Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 18, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 18 בינואר 2019

יום חמישי 10 בינואר 2019

בלוסום: בוקר טוב לכם. איך הייתם רוצים לנהל את ההתקשרות היום?

פדרציה של אור: ראשית, לברך כול  אחד בתוך הלב "שלהם". כי לשם, אנו רוצים להיכנס. כי אם אחד בוחר לא לעשות זאת בשעה שקורא את שיחתנו, אזי מה שאנו מעניקים מתקבל מנקודת מבט "רדודה".

כאשר אחד נכנס לתוך ליבם ונושם עמוקות פנימה והחוצה במשך כמה דקות.... מה שהם מקבלים נספג באמצעות העצמי של הנשמה ברטט גבוה יותר.

האנרגיה שאותה מילים אלה נושאות, מעירה רבדים בפנים ולכן, הן מתקבלות ברמה המאפשרת הבנה עמוקה יותר של מה שמוענק.

גם זכרו, כי העמדה/הרמה שאתם משדרגים את עצמכם אליה, היא שונה מאוד מזו נאמר לפני חמש שנים. לכן, "אותן" המילים מתקבלות ברטט גבוה יותר של העצמי ולכן, מהדהדות יותר במלאות.

אם אחד היה יוצא למסע במורד נתיב הזיכרון וקורא שוב רבים מהתקשרויותינו אתך בלוסום, למרות שאחד עשוי "לחשוב"..."אוה כן, אני יודע את כול זאת".... אם קורא... באמצעות/של/כמו... השקט של הלב... מה "שנאסף"... מתקבל עכשיו בצורה שונה, מלפני שנים רבות שאחד נתקל לראשונה במסר מסוים.

כיוון שאתם... כול אחד... שונים עכשיו במידה רבה בעצמי, יותר ממה שהייתם, אפילו... בזמן זה בשנה קודמת.

האנרגיה שלכם רוטטת עכשיו, בתוך תדר גבוה יותר. לכן, כול מה שאתם, מסוגל להרגיש יותר מעצמו.

כשכול דבר נע "למעלה"... הצעיף בין העולמות נעשה דליל. לכן, ההתקשרות הופכת לקלה יותר ומוארת יותר בשיטותיה.

בלוסום: אני מרגישה שאני צריכה לעזוב זאת נכון להיום. לא נראה כי אנו "זורמים" בקלות כפי שאנו בדרך כלל עושים. (למרות, שזה עשוי להיקרא ככזה). כול כך בגין המשפט האחרון לגבי כך שזה נעשה מואר וקל יותר. אני אנסה שוב בזמן אחר.

יום שישי 11 בינואר 2019

בלוסום: אוקי. חזרתי. נפלא לשמוע כי ההתקשרות הופכת לקלה יותר. עם זאת ממש עכשיו, אין זה נראה שזה המקרה... לא בטוחה כי אנו כבר מחוברים? האם אנו מחוברים?

פדרציה של אור: כן, אנו מחוברים, בלוסום היקרה. וברוכה הבאה, שוב. ההיסוס שאת חווה הוא בשל השדרוג של האנרגיות שלנו המתחברות עם שלך. אנו מגיעים אליך בתדר שונה ולכן, ישנו חיווט מחדש מסוים המתרחש בתוכך, על מנת שהתדר שלך יהפוך למאוזן בתוך התדר שאנו מתחברים אליך פנימה.

זה שלא ששיחותינו תיראנה בהכרח בעלות רטט גבוה... כמו במילים אותן אנו מביאים... נושא הדיון, לדוגמה. זה יותר כך, קשור עם הרטט הנישא בתוך אותן מילים.

רטט זה מתחבר עם אלה הקוראים שיחות אלה ומסייע לרומם/לשדרג את התדר של הקורא בכיוון עדין עם זאת עמוק, על מנת שאחד יספוג את האור שנישא בתוכן.

בלוסום: יכולה אני לשאול איך אור יכול להיות נישא בתוך המילים?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, כול דבר הוא אור, כידוע לך. באופן מעשי יותר של הסבר, היינו מפנים את מחשבותיך למתג אור על הקיר שיש לו מנגנון של עמעום אורות.... למעלה או למטה עבור הגדרת מצב רוח בהיר או מעומעם.

מה שאנו מביאים עכשיו באנרגיה, הוא בעל רטט גבוה יותר ולכן, האור בתוך רטט זה הוא חזק ובהיר יותר.

רמת ההתרחבות שאליה התקדם כול עצמי של נשמת אדם, תאפשר כי המסרים המקודדים יתקבלו בתדר הנכון כדי להתאימם לכול נשמה.

בלוסום: איך זה יכול לעבוד/עובד ?

פדרציה של אור: כיוון שכול האנרגיה היא מ/של האלוהות. אין דבר אחד שהוא בלתי אפשרי! חשבי על כך. אין דבר אחד!

דברנו לאחרונה על קידוד ((Coding. היינו מנסחים זאת בדרך זו... דמיינו את הרטט המיוחד שלכם פולטקוד ((Code. כול אחד שונה, בתלות במחשבותיהם ובחשיבתם בכול זמן נתון.

כשאחד קורא שידור מיוחד זה, לדוגמה... דפוסי מוחם משנה ללא הרף את הקודים המגיעים מתוך אדם זה.... המילים והאהבה שאנו מעניקים במסגרת מטרתנו לסייע לפלנטה שלכם מקודדים בתוך תדר של אותה אהבה.

כשהנשמות קוראות... הקודים פולטים את התדר שלהן לכול אדם. עם זאת בתלות בקידוד שהאדם מהדהד על/בתוך... הקודים "מאתנו" ישתנו על מנת להסתדר עם רמת ההבנה שהאדם מסוגל לה, בתלות ברמת הההתרחבות המתקדמת שלהם.

ובכן, היינו אומרים כי למרות שיש קוד בסיס יסודי בתוך מילים אלה שפולט אהבה גבוהה יותר... כאשר כול אדם קורא, הוא מותאם "לטמפרמנט"("להלך נפש/מזג") של אותה נשמה. באותו הזמן, עבודה עם הקודים שהאדם מציג ו"מתמטית", אם זה מתאים לך.... מעלה את התדר שהנשמה פולטת באמצעות מעט התאמה של הקודים שנכנסים לתוך התאמתם. להתאחד אתם.

בלוסום: זה הכול מסובך מאוד!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... קודים אלה הם מעבר להבנה. עם זאת, בידיעה שהם קיימים ובמחשבה עליהם "עולים כדי לברך את השחר"... שינוי רב יכול להתרחש.

בתוך מתמטיקה בסיסית.....

בלוסום: אתם מותחים אותי, נכון? אין אנו עומדים לדבר על מתמטיקה...כמו... הלא לא הגדול ביותר שלי!.....

פדרציה של אור: אנו נשמור על זה ברור ופשוט...עם מתמטיקה בסיסית... אחד לא יכול לקחת סכומים לעבודה מעמיקה יותר בלי צעדים פרוגרסיביים(מתקדמים) כדי להגיע לשם. "תנועה" אחת זורמת לתוך הבאה, עם זאת, כול הזמן, לוקחים סכום בסיסי מקורי זה המסתכם לתוך "פירוט קפדני" מסובך... אם את עוקבת אחרינו.

בלוסום: במידת מה.

פדרציה של אור: לכן, אחד לא יכול לקפוץ, בביטוי המקודד של העצמי שלהם, מקוד מיוחד... לתוך קוד שהוא הרבה יותר גבוה בביטויו... סתם כך... כיוון שהוא צריך לקחת את הצעדים כדי להגיע לשם, על מנת להגיע לסיכום הנוכחי שלו.

בלוסום: בפעם השנייה, אני מביאה זאת לידי סיום. זה פשוט לא זורם בקלות. זה עשוי להיקרא בדרך זו, עם זאת אין זה אותו הדבר שהינו בראשי. אין לי ספק כי זו הפדרציה של אור. יכול להיות שזו אני, והאנרגיה שלי ברגע זה! אני אנסה בפעם השלישית בזמן אחר. שלום ולהתראות נכון לעכשיו.

פדרציה של אור: היית רוצה להישאר?

בלוסום: הייתי רוצה. הייתי רוצה לסיים זאת.

פדרציה של אור: אזי אפשרי לנו לזעזע קצת אותנו ולאפס את האנרגיה שלנו כשהיא זורמת.

בלוסום: איך אנו עושים זאת?

פדרציה של אור: את תעשי את שלך, ואנו נעשה את שלנו.

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: דפוסי מחשבה. שני את מחשבותיך... והאנרגיה שלך תשתנה. האם היית מודה כי את קצת "כבויה" הרגע?

בלוסום: כן, אני מרגישה מתוסכלת שזה לא מסתיים בפעם השנייה. אני מרגישה כאילו יש קיר לבנים.... חסימה.... לא... לא מתרחש. אני אעזוב זאת נכון לעכשיו. נתראה מאוחר יותר להתראות.

יום רביעי 16 בינואר 2019

בלוסום: אוקיי, חברים! מרגישה מאוד כמוכם מוכנה לתקשר באופן מלא (סוף סוף). ובכן, הבה נלך על זה.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה להתקשרות זו ויכולים אנו להעניק תנחומים עבור המסרים הקודמים שלא היו מסוגלים לצאת.

בלוסום: תנחומים? האם אין הכוונה לאהדה?

פדרציה של אור: במונחים של שימוש,  בעיקר כן. עם זאת, אנו מודעים לתסכול שזה גרם לך ולכן, אנו הצענו זאת באופן קליל.

בלוסום: אין דאגות. אנו נמצאים כאן. אני צריכה לומר כי האנרגיות שאני מרגישה לאחרונה הן עד הגג (ברמה גבוהה). זה די קשה להיות מקורקע. שום דבר נראה אמיתי, משהו כזה. אני פשוט כאן, בזה, עושה, עם זאת, סוג של צפה. קשה לתאר.

פדרציה של אור: האנרגיות אכן, הן ברות השפעה. הן שוצפות באופן רציני.... לצורך הסבר. בכך, היה חיפזון....כוח... זורמות, כיוון שזה הכרחי כדי "להעלות" את התוכנית על מנת שמה שמגיע לפנינו... מה שמגיע "יעשה את דברו".

בלוסום: אוקיי! הבה נעצור ממש שם. אתם אומרים... "כיוון שזה הכרחי כדי "להעלות" את התוכנית על מנת שמה שמגיע לפנינו... מה שמגיע "יעשה את דברו". המשמעות של זה יכולה להיות כול דבר. למה בדיוק אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: את מכירה אותנו מספיק טוב עד עתה, בלוסום כדי לקבל כי פירוטים אלה אינם משהו שאנו מתמכרים אליו. שם, כמובן, יש חשיבה לכך. בכך ש:

א)     דברים יכולים להשתנות באופן דרמטי מרגע אחד לרגע הבא ו

ב)     צירי זמן ותעמולה יכולים לשלוח דברים מחוץ למסלול עם נפילתו של כובע (מיד, בלי לחשוב פעמיים).

בלוסום: האם זו הסיבה מדוע אתם תמיד מספרים לנו לאחוז את הכובעים?

פדרציה של אור: זו הסיבה וסיבות אחרות.

בלוסום: האם יכולים אתם לספר לנו לגבי "צירי זמן" בבקשה? איני בטוחה שאני באמת יודעת מהם. לא כול שכן, מבינה אותם.

פדרציה של אור: צירי זמן הם זרימה של תרחיש אחד מיוחד לתוך האחר על חוט מיוחד שניתן. ישנם/יכולים להיות צירי זמן מרובים בכול נקודת מבט שניתנת. להביא לידי סיומת של תוכנית מיוחדת... ועם זאת יכולים להיות צירי זמן מרובים המובילים לאוריינטציות (כיוונים) ולתוצאות שונות.

זה בהחלט עניין מסובך להסבירו. כיוון שאז אנו נכנסים לתוך מחזורי חיים מקבילים וכו'. זה יכול להיות כי ההתאמה של פרט קטן היא כול מה ששונה מציר זמן אחד לציר זמן אחר.

כול דבר מתרחש בבת אחת.

כול דבר שהוא אפשרי.... מתרחש עכשיו...כיוון שיש רק עכשיו.

בלוסום: למעשה, איני בטוחה שראשי מוכן לקפוץ במורד חור הארנב הזה ממש עכשיו ואני גם מרגישה כי ישנם עניינים אחרים שאתם משתוקקים לדבר עליהם, עם זאת, אין לי מושג מהם.

פדרציה של אור: זה נכון, בלוסום. היינו רוצים לדבר איתך לגבי אנרגיות חזקות אלה הנכנסות. הן למעשה, התגברו, מאז היום הראשון של השנה החדשה שלכם של 2019... כפי שתוזמנו לעשות זאת.

ורבים מאוד מכם מבחינים בכך, שהאנרגיות משפיעות על אחד בדרך שונה אולי מהאחר.

יש לכם רגל אחת בעננים ורגל אחת על האדמה. אנו צריכים לבקש מכם לעגן את שתי הרגליים על האדמה. עשו זאת באמצעות הדמיות של מגוון מושגים.

בלוסום: יכולים אתם לתת שם לכמה?

פדרציה של אור: בוודאי! דמיינו....

ניסיון להעמיס גושי בטון מסביב לקרסוליכם.

לבישת מגפיים מגנטיים מצופי עופרת.

ראו עצמכם כעפיפון ופתלו עצמכם בו. כשנגמר... אבטחו את מחזיק החוט מתחת לאבן.

לשים את רגלכם בכדור הארץ.

לשים את ידיכם בכדור הארץ.

ללכת יחפים בחול.

ללכת על שפת המים.

בלוסום: אוקיי. כן... נחמד. תודה לכם.

פדרציה של אור: אתם אולי תגלו כי ראשכם עדיין בעננים. זה אולי בלתי נמנע. עם זאת, כול עוד אתם עושים כמיטב יכולתכם לקרקע את עצמכם... אפשרו להתמרה להתרחש.

כן, בלוסום.... התמרה. אנרגיות קיצוניות אלה שנכנסות הן למעשה משנות את ישותכם באופן פיזי ורגשי... לתוך שלב הבא/הנכון... של עצמכם.

אם אתם עומדים להתקיים בנוחות באנרגיות גבוהות יותר ומתרחבות, אזי שינויים אלה בפנים ובחוץ חייבים להתרחש.

אתם חשבתם על שינויים של אנרגיה גבוהה המתרחשים לפני ונחווים כאלה. עם זאת, אנו אומרים לכם, שזה שונה במידה רבה.

אנו משתמשים שוב במילה "קיצוני" כדי להסביר מדוע כה רבים מכם מרגישים "שונה".

עבור חלק, אתם תרגישו מצוברחים מאוד... מאוד מחוץ לגוף... מאוד לא במקום אחד או באחר. אחרים יחוו אושר גבוה של העצמי ותחזית של תוכניות באופן אישי במקום עבור המסע קדימה.

חלק יחוו את שני הדברים מרגע אחד לשני. פשוטו כמשמעו, כאילו כמעט באותה מחשבה/נשימה... אחד ירגיש טוב או רע יותר ממה שרגיל מוכפל עם הידיעה המוגברת.

הרבה מתקרש. הרבה מתמזג. הרבה מתאחד.

קבלו עם חסד ובקלות את מה שאתם מרגישים.

אפשרו לזה להיות. אפשרו לזה להיות חלק מכם.

הצד המתלבט/המבולבל משחרר את הישן....

הצד של הידיעה הבטוחה מגיע מהחדש... אתם.

נשמות יקרות.... האירו... כי זה מה שמתרחש.

אתם מוארים בתוך אנרגיה גבוהה חדשה זו... אשר עד לנקודה זו לא היו מסוגלות להסתנן.  עם זאת, עכשיו... בשל העצמי של נשמה של כה הרבה ניעורים מהחלום לתוך הידיעה... פורטל(שער)... פתח נפתח במעבר מהשנה הישנה לתוך החדשה.... מאפשר קפיצה ענקית קדימה.

וכה רבים מתעוררים.... מרגישים תדרים אלה מתישרים עם ליבת הוויתם.

תנו לזמן להתיישב במקום. היו טובים עם עצמכם כשזה קורה. תשנו ככול שאתם צריכים. רבים יחוו את הצורך לישון הרבה יותר. זה דבר טוב ליפול לתוכו.

חלק חווים דפוסי שינה מעורערת.... לכו גם עם זרימה זו. אם אחד שוכב ער במשך שעות... אזי פשוט נצלו את האפשרות לנשום עמוקות.

בלוסום: עם החיוך שמצטרף?

פדרציה של אור: עם החיוך המצטרף. הדממה של אטמוספירת הלילה משפרת את שיפוטו של האחד על מחשבות וכה הרבה יכול להשתלב.... כאילו אחד ישן למעשה. האפשרות המזיקה היחידה של/מכך, היא כאשר הנשמה בוחרת להיות מודאגת בשל חוסר השינה שהם נכנסים לה, כאשר יש להם יום עמוס לפניכם.

יש לכם/אתם נמצאים בכוח עכשיו לאפשר למחשבותיכם לעקוב ישירות לתוך הפעולה. לכן זו רק שאלה של לאפשר לכול הווייתכם לדעת כי יש לכם אנרגיה בלתי מוגבלת בקצות אצבעותיכם.

עכשיו, נשמות יקרות, האם אתם נכנסים לתוך שלב/התחלה חדשה... כאשר הכוח של מחשבותיכם יציג לכם את המציאות הבאה לידי ביטוי במחשבות אלה במהירות של זמן שעד עתה, הוגבלה.... בשל "המיקום" של העצמי והפלנטה בתוך שווקי האפשרויות.

עכשיו.... באמצעות האמון של עצמכם.... באמצעות הליכה לתוך הכוח והידיעה של מי אתם.... אתם תחוו תוצאות אשר קודם לכן החלישו אתכם כשנעשיתם את מה שרציתם.

צעדו לתוך האמת שלכם.

צעדו לתוך עצמכם.... עכשיו.

הרגישו את הכוח שהינו אתם ובטאו אותו בכול מה שאתם....

הרגישו את הכוח שאתם ונשמו אותו פנימה והחוצה....

הרגישו את הכוח שאתם ובטאו אותו ברגעים אוהבים מתמשכים.

ככול שאתם יותר בוחרים "לחשוב" על כך, כוח זה שהינו אתם.... נכנס יותר למשחק.

בלוסום:  לפני כמה ימים חוויתי חוויה.... שהכניסה אותי למצב שבו, נשמות רבות שוחררו לתוך האור לאחר שנלכדו והיו לשימוש על ידי החשיכה. לא בהכרח  בכיוון המחשבה היומיומית שלי. עם זאת, אף על פי כן... הייתי שם, משחקת תפקיד בשחרורן של נשמות רבות אל האור. הגברת שניהלה "התרחשות" זו חוותה את הצער והכאב של נשמות אלה כשנאספו (במטבח שלי!!)... כדי להשתחרר. הן היו ילידי שבטים אמריקאים רבים שונים ונטבחו ולאחר מכן הוקפו על ידי החשיכה. הרגשתי מכובדת מאוד להיות חלק מחוויה זו של "בריחה לתוך האור". עם זאת, בשעה ששכבתי ערה בשעות המוקדמות (כן, אני נמצאת בקטגוריה זו).... הרגשתי את הכוח בתוכי מתעורר... ומחשבותיי לגבי החשיכה  שעשתה/עושה  זאת לנשמות, פנו ל.... איך את מעיזה!... איך לעזאזל את מעיזההכוח בתוכי באותו הזמן היה מהיר ביותר... והוא היה כאילו לחשיכה לא היה לחלוטין עלי את כוח האנרגיה בכלל. כוח האנרגיה בתוכי  היה קיצוני ברמתו.... לא כעסתי... פשוט הייתי מודעת לכוח של כוחי. אני יודעת שאתם הייתם רוצים עכשיו להשתלט... בהתייחס להרגשה זו.

פדרציה של אור:  מאוד, בלוסום. כיוון שזה בדיוק מה שדברנו עליו.

אנרגיות אלה זורמות פנימה בכזה קצב ובכזה כוח של טוב... הן מנגבות את הפלנטה כך שנעשית נקיה. עם  זאת, זה קורה עם סיועכם.... "תפקידכם"... התפקיד של כול אחד שיודע כי הם נמצאים כאן כדי לעשות זאת...לקלוט/לספוג אנרגיות גבוהות יותר אלה ובאמצעות כוח זה של הידיעה של האמת שלכם....היו האור שלכם... היו האור.

ידיעה זו של "איך את מעזה"... שחווית... היא כוחך העולה לתוך האור... הידיעה כי לחשיכה אין כוח... אין כוח עליכם בכלל!

החשיכה עכשיו בכזו חולשה כך שאין היא יכולה להשתלט. היא נחלשת עם כול רגע... ומתפזרת לתוך השום דבר מהמקום ממנו הגיעה.

דעו כי האור זכה.

הקרב נגמר.

המלחמה חלפה.

כוחות האור זורמים לתוך הפלנטה שלכם ולתוך הווייתכם.

אתם כוח האור כאן על פני כדור הארץ ו....

עכשיו...עכשיו...עכשיו... נשמות יקרות... מגיע החלק הטוב!

בלוסום: זה כה טוב לשמוע ולהרגיש....

פדרציה של אור: עכשיו זה הזמן עבורכם להשתלט.

עכשיו זה הזמן עבורכם להבריא את כול מה שנרדם.

האמינו בידיעתכם.

האמינו בהרגשתכם.

אתם מרגישים את השינוי בכם ועל פני כדור הארץ.

לכן, אנו מציעים שאתם לא תדבקו לעדכוני החדשות שאתם מוזנים בהם.

כאשר אתם צריכים לשמוע את השקרים...המכ"ם שלכם יספר לכם את אלה  שהם ואת אלה שהם לא....

היכנסו לתוך כוחכם ועמוק בתוככם...מצאו את "איך העזתם שלכם!" ואתם תרגישו אותו נע ועולה ופולטאנרגית אור בעלת כזה כוח שהוא כמעט יפתיע וירשים... כפי שהייתם אומרים.

מה שאנו מרגישים עכשיו זה המקום בו אנו בוחרים לסיים התקשרות זו. מלקרוא את זה ולקבל את האנרגיה של זה... המכילה/המקודדת... בפנים... זה בשפע מספיק... ב/עבור.. פגישה אחת זו בלבד.

אולי אתם עשויים להרגיש נוטים לקרוא ושוב לקרוא... לאפשר את האמת שלו לדפוק בדלתכם ולהיכנס פנימה.

זה מתחיל, נשמות יקרות... זה מתחיל... בהכנה... עבור...

בלוסום:אני אוהבת/אוספת קישוטים קטנים של דברים עם רגליים מתנודדות כלומר פירות, פרחים, פיות, באמת כול דבר! אולי אני צריכה לנסות ולקבל אחד של הפדרציה של אור ... כיוון "שלהשאיר אותנו מתנדנדים"... מאוד חלק של מה שאתם עושים! צחוק בקול רם. עם זאת, התקבל והובן. תודות רבות. כה שמחה שהעברתי מסר ברור. ללא ספק, היתה לי הפרעה רבה בחיים היומיומיים שלי אשר אני יודעת שתוכננה לשלוח אותי מחוץ למסלול... איך העזו! שמחה של שמחה של שמחות... כשאנו נעים עם כזה חסד לתוך שלב חדש ומרגש מאוד. הדבר הבא הוא כי אתם תדעו כי האירוע יקפוץ פתאום ויתפוצץ!

בהכרת תודה .... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge