Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 5, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 5 בינואר 2019

בלוסום: ו... שנה חדשה הגיעה עלינו! ברוכים הבאים חבריי! אולי זה יהיה נאות לשאול מה שאתם רואים שוכב לפנינו עבורנו ב-12 החודשים הקרובים?

פדרציה של אור, אנו מביאים, מקודדת במסר זה, אנרגיה של התרוממות רוח ושל עוז רוח.

יש התרגשות כה רבה באשר למה שעומד להגיע ואנו גם מודעים, "ששמעתם כול זה לפני כן"!

עם זאת, היינו מציעים כי תלכו באומץ קדימה בזרועות פתוחות.... חובקים כולם את האהבה  שזורמת בעדינות לתוך הפלנטה שלכם במהלך חודשים אלה שמגיעים.

אתם הייתם מודעים למהפך בתוך עצמכם ואכן, אולי באופי מאוד שלכם. הכוח שבו האנרגיות גבוהות מסוננות הביא כזה "בלבול".... ועכשיו הוא מתמקם במקומו וחוץ מנחשולים/התפרצויות "מתוכננות" ארעיות של אנרגיה הכרחית "בזמנים" נתונים ומתוכננים מראש.... אתם תגלו כי  הזרימה "הנכנסת" היא  בעלת הרבה יותר רכות תואמת!

אכן, כתמיד...מה שמוצג כלפי חוץ שונה מאוד ממה שלמעשה מתרחש (מבפנים).

בלוסום: למה אתם מתכוונים ב"מבפנים"?

פדרציה של אור: בכך... כלפי חוץ הפארסה "תיראה" כממשיכה ואכן, מציגה את עצמה ככמעט בלתי אפשרית להבנה לפעמים. עם זאת, דעו כי מבפנים... כלומר, מה שמתרחש בבסיס מבני יותר של האמת פנימה..... נבנה עכשיו לתוך כוח כזה של ידיעה... כך שהמאוד ליבה של הווייתכם תבחין בניגוד עצום לאופן בו אחד היה רגיל "להרגיש"... בניגוד לאופן בו אחד עכשיו מרגיש.

האנרגיה שלכם "השתנתה" כלפי מעלה בסוף השנה האחרונה ואפשרה מעבר לתוך השנה החדשה כדי להציג שיח פנימי של מודעות עצמית שתעלה מבפנים.

אחד יגלה כי במשך תקופה זו של זמן "העצמי" לא יסבול יותר ספקות של הישן. תהיה גישה רעננה יותר להבנת המטרה. הבהרה ברורה יותר של ההיגיון של להיות על פני הפלנטה.

כה רבים מתפלשים ב"מה שאינו מתרחש"... ועם זאת, כה רבים יותר עכשיו, יתמכרו די בקלילות בידיעהעל מטרתם העצמית.

קבוצת האור המקיפה את הפלנטה שלכם מעודדת אתכם להתמזג אתה.... מאפשרת לכם להרגיש את ליבת אנרגית האור המהבילה ממנה... והופכת למסונכרנת עם משיכת הרטט שלה "כלפי מעלה".

אנו מבקשים מכול אחד... לשחרר/להוריד.... דאגות על מה שעשוי להתרחש בקנה מידה גלובלי. האם המשמעות של זה היא זה? האם המשמעות של זו היא זו? אנו מדברים כאן גם בקנה מידה פוליטי וגם בקנה מידה גנרי.

תופעות רבות בלתי מוסברות... הן/תהיינה.... מוצגות בשמיים שלכם, תחת כדור הארץ שלכם ועל פני כדור הארץ שלכם. אנו משתמשים במונח בלתי מוסברות... כיוון ששם תהיינה רבות שתישארנה כך.

בלוסום: הייתי רוצה להתערב כאן אם יכולה אני? מדוע הרבה צריך להישאר בלתי מוסבר?

פדרציה של אור: כיוון  שזה מטבעו בלתי מוסבר!

את מבינה, בלוסום היקרה... כול אחד מרגיש את הצורך שתהיה תשובה לכול דבר שמתרחש. הם מרגישים את הצורך לדעת, כך שהם יכולים להתכונן אולי... או לעשות משהו כדי לשנות זאת... או לחשוב באופן שונה על כך. ואילו.... לפעמים... כש"בחוץ שם" כפי שזה נשמע... דברים "פשוט מתרחשים". זה עשוי להיגרם על ידי נחשולי חשמל... זה עשוי להיגרם על ידי התפתחויות בסיסיות שמעט מאוד יודעים עליהן.... מיליון ואחד הסברים למיליון ואחת אפשרויות... שבכול הכנות... פשוט "ישנן".

אנו מבקשים כי תקבלו בתוך עצמכם כי הצעדים הטובים מאוד קדימה בזמנים מרגשים ומשתנים אלה הם להתמקד אך רק/בלבד בדרך שאתם מרגישים בפנים.

התמקדו בסביבה המיידית שלכם. התמקדו על אלה הקרובים בהישג יד. תנו תשומת לב למה שגורם לכםלהרגיש טוב. החל מאהבה העצמית.... להתפשטות האהבה מהווייתכם  המושיטה יד ונוגעת בכול דבר שהוא זה.

מתוך הבפנים שלכם.... היו אתם מי שאתם.

אנו מצהירים עם כול הרצינות, כי אף אחד צריך להתמקד על מה... כפי שאת היית אומרת, בלוסום.... "מפוצץ את חולצתך כלפי מעלה"...

בלוסום: אוה, איך ביטוי זה גורם לי לצחוק! עבודה יפה בחורים!

פדרציה של אור: תודה לך! אזי הרטט שלכם מתרחב החוצה כדי לשנות לא רק את סביבתכם המיידית, עם זאת, כול דבר שיש.

כיוון ....שאתם... הם.... כול דבר שיש.

אתם מחשיבים את עצמכם כ"חלק" מזה. "חלק" מכול דבר שיש. עם זאת, אנו מבקשים מכם לשקול עכשיו כי.... אתם... הם... הכול.

גם בדרך זו.... קחו בחשבון כי האופן בו אתם בוחרים להרגיש לגבי כול דבר... משפיע על השלם כיווןשהשלם.... הוא אתם!

לכן, אנו מציעים ערנות... כפי שעשינו פעמים רבות... בהתייחס לאופן בו אתם חושבים... האופן לפיו אתם מתנהגים... האופן בו אתם פועלים.... כיוון שאתם בשליטה על השלם.

יש לכם את הכוח של השלם בידיכם!

יש לכם את הכוח של השלם בהווייתכם.

אם הייתם מדמיינים את העולם המושלם.... עבורכם... אנו מדמיינים אותו שיכלול עולם מושלם עבור הכול?

אין אנו באמת יודעים איך לשים במילים אלה שאתם משתמשים... פשוט כמה הבנה זו באופן מוגזם תהיה/יכלה/ תשנה את כול מה שיש.

אתם שואלים אותנו מה תביא שנה זו, בלוסום. יכולים אנו לומר לך... כי שנה זו תביא בדיוק את מה שאת מבקשת ממנה! שונה כמובן ל/עבור כול אחד... ועם זאת, התשוקה הבסיסית לשלום ולאהבה ולשפע ולשוויון ולשמחה ולצחוק ולכיף ולקלות ולאושר... צריכים אנו להמשיך?... זה קיים בתוך כול אחד.

התשוקה להביא את הפלנטה שלכם לתוך יישור עם עמדת האור האמיתית שלה נחה בתוך כול אחד מכם... ובכן, לכן... זה מה שלפנינו.

כוחכם לתת ביטוי מוגדל מאוד... לנקודה של "כמעט" מיידיות... בתלות בידיעתו של האחד על כך. השתמשו בכוח זה כדי לתת ביטוי לעולמכם החדש.

זכרו, נשמות יקרות.. כי מהאנרגיה המוכפלת פי שלוש הזורמת... מה שאינכם רוצים, יכול גם לתת ביטוי... אם אתם נותנים לו יותר מדי מתשומת לבכם!

מהי כוונתכם ממש עכשיו ברגע זה?

הרגישו, נשמו וחשבו על כך.... ממש עכשיו. עצמו את עיניכם... ואם הפיה הסנדקית (Godmother) מגיעה ומבקשת מכם את בקשתכם... מה היא תהיה?

בקשתכם  תהיה משהו שגורם לכם שמחה. גורם לכם שמחה... גורם לעולם להיות שמח. אם  כול אחד נותן ביטוי למה שגורם להם שמחה... העבודה נעשית.

בלוסום: לא רוצה להפיג זרימה זאת... לא כול בקשתו של אחד היא עבור זה. אלה עם פחות אור  לא רוצים לראות כי כול אחד שמח. למעשה הרחק מכך. מישהו שאל אם הם משחקים תפקיד כפי שאנו?

פדרציה של אור: כמובן. כול דבר/כול אחד על הפלנטה שלכם הוא "חלק מהמשחק". תפקידים נבחרים על ידי העצמי. אין "מכריחים" אף אחד לבחור את תפקידם. דברנו לפני כן, כה פעמים רבות.... על השורות של "הכול אין הוא כפי שהוא נראה". מה שאתם חושבים שהינה דרך אחת... היא אולי אחרת!

תוכנית המשחק עוקבת אחר פקודות! המעבר לתוך הקטע הבא הוא וודאי ומאובטח בדרכו.

בלוסום: לפעמים הכול עובר מעל ראשי (לא מבינה כיוון שזה מסובך להבנה) ולמדתי שזה תמיד הטוב ביותר לחזור לידיעה הפשוטה ומאוד מספקת של לאהוב. השאר הוא במידת מה דואג לעצמו.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... האם את מבינה איזו הצהרה עמוקה היא זו?

לכו חזרה לידיעה הפשוטה ומאוד מספקת של לאהוב. השאר במידת מה דואג לעצמו.

ושוב....

לכו חזרה לידיעה הפשוטה ומאוד מספקת של לאהוב. השאר במידת מה דואג לעצמו.

ושוב....

לכו חזרה לידיעה הפשוטה ומאוד מספקת של לאהוב. השאר במידת מה דואג לעצמו.

אם...אם...אם רק אחד דבק למה שבתוך כול נשימה הנשאפת... הייתם רואים.... הייתם עדים.... עכשיו... להתמרת האנרגיה על/בתוך הפלנטה שלכם.

אז זהנשמות יקרות... זה מה שאנו רואים שוב לפנינו עבורכם ב- 12 חודשיכם הבאים.

השיחה הסתיימה! (Over and out!)

בלוסום: חה-חה! אוהבת את סגנונכם... ואני יודעת בדיוק מהיכן אתם מגיעים. כאשר אנו באמת מבינים את מה שאתם אומרים.... למה באמת אתם מתכוונים... אין שום דבר נוסף שצריך להיאמר. אני מבינה זאת.... אני באמת מבינה, חבריי. אני יודעת כי עמדתכם היא להציע את מה  שאתם יכולים כדי לסייע לנו להפוך לעצמנו.  כמו שכה רבים רוצים לשמוע הסברים נוספים על זה ועל זאת מכם ומשליחים אחרים....עמוק בלבי... אני יודעת כי אתם צודקים בדבקות בתוכניתאני אוהבת אתכם... כפי שכול אלה שקוראים את מילותיכם ומביעים תודה עבורן!

בהכרת תודה .... בשירות אוהב בגין תקשורת ראשונה זו של 2019... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge