Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 4, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 4 באוגוסט 2018

בלוסום: ברוכים אתם בבוקר נהדר זה. מישהו כתב ושאל אם תשוחחו אתנו על "רצון חופשי". כיוון שאמרתם, כי אף אחד יכול לקחת את זה מאתנו. עם זאת, רבים היו מתנגדים לכך.  הוא כתב "איך יכול מישהו לטעון כי אנו כאן למטה עושים בחירות של "הרצון החופשי" שלנו כאשר אנו לא נמצאים בבירור בעמדה כדי לעשות זאת? לא - כול "בחירה" שבני האדם עושים כאן במקום זה נעשית ללא גישה "לכול העובדות" ומתוך מצב תודעה מעוות ומושפע בכבדות על ידי מניפולציה, אכן במקרים רבים, "בחירות" נעשות תחת לחץ. הייתם רוצים לדבר בבקשה על כך?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה ואכן, זה בוקר נהדר במדינה היפה שבה את גרה. לא כולם יכולים לומר את אותו הדבר לגבי חיזוי השינויים במזג האוויר ועם זאת, אולי דיון זה מיועד לתקשורת אחרת.

הרבה מעורב בכך... כה הרבה, שלפעמים אין זה תמיד כה קל לדחוס נושאים ענקים מעין אלה לתוך שיחה כמו שלנו.

נושא זה של "רצון חופשי" הוא נושא מסקרן. כיוון שאמרנו רק לאחרונה, כי אחד לא יכול לקחת "רצון חופשי" של נשמתך. אולם, ישנה מניפולציה רבה באמצעות מחלוקת והשפעה על המוח שמציעה כי אחד... לא... יכול להיות חופשי לעשות בדיוק מה  שהם רוצים.

בלוסום: ובכן, על הפלנטה שלנו... אחד היה אומר כי זה מאוד המקרה. כיוון שיש שליטה רבה המתרחשת בתחומים רבים מאוד של חיינו. מה שבהחלט לוקח את בחירותינו. לכן, "הרצון החופשי" שלנו ללא ספק?

פדרציה של אור: עם זאת, אתם יכולים לבחור את האופן שאתם בוחרים לבחור!

בלוסום: אהה?

פדרציה של אור: בכך... ישנה קבלה של אפשרויות מסוימות... בשלב ב"משחק"... בהתייחס לדברים... מחוץ ל/מעבר ל...שליטתכם. האופן בו הממשלות וסדר היום שלהן מנוהלים... למעט אלה שמגיעים הרבה מעבר לפרוטוקול הממשלתי. אולם... אנו חוזרים בשנית... בשלב זה ב"משחק"... יש לכם את ה"רצון החופשי" לבחור את הדרך בה אתם מחליטים ל... לחשוב על/ להתנהג  לקראת... עניינים מעין אלה שקורים.

אף אחד יכול לקחת את ידיעתכם על "כול דבר שעומד להיות בסדר"...  לא משנה מה מוצג כלפי חוץ.  ואם אחד כך בוחר להיאחז בידיעה זו מעל הכול, לא משנה איך העניינים מופיעים... אזי "כול דבר"יהיה" בסדר". יש לכם את "הרצון החופשי" להחליט החלטות אלה.

יש לכם על  הפלנטה שלכם מה שידוע כחוק המשיכה. זהו חוק בפני עצמו. מה שאתם חושבים, אתם מושכים.

האנרגיה שבה אתם בוחרים לרטוט בהתייחס למחשבותיכם ולרצונותיכם, היא המפתח הסופי באשר אם כן או לא רצונות מעין אלה מגיעים אליכם במוקדם ולא במאוחר. זה גם, "הרצון החופשי" שלכם.

אחד יכול להיאנח ולהתלונן עד שהם כחולים בפנים (נסערים). זה גם, הינו "רצון חופשי".

אחד יכול לאמץ שינוי בתוך דפוסי מחשבותיהם על שליליות ולשנות את החיים מסביבם, פשוטו כמשמעו, בשל מיקודם על מה שהם רוצים ורוטטים בידיעה שזה שלהם.. יש לכם את הרצון החופשי להיות עצמכם.

 

בלוסום:  עם זאת, האם יש לנו? האם ישנם אלה היכולים לשלוט על מוחם באמצעות מיקרו-גלים וכו'?

פדרציה של אור: כן. זה כך.

בלוסום: ובכן זה ימנע את ה"רצון החופשי", האם לא כן?

פדרציה של אור: כן. זה יימנע. עם זאת, היינו אומרים כי "האני"... ה"אני האמיתי"... יכול להיות מודע על כך ולפרוץ את המניפולציה של המוח. נושא זה הוא אינטנסיבי ומסובך. ישנם גם סמים מסוימים שמשתמשים בהם כדי להפעיל מניפולציה על דפוס מחשבה של אחד ואחד יכול לומר שהם גם, לוקחים את הבחירה/הרצון החופשי".

אפילו מידיעה זו, היינו עדיין אומרים כי הנשמה... רצונה של הנשמה... יש לה את הכוח לפרוץ את מה שאחד מרגיש שאין הם יכולים לשלוט.

כוחה של הנשמה הוא אפילו יותר ממה שאתם בוחרים לדמיין.

הכוח שבתוככם הוא יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

בלוסום: עם זאת, האם אין זה בשל דמיון/מיומנויות/כלים  רבים שלנו... שנלקחו/נכבו? היכן "הרצון החופשי, באלה?

פדרציה של אור: אלה נמצאים בתוך נשמתכם. אלה נשארים בנשמתכם. "הכלים" שלכם כדי להשיג גישה לכוח זה רק "הונחו לישון"....ועם זאת עכשיו בימים נהדרים אלה... הם מתעוררים. אתם מתעוררים. כול אחד.... בבחירת הזמן שלהם.

בלוסום: אוקי. לכן, אפשרו לי לשאול זאת .... "בבחירת הזמן שלהם". בוודאי, אם אחד ידע על אפשרות זו... היינו כולם מתעוררים באופן מיידי על מנת להשיג גישה לכוח זה?

פדרציה של אור: אין זה כך, בלוסום. ישנם אלה אשר שקעו כה עמוק לתוך תרדמתם כך שהם "בחרו" "לשמור על הדברים כפי שהם".... כך שלא להפריע לשלום. אתם צריכים להבין כי ישנן נשמות שאינן רוצות להתמודד במציאות של מה שהינו למעשה מתרחש. זה יותר מדי עבורן להתמודד עם זה ולכן, בחירתם, להישאר כבויים.

בלוסום: האם זו עצלות? מדוע זה כך?

פדרציה של אור: רצון חופשי!

בלוסום: עם זאת, מדוע הם בחרו זאת? אין ספק שכול אחד מאתנו "עמוק בפנים" יודע שאנו בנויים מרוח, לא בשר... ו... מאהבה שאנו באמת. אולם זה נח עבור חלק עמוק פנימה.

פדרציה של אור: כן... ועם זאת, יש לאבולוציה של האני של הנשמה... את הזכות ל"הרצון החופשי".... לקחת כול דבר בהתאם לקצבו של האחד. רק בגלל שנשמה אחת עשויה לרצות "לשגשג" מהר יותר מאשר אחרת....אין המשמעות היא  שזה גם נכון או לא נכון. כול הנשמותבוחרות את נתיבן בחוויה/בניסוי.

כמו החבר שלכם ושלנו.... ענן לבן האהוב, דיבר...חלק עשויים לקחת אוטובוס שלוקח אתכם על דרך נופית מסביב לכפר... חלק עשויים לקחת אוטובוס שלוקח אתכם במעלה הדרך הסואנת... חלק בוחרים דרך ישרה, בלי עצירות... אחרים אוהבים לעצור לזמן מה ולקחת בחשבון אפשרויות שונות. כך או כך... האוטובוס.... בשלב מסוים מגיע לאותו יעד.

כול אבולוציה של נשמה מסומנת עבורן... על ידיהם!

חופש הבחירה!

בחירתם, "רצונם החופשי" לשחק משחק זה בכול דרך שהם בוחרים. כול תקופת חיים שהםבוחרים. תקופות חיים רבות שהם בוחרים. ברמת הנשמה, ... יש תמיד/יהיה תמיד.... "רצוןחופשי" לבחור את כול מה שאחד רוצה לחוות.... לעולם ועד!

בלוסום: אוקיי. התחפרות זאת במורד חור הארנבת ועמוק בתוך חור השפן (התחלת תהליך שהוא במיוחד משונה, בעייתי, מסובך או כאוטי), עם זאת חלק אומרים/מאמינים... שאנו חיים במטריקס ממוחשב. הסרט "המטריקס" הינו "גורם" מצוין להתעורר לאפשרויות אלה. אם זה המקרה... היכן "הרצון החופשי"?

פדרציה של אור: הבחירה לקחת את הגלולה הכחולה או האדומה! (גלולה כחולה - להתעורר ולהאמין במה שאתה רוצה להאמין, גלולה אדומה - להישאר בארץ הפלאות). אם... זה המקרה שאתם חיים בתוכנית מעין זו.

בלוסום: אני מעדיפה להיתלות להימשך ולהיחתך אם אני אאפשר להזדמנות לחלוף על ידי כך שאשאל...האם אנו חיים בתוכנית מעין זו?

פדרציה של אור: ואנו, בלוסום היקרה, לא נמצאים כאן כדי לומר "כן או לא" לתגובה זו. כיוון שאכן, אין  אנו נמצאים כאן כדי לומר "כן או לא" אם כן או לא כדור הארץ שטוח או עגול... או כן או לא  ספינת אור בעלת פרופורציה מסיבית תגיע בקרוב לשמיים שלכם. אין אנו נמצאים כאן כדי לחשוף דברים אלה.

בלוסום: האם אתם יודעים את התשובות?

פדרציה של אור: כן. עם זאת, קחו גם בחשבון את האפשרויות כי כול הדברים אפשריים. לכן,  זה "יכול להיות" ... שאין תשובה שהיא "כן או לא" לשאלות מעין אלה... כיוון שהתשובה עשויה להיות שונה בתלות במה שכול אחד רוצה או מתרכז בו.

בלוסום: כה מסובך! שאלה אחת מובילה לביליון שאלות יותר... שאף אחת מהן נותנת תשובה ישירה. מבלי להעליב אתכם. יש לי עבודה לעשות כאן... כפי שיש לכם. ואנו שנינו נמצאים באהבה ובאמון כדי לעשות זאת בהתאם ליכולתנו הטובות ביותר, המגיעות מעמדתנו האישית. אני מבינה זאת. יום אחד אדע את התשובות לדברים שאתם אינכם מסוגלים לגלות את הסוד ממש עכשיו. כאשר אני נמצאת ברטט גבוה יותר להבין יותר.

פדרציה של אור: יכולים אנו לומר זאת?

בלוסום: יש לכם את "הרצון החופשי" לומר כול מה שאתם רוצים!

פדרציה של אור: מי שאתם... ברמת הנשמה... הם כול הידיעה.

מי שאתם חושבים שאתם ברמה הפיזית... אין זה מי שאתם ברמת הנשמה.

קחו מהלכים נבונים כדי להשיג גישה לרמת נשמתכם... ואתם תגלו כי ניסוי זה  בו אתם חושבים כי אתם גרים בתוך... זה רק משחק.

זו הסיבה מדוע אמרנו לכם פעמים רבות.... שום דבר לא משנה.

 

בלוסום: האם אנו "גרים בתוך זה"?

פדרציה של אור: אם אתם בוחרים להאמין שאתם גרים בתוך זה, כן. אם אתם בוחרים להאמין שאתם לא גרים בתוך זה... לא!

בחירה חופשית.

אנו מפצירים בכם.... אנו מבקשים בצניעות מכם, "לדעת את עצמכם".

זהו המפתח לפתוח את הדלת לחופש שלכם. קחו אותו!

 

בלוסום: כן... מבינה כל זאת... ו(כמו רבים אחרים) יודעת כי המפתח נמצא באחיזתנו. נראה כי איננו יכולים להבין זאת כדי להתאימו למנעול! אם יכולנו, תאמינו לי, הייתי מעיפה דלת זו שתיפתח כה מהר, כך שהיתה מתנתקת מציריה!

פדרציה של אור: היינו מבקשים מכם לשקול להיות עדינים עם עצמכם. האם אין זה כך שכול נשמה מעדיפה "להתאושש" מתרדמתן באופן איטי, שלוו ועדין? במקום להתעורר באמצעות שעון מעורר המופעל בצליל רוק אנד רול בקול רם!

בלוסום: שום דבר רע עם קצת רוק אנד רול. עם זאת, אני מבינה מה אתם אומרים ואם "אני" מבינה את הנקודה, אזי כול אחד אחר גם יבין.

פדרציה של אור: הריגוש העולה בתוך הווייתכם בימים יוצאי דופן מאוד אלה הם סימנים טרום מבצעיים ל... להיות ערניים. להיות מודעים. להיות מוגנים. להיות מודרכים.

כיוון שבכול יום שמפסיק לנוע מוצגת זריחה חדשה.... אתם יותר מאשר אי פעם קרובים למתנות שעומדות להיחשף לפני עיניכם. מתנות אשר תנפחנה את לבכם לנקודת התפוצצות... כיוון שגל האהבה שעומד לזרום.... על/דרך... גאיה האלוהית שלכם הוא מאוד קרוב עכשיו.

היאחזו בידע זה. כיוון שכאשר אמיתות שלא סופרו מסופרות... אתם עשויים לא לראות את הפלאות לפניכם אשר תיקחנה אתכם לעמדה גבוהה יותר. עמדה שהגעתם לכאן כדי לגרום לה.

שינוי זה... שינוי/שרשרת אירועים.... נהדרים אלה... יראו לכם נתיב מואר המוביל לגורלכם/יעדכם.

אנו אוהבים אתכם כה הרבה מאוד...

בלוסום: כנ"ל. תודות רבות מאוד, חבריי. עד הפעם הבאה.

פדרציה של אור: עד הפעם הבאה... אכן.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge