיק... אם אחד בוחר  להישאר ברמה  הגבוהה יותר כאשר הוא "מתמודד" עם זה.

אנו מדברים אליכם פעמים רבות על רגשות ורטטים.

רגשותיכם מהדהדים על רטט. גופכם מהדהד על/בתוך רטט... מחשבותיכם עושות את אותו הדבר. כל דבר קיים בשל הרטט שלו.

שום דבר יכול להתקיים אם לא היה לו תדר עם רטט. .. כיוון שהוא לא יכול "להופיע בצורתו" בלעדיו.

אתם אנרגיה.

אנרגיה אלוהית טהורה של אהבה.

אנרגיה היא ענין של מה שהיא בוחרת לחוות.

בלוסום: סליחה, האם אתם יכולים פשוט לפרט בהקשר למשפט האחרון?

פדרציה של אור: אתם מודעים שבהחלט כל דבר הוא אנרגיה.

זוהי אנרגיה של אהבה...אין חשיבות איזו צורה היא לוקחת על עצמה בכל זמן נתון.

אפילו להסתכל לצמח...הוא יכול להדהד ברמת אנרגיה מסוימת כאשר הוא מציג את עצמו בכל הדרו באור השמש.  עם זאת, הצורך להתמודד בסערות יכול להשאיר אותו פרוע ומדולדל.

זו עדיין אנרגיה  שתמיד היתה/נמצאת... עם זאת, במהלך/לאחר הסערה...אותה רמת אנרגיה רוטטת בתדר שונה... עקב מה שהיא היתה צריכה ליטול על עצמה. היא חווה את עצמה ברמות אנרגיה שונות... של עצמן.

בלוסום: ובכן, אני חושבת שאתם אומרים... למעשה...מדוע אני לא אשאיר לכם לומר זאת...יש לכם את הדרך עם מילים.

פדרציה של אור: דמיינו שנאמר...צמח מסוים זה...שהינו מרטט מסוים... הבה נקרא לו בלון של אנרגיה שהוא ומקיף את עצמו...לכן, להיות מה שהוא... צמח. אולם... בתוך אותו בלון של אנרגית האהבה שזהו הצמח... ישנן רמות רבות שבהן הוא יכול לשכון...של עצמו.

הוא לא יכול להפוך לרמה  גבוהה יותר מאשר בה מתוכננת אנרגית הצמח להיות... הוא לא יכול להפוך לרמה נמוכה יותר מאשר זו שהוא תוכנן להיות ...עם זאת, רמת האנרגיה שלו יכולה להשתנות מאוד בתוך אותו בלון שבו הצמח נברא.

בלוסום: זה הגיוני לי... ואני מרגישה  שאתם עומדים להתחיל להסביר שזה אותו הדבר עבור כל הדברים... כולל אנחנו.

פדרציה של אור: בדיוק. עם זאת, לצורה האנושית יש בהחלט בלון אנרגיה של רטט שונה מזה של הצמח.

אנו מדברים על להביא למטה לתוך צורתכם הפיזית את מה שהינו מהעצמי הגבוה יותר שלכם.

בלוסום: "להביא למטה" נראה שגוי, אם לא אכפת לכם שאני אומרת זאת.  כיוון שהאם אין אנחנו העצמי הגבוה ביותר שלנו בתוך נשמתנו וזה רק ענין של גישה לחלק הגבוה יותר?

פדרציה של אור: אנו מבינים את צורת מחשבתך...עם זאת שוב, מילים... מילים...מילים. הן נועלות את הדרך הטובה ביותר להתבטא.

בלוסום: אני יודעת ... אני מרגישה את ראשי עומד להתפוצץ בתמונה הכוללת  של מה שאנו מדברים עליו, ואנו צריכים עכשיו לבחור את התבנית כדי להסביר תמונה זו!

פדרציה של אור: לאט לאט...חתיכה אחר חתיכה...

קחו את המחשבה שאתם עצמי מלא... מי שאתם...האנרגיה הטהורה ביותר של אהבה היא  בעלת בלון האנרגיה הגדול ביותר שיש... הכול... כול דבר.

לאחר מכן, הביאו בחשבון שההיבט של נשמתכם שבחר להיות בתוך צורה אנושית בזמן זה, מכל הסיבות וההצעות השונות שלו... יש לו את הבלון עם הרטט משלו שבתוכו הוא שוכן... על מנת לתפקד ולהתבטא בתוך צורה אנושית זו.

בלון אנרגטי בעל תפקוד אנושי זה, כמו צמח...יש לו רמות רבות/שכבות בהן/להן... אחד יכול להדהד ולהגיב. עם זאת, זהו בלון רטט רחב יותר...מאשר האחד שאותו הצמח חווה. אין לומר שהצורה אנושית לא יכולה  שכבר יהיה בתוכה אותו התדר של בלון האנרגיה של הצמחים השלם. כיוון שהתדר של האנרגיה האנושית מכיל/מקיף את כול מה שהוא הצמח.

בלוסום: זה עדיין הגיוני בראשי, אבל  זה אולי מפני שאתם מציעים לי בראשי.. אני מקווה שאחרים יכולים לעקוב אחר נתיב זה. עם זאת, אם אנו מגיעים מאותו בלון אנרגיה הגבוהה ביותר והטהורה ביותר...הגבוהה ביותר מאוד שקיימת... האם אתם אומרים שאנו לא יכולים לגשת לשלמות של בלון זה , כיוון שאנו נמצאים בצורה אנושית, אפילו שהגענו ממנו? חשבתי שאנו יכולים לגשת לעצמי הגבוה ביותר? הו...אני שהיתה לי פצצה משתוללת של אמבטיית קצף שהושתלה במוחי! הוא כה פעיל...ואנו מנסים כה קשה לנסח במילים רעיון כולל זה שעליו אתם מדברים. אני באמת מבינה כמה זה  מטעה עבורכם...זה לא כל כך פשוט עבורי לתרגם/לתעתק די בשקט!

פדרציה של אור: מה שאתם... אתם.

עם זאת, הרטט של עצמכם, המוכפל עם הרטט של הסובבים אתכם... ובכך אין אנו מתכוונים רק לסובבים הישירים שלכם. אנו מוסיפים לכך... את האזור שלכם... מתרחבים למדינה שלכם... מתרחבים לפלנטה כדור הארץ שלכם... אותו חלק שלכם שאתם חווים הוא בלון אנרגיה ענק. הרמה בה אתם בוחרים להיות בה...שלה ... יכולה להשתנות בשלבים שונים ועם זאת, כאשר קורית מודעות מסוימת.. זה כאילו הרטט הנמוך יותר שלה "מחליק משם". הוא מתפזר... מכיוון שהוא מיצה את עצמו... שירת את מטרתו ואין בו יותר צורך.

כאשר  זה מתרחש... הבלון שזה אתם מכניס רטט גבוה יותר בקצה העליון של הסקאלה. ובכן, בדרך זו... אחד יכול להמשיך לגשת לרמות גבוהות יותר ויותר של העצמי הנשמתי כשהמודעות שלהם מאפשרת להם לעשות זאת. זה כמו טיפוס על סולם וכשאחד מגיע גבוה הלאה בסולם... השלבים הנמוכים מוסרים ומוספים יותר לקצה העליון.  כיוון שרוצים באמת, כלים חזותיים תיאוריים של מה שאנו מנסים להסביר.

בלוסום: האם זה קורה עם צמחים וצורות אחרות?

פדרציה של אור: בדרך אחרת. הבה נעבור לעץ. יש לו את תהודת הרטט שלו. עם זאת, אין לו   את המבחנים והמצוקות של דפוס חשיבה.  הוא פשוט הוא.  הוא מהדהד בתוך הרטט של עצמו ועם זאת.. באמצעות כך שהמין האנושי מעלה את כל הפלנטה דרך התרוממותו של הרטט...בלון האנרגיה של העץ... בדרך של התפתחות טבעית...מתרומם באופן אוטומטי עם השלמות של הכול.

אחד לא יכול להעלות לבד את הרטט שלו...כיוון שהכול נעשה בשביל העצמי... נעשה... ומשפיע על הכול.

דנו בשבוע שעבר בהתייחס לנתינה של /להיות של/לפעול דרך אהבה בכל הזמנים...הוא המפתח להעלאת הרטט שלכם. לכן, הרטט של הכול.

המערכת עליה דברנו בתוך ההסבר על הסולם...היא אחת המשרתת את הכול. למרות שכל דבר מהדהד בתוך התדר שלו... עדיין יש  לו את ההזדמנות להעלות "את השלם" של עצמו... את בלון האנרגיה שלו... לתוך רמה גבוהה יותר... אשר פשוט ממשיכה קדימה ולמעלה.

האם את מבינה? היכולה את להתחיל להבין את התכנון האלוהי? ההזדמנויות לצמיחה לא מוטלות בספק. ההזדמנות להרחבת העצמי הנשמתי, אשר בתורו מטיב לכול דבר... משרתת כראייה מופלאה הניתנת ש\להשגה...פשוט דרך הרצון להיטיב לעצמי... כיוון שישנה עכשיו הידיעה המשפרת את העצמי... לתוך חזון גבוה יותר שיכול להיות...המשרת את הכול.

בלוסום: תודה לכם. תודה לכם כה הרבה עבור זה...אם הכול הגיוני וכה פשוט, מדוע בחרנו לעשות זאת כה מסובך על כדור הארץ, אין לי מושג.

פדרציה של אור: פשוט... טהור ופשוט.

זהו התכנון דרכו התוכנית האלוהית זורמת בטוב הגבוה ביותר שלה...בתוך הרטט הגבוה ביותר שאחד בוחר להרגיש  אותו... בכל נשימה  נתונה אחת... בכל רגע נתון אחד.

להיום אנו עוזבים... נהנינו מאוד בדיון זה איתך.

בלוסום: אוה גם אני. אני לא מאמינה שהשעה עברה כה מהר. באהבה ובתודות גדולות להכול.

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה  https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

  

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge