Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - July 1, 2012

July 1, 2012

مونتی ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۱
هیچ چیز از دیدگاه سیاسی درست نیست اگر از نظر اخلاقی درست نباشد .
از: آبراهام لینکلن

مراقب حکومتهای خود بوده ببینید چه نقشه ای در سر دارند. صدای خود را بلند کرده دلیل بیاورید که این در جهت منافع اکثریت نیست که ادعاهای تازه آنها را بپذیرید. حکومتها باید پاسخگوی مردم باشند و نه حاکمان تاریکیها (Cabal) . آنها قوانین جدید زیادی را در خفا تصویت و اجرا می کنند در حالیکه شما از آنها بی خبرید. آنها تا کنون در اختفای چنین قوانینی بسیار موفق بوده اند . این عمل نمی تواند بیش از این ادامه داشته باشد چه رازشان فاش شده و دیگر محلی برای پنهان شدن ندارند.

شما اصلا انتظار نداشتید که که رسوایی بانکها که موجب از هم پاشیدگی زندگی بسیاری شده فاش شود . با دقت پی گیر بانکها و کسانی که از آنها بدون توجه به سختیها و درد و رنجی که به مردم وارد می شود ، حمایت می کنند باشید.

آنها (بانکها) هرگز برای نفع انسانها راه اندازی نشده اند. آنهایی که بانکها را اداره می کنند به بینید ، همه سابقه یکسان و مشابهی دارند. همین یک قضیه گویای چه مطالبی می تواند باشد. این یک تلاش هماهنگ برای نابودی زندگی بشیوه ای که شما دارید است . وقتی که همنوع شما خانه و کسب و کار خود را از دست داد ، شما ایستاده فقط نگاه کردید بی آنکه کاری انجام دهید ، حالا آنها کشورهای شما را می خواهند (بسان یونان و ایتالیا که نخست وزیرانشان را اروپای متحد (EU) از بانکداران و بزور بر آنها تحمیل کرد). آیا شما اجازه خواهید داد که کشور شما تخریب شود بی آنکه کاری کنید؟ بمجرد اینکه شما صدای خود را قدری بلند کنید خواهید دید که کرکسها سقوط خواهند کرد.

دوستان ، زمان اقدام فرا رسیده. شما ۹۹٪ (جمعیت و قدرت جهان هستید) گول گفته های آنها را که برای خام کردن شما ادا و بشما احساس دروغین امنیت می دهد ، نخورید. آنها می توانند افکار شما را ماهرانه کنترل و موجب شوند هرچه حاکمان تاریکیها (Cabal) می گویند بپذیرید. یک انسان می تواند طی ۳۶ ساعت شبیه سازی و کپی شود (آنها این تکنولوژی را دارند که انسانها و حیوانات را بصورت کامل و زنده شبیه سازی کنند بنحوی که بین اصل و بدل هیچ تفاوتی نباشد) و این نشانه آنست که چقدر حاکمان تاریکیها (Cabal) از دیدگاه تکنولوژیکی پیشرفته هستند. شما هرگز نخواهید توانست اطمینان داشته باشید شخصی که با شما روبروست در واقع همان کسی است که شما دیدن او را باور دارید (او می تولند یک کپی Clone باشد و نه شخص اصلی).

شما نباید اشتباه کنید چرا که تصمیمات شما نتایج عظیمی خواهد داشت. من همیشه گفته ام که این کار ساده ای نیست. اشخاصی که شما با آنها روبرو هستید وجدان نداشته خالی از هرگونه همدلی با انسانها هستند. کافی است شما نگاهی به تاریخ خود بیاندازید تا متوجه شوید با چه چیزی روبرو هستید. هر اتفاق ناگواری که در جهان شما رخ داده بوسیله حاکمان تاریکیها (Cabal) برنامه ریزی و اجرا شده. بیدار شوید و ببینید حقایقی که با آنها روبرو هستید. دیگر وقتی برای هدر دادن ندارید. آنها از هر ثانیه در هر روز برای اجرای نقشه های خود استفاده می کنند.

به دفعات درمورد اهمیت عشق گقتگو شده. شما باید از خود شروع کنید. اگر شما خود را دوست ندارید و آنچه که هستید نپذیرید چگونه انتظار دارید دیگران شما را دوست داشته بپذیرند (یادآوری: منظور از این عشق نوع رمانتیک آن نیست). تحت تاثیر عشقهای هالی وودی نباشید ، چرا که اینهم بدقت طراحی شده تا افکار ساده لوحان را بخود جلب کرده احساس دروغینی از حقیقت بوجود آورند. اینها همانهایی هستند که بانکها را کنترل می کنند و پایان بازی آنها نابودی نوع بشر است. آنها قریب ۲۰۰۰ سال (دوهزار سال) طراحی و فریبکاری کردند و تازه حالا چشمان شما به آن باز می شود. آنها ۲۰۰۰ سال برای برنامه ریزی وقت داشتند و شما فقط شش ماه فرصت دارید (اگر تا پایان سال ۲۰۱۲ خلع نشوند دیگر هرگز نخواهند شد) که بیدار شده اقدام کنید. این باید ایده ای بشما بدهد. واتیکان ، لندن و واشنگتن همگی یک صدا (و هدف) بر علیه شما دارند. شما بتازگی و در آخرین لحظات به این حقیقت پی برده اید. آنها ۲۰۰۰ سال بر علیه شما دسیسه کرده اند و از هیچ اقدامی برای نابودی شما فروگزاری نخواهند کرد. این حقیقتی است که باید با آن روبرو و برعلیه اش اقدام کرد. من رنج بردم چون نخواستم بخشی از نقشه آنها باشم. من قادر بودم عشق را در قلبم بپرورانم و وجدانم آسوده بود. شما برای مدت کوتاهی روی کره زمین خواهید بود ، بنابراین مهم است که کار خود را بدرستی انجام دهید.

حداقل شما دانشمندان و پزشکان فعالی دارید که بیش از این نمی تولنند با وارونه جلوه دادن حقایقی که مجبور به عرضه کردنشان به مردمی که امینشان بودند زندگی کنند. اینها کسانی هستند که با بخطر انداختن جان خود بشما کمک می کنند نظر درستی درباره اطلاعات غلطی که در مورد داروها و درمانها و غیره داده می شود داشته باشید. تغییرات در انرژیهای کره زمین این امکان را به آنها می دهد که حقایق را فاش کنند. آنها برای نجات شما کار می کنند ، بحرفهای آنها گوش کنید قبل از اینکه کورکورانه آنچه را که بشما عرضه می شود بپذیرید. شما چگونه می توانید به توصیه های پزشکان اعتماد کنید درحالی که آنچه که به دانشجویان می آموزند با حقیقت مغایرت دارد؟ و دانشجویان بدون کوچکترین پرسشی آنچه را که به آنها آموزش داده شده پذیرفته اند. همیشه در مد نظر داشته باشید که داروهای طبیعی (گیاهی) بوسیله خداوند عشق ارزانی شده تا شما تا وقتی که روی کره زمین هستید رنج نبرید.

حاکمان تاریکیها Cabal قصد دارند که مردم را بی ارزش کنند. آیا با این امر موافقید؟ البته که نه. پس مسولیت خود و آنانی را که شما مسول آنهایید بدست خود بگیرید. این وظیفه شما و در جهت صلح و هماهنگی همه انسانهاست. بدیهی است ما نباید یکسان (بودن انسانها) را هم فراموش کنیم. شما در این زمان به کره زمین آمده اید که به این کار جامه عمل بپوشانید. این کار شماست پس اقدام کنید. ورونیکا Veronica (همسر گوینده که هنوز در قید حیات است) بشما خواهد گفت که من خیلی در مورد اقدام کردن خوب و عالی بودم و هرگز اهمال نکردم. شما در هیجان انگیزترین دوران تاریخ زندگی می کنید. از این چالش لذت ببرید. شما از قبل می دانید که موفق خواهید شد و در آن تردیدی نیست. لطفا این اطلاعات را پخش کرده یکدیگر را حمایت کنید. اتحاد شما را قوی می کند. هرگز از بازگو کردن حقایق نهراسید.

بسیاری از شما تحت تاثیر انرژیها (که به زمین می تابند) هستید. متاسفانه این امر غیر قابل اجتناب است. تلاش کنید با آن بسازید. دلیلی بر احساس خطر نیست. وقتی که تغییر بزرگ اتفاق افتاد شما بگونه مستان خواهید بود. این فقط نشانه آنست که مغز شما در حال تنظیم خود و هماهنگی (با انرژی تغییرات) است و در کوتاه مدت قضایا حل خواهند شد.

(ورونیکای) عزیزم ، فشار کار روزانه تو درحال افزایش است. تقاضاهای بیشتری را دریافت می کنی و پاسخگویی به همه آنها امکان پذیر نیست. ممکن است روزی کسی در جواب دادن به خیل عظیم یی میلهایی که دریافت می کنی بتو کمک کند. این فوق العاده است که اینهمه مردم اقدام به تماس گرفتن می کنند. ما حقیقتا سپاسگزاریم از آرزوها و تصمیمات خوب آنها. موارد بسیار خوبی برنامه ریزی شده و دیری نخواهد پایید که تو میوه تلاشهای خود را خواهی چشید.

(ورونیکای) عزیزم ، لطفا سعی کن کمی هم استراحت کنی . تو خیلی بیشتر از آنچه که باید کار می کنی. آنوقتها که کارها را من انجام می دادم ما تعطیلات زیادی داشتیم در حالیکه تو طی هشت سال گذشته و از وقتی که من درگذشتم حتی یک تعطیلی هم نداشتی. این برای تو خوب نیست. مرا در هیجان خودت شریک بدان که می دانم چه چیزی ترا به تلاش وا می دارد ولی تو باید بخودت هم توجه کنی. لطفا بخاطر من این کار را بکن.

شما باید همگی قوی بوده اعتماد به دانسته های خود برای برقراری حقیقت و عدالت همگانی داشته باشید.

(ورونیکای) عزیزم من همیشه عاشقانه با تو هستم.
مونتی.


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: BehiShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge