Home > > Montague Keen - 6. listopadu, 2016

Montague Keen - 6. listopadu, 2016

Ti z vás, kdo jsou probuzeni, jsou závislí na Americanech, aby 8. listopadu ucinili správné rozhodnutí. Probíhá mnoho diskusí, zda volby nezastavit. V sázce je osud lidstva. Zaprodanci stále požadují tretí svetovou válku; potrebují válku, aby si uchovali svou existenci. Také potrebují zabít velké množství vás, lidí, „darmožroutu“. Mají v plánu vyhubit 80% z vás. Verte mi, do jejich plánu lidstvo nepatrí. Mnozí z nich již utekli, hledají úkryt, kdyby volby v Americe prohráli.

Musíte odložit svou loajalitu ke strane bokem, a soustredit se na své prežití a na prežití lidstva. Politici jsou zkorumpovaní. Musí být, pokud je má strana prijmout. Od doby J.F. Kennedyho nebyly v Americe cestné volby. Zkorumpovanci nemohou riskovat, že bude zvolen cestný muž. Všichni jste videli, jak byla Amerika ovládnuta a systematicky nicena. Tato kdysi hrdá zeme je v bahne, bojuje o prežití. Americané to nevidí, protože jejich mysl je kontrolována za pomoci chemtrails a fluoridizace vodních zásob. Jejich potraviny jsou geneticky modifikované. Nemají šanci, protože bují korupce.

Tento svet závisí na tom, zda se zastavíte a pozorne budete premýšlet o tom, koho zvolíte, protože to ovlivní celý svet. Ameriko, je to obrovská zodpovednost. Doufáme, že budete zkoumat, než se rozhodnete volit. At vás vede Buh. Je potreba, abyste byli všichni informováni, abyste hledali pravdu, abyste se mohli cestne rozhodnout, když uplatníte své hlasovací právo. Ptejte se, zda budou vaše deti v bezpecí a zda bude v bezpecí vaše rodina. Jaká budoucnost vás ceká s A nebo B. Komu jsou kandidáti ve skutecnosti oddáni…chtejí svetovou válku? Velká rozhodnutí si vyžadují vážné zkoumání. Jste to dlužni sobe, abyste to udelali. Ameriko, lidstvo se na tebe dívá a doufá, že udeláš správné rozhodnutí.

Mnozí príslušníci Kabaly již mají plány pro prípad, kdyby byl zvolen ten cestný. Nebudou v Americe. Sami si to zjistete. Kabala to prevzetí plánovala. Vypadalo to snadne, když najednou, z niceho nic, nekdo vystoupil s tím, že chce Ameriku zachránit. Když se odvážil zpochybnit jejich zámery, najednou byly všechny jejich plány zhaceny.

V Anglii jsou v behu plány, jak zabránit Brexitu. Všude vládne korupce. Lidé v Anglii to odmítají tolerovat, protože chtejí vystoupit ze korumpované Evropské unie. Moc lidu zajistí Brexit. Když volíte, ve skutecnosti dáváte té osobe právo rozhodovat vaším jménem. Dáváte té osobe VAŠI MOC, aby delala rozhodnutí za vás. Máte zodpovednost vuci svým bližním, aby to bylo správne.

Kabala použije vše, co má, aby znicila všechny plány opozice. Jsou zkaženi do morku kostí. Vyžádá si to cas, pochopit, jak špatní jsou. Podvodem si vydláždili cestu ke všem mocenským pozicím. Jejich dábelská sít sahá do všech zemí. Je jich pouze 1%, vás je 99%. Bojí se, že si vezmete svou moc zpátky. Široce používají kontrolu mysli, ostatne, oni ji vynalezli. Je to jejich oblíbená zbran.

Má drahá, ty jsi to videla v akci. V jejich rukách je obet bezmocná. To je tajemství jejich úspechu. Bud opatrná, komu duverovat. Jejich obeti nemají ani potuchy o tom, že jsou ovládány a využívány Kabalou. SATANISTICKÉ RODINY to bežne používají. Existuje mnohem více satanistických rodin, než si dovedete predstavit. Jsou všude. Ale jsou odhalovány, protože jejich vláda kontroly mysli musí skoncit.

Na moji drahou ženu byl opet podniknut útok. 5. listopad byl obzvlášte zlý. Všechny kosti v tele ji bolely a omrzaly. Trásla se chladem. Dneska je to znovu zlé.

Opet vás vyzývám: pozorne premýšlejte, než odevzdáte svuj hlas.

Má drahá, víš, že na konec vyhrajeme. Obklopujeme te láskou.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |