Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 3, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 3 באפריל 2019

בלוסום: שלום שם! אתם בסדר? אני יודעת שאתם בסדר כיוון שאתם תמיד בסדר! אמרתם כי אינכם יכולים לא להיות בסדר! אוקיי, ובכן.... אני מודעת כי על מה שאנו חושבים אנו מושכים. אנו מושכים את מה שהוא מתאים מבחינת הרטט, אם מתאים לכם. הדבר הוא... במשך זמן רב כזה עד היום נראה כי התעסקתי עם שליליות רבות מאוד בחיי. אני מנסה כה קשה לנער מהם את האבק, לנקותם, לאסוף את עצמי, לאבק את עצמי, וכו' ועם זאת, עדיין השליליות מתמידות. בלילה שעבר חלמתי "חלומות" נוראיים כאלה. אם לאמיתו של דבר, הם היו חלומות. רשימת התפוצה שלי, לשלוח החוצה את מסריכם היתה "מקולקלת" במשך שלושה שבועות... האם אני צריכה להמשיך? ובכן, שאלתי... זו אני שמושכת את כול זה או אלה אנרגיות חיצוניות הרוצות לדכא את האור שלי? אני יודעת שאני מדברת עבור רבים בנושא זה. כול עזרה תתקבל בהכרת תודה. תודה לכם.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה בלוסום היקרה וכול אחד מכם העומד כה באבירות ובאומץ בהודעותיכם!  אנו שומעים את מצוקתך. אנו גם מודעים, על המאמצים שאת עושה כדי "להדוף" שליליות מעין אלה, ורדיפתך להישאר "בהירה", בלוסום היקרה, ראויה להערצה.

היינו מנסחים זאת לך בדרך זו. אין זה עד כדי כך שאת חושבת לגבי נושאים/אנרגיות/נסיבות וכו' שליליים ולכן, מושכים אותם אליך. זה יכול להיות המקרה עבור אלה אשר עדיין לא מודעים לנושאי "המשיכה של הרטט". עם זאת, את עצמך ואלפים רבים מכם שיודעים את עצמכם כי הם של האור.... הם כמו מגדלורים.

זה יותר כמו חרב פיפיות.  כיוון שהאור שלכם זורח החוצה כה בבהירות לאלה שצריכים אותו... לכול הפלנטה ולאלה עליה ובתוכה.... ואכן בכול מקום. זכרו כי "הקרניים" שלכם בשום אופן לא מוגבלות לפלנטה זו. עם זאת, בשל הבהירות והאנרגיה בתוך בהירות זאת... אתם בולטים גם לאלה בעלי פחותאור. אנרגיות/נשמות אלה הרוצות חלק ממה שיש לכם. אין הם מבינים כי הם צריכים להביא אור זה מתוך עצמם. אין הם מבינים, בלוסום, כי אין הם יכולים "לגנוב" אור של אחר. לכן, כאשר הם " מגיעים לאור בעל גודל" הם  מנסים להרסו... כיוון שהם מבינים שאין הם יכולים שיהיה להם אותו. האנרגיה יכולה להיות אחת של קנאה, של כעס, של דברים כה רבים ואם אין הם יכולים שיהיה להם מה שיש לכם... אזי אין הם רוצים שלכם יהיה את זה.

נשמות/אנרגיות אלה הן בעצבות גדולה. למרות שאין הם בהכרח מכירים בכך.

בלוסום: אני יודעת לשלוח אור-אהבה להם. אני מזמינה אותם לתוך האור. עם זאת, אם הם ממשיכים לסרב ולגרום להרס... אני צריכה להודות  "שמאבדת זאת" מדי פעם וצורחת כמה גידופים המסבירים כי אין הם שייכים סביבי או במרחב שלי! ואני יודעת כי אהבה כובשת את הכול.... עם זאת, זה נראה קרב מתמשך.... ואני עייפה מאוד מזה, להיות כנה!

פדרציה של אור: הישארי בכוחך, בלוסום וכולם. האור ניצח!

בלוסום: לא מרגישה שאני אוהבת את זה מהמקום בו אני יושבת. אתם יודעים שכאשר אני נכנסת לנאומים אלה אין לי ביקורת לכם, לשנייה. עם זאת, אמרתם שזה כך. אמרתם כי האור ניצח. טוב, אנו כאן למטה צריכים עם זאת לראות את הראיות. אלה שקוראים את מסרי התקווה שלכם אינם אלה המתמקדים על החשיכה. זכרנו הרבה ממי שאנחנו עם סיועכם... לכן אנו עושים את המרב כדי להמשיך להאיר את האור שלכנו... היכן שינויים אלה? מתחת לאדמה? במורד מחילת הארנב? היכן?

 

פדרציה של אור: הם בתוככם קודם כול! שינויים אלה מתרחשים בתוככם.

בלוסום: כן. אני חושבת כי אנו יכולים כולם לומר שהבחנו בכך. כן, היכן הראיות החיצוניות כי הפלנטה שלנו ואכן עצמנו, הולכים להיות אוקיי? כי מה שאנו "מוזנים" נראה עגום בכול זמן ארוחה!

פדרציה של אור: אז שני את הדיאטה שלך!

בלוסום: עם כבוד לכם, חבריי היקרים.... אנו משנים... אנו שינינו... וכפי שאמרתם.... ככול שאנו זורחים בבהירות... יותר זה נראה כי אנו נעשים "ממוקדים". כל בעיות המחשב שלי הן מגוחכות!!! הם מעבר לנורמלי!! אני מרגישה כי מונעים ממסריכם לצאת שם. איך אני יכולה לשלוט בכך? הרחק מהליגה שלי! לשנות את הדיאטה/מיקוד שלי לא עוצר סוג זה של הפרעה. האמינו לי, ניסיתי!

פדרציה של אור:  זו הסיבה מדוע אתם כאן ואחרים לא, בלוסום. כולכם שעכשיו מודעים לאור שלכם...

החזקים מהחזקים.

אנו מודעים שרציתם לומר "שוב, אנו חוזרים על זה", עם זאת, עצרתם כיוון שחשבתם כי זה יהיה "גסות רוח/יהירות" וכו'.

בלוסום: יותר מכך, באמת לא ראוי. אנו יודעים זאת! אתם עזרתם לנו להיזכר/להבין זאת פעמים רבות מאוד. אין אני רוצה להיראות חסרת כבוד... אני באמת לא רוצה. עם זאת, רבים מהחזקים של החזקים נחלשים על ידי המאבקים המתמשכים. איני עושה "וואו זו אני". אמרתי פעמים רבות כי אני מבורכת עם חיי. לכן, אם אני מרגישה בדרך זו ואני יודעת כי אני מבורכת.... איזה סיכוי יש לאחרים שאינם מבורכים? איזה סיכוי יש לפלנטה? מתי? מתי? מתי? השינוי שאתם מדברים עליו יקרה? כיוון שלמטה כאן, חברים.... מנקודת מבטנו... אם משהו לא מתרחש בקרוב... זה הולך להיות מאוחר מדי!

פדרציה של אור: נשמי בלוסום.... עצרי לרגע ונשמי וחייכי... נשמי וחייכי!

בלוסום: כן, תודה. זה תמיד עובד כה טוב. אני חייבת להודות  כי אני מתחילה להיות נלהבת באופן בלתי צפוי!

פדרציה של אור: בזמנים אלה, אולי זה יעזור להכיר כי אתם אינכם לבד. אנו לא רק מתכוונים כי ישנם אלה בעולמות אחרים העוזרים לכם בכול צעד בדרך.... עם זאת, לזכור כי אתם כולם מחוברים.

כאשר אתם עוצמים את עיניכם לרגע, או אפילו רק יש לכם את המחשבה של מיליונים מכם.... לכול אורך הגלובוס שלכם אוחזים ידיים.... האור שלכם זורם מלבכם  שמחובר ויוצר רשת של צבעי קשת עוצמתיים ביותר... וככול שאתם יותר "מתחברים לתוך זה" כך הופך הדופק שלכם חזק יותר.... ואחרים מרגישים דופק זה והם גם, יש להם את הרצון להתחבר לתוך זה.

ואז, משם... קחו את המראה לכול אלה שאינם בפלנטה שלכם שגם מצטרפים לרשת....

דמיינו נשמות יקרות... דמיינו את הכוח הזה.

זה פשוטו כמשמעו מה שאנו מבקשים מכם לעשות... דמיינו את זה מדי יום. הרגישו את האור שלו. הרגישו את כוחו.

בנו עליו מדי יום.

אתם אחד.  הכירו את אחדותכם. נשמו לתוך מחשבה זו. ידיעה זו.

בלוסום: אולי אני לא ערנית מספיק. שוב זה עוזר לי להכיר כי אני מאפשרת "לחיי ולעיסוקי" להשתלט, במקום להתמקד על סוג זה של דברים. עם זאת, על מנת לשמור חיי האחד בסדר/תחת שליטה, דברים רבים ברשימה צריכים לסמנם כטופלו מדי יום.

פדרציה של אור: את יודעת מה אנו עומדים לומר?

בלוסום: אכן! אני מחייכת כיוון שהאנרגיה שלכם היא כה לא שיפוטית. היא רק כה אוהבת.... כה חמה.

פדרציה של אור: שימי עצמך בראש הרשימה! חלק לא חושבים כי זה הכרחי לעשות מדיטציה מדי יום. חלק חושבים שזה יהיה נחמד לדעת שהם תמיד באותו מרחב. זה נחמד אם זה עובד עבורם. עם זאת, האם לא תסכימו, כאשר אתם מוצאים זמן לעשות מדיטציה, רק במשך עשר דקות.... כול הווייתכם הופכת למוארת יותר... יותר מכוונת?

בלוסום: אוה! אכן. אני יודעת, אני יודעת, אני יודעת דברים אלה. אני יודעת כי אני צריכה לעשות דבר ראשון זה.... לטפל בעצמי לעצמי כול בוקר. עם זאת, אני עושה דברים אחרים שהם בראש סדר העדיפות שלי. אני מנסה ליצור את "פרויקט משניי המשחק"....שלא נמשך לאורך זמן. נכשלתי כישלון חרוץ! הי הו!

פדרציה של אור: אנרגיות חיצוניות מתוכננות בכוונה להסיח את דעתך! אל תיכנעי.

תמיד התרכזי עלייך... על האור שלך... על כוחך... על אהבתך.

תמיד, תמיד, תמיד. אפשרי לידיעות אלה להיות חלק ממך בכול מה שאת עושה. את תמצאי כי דברים נעשים כה הרבה יותר בקלות וביעילות כאשר את תמיד מזכירה לעצמך דברים אלה. עד שיום אחד לא תצטרכי להזכיר לעצמך, כיוון שהם פשוט מודעות שהיא את.

בלוסום: כן. אני יודעת. זה כה קל עבורנו להיעשות כה מוסחים. מפתיע. אני תוהה מתי אנו כולנו נרשמנו למשימה זו אם אנו באמת הבנו במה זה יהיה כרוך?

פדרציה של אור: כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן, בלוסום....

הייתם כולכם כה משתוקקים וכן, הבנתם בבירור ועם זאת, אתם כולכם מהרתם להיות בקדמת התור.

ואתם נבחרתם ואתם כאן ואתם כולם עושים טוב במיוחד.

ויום אחד, אתם תכירו במשחק זה בשל מה שהוא ואתם תחייכו....

ולבכם יזרח...

ואתם תאמר.... "עשינו זאת!עשינו זאת!"

ואנו נאמר... "ברוכים הבאים הביתה, חבריי. ברוכים הבאים הביתה!".

בלוסום: ואני אלך ואקח את הממחטות! תודה לכם. אני באמת  מרגישה כה הרבה יותר טוב. עכשיו אם יכולתם פשוט ללכת ולמיין את תוכנת רשימות התפוצה, זה היה מהמם! בהכרת תודה.... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge