Home > > Montague Keen - 29. ledna, 2017

Montague Keen - 29. ledna, 2017

Opet je používán na znicení lidstva postup ROZDELUJ A PANUJ. Vetrelci, kterí pred dlouhou dobou prišli na vaši Zemi, to používají - znovu a znovu, aby vás znicili. Všechen ten hnev, pochody, vykrikování ze strech dává vaši ENERGII vašim utiskovatelum, kterí ji využijí na to, aby vás znicili. Ten HNEV poskytuje obrovskou energii, která je použita proti vám. Hrajete presne do rukou vašich neprátel, zas a znovu. Hrají na vás jako na housle. Poucíte se nekdy?

Meli jste volbu: Hillary Clinton a Tretí svetovou válku anebo využít šanci s Donaldem Trumpem. Lidé volbu udelali. Již nechtejí ztrácet své mladé muže ve zbytecných válkách. Jiste nastal cas, aby se lidské rasy naucily spolu žít, bez ohledu na to, jaký kožený odev momentálne nosí. Když jste rozdeleni, prohráváte. To je ten duvod, proc vaši utiskovatelé vytvorili tolik náboženství. Udelali to, aby vás proti sobe postavili. Videli jste to dílo v dejinách nescetnekrát. Je jedno, jak tu rozdílnost oznacíte: rasa, víra, barva. To vše je použito proti vám, aby byly vytvoreny “duvody“ k válce. Ve skutecnosti se jedná o vyhubení lidské rasy. Proc to nevidíte? Podívejte se na vaši historii. Je tam všechno: neustálý boj o prežití.

Naléhave vás žádám, abyste pracovali s tím, co máte. Vynasnažte se vytvorit mír a harmonii. Neglorifikujte válku. Nikdy není omluvitelná. Ti, kdo vyhledávají válku, jsou neprátelé lidstva.

Ve vašem svete jsou mnozí, kdo svou duši prodali pro slávu a bohatství. Hloupe verí, že to všechno budou mít. Podívejte se na ty lidi, když stárnou. Jsou vydešení, smutní a opuštení, protože vedí, že budou odloženi, aniž by si toho nekdo všiml. Budou muset celit smrti sami a ve strachu. V jednu chvíli se zdá, že mají vše a pak je jim to rychle odebráno. Na všechny ceká stejný osud. Mnohokrát jste videli, že se to tak deje a presto je mnoho dalších, kterí jsou také pripraveni prodat svou duši.

To vše je soucástí kontroly mysli. Jakmile podepíšete, jste jejich vlastnictvím a již nikdy se neosvobodíte. Proto tak trvají na tom, že je treba se snažit spíše o slávu a bohatství, než o svobodný život. Neprátelé lidstva ovládají vaše vlády, vaše vzdelávání, vaše zdraví a vaše životy na všechny možné zpusoby. Tento zpusob myšlení vám byl vnucen televizí a filmy. Pouze ted si zacínáte uvedomovat, že vlastne NESMÍTE SVOBODNE zkoumat vaši pravou historii. Vše byla zarízeno tak, abyste dostali falešnou predstavu toho, kým a cím jste. Ti z vás, kdo se probudili, zažili opravdový šok, když si uvedomili, jak je váš život ovládán. Jejich plány byly skoro na 100% úspešné, nicméne, Brexit a p. Trump byly šokem, na který nebyli pripraveni. Ted ty plány predelávají, aby ty prekážky vyrešili. V mezidobí využívají jako zdroj energie HNEV a používají ho proti vám. Pomáháte jim, aby vás znicili. Myslete drív, než prikrocíte k cinu. Sami sebe se ptejte: mohou mé skutky nekomu uškodit?

Byly zavedeny zákony, které vás uciní ješte bezmocnejšími, abyste se nemohli bránit a žít svuj život jako normální lidské bytosti. Zatímco jste protestovali proti p.Trumpovi, byla vám vzata všechna vaše svoboda. Nevíte, co vše bylo udeláno, aby vás umlceli. Podívejte se na to, co je pro život na Zemi duležité a stujte si za tím. Politika je velmi špinavý a necestný obchod. Vlády neslouží lidem. JE JIM DÁNA MOC, aby odstranily ješte i tu trochu svobody, kterou nad svými životy máte. Otravují váš vzduch, potraviny, vodu a zpusob života, zatímco vám celou dobu ríkají, že vám slouží. Verte mi, ONI SLOUŽÍ POUZE SVÝM PÁNUM.

V tuto dobu vlastne bojujete o svou vlastní existenci. Tolik se toho spiklo proti vám. Mnohokrát jsem vám rekl, že spolecne nemuže 99% prohrát. Podívejte se, jak jste ted rozdeleni. Presne to vaši utiskovatelé chtejí a vy jim to dáváte. Jste svými nejhoršími nepráteli.

Má drahá žena se snaží pomáhat tem, kdo chtejí život na Zemi zmenit k lepšímu. Jsou na ni podnikány útoky, že ríká pravdu a že se snažila zabránit svetové válce, kterou chtela Hillary Clintonová. Mnozí z vás jste k tomu slepe smerovali. Má žena chce pomáhat tem, kdo vám mohou poskytnout volnou energii. Lze to udelat drív, než si myslíte. Existují dobrí lidé s dobrými úmysly, pracující na zlepšení kvality života na Zemi. Toto byste meli podporovat vy všichni - vaší energií a zámerem. Je to vaše zodpovednost, abyste to udelali.

Odmítnete se nechat vést jako ovce na porážku. Ani na okamžik nezapomínejte, že JSOU NA ZEMI TEMNÉ SÍLY, které jsou nepráteli lidstva. Udelají co se dá, aby nad vámi získali úplnou moc. Nepomáhejte jim.

Stojíte nad propastí. Jsou to težké casy. Neudelejte špatný krok. Použijte své svedomí tak, že dríve, než byste podnikli nejaké kroky, pujdete do svého srdce. Delejte jenom to, co pomuže vašemu bližnímu. Naucte se rozlišovat mezi lží, kterou vám ríkají vaše vlády a pravdou. Každý den vás bombardují propagandou - od chvíle, kdy se probudíte. Odmítnete hrát jejich hry. Vaše prežití závisí na tom, abyste ucinili správná rozhodnutí. Když zustáváte potichu, pomáháte vašim utiskovatelum v nicení života na Zemi.

Zkoumejte základny v Antarktide, které byly pred vámi utajovány. Hledejte puvod náboženství, to vám otevre oci. Bylo pred vámi ukryto tolik vedomostí. Pouze svobodným zednárum 33. stupne je dovoleno, aby vedeli. Ptejte se sami sebe, proc. Proc mají ti, co vás utiskují, nad vámi takovou moc? Od chvíle, kdy se probudíte a uvedomíte si to, stanete se hrozbou pro jejich existenci. Chtejí Zemi pro sebe. Prosím, premýšlejte o tom, co je zde napsáno.

Má drahá, došlo k pokroku. Vaše snahy o osvobození tech, kdo byli uvezneni, aby jim bylo zabráneno delat svou práci, jsou duležité. Prosím, pokracujte v tom.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |