Home > > Montague Keen - 30. ríjna, 2016

Montague Keen - 30. ríjna, 2016

V souvislosti s masivním odhalováním korupce se veci na Zemi zrychlují. To je první vec, co se musí stát. Je toho mnohem víc, co bude potreba vzít v úvahu, než budete moct udelat kvalifikované rozhodnutí ohledne všeho, co ovlivnuje život na Zemi. Vím, že je to šok pro mnoho z vás, kterí jste verili svým vládám, když nyní zjištujete, že hrají velkou roli pri vyhlazování lidstva. Prinutili vás, abyste se nechali ockovat, pritom dobre vedí, že je to škodlivé. Bohužel, stále tak ciní. Pamatujte, že nikde nemužete jít do politiky, dokud nebudete srozumeni s tím, že musíte prijmout agendu Kabaly. Ukázal jsem, jak tito parazité prišli na Zemi. Jak intrikovali a kuli pikle a udelali vše potrebné pro to, aby byli prijímáni jako lidé. Prestože jsou predátorskou rasou, rychle se naucili, jak se dobre skrýt. Oni nemají vaše merítka. Nežijí dle vašich pravidel. Mají svá vlastní pravidla a nutí vás, abyste ji prijali za své.

Když uvidíte celý obraz, tak jako my, z posmrtného života, uvidíte, jak bylo provedeno prevzetí. Tato predátorská rasa žije hlavne z utrpení lidí. Proto stále |POŽADUJÍ VÁLKU. Nezáleží na tom, kde, hlavne když tece KREV a je pro ne vytvárena ENERGIE STRACHU, protože to je jejich kyslíkem. Zejména v tomto rocním období si ve velkém vychutnávají SATANISTICKÉ ZABÍJENÍ. Takto se na Zemi nemelo žít. Všechen lidský život je respektován a cenen. Vaše duše je vecná, pouze si príležitostne vymeníte tela. V duši víte, co je správné a co špatné. Paraziti, na druhé strane, nemají ani duši ani svedomí, pro ne mají význam pouze materiální veci. O ne usilují. Od té doby, co jsem zemrel, jsem vám ríkal, že paraziti budou muset Zemi opustit. Melo by jím to být dovoleno. Ucinili lidem život na Zemi velmi težkým, protože nás vidí pouze jako otroky, kterí jim slouží.

Je cas pro zmenu. Lidé se probouzí a ted vidí, co jim bylo udeláno. Lidé si berou zpátky to, co jim patrí. Když se lidé zbaví kontroly, kterou nad nimi provádí náboženství a osvobodí se od ní, život na Zemi bude mírový a spravedlivý. Clovek je jediný druh na Zemi, který zabíjí svou vlastní rasu. Byli jsme zmanipulováni k tomu, abychom se vzájemne zabíjeli. Jsme podnecováni k tomu, abychom bojovali ve válkách, abychom nelítostne zabíjeli. Dokud vytváríte strach a tece krev, parazité jsou spokojeni. Dokonce vám dají medaile, že zabíjíte svuj vlastní druh…premýšlejte o tom. Manipulují s vámi, každý den vašeho života. Vytvorili TAJNOU SVETOVOU VLÁDU, která kontroluje vaše zvolené vlády. To jim zajištuje úplnou kontrolu. Tak vámi mohou stále manipulovat.

Co vám to udelá, abyste vstali a vzali so zpátky to, co je vaše, odmítli bojovat v jejich válkách a odmítli pronásledovat vaše bližní, abyste je nemilosrdne zmasakrovali? Kdo vyrábí bomby a kulky, které jsou používány k zabíjení? Privedli jste vaše deti na svet kvuli tomu, aby nosily uniformy a staly se vraždícími stroji pro tyto parazity? V ZABÍJENÍ NENÍ ŽÁDNÉ CTI. Musí to prestat.

Spojujte se se Zdrojem bez prostrednictví náboženství. Ve starých dobách se clovek propojoval s nebem i Zemí. Souznel s nebesy, s morem, pudou a se vším, s cím žil. Pred príchodem predátoru neexistovaly žádné vraždící stroje. Budete jen necinne stát a sledovat, jak je lidská rasa nicena a Zeme zcela ovládnuta predátory? Vyhlazení lidské rasy si vyžádalo roky plánování a manipulací. Nalítli jste na každý trik, který provedli. Paraziti, stejne jako rakovina, kterou vytvorili, šírí své zlo všude, aniž byste si toho všimli. Ano je to chytré, ale je to DÁBELSKÉ. Obsadili každý aspekt života na Zemi. Cíhají na vás na každém rohu.

Ted, konecne, jste probuzeni, jak to stálo v proroctvích, a jste pripraveni ríct: JÁ JIŽ ODMÍTÁM VAŠE PLÁNY. NECHCEME TRETÍ SVETOVOU VÁLKU. ODMÍTÁME ZABÍJET SVUJ VLASTNÍ DRUH. STOJÍME SPOLECNE. MY, 99%, ODMÍTÁME PLNIT VAŠE POŽADAVKY.

Tito paraziti, at se objeví kdekoliv, musí být nakonec odstraneni, protože oni vždy znicí své hostitele a to nelze dopustit.

Život na Zemi se mení, i behem doby, kdy toto píšeme. Deje se to. NASTAL CAS, ABY SE TO STALO. Nelze to zastavit. Paraziti budou bojovat, aby si zachovali své špinavé príjmy a své lidské otroky. Ale nebude to dovoleno. Cas na zmenu je tady.

Má drahá, deláme pokroky. Aby veci pokrocily, musí se do tvé pozornosti dostat správní lidé. Nekdy to trvá déle, než se praví lidé zorientují. V minulosti jsi to zažila. Nakonec ti lidé prijdou, aby pomohli.

Jsme ti po boku a vedeme te.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |