Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 11, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 11 באוגוסט 2018

בלוסום: בלוסום כאן, מתחברת אתכם חברים.... אי שם! הלו!

פדרציה של אור: הלו לך "שם בחוץ" אי שם. מה שמתאים מאוד, כיוון שכול אחד הוא "אי שם", במרחב האישי של עצמם, יוצרים את נתיבם האישי במסעם הביתה. ואפשר לומר...התקדמות כזו נעשתה בזמנים האחרונים שלכם שכה קרוב מאוד עכשיו, "האירוע" יתרחש כך שישאיר אתכם בפליאה. נוכחות מדהימה תשתנה בתוך ומסביב לפלנטה שלכם... עד לזמנים כאלה בהם פלאות מעין אלה יוכלו להישאר יותר... היינו אומרים... "בצורה קונקרטית(מוחשית)".

בלוסום: קונקרטית(מוחשית)?

פדרציה של אור: אנו משתמשים בכך באופן רופף. באופן לא רשמי.

בלוסום: ובכן, על איזו "נוכחות" אנו מדברים כאן?

פדרציה של אור: אנו מדברים על הכלים שלנו. הם יציגו את עצמם ברמה ברורה הרבה יותר. תצפיות רבות נוספות תילכדנה במצלמה ולכן, תוכלנה לשכנע רבים מספקנים אלה, שהם כה מהירים להצטרף ולומר כי הם של חומרים ארציים.

בלוסום: כן, זה די מציק איך אמצעי התקשורת "לועגים" כה מהר. אני פשוט מחייכת פנימה, כיוון שאני יודעת כי יום אחד הם לא יהיו כה זחוחים וכול הסקפטיות שלהם תיסוג.

פדרציה של אור: זה מאוד הרבה המקרה וההכנות הן באמצע הדרך עבור תצפיות חזותיות ארוכות יותר גדולות יותר וברורות יותר שתתרחשנה. אתם תהפכו מודעים לכך מאוד בקרוב בשמיים שלכם.

בלוסום: אם מדברים על השמיים, זה מעביר בצורה יפה לשאלה לגבי מזג האוויר. הזכרתם בשיחתכם האחרונה כי אנו צריכים לדבר על כך בפעם אחרת. האם עכשיו זה הזמן?

פדרציה של אור: בוודאי. לא ניתן שלא להבחין בכך על ידי מישהו. אלא אם אבדו את ראייתם, ש... מה מתרחש/התרחש... בשמיים/באטמוספירה שלכם שהשתנה מאוד מימי העבר. אם הייתם צריכים להשוות את תמונותיכם הפוטוגרפיות של ימים שטופי שמש, מעוננים או גשומים, זה יהיה יותר מאשר ברור כי בימים נוכחיים אלה.... תצורות ענן אינן כפי שהיו פעם.

בלוסום: מאוד הרבה כך. אני מניחה שזה נובע מכימיקלים?

פדרציה של אור: אכן.  עם זאת לא רק כימיקלים. ישנם חומרים כימיים  מסוימים, וגזים "שדלפו" בכוונה לתוך הסטרטוספרה, המתוכננים ובתורם, עושים... יוצרים הרס במזג האוויר שלכם.

גלי חום ללא תקדים.... ירידת שלג ושאר אנומליות שלא צריכים לקרות במדינות מסוימות גורמים אי נוחות כזו לבני אדם, שלא להזכיר את בעלי החיים ואת האדמה שבה הם תלויים כדי לרעות.

זו אינה תופעה טבעית.

אין לזה שום דבר לעשות עם מה שחלק בוחרים לכנות התחממות גלובלית.

מזג אוויר מוזר זה מתוכנן בכוונה.

זה חלק מתוכנית להרוס יבולים ומחייה הכרחית... כך שלחלק עשויים שיהיה להם חוסר במזון ובמים.

בעוד שזה מוצג בחלק מהמדינות במשך השנה.... ישנה כוונה ליצור "רעב" דומה גם בחלקים אחרים של עולמכם... על מנת שהנשמות ייכנסו לפניקה וייכנסו לתוך תכנות המבוסס על פחד.

נוסף לכך... תצורות הענן רחוקות מטבעי. עננים טבעיים לא יוצרים קווים ישרים... אין הם יוצרים מנהרות כמו מראה.

עברו הימים של ענניכם הלבנים וצמריריים המתרוממים על ידי משב רוח עדין.

בלוסום: כמה צודקים אתם. למרות, ששמעתי שריסוס כימי נעצר.

פדרציה של אור: מבסיס הידע שלנו ועם כבוד, היינו אומרים ששמעת לא נכון.

בלוסום: אוה פוף! המשיכו בבקשה.

פדרציה של אור: כול מה שמתרחש עם מצבי מזג האוויר הקיצוניים שלכם הוא, כפי שאמרנו, חלק מתוכנית... והתוכנית היא לא... של/עבור... הטוב הגבוה ביותר של אחד.

בלוסום: ובכן מה אנו יכולים לעשות בגין זה? האם יש משהו שאתם יכולים לעשות בקשר לזה?

פדרציה של אור: מנקודת מבטכם... הרעיון/התנועה הטובה ביותר ובעלת ערך ביותר שאתם יכולים לנקוט היא לעשות כפי שבקשנו מכם תמיד. כול אחד כשהוא קורא מילים אלה, יודע מה אנו עומדים לומר.

הקרינו את האור שלכם אפילו חזק יותר. הסתכלו למעלה אל העננים ובמקום לאפשר להם ליבש אתכם ולגרום לכם להיות חולים...כפי שתוכנן... השתמשו ברצונכם החופשי כדי לבחור לדמיין אותם מלאים בצבעי הקשת צבעים בעלי יכולות ריפוי הגבוהות ביותר. האם אתם מבינים, יקרים?

מה שאתם חושבים.... אתם יוצרים.

עם זאת, אתם צריכים לדעת כי זו האמת. לא תהיה לכך ההשפעה הרצויה אם אתם "מנסים להעמיד פנים". אתם צריכים לדעת מה-100% של הווייתכם... ידיעתכם... כי זו האמת ואז, היא  תהיה.

בלוסום: אני לגמרי רואה מהיכן הגעתם עם זה. עם זאת, יכולים אתם להיכנס עמוק יותר לתוך זה, כך שנוכל באמת לקבל את ההבנה של זה? כיוון שזו די שאלה גדולה עבור רבים.

פדרציה של אור: עם הכבוד הגדול ביותר, זה יותר משאלה גדולה יותר מאשר לדמיין פריט ביגוד מסוים שהייתם רוצים שיגיע לתוך האנרגיה שלכם. היקום אינו מבחין בין שום דבר. גדול או קטן. הוא פשוט דבק לרצונותיכם וככול שרצונות אלה רוטטים בתדר הנכון כדי להביא אותם אליכם.... כול דבר יכול, במיוחד בימים אלה, להגיע למפתן דלתכם בהבזק. רבים מכם חווים זאת באנרגיות אלה של התדר הגבוה יותר.

לכן, היינו רוצים להשוות זאת לידיעה, כי מה שאתם רואים בשמיים שלכם, עננים משונים וכו'...לא מגיע מהכימיקלים כדי להרוס. עם זאת, מיופי ומחן ואם הם מוצגים כאפורים כהים... קחו את עיני מוחכם לתוך הפנים שלהם, כדי לגלות את כול צבעי הקשת שירוממו את רוחכם.

בלוסום: למרות שאנו יודעים שזה אינו נכון? אני יודעת שאתם הייתם צריכים אותי כדי להבהיר את נקודתכם.

פדרציה של אור: מה הינו אמת, בלוסום? מה שמגיע מלבכם.

אתם, כול אחד מכם יש לו/היה לו את הכוח ליצור כול דבר שאתם רוצים. באמצעות דמיונכם... זה איך שהפלנטה כדור הארץ שלכם נוצרה במקום הראשון. דמיון... דמות צלם/אומה.

יש לכם את הכוח לשנות דברים לתוך איך שאתם רוצים אותם להיות.

זו הסיבה מדוע אתם הגעתם... לשנות דברים. זה מה שהחדרנו לתוך מסריכם שוב ושוב ונמשיך לעשות זאת.

אתם יכולים לשנות כול דבר באמצעות מחשבותיכם. דמיונכם על מה שאתם בוחרים משהו להיות.... השונה מאיך הוא נלמד או סופר או הקנו לכם.

 

בלוסום: שוב, אני מקבלת את התמצית של זה. עם זאת, דברים הם פשוט הם! ואין אתם יכולים לשנות אותם.

פדרציה של אור: מדוע לא?

בלוסום: אוקי. לדוגמה... עלה לי בלי מחשבה או ידע מדויק, לכן סלחו לי אם אין זו הדוגמה הטובה ביותר... אנחנו צריכים לשלם את שכר הדירה שלנו או חשבונות חשמל וכו'... אין אנו יכולים לשנות זאת... למרות שאנו רוצים לעשות זאת.

פדרציה של אור: אין אתם יכולים לשנות זאת (במצב הנוכחי של המשחק) עם זאת, אתם יכוליםלשנות את יחסכם כלפי ביצוע של זה. במקום לחיות בפחד מדברים מעין אלה או בכעס על דברים מעין אלה, אתם יכולים להיות מוקירי תודה  עבור הגג מעל ראשיכם והאור והחום וכל הפלאות שחשמל יכול לספק.

האם אתם רואים, יקרים? אתם מתוכנתים במשך תקופות רבות של זמן "לחשוב" באופן שונה. לחשוב... אם יכולים אנו להשתמש במילה זו בטעות/בשליליות. אתם הייתם רווי מחשבות "כלפי מטה". אתם שכחתם איך חוקי היקום עובדים... עבורכם!

הוקרת תודה! הוקרת תודה! הוקרת תודה!

אין נשמה אחת בפלנטה שאינה יכולה להסתכל סביב ולהיות מוקירת תודה על משהו. אפילו אם אחד חושבים את עצמם שהם במצבים/בנסיבות הנוראיות ביותר. וכפי שאת יודעת, בלוסום... ככול שאחד מוצא יותר דברים להיות מוקיר תודה עבורם... היקום ישמור יותר על בואם של דברים אלה.

זה כאשר אחד נקשר/נאבד "בתוכנית" שבה דברים לא מתפתחים כמו שאחד היה רוצה שיהיו. הם מאפשרים לעצמם לשקוע לתוך הבוץ ולקבל כי הבוץ הוא "איך שהוא". לכן, הם מסתפקים בכך. כיוון שהם לא "מאמינים" שהם יכולים להימלט מאחיזתם.

זה היכן שכה הרבה מ"סגנון חייכם"  נפל על אדמת טרשים. עם זאת, יותר ויותר עכשיו...הארה קוראת לנשמתו של האחד כדי לשנות זאת. בליבו של האחד ובמעמקי הווייתו ישנו הגעגוע, הגעגוע הנואש לחזור לאהבה בצורתה הטהורה והגבוהה ביותר. ישנה ידיעה המתעוררת בעצמי של הנשמה שמספרת לכם  כי "אין זה איך זה התכוון להיות". אלו החיים תחת שליטתו של המגזר שרוצה את הרס החיים על מנת לזכות ביותר כוח עבור עצמם. הם מתחילים להתעורר ל"רעיונות" כי אחד יכול להחזיר את כוחם ולקחת בחזרה שליטה על מי שהם... במהות... באמת.

השינוי הוא עליכם.

השינוי הוא על פני הפלנטה שלכם. שינוי גדול!

את יכולה להרגיש באנרגיה שלכם ברגע זה, בלוסום, את מה שאנו עומדים לומר...

בלוסום: כן, ואני קצת מהססת... מסיבות ברורות. עם זאת, אני יודעת שאתם לא תתנו מועד או זמן כך שאני אוקיי עם זה. בבקשה... לכו ישר קדימה!

פדרציה של אור: זו הסיבה מדוע האירוע שאנו מדברים עליו עומד להתרחש.

להביא לאור את ניצוץ האמת שחבוי בחשיכה.

זהו הזמן לשינוי.

זהו הזמן לשנות את הרטט של הפלנטה שלכם.

גל האהבה שעומד לחבק כול אחד... שיעורר כה רבים מתרדמתם... ועבור אלה שכבר נמצאים בתנופה מלאה... הם יחוו גל זה...מ/של/על... רמה שאנרגית האור של נשמתם יכולה לקבל. כזותפארה! כזה זמן נהדר זה יהיה!

הכול יחגוג. אף אחד לא "יפספס" זאת. הכול ידעו את זה.

הכול יהיו בזה.

בלוסום: לבי דופק מהר יותר עם האנרגיה שאתם מביאים. כה רבים מאתנו ממתינים. כה רבים מאתנו מתכוננים. כה רבים מאתנו מוכנים! הביאו את זה! כיוון שלאחר מכן, כאשר זה התרחש... כה רבים מאתנו יכולים "להתחיל לעבוד"! כמה נהדר!

פדרציה של אור: אין אנו מתלוצצים כאשר אנו אומרים... זה נמצא בקלפים (סביר מאוד שיתרחש)

בלוסום: אני יודעת. אני יכולה להרגיש את זה ממש עכשיו. עם זאת, בשל כול מה שדברנו עליו בהתייחס לזמן ולאין זמן ולמסגרות זמן וכו'... אני לא עוצרת את נשמתי, עדיין!

פדרציה של אור: בתוך נשמתכם..... הווייתכם... בקשו כוח ושלום פנימה.

כיוון שכאשר האירוע מתרחש... והוא יתרחש... אתם תוכלו לספוג אותו בהרמוניות של האור, הצבע והמוסיקה שלו.

בלוסום: מוסיקה?

פדרציה של אור: אוה כן, בלוסום. זה ילווה במוסיקה מהשמיים.

בלוסום: וואהו! אני מרגישה שאין שום דבר נוסף לומר ממש עכשיו. פשוט עבורנו להרהר על התבונה של היום שהוענקה וניפגש שוב בפעם הבאה. תודות רבות לכם.

פדרציה של אור: אנו תמיד באהבה, מגיעים ממנה... הוויה שלה. הוקרת תודה גם לך, בלוסום היקרה, עבור היותך מוכנה יותר מאי פעם לקבלנו.

בלוסום: מי לא היה מוכן! התענוג הוא שלי ושל כול אחד לחלוק אותו. באהבה ובשירות... בלוסום ג!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge