Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - August 27, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 27 באוגוסט 2014

בלוסום: הלו. חזרתי הביתה סוף סוף! מחכה להתעדכן אתכם עכשיו, על בסיס קבוע. ובכן, הבה נעבור ישר לכך. כיצד אנו צריכים להתחיל היום?

פדרציה של אור: אנו נתחיל בציון העובדה שהכול בסדר.

הכול מאוד בסדר, באמת.

מה שדברנו עליו פעמים רבות... עומד לעבור לתוך רמה גבוהה יותר כך שהעצמי הנשמתי יבין. כיוון שבאמת, רבים מכם "שינו" את דרך מחשבתם... ואנו מציעים שעל מנת להמשיך באופן זה... אנו מציעים לכם יותר ידע ברמה שונה.

בלוסום: אוה. נשמע טוב, עם זאת, אין לי מושג בדיוק למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: בידע של מי שאתם אשר עכשיו מתפשט לתוך תודעה גבוהה יותר מזו שאתם הדהדתם... עד עכשיו.

בלוסום: ובכן, איך אנו מטפלים בכך? אני יותר מנלהבת.

פדרציה של אור: זה חייב להגיע מהלב.  כיוון שזה המקום היחיד בו שוכן  העצמי האמיתי שלכם.  זה מה שהמיינד שלכם בוחר להתרחב.. יכול רק להתרחש.. כאשר אחד מאפשר לרמת הלב להתרחב בראש ובראשונה.

בלוסום: ובכן... אנו.. מה עושים כדי לגרום לכך להתרחש?

פדרציה של אור: אתם מתרכזים ברגשות לבכם לכל אורך הדרך. מה שאתם חושבים...הן אומרות, זה אתם. עם זאת, אנו אומרים...מה שאתם מרגישים... זה אתם.

רגשות.. כפי שהדגשנו פעמים רבות... הן אמת מידה של "עצמכם". באפשרותכם לשנות את גישתכם באמצעות מחשבה... אתם גם יכולים לשנות את רגשותיכם.

בלוסום: באמצעות מחשבה? האם אין היא, לכן, מגיעה מהמיינד?

פדרציה של אור: מחשבותיכם מגיעות מכם... עם זאת, כאשר אתם מסירים את כול המחשבות ופשוט נושמים באמצעות אהבה... אזי לבכם יגדל למקומו הראוי.  ככל שאתם שמים דגש על אהבה ... באמצעות לבכם...ומתרכזים על מגורי לבכם... ושמים רק  את אותה אהבה  לתוך מקום זה...כך אחד עשוי להפוך יותר ויותר מודע לאמת של האהבה.

רבים מכם יודעים על אהבה...במידה רבה שיכולה להדהים לפעמים. עם זאת, אנו הבחנו שהסביבה יכולה להביא את "רמת האהבה" למטה לתוך תדר שונה... אם/כאשר אחד מאפשר זאת.

ה"אתגר" שלנו לכם... הוא עבורכם להקיף את האהבה... לדעת שאתם מביאים אותה אליכם מרמה גבוהה יותר של עצמכם. נותנים את רשותה של הנשמה הגבוהה יותר...להיבט של הנשמה על כדור הארץ... לעשות זאת.

אנו מבקשים מכם שתשחררו התנהגויות מגבילות.  כל מה שהתנה אתכם להיות מי שאתם לא... חייבים עכשיו להכיר בכך ולשחרר. כאשר אתם מרגישים מדוכאים... שאלו את עצמכם... האם זה באמת מי שאני? להרגיש מדוכא זה לא מי שאתם באמת. כיוון שמי שאתם באמת הוא אהבה טהורה... ואהבה טהורה לא יכולה להרגיש מדוכאת.

בקשו את העצמי הגבוה יותר שלכם להתמזג עם ההיבט "שלכם" על כדור הארץ "ולעשות חיבור זה". לא יכולה שלא תהיה גישה אליכם... האמת שלכם. אתם רק חושבים שאתם לא יכולים.

עם זאת, כאשר אתם יודעים... אתם יכולים... לאחר מכן יוצאת לדרך הבנה שונה והיא תיכנס יותר ויותר "בחלקים".

התרגלתם למערכת אמונות אשר אינה משרתת את הידיעה שלכם. התנית המוח הובילה אתכם להיות פחות ממה שאתם.

התחילו מחדש!

ספרו לעצמכם דברים אלה...

אני ההוויה הגבוהה ביותר והטהורה ביותר ב/של אהבה.

אני מסוגלת לפרשנות הגבוהה ביותר של עצמי בצורה פיזית.

את מה  שאני בוחרת להיות... בא לידי ביטוי באופן מיידי בכל רגע.

אני בוחרת להיות אהבה באמת של עצמה.

אני בוחרת  לשרת את נשמתי עבור מטרתה הגבוהה ביותר... לכן, שום דבר  שאינו משרת יכול לבוא לידי ביטוי דרכי... כיוון שכל מה שאני... מגיע מבחירה הגבוהה ביותר שלי של אהבה.

מי שאתם...אהבה .. חייבת להיות בחירת ההוויה שלכם.

היא לא צריכה להיות... אתם בוחרים.

עם זאת.. אם זו אהבה שאתם רוצים להיות בכל היבט של העצמי הנשמתי שלכם.. אזי אולי  ייכנסו רק הרגשות של אהבה. ככל  שזה הופך התרחשות בכל רגע...כך יותר ההרגשה שהיא מעניקה... מביאה את הרצון ליותר מאותו הדבר. זה פשוט נעשה טוב יותר ויותר.

בלוסום: אני רואה את מה שאתם אומרים...אני יודעת את מה שאתם אומרים... ואני חושבת שרבים מאתנו "קולטים זאת"... יותר ויותר.

פדרציה של אור: אתם מדברים אתנו לעיתים קרובות על מצבה של הפלנטה שלכם ועל העצבות בתוכה. אנו מדברים אתכם לעיתים קרובות על הדרכים לשנות זאת. אשר יכולות רק להגיע מבפנים. רבים  מכם מרגישים כה חסרי אונים בסיוע למצבים שאינם משרתים את השלם... עם זאת... כל מה שנדרש הוא עבור כל אחד לשנות/לשדרג את רטטיהם. אחד לא צריך לחכות מבלי לעשות כלום כדי שכל אחד אחר יעשה זאת.

עשו זאת בעצמכם... עכשיו!

עשו בחירה זו... עכשיו!

ככל שיותר נשמות עושות זאת, זה מעלה באופן אוטומטי את הרטט של השלם...ובעשותכם זאת...אחרים שלא הבינו עדיין את הצורך לעשות זאת...ירגישו את התגובה מהרטט הגבוה יותר שלכם.. ולכן השינוי של "האחר".. משמעותי מספיק עבורם להרגיש את השינוי בתוך עצמם.

באופן טבעי... אלה שאינם מודעים... אינם מודעים על מה שמתרחש! בהשוואה, לדוגמה... לאלה אשר לא החליטו באופן מודע לעשות זאת. עם זאת, טיפין טיפין... השינוי יחלחל בכול.

התרכזו בעצמי. עם כל הלב. שלחו אהבה לנשמות בכל מקום...בין אם אתם חושבים שהם צריכים אותה או לא. אתם עשויים לחשוב שחלק הנמצאים במצב חיים מסוכן  צריכים יותר את אהבתכם מאשר אולי, אלה המבלים בחופשה נהדרת על אי קסום.

אנו אומרים לכם...זו אינה הדרך בה היינו בוחרים לפעול.

אתם מתחילים לתפוס את הרעיון שאתם כולכם אחד. לכן, אחד לא היה בוחר  לשלוח יותר אהבה לאדם אחד יותר מאשר האחר.

אהבה היא אהבה היא אהבה... אין זה הגיוני לשלוח רמת אנרגית אהבה מסוימת... לאלה שעריהם מתפוצצות... ולשלוח פחות אהבה לאחד אשר חופי הים שלו מהדהדים עם המינוח של "גן עדן".

כל הדברים הם של אהבה.

כאשר אתם הופכים לאהבה במשרה מלאה ... אתם פשוט פולטים אנרגיה זו של הרטט הגבוה ביותר לכולם.

עם זאת, אנו מבקשים מכם לקבל זאת בראש ובראשונה... אהבה כזו חייבת להתקבל.

על ידכם....

באמצעותכם...

כפי שאתם...

לכם...

מכיוון שלא מגיע לכם פחות מאשר לאחרים... ורק כאשר אתם קבלתם את אותה אהבה הגבוהה ביותר והטהורה ביותר ומאפשרים לה למלא אתכם ... לאחר מכן אתם יכולים לשלוח את אותו רטט שלה ...החוצה לכול.

כאשר רבים מכם יושבים ומתמכרים לזוועות של כמה סצינות במסך הטלוויזיה שלכם... האנרגיה האוהדת שלכם לא עוזרת להן.

מה שעובד ... היא האנרגיה השופעת  ביותר הגבוהה ביותר והטהורה ביותר שלכם .. שהיא של אהבה, אושר ושמחה... הנשלחת החוצה מהליבה הפנימית שלכם למצב זה ולאנשים אלה.

שלחו את שמחת הלב לתמונות אלה... לא עצבות או ייאוש.

אנו אומרים לכם... אל תיכנסו לתוך האשליה.

זה לא משרת!

מה שמשרת.. הוא שכל אדם נוטל על עצמו את האחריות ... אם כך הם בוחרים... להיות אהבה בכול הזמנים.

בדרך זו, אתם לא יכולים להישאר במלכודת... כמה יאמרו "כלא"... מה שנוצר כדי לשלוט.

אמרנו לפני כן... אף אחד יכול לשלוט על הלב של האחר.  איך אחד בוחר "לחשוב" על כך... קובע את התוצאה.

אהבה היא מי שאתם.

היא הכול.

לא ניתן לשלוט בה באמצעות דבר/אדם אחר... כל דבר.

רק אתם... כאנשים שבחרתם להיות... בשליטה של העצמי הנשמתי.

בלוסום: נדרשת משמעת רבה?

פדרציה של אור: זו בחירה מעניינת של מילה. מדוע אחד צריך להטיל משמעת על עצמם כדי להפוך לגרסה גבוהה יותר של עצמם.  איזו משמעת נדרשת? בוודאי, ישנו רק הרצון להפוך לזה?

בלוסום: כן... עם זאת, בשל ההתניות...  קיימת שליטת רבה של המיינד אשר יכולה להגיע מרמת הבנה נמוכה יותר... ולכן, לשחרר את דפוסי המחשבה הישנים, בעיקר על ה"עצמי"... עבורי ... דרושה משמעת.

פדרציה של אור: עם זאת... לנו ... כאשר הרצון מספיק חזק... אין צורך במשמעת. רק הרצון הממשי. והדחף המגיע מרצון זה... המאפשר לשמחה להפוך לדרך להשגת היבטים גבוהים יותר אלה של העצמי.

בלוסום: אז, משמעת.... אולי נחוצה בחירתה של המחשבה. זה כה קל לחזור על צורות מחשבה ישנות שאינן משרתות. עם זאת, אני חושבת שיותר ויותר "רואים מבעד לאשליה", אפילו רק מעט מאוד ו"מפלסים את דרכנו"  דרך השחרור של הדפוסים הישנים "ודבקים" יותר אל החדש.

פדרציה של אור: אכן, כך אתם עושים. אנו רק רוצים לעזור לכם  "לעלות במעלה הסולם" במאוד דרך זו.

בלוסום: ובכן, כפי שאני מבינה זאת... לאחרונה, אמרתם שכול מה שאנו צריכים לעשות... הוא להתרכז על עצמנו בהיותנו האהבה הגבוהה ביותר והטהורה ביותר שאנו יכולים להיות וזהו זה? זה כל מה שאנו צריכים לעשות? כי בעשותנו זאת "אנו משנים את הרטט של הכול"?

פדרציה של אור: זה נכון.  פשוט ונכון.

בלוסום: ישנו עדיין הרצון בתוכי למרות... או הייתי מכנה זאת אולי, תסכול בתוכי... להאיץ את הקצב בלהעיר אחרים. כיוון שכפי שאנו יודעים, ככל שמתעוררים יותר, השינוי מהיר יותר בהכול.  עם זאת,  מה שאמרתם היום... הוא בעצם הדרך לכך, נכון?

פדרציה של אור: כן... כיוון... לומר שוב...בכך שאתם מעלים את הרטט שלכם באמצעות בחירה... אתם מעלים אוטומטית את הרטט של הכול... כיוון שאתם כולם אחד.

באמצעות העלאת הרטט של העצמי... אתם מעלים את הרטט של הכול... כל דבר...כל אחד.

לכן... אתם משלימים את משימתכם. אתם משחררים תסכול זה... כיוון שאתם עושים את כל מה שאתם יכולים כדי לשנות זאת...בכך שאתם משנים אתכם.

אלה שעדיין ישנים... יתחילו לנוע מתנומתם... כיוון שאתם כאנשים משרתים את הכול... מי שהם גם אתם... וככל שהרטט גבוה יותר אותו אתם אשר ערים...בוראים... יהיה... בהעדר דרך טובה יותר של תיאור... "לחלחל" לתוך הווייתם כשהם ישנים. אין שום מקום עבורו ללכת ושום דבר אחר עבורו לעשות מאשר לפתוח את העיניים של האחד להרגשה בתוך...זה מה שהרטט גורם. הדרך היחידה למעלה מכאן היא התעוררותם. העבודה נעשתה!

אין זה קשה לראות לאחר מכן, את יצירת הדפוס. ככל שיותר מתעורר...יותר מתעורר! עד שזה נעשה!

כה פשוט... כה משמח... כה אהבה!

הרהרו בהצעות אלה, חברים יקרים. הרהרו וגלו את האמיתות הפשוטות שלהן.

בלוסום: אוה, אני אהרהר... ואני עושה! תודה רבה לכם. עד הפעם הבאה... באהבה ובתודות.

פדרציה של אור: עד הפעם הבאה... אנו ממשיכים להעניק את אהבתנו ואת ההרגשה שלה... לכל אחד.

 

*

בשל התקשור של היום.. אני מציעה בשנית... קישור זה לYouTube-  שלי... החוכמה על אהבה של  הפדרציה של אור.  

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

 

 

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/user/isjaabmo/videos

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge