Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - September 14, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 14 בספטמבר 2014

בלוסום: הלו. ובכן, נראה ש-2 השיחות האחרונות אפשרו את הרטט של רבים, לעבור כמה שלבים במעלה הסולם, כולל לי. איני יכולה לשים את האצבע שלי על כך, עם זאת, אני פשוט מרגישה שונה וזה מרגיש כה טוב. כאילו אני באמת מתחילה "לקלוט זאת", אוהב שאתם תמשיכו באותה הרוח אם זה מתאים לכם?

פדרציה של אור: ברכות לכולם על הפלנטה כדור הארץ המדהימה שלכם.

בלוסום: אני פשוט קבלתי תמונה חזותית של הרים ואגמים והרגשתי  את היופי של זה. תודה לכם.

פדרציה של אור: זה העונג שלנו לעבור גבוה יותר איתך בהכנה לפלאות אשר הם לטובתך... וזה נותן לנו את העונג הגדול ביותר לעשות זאת.

בלוסום: ובכן, האם יכולים אנו להמשיך באותו נושא?

פדרציה של אור: אכפת לנו לציין כי מה שאת חווה מתרחש רק בשל נכונותו של הפרט לעשות זאת. כיוון ששנים רבות עד עתה... אנו כמעט "תופפנו בתוכך" כיוון שידענו שזה יהיה לך לתועלת. טיפין טיפין, את אפשרת להווייתך לספוג מידע זה...אשר כמובן את כבר ידעת...וזה הוא שעכשיו... החתיכות שסוף סוף מתאימות ביחד.

מה שיכולנו לספר לך מוקדם יותר לא היה מתקבל באמת שלו באותו זמן, כשהנשמה לא היתה במקום הנכון לקבל זאת עבור מה שהיא.

כמה פשוט.

את תגלי כשאנו ממשיכים לשוחח איתך...הרטט שלך יהדהד באופן אוטומטי עם מה שאנו מציעים...עבור אלה אשר מוכנים לקבל זאת. אתם מבינים יותר ויותר כי אלו אתם ... ורק אתם.. שיש להם את הכוח לשנות את מה שהוא יותר לא מקובל עליכם. אתם מבינים שהדברים שאתם יותר לא צריכים בפיסי, ברגשי ובעצמי הנשמתי מסולקים בקלות בימים אלה... ורגעים השראתיים של העצמי והמקום שהוא בוחר ללכת אליו... מתקבלים במוכנות עם שמחה ובהתלהבות רבה.

אלה חדשות נהדרות עבור הכול. אתם מקבלים את הערך של כל דבר שהוא אלוהי שמגיע אליכם. אתם זוכרים לא להתפלש באנרגית הרטט הנמוכה יותר, ומכבדים את העובדה הטהורה והפשוטה שאתם מסתדרים בנתיבכם באופן בלתי יאומן נפלא. עם זאת, יותר מכל... אתם עוברים לתוך חלל המאפשר לכם להבין את עבודתו של כוח מגנטי אשר יכול להביא לכם את כל מה שאתם רוצים.

בלוסום: הרגשתי מאוד מבורכת כשהלכתי למיטה באותו לילה, עם רבים ממשפחתי המבקרים אותי. הייתי מאוד במצב של הודיה ובלב מלא אהבה.. ולאחר מכן מחשבותיי פנו לאלה שהרבה פחות ברי מזל...אשר עשויים לישון בפינת רחוב לדוגמה... עם זאת, באופן אוטומטי... אני שלחתי את הרגשת הנוחות שהיתה לי...החוצה אליהם. לכן, הם עשויים לקבל את אותה הרגשה. בימים בעבר לא הבנתי את הכוח של זה.

פדרציה של אור: רבים לא מבינים את הכוח שנמצא בתוכנו. עם זאת, אתם מגלים שיש כה הרבה שאתם מסוגלים לו. אתם יותר לא מייבבים ובוכים... עם כל הכבוד... עם זאת, ממשיכים עם העבודה של להיות אהבה.

איזו צורה רבת רושם של חוויה...אם אתם כך בוחרים... יש לכם מאוד בקצה אצבעותיכם.

זה עבור רבים... אשר מוצאים את עצמם מחליקים לתוך דפוס מחשבה בעל רטט נמוך יותר... הם מתקנים באופן מיידי... ומביאים רטט זה חזרה למעלה אל הגבוה יותר.

אנו רוצים שאתם תבינו את הכוח  של זה. כיוון בהישארותכם בגבוה יותר ...אתם משרתים את הפלנטה שלכם באופן הטוב ביותר שאתם יכולים.

ישנם אלה על פני שטח כדור הארץ שלכם המרגישים שאין להם שום דבר חומרי להציע. הם אינם מתקשרים, נואמים, מרפאים, או באמת משהו שבו הם מרגישים שרבים נותנים.

עם זאת, יקרים... אין זה משנה מה שאתם עושים.. כל עוד זה נעשה ב/כ/באמצעות אהבה. יש לזה בדיוק את אותה השפעה, אין זה משנה מה עמדתכם, כאשר אחד חי בתוך ההיבט הגבוה יותר של עצמם. כיוון שבכך שעושים זאת... הרטט של האחד מקרין לכולם.

אל תיקחו בחשבון שהעצמי הוא יותר או פחות מאשר האחר בכל ה"שירות" שאחד  מוצא את עצמם מציעים.

כול הנשמות הן חשובות למשימה זו  כמו האחרות.

לא יכול להיות שאחת היא גדולה יותר או קטנה יותר...

עם זאת, מה שעושה את ההבדל...הוא היחס שיש לאחד בשעה שמטפל בשאיפת כל נשימה... בתוך כל רגע.

האם אתם רואים את מה שאנו אומרים?

אתם בקשתם אותנו לדבר על העולם החדש ואיך הוא יהיה...

זה כמו מה שהוא יהיה.

כל אחד לוקח אחריות מלאה עבור אושרם. כל אחד שולח החוצה את רגשות השמחה שלהם לכל אחד. כיוון כשאתם עושים זאת... אתם לא יכולים אולי לשקוע לתוך אזורי הייאוש והתסכול. אתם לא יכולים לתת דברים שאינם תורמים לדרך ההוויה שלכם, אנרגיה כלשהיא... כיוון שאתם לא מתמקדים על מה שאתם לא רוצים. אתם רק  מגדילים את הרגשות של מה שאתם רוצים. את מה שאתם רוצים שיהיה לכל אחד.

כאשר אתם אהבה במערך הצבעים המעודן ביותר שלה, אתם עושים את מה שהגעתם לעשות. אתם מרימים את הרטט ומשרתים את הכול.

אין נשמה אחת שלא יכולה שתהיה לה תועלת מהאהבה שלכם את עצמכם ומהחוויות שאתם בוחרים ליטול על עצמכם.

בתוך כל אחד ישנו מפתח לאושר  זה וכה רבים מכם עכשיו, יכולים לגשת למפתח זה ולפתוח את הדלת להבנה הרבה יותר עמוקה של יך כל זה עובד".

אתם מגלים שמחשבות שהיו לכם על נושא מסוים אינן יותר  גורמות הנאה... ורק המחשבות ברמה גבוהה יותר מרגישות נכון בתוך הווייתכם.

אתם עושים את הטוב ביותר. אנו מרטטים אחרים מאוד נרגשים מהקצב שהורם בהתייחס לכל פרט הזוכר את האמת שלהם.

לפני שנים...היו דיבורים על אצה". כל דבר נראה שהוא במרוץ קדימה מנקודת מבט של העצמי הנשמתי הרוחני. אנו אומרים... שישנו "התפרצות" נוספת של אנרגיה זו שמתרחשת עכשיו. עם זאת, היא הרבה יותר חזקה והרבה יותר מוטמעת מאשר זו שהתרחשה לפני כן. הסיבה, כמובן, היא שכה הרבה מאז, התרומם. לכן, כל דבר הוא עכשיו ברטט גבוה יותר מאשר הרטט שהיה כאשר אחד דבר על כך לפני כן.

זו פעולה משמחת של התוכנית, שמשחקת את עצמה החוצה....באמצעותכם.

בלוסום: אני באמת מבינה זאת יותר, עם זאת, שוב... הרגשות כה קשות לנסחן במילים. אני מוצאת שזה הכול מאד מרגש!

פדרציה של אור: התרגשות מראה שהאחד נמצא על המסלול. כאשר אחד מתרגש מהסיכוי להפוך  ליותר ויותר מהאמת העצמית שלהם... אזי אנו יכולים לומר בבטחה,  שאנו מרגישים שאנו משלימים את משימתנו.

הרגשה זו שהיא אתנו בימים אלה, היא מה שעבדנו לקראתו. ככל שיותר מכם ולטים זאת"... כך אנו יכולים יותר לתת עצה על טקטיקות לעלייה לשלב נוסף בסולם.

יש כה הרבה יותר שאנו יכולים להרחיב עליו, עכשיו כשאתם מאפשרים לעצמכם להתרחב! זה מאד דומה למסך שהורם ולכן, אנרגיה ותקשורת יכולים לקחת עליהן רמה הרבה יותר גבוהה מזו שאושרה קודם לכן.

המשיכו כפי שאתם עושים... כיוון שזה מרומם את השלמות של כול דבר.

כאשר אנו מדברים שהשמחה שלכם הופכת לשמחה של הכול...  אנו לא רק מדברים על נשמות ואנרגיה על פני הפלנטה שלכם.  מה שאתם שולחים ברגשות של אושר ואהבה... לא עוצר בפתאומיות כשזה מגיע לפינות החיצוניות של עולמכם.

לא, חברים יקרים... זה ממשיך... ברחבי הכול ובכל דבר.

איזו מחשבה נהדרת... שעל ידי כך שאתם מרגישים מלאים באהבה ובשמחה...אתם מסייעים להווייה בפלנטה אחרת בגלקסיה אחרת להרגיש גם שמחה ואושר. התפשטותם של רגשות אלה שהם שלכם...יכולים להגיע לכול מה שיש.

כיוון שאתם כל מה שיש... אתם חלק מכול דבר.

לכן, זה לא יהיה אפשרי לכול פעולה שאתם חושבים עליה או פועלים בה... שלא תשפיע על הכול.

כמה נעים לשבת לנשום עמוקות ולחייך...ולהרגיש מלא עד אפס מקום באהבה... בידיעה  שכאשר אתם מתאמצים לעשות זאת, אתם מציעים את מה שאתם נותנים לעצמם... שיינתן לאחר. ולא רק לאחר...לכול אחד.

כל דבר חי מושפע מבחירתכם להיות מאושרים... בכל מה שאתם עושים.

בלוסום: אני חייבת  לומר כי בטוח שתוכנית זו היא אלוהית. בכך שלוקחת נשמה/אחריות בלעדית עבור העצמי... בידיעה שכל בחירה משפיעה על הכול ...זה באמת גורם לאחד לרצות למשוך את גרביהם למעלה (להתאמץ)  ולהבטיח שאחד ממשיך להיות "למעלה" יותר מהכול... במקום "מתחת". לדעת שאני נהנית... אולי צחוק טוב... אולי הרגשה של הכרת תודה עמוקה מצפייה בזריחה... לדעת שאני בעשותי זאת מסייעת לנשמה בודדה או לנשמה במצוקה בשלב כלשהוא... זה פשוט כה מרשים.

פדרציה של אור: את בוודאי קולטת זאת עכשיו, בלוסום. אנו מרגישים בזמן האחרון... שאנו באמת חודרים... ויש לנו את הכבוד להיות חלק מכול זה.

ישנם זמנים, באופן טבעי.. כאשר מחשבותיו ורגשותיו  של אחד עשויות להיות בניגוד לאותה שמחה והנאה של הלב.... עם זאת, זה לוקח רק כמה נשיקות עמוקות באהבה... וכמה מחשבות של מה  שאחד יודע כדי להיות מרומם... להביא את ליבו חזרה ליישור.

אחד לא צריך אף פעם להרגיש אשם שהוא לא תמיד בהוויה הטובה ביותר שאחד יכול להיות. החיים הם נסיעה של עליות וירידות... כפי שאתם יודעים. אם לא היו לכם את הירידות... איך הייתם מכירים את העליות? ההבדל בימים אלה...  בימים נפלאים אלה...להיות... ש"הנמוך" יותר לא נמוך כפי שהייתם רגילים להיות.

החדשות הטובות ביותר מכול הן... ש"הגבוהים" הם גבוהים יותר מאשר אי פעם היו... וימשיכו להתקדם למעלה.

ובכן, האם אתם רואים יקרים. האם אתם "קולטים זאת" עכשיו?

העולם בו אתם מצפים לחיות... הוא ממש על סף דלתכם. ראו כמה רחוק נסעתם? ראו כמה רמות הבנתכם רוממו אתכם הרבה יותר לתוך מקום שאתם "חושבים" שאתם מחכים לו.

אתם כבר בתוכו.

אתם שם!

כל מה שאתם צריכים לעשות... הוא להמשיך בדרך שאתם... ומסביבכם יופיע להיות מה שאתם המשכתם לחלום שיהיה עולמכם.

מה שאתם חיים לידו...מקיפים את עצמכם איתו...מרגישים את התרגשות נשמתכם דרכו...זהו העולם החדש שהשתוקקתם לו.

אתם יצרתם אותו.... אתם ממשיכים ליצור אותו... איך שאתם רוצים שהוא יהיה.

ככל שאתם מאפשרים ליותר אהבה  לזרום דרככם... כמו שאתם.. הקצב המהיר ביותר שבו עולם חלומותיכם מופיע לנגד עיניכם.

לכל אחד יש חלומות. לכל אחד יש פנטזיות של מי/איך  הם רוצים להיות. זה הכול שם עבור כל אחד.

הביאו זאת אליכם. כל אחד...הביאו לעצמכם את קיומכם המושלם והביטו... נשמות יקרות... הביטו...כבמטה קסם...איך עולם חדש זה מבטא את עצמו באמצעות כל אחד.

אוה, איך הווייתנו מלאה בעונג, כשאנו עכשיו פורצים...לרמה גבוהה יותר.

יש כה הרבה יותר שעומד להגיע.

כה הרבה יותר לשתף...

כה הרבה יותר...כה הרבה יותר זמין לכם...כשאתם ממשיכים לטפס בסולם. הסולם שאינו נגמר אף פעם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו רוצים לא להיראות מתנשאים כיוון שאנו לא מרטט זה... עם זאת, אנו מרגישים כה גאים בכם על פני כדור הארץ המבצעים את המשחק המקסים ביותר שבוצע אי פעם.

להיום... אנו סוגרים את הווילונות... עד הפעם הבאה.

הקרינו את אורכם החוצה...אין זה משנה לאיזה כיוון...כיוון שבכל מקום בו הוא מקרין, יתקבל בוודאי בהכרת תודה... מודע או לא מודע.

מי ייתן שאהבתנו תחדור עמוק בתוך הווייתכם...תאפשר ללבכם לחייך.. ובתורה תאפשר ללבבות האחרים לחייך.... כיוון, שלב מחייך...פנים מחייכות... הכול מחייך...סייעו להכול.

בלוסום: תודה לכם. תודה לכם. תודה לכם. כמה מבורכים אנחנו!

אני אמשיך לפרסם זאת תחת התקשורים, לטובתכם של קוראים חדשים. ככל שאני מקשיבה לכך יותר, כך זה שוקע יותר פנימה!

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה  https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=9FYuc9nfHAk&feature=youtu.be

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge