Home > > Montague Keen - 31. cervence, 2016

Montague Keen - 31. cervence, 2016

V této dobe velkých zmen je duležité, abyste delali Revokace Andrew Bartzis-zde Zrušení smluv duše - Andrew Bartzis (May 15 2014) jak casto jen mužete, abyste si vybudovali vnitrní sílu a osvobodili se ode vší kontroly, kterou do vás vložily náboženství nebo stát. Výsledky vás ohromí. Budete se cítit silní a pevní. Odstranení zkorumpované kontroly prinese velké zmeny. Musíte být pripraveni se s temi zmenami vyrovnat. Necekejte, že vám vaše vlády pomohou ci poradí, protože ony jsou soucástí problému. Bezpodmínecne nutné jsou Síla mysli a sebeduvera. Za pomoci Revokací dosáhnete posílení sebe sama.

Vetšina toho, co bude odhaleno, vás bude šokovat a rozruší vás to, ale musíte propustit staré prohnilé zpusoby minulosti. Ti, vuci nimž jste byli vychováni v úcte a duvere, jsou ti samí lidé, kterí vás drží v nevolnictví. Ríkám vám to znovu, nic není, jak se zdá být, vždy to mejte na pameti.

Vlády slouží pouze SKRYTÉ RUCE, nikdy lidem, tak necekejte, že vás ochrání. Vlády vznikly, aby vás smetly z povrchu zeme. Oni nechtejí 80% lidstva. Musíte si uvedomit, kdo a co jsou vaše vlády a poctive se podívat na to, jak jsou zapojeny do nicení lidské rasy. Otrese to vámi do morku kostí, když si uvedomíte, že jim možná vy osobne pomáháte s jejich dábelskými plány. Když plne pochopíte rozsah zkaženosti, pak a pouze pak budete schopni podniknout potrebné kroky a odmítnete se podílet na jejich dábelských plánech.

Široko daleko rozprostírá svá krídla probuzení. Kolem lidí vidíte energii svetla, jak se osvobozují od omezení temné minulosti. Znovu se naucíte usmívat, protože k tomu máte mnoho duvodu. Probouzíte se z nocních mur, které Kabal pro lidstvo vytvorila. Když spadnou okovy a mríže vezení se rozpadnou, pozvednete tvár k lécivým slunecním paprskum a uvítejte ve svém živote jejich svetlo.

Vy, kdo jste se narodili v posledních 2 000 letech, jste nikdy nepoznali svobodu. Tehdy zacala okupace. Vatikán a spol. na to od té doby dohlíželi. Se svobodou prijde obrovská odpovednost, nesmíte padnout do pasti a chovat se stejne, jak to delala Kabal. Ne, prátelé, je zapotrebí nového myšlení, abyste se ujistili, že staré zpusoby jsou mrtvé a navždy pryc. Premýšlejte trochu nad tím, jak chcete, aby vypadal život na Zemi, aby byl nádhernou zkušeností pro celé lidstvo, nejenom pro pár jedincu. Musíte zajistit, aby lidé již nikdy nebyli bez jídla a bez domova. Chudoba byla používána k tomu, aby vyprodukovala typ energie, kterou Kabal potrebovala pro prežití na Zemi. Pochopte, že celé lidstvo spolecne prochází velkým posunem a pro nekoho bude težké se s tím vyrovnat. Spolecne to prekonáte. Na toto jste cekali, v toto jste doufali, za toto jste se modlili, a nyní to máte na dosah. Užijte si každou chvilku, protože jste pro to težce pracovali. Vy jste tvurci Nového Veku.

Vy, kdo máte sehrát zvláštní roli, víte, kdo jste a víte, že musíte být v pravý cas na správném míste. Bohužel, Kabal také ví, kdo jste a delá co je v jejich silách, aby vás znicila. Prosím, pomozte, kdykoli je to možné-posílejte lásku a energii a sílu všem, kdo jsou v rukou Kabal. Vezte, že Kabal muže Prechod jenom pozdržet, nemuže mu zabránit. Je to vytesáno v kameni, mnozí to predpovedeli, již od dávných dob. Stane se to, protože nastal cas. To je chvíle pro vás, abyste skutecne pozmenili budoucnost lidstva. Máte šanci stvorit svet, kde budou normou láska, úcta, spravedlnost, mír a cest pro všechny.

Má drahá, stres té situace te nicí. Mysli na to, proti komu stojíš, a že je to skoro zázrak, že jsi to až doposud zvládala. Bude nalezen zpusob, jak prekonat to, co se ted zdá být neprekonatelné. To, co ted zažíváš, je velký boj mezi lidstvem a Kabal, mezi svetlem a temnotou. Páni Kabal ztrácejí pudu pod nohami. Ver, že se správné rešení objeví a vše bude dobré.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |