Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 24, 2012

June 24, 2012 Thrive

 מסר  של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2012

בלוסום:  שוב ברוכים הבאים. העניין הוא... אני יכולה לשאול אתכם אלפי שאלות באשר למה שיקרה בששת החודשים הבאים... וכן עם זאת.. מסיבה כלשהיא, לא נראה שזה צריך להיות בסדר-היום שלנו. לכן, זה גורם לי להיות קצת חסרת אונים באשר למה בדיוק נדון היום. אולי יש לכם משהו בראש?

אין לנו שום דבר למעט הרצון להבטיח לכם שמה שיקרה בימים הבאים יהיה למען התועלת המוחלטת והשלמה עבור האנושות. כל עוד אתם זוכרים לזכור זאת.. אזי אתם תמצאו את עצמכם מתענגים על "שלוות נפש" שאותה אתם מכירים. " שלוות נפש" שאתם צריכים להיות בה... סביב תקופת זמן מיוחדת זו..

רבים מכם באמת נבוכים מכול מה שנחזה ונמסר לכם ממקורות שונים... עם זאת אנו אומרים שנית... באמצעות הישארות באהבה... באמצעות האזנה רק לכנות שלכם...אזי תמצאו את עצמכם עולים דרגה מאוד מהר כך שאתם תקבלו אותה כמאוד מהנה.

בחודשים הקרובים, תדר ה"משיכה" ידרבן/ימריץ אתכם כך שתהפכו ל"חצי הטוב יותר" שלכם. אתם תהיו שבעי רצון לפגוש צד זה שלכם... וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי להגשים זאת, זה להרגיש את התשוקה בליבכם/בהווייתכם להגיע למקום מעין זה שידעתם מלכתחילה שזו זכותכם.

הרשו לנו להסביר לכם קצת יותר. אתם כולכם מצפים כה הרבה שיתרחש.  זה מובן בהחלט ואנו נאמר לכם שכה הרבה עומד להתרחש.. עם זאת... שוב... מרביתכם מצפים כי זה יקרה מחוץ לעצמכם.

יהיו אירועים אשר באמת ידהימו ויאפשרו לכם להתענג באושר כזה שלא ידעתם עד כה.

זה בוודאות. אין זה משנה באיזה סדר הדברים ייחשפו. אין ספק כי הזיהוי הזה של מי אנחנו... יוצע לכם. האופן בו יחליטו לקבל אותנו, תאכזב אלה מכם אשר יודעים שאנו נמצאים כאן כדי לשרת.

בלוסום: האם אתם מתכוונים "באיזה אופן חלק מהאנשים יחליטו לקבל אתכם"?

אנו מתכוונים כי יהיה תיק מאוד מגוון של רגשות. אלה מכם שחיכו לנו, יודעים את כוונתנו... כן, ישנם רבים המודעים מי אנו. עם זאת, עליכם גם לקבל שישנם אנשים רבים בפלנטה שלכם  שאין להם שמץ של מושג על קיומנו.. המון!... וכול מה שהיו אי פעם ניזונים הם מחוויותיהם של האופל דרך מסכי הקולנוע שלכם.

לכך התכוונו ב"אכזבה"... כיוון שיהיו תגובות מכה רבים שאינם לטעמכם או להבנתכם. שיקלו רעיון זה.

בלוסום: האם אין זה על מה שדברתם לפני כן כאשר אלה מאיתנו אשר "יודעים" מי אתם, יעזרו לאלה שלא?

זה כן... עם זאת אנו מבקשים מכם באמת לשקול זאת... כיוון שאתם תעמדו כנגד מסך אש של אלה שאינם מאמינים למרות ש"מי אנחנו" יהיה ברור לכולם. רבים פשוט יהיו "מפוחדים עד כדי טירוף".

הנקודה אליה אנו מובילים לכאן היא זו. אלה מכם שהינם על נתיב ההתעלות (Ascending) ויודעים על כך... ימצאו את עצמם במחצית השנייה של שנה זו "מתמודדים בהצלחה".. אם יבחרו בכך. עקב כך... ה"השינוי בכם" יורגש מאוד על ידי העצמי. "צד זה שלכם" שיתגלה ירגיש כה בנוח. אתם תרגישו כה בבית מתגוררים בתוך חלק זה של עצמכם.

זה הרבה יותר ממה שחיכיתם שיקרה. השינוי בתוככם. בשל שינוי זה, ניתן יהיה להתעמת ולהבין את השינויים בכול מקום.

בלוסום: ובכן...האם שינוי זה רק עומד להתרחש מבלי שאנו צריכים לעשות משהו? אני מתכוונת, ברור שאנו תמיד נעים לקראת כך שנהיה מי שאנחנו... וכיוון שנצליח לדעת טוב יותר את עצמנו, אנו מוצאים כי אנו משתנים לקראת שיפור העצמי כול הזמן כיוון שאנו רוצים בכך. האם זה כך יהיה אולם בקנה מידה מהיר יותר?

כן...לאמיתו של דבר האם כבר אינכם מכירים בכך? אנו היינו אומרים ש"אתם" בקו הזינוק.. כיוון שכאשר באמת הקצב יתעצם...שעד כה טרם החל. היינו אומרים שזה קרוב... כיון שהחצי השני במחזור לוח השנה שלכם עומד להתחיל.

יהיו זמנים בהם תרגישו כאילו הנשמה שלכם צומחת והדמיון שלכם מאפשר לכם להרגיש אדירים (MIGHTY) כמו הלוחמים המרשימים שאלו אתם.

בלוסום:  זה מרגש...כי בשעה שאני כותבת אני מסוגלת להבחין בהרגשה זו. זה מעניק לי אנרגיה כיוון שזה משחרר את הידיעה בתוכי שלא ניתן להסבירה.  זוהי אותה הרגשה של להיות...שאנו חושבים שאנו לא... עם זאת אנו כן. אנחנו רק צריכים לצעוד לתוך זה, האם לא כך?

אתם צועדים לתוך זה. עמוק יותר ויותר. זוהי דרך ארוכה ועליכם לצעוד מיילים רבים. עם זאת מכאן ואילך.. כאשר אתם צועדים כל צעד עכשיו...הכוח שלכם קם לתחיה. חלק ניכר מזיכרונכם יחזור אליכם.

זה יהיה הרגע שלכם.

אתם תשאפו נשימות עמוקות של חיים... ואתם תיזכרו.

אין הכוונה לזכור מה עשיתם ביום מסוים. אין הכוונה לזיכרון מעין זה. הכוונה לזכור להרגיש  את הידיעה של האמת שלכם על עצמכם...הכוח האלוהי שלכם.

כשהקיר מתפורר על הפלנטה שלכם והתחפושת נחשפת.. הכוח האלוהי יוחזר אליכם. ליבכם יועלה למקום כבוד.

אתם תמשיכו לנשום חיים... עם זאת זה יהיה ברמת תדר הרבה יותר גבוהה. האם נאמר בנקודת מבט מכובדת יותר?

בלוסום: אמרו מה שאתם רוצים...הכול נשמע ומרגיש טוב עבורי! האם אני יכולה לשאול... האם אני צודקת במחשבתי שזו בהחלט בחירה? יהיו כאלה שלא ירגישו דבר מכל זאת כיוון שהם בחרו להמשיך לישון?

הרשו לנו להיות די ברורים בעניין זה. הכול יתעורר... ואנו מתכוונים הכול...כל דבר!

אף שמץ של אנרגיה אינו יכול להישאר סטטי... אין אטום אחד שיכול להתנגד למרד זה. עם זאת, עליכם להבין...אי אפשר להיות בשלב 3 בסולם ופתאום לקפוץ לשלב 15. אתם יכולים לנוע משמעותית לכל מקום כלשהו בין 4 ל-7 מותנה בנסיבות ובנכונות של הלב...אולם דרגה 3 לא יכולה לקפוץ בהתעלות (Ascension) עצומה זו לשלב 8 או 9 כיוון שזה יהיה פשוט מחוץ לטווח היכולת וההבנה שלכם.

באופן דומה גם...מישהו אשר אולי כבר נמצא בדרגה 8 או 9 יכול לקפוץ לשלב 18-20... מותנה גם ברמת ההבנה שלו והנכונות של הלב...זו תהיה עליה מהירה יותר מאשר זו של 3 או 4.

זאת אתם חייבים לדעת...אין נכון או לא נכון... אין שיפוטיות...אין לעג...

כרוכה בכך רק אהבה.

יש להם את הזכות שניתנה על ידי אלוהים ליישם את ההתעלות שלהם בהתאם לקצב שלכם. מה שמוצא חן בעיני מישהו יכול לא... באותו זמן.. למצוא חן בעיני האחר. אין פירושו שזה נכון או לא נכון. פשוט הכוונה היא שמישהו בוחר חוויה שונה באותו רגע של נצחיות הנשמה מאשר האחר.

יקיריי, החיים הם אינסופיים. אין סוף לכם... אי פעם!

החיים שלכם ואיך הם מתפתחים, ממשיכים הלאה וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה. מה שאתם בוחרים לחוות תלוי אך רק בכם.

אתם בשליטה.

עם זאת, עכשיו ברגע המשמח ביותר של החוויה שלכם...רבים, רבים, רבים מכם משתפים פעולה על מנת להתקדם קדימה באופן העולה בקנה אחד עם הצמיחה של החיים עצמם.

אתם בחרתם, זמן רב קודם לכן, בהסכם זה. עם זאת, יש עדיין בכל רגע נתון לכל אחד את הבחירה להשתחרר מ"חוזה" זה...כיוון שאף על פי כן שחשב על כך ברצף זמן/מרחב אחר... אין שום דבר הקושר מישהו להסכם מסוג זה אם הוא בוחר "לשנות נתיב" בכל רגע נתון.

אנו אומרים כאן העיתוי חשוב כאשר מישהו ישקול מחדש...כי זה למעשה הכרחי שמישהו ישקול מחדש אם ביטל את ההסכם.. בזמן עתידי של עצמו... הוא יחליט להסדיר מחדש את החוזה כיוון שזה נראה יותר מתאים עכשיו/אז... בשל מה שהוא השיג באמצעות "כניעה" בשלב מוקדם יותר.

בלוסום: לא קראתי זאת מחדש... אולם אני חושבת שזה הגיוני... למרות שמייגע באריכותו...זו הייתה רק הדרך שבה הגיע המסר... כה בסיסי.. אנו צריכים לחכות לקראת ששת החודשים הבאים כאשר זה יתפתח "בתוכנו" וכמו כן אנחנו "בלעדינו"?

נוסח בצורה מושלמת!

בלוסום: אני חושבת שאתם "ניסחתם" זאת בראשי.

למה תמיד את משבחת "אותנו", בלוסום כאשר נאמר משפט "חכם"?

בלוסום: קשה להיפטר מהרגלים ישנים. הייתי טובה בבית הספר בספורט ובאמנויות... אבל מבחינה אקדמית הרווחתי הרבה יותר מלחלום בהקיץ.

בדיוק!

בלוסום: אוה, אם אותן נזירות היו יכולות לראות אותי עכשיו! תודה חברים. אני מרגישה התרגשות ורצון לצעוד קדימה באהבה בהתנתק מהתוצאות או למעשה מהכנסה!!! כיוון שבסוף כל יום....כל נשימה זה רק חוויה אחרת שבחרנו לפגוש... עם זאת אני צריכה לומר...אני...מאוד שמחה שבחרתי לכרות ברית עם כה רבים במיזם ייחודי זה. קשר אשר מאחד  כה רבים שלא פגשתי על הפלנטה כדור הארץ, עם זאת בטוח כי... הייתי במסיבת ענקית איתם במקום אחר כאשר חתמנו על הסכם זה לשנות את האופן בו דברים היו צריכים להיות.. לאופן בו דברים עומדים להיות.

גרמו לכך! אנו מוכנים...מחכים לנוע קדימה! הריעו הו, חברים. תודה רבה. אוהבת זאת!

אנחנו נסיים....

בלוסום: אם תוכלו להכניס מילה....

על ידי כך שננדב את האוצרות העמוקים ביותר שלנו של האהבה הטהורה ביותר אשר תחדור לתוך שדה האנרגיה שלכם ותתמזג עם מי שאתם...ותסכימו בתוככם כי אנחנו אחד מכול הבחינות.

בלוסום: באהבה ובתודות מהאוצר העמוק ביותר בתוך ליבנו.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge