Home > > Montague Keen - 22. ledna, 2017

Montague Keen - 22. ledna, 2017

Zvolením Donalda Trumpa svet pokrocil významne vpred. Všechny demonstrace proti nemu byly zorganizovány temi, kdo ovládají váš svet; jejich smrtelné sevrení, kterým dusili lidstvo, rychle slábne. P. Trump moudre požádal o pomoc bohaté lidi. Duvodem je, že se nenechají koupit Kabalou, ani se jí nenechají ovládat. Jsou svobodní a mohou delat nejlepší rozhodnutí v zájmu lidí. Kabala omotala Americanum kolem krku smycku. Proto je váš život bojem. Ti, co patrí ke Kabale, nejsou vašimi práteli, tak proc vždy uveríte jejich lžím? Vy v Americe jste již léta nežili „naplno“. Pouze jste prežívali. Videli jste, jak se vaši mladí muži po léta stávali potravou pro dela Kabaly, a i dnes jsou porád zabíjeni. Proc?

Prosím, premýšlejte chvilku o neustálé VÁLCE, kterou Amerika rozpoutává a sami sebe se zeptejte: PROC? Co vede Ameriku k tomu, aby zabíjela tolik nevinných lidí? Vzpomente si na „zbrane hromadného nicení“, které nikdy neexistovaly. Karierní politici poslouchají své strany, jsou zcela pod kontrolou. Mnohokrát jsem doporucoval, aby byly politické strany zrušeny, protože vás zotrocují. Potrebovali jste p. Trumpa s dobrým obchodnickým myšlením, který se rozhlíží ocima, jež nejsou zmanipulovány, jak muže Americanum zlepšit život. ON NECHCE NIKOHO ZABÍT. SATANISTICKÁ NEUKOJITELNÁ TOUHA PO ZABÍJENÍ MUSÍ BÝT ZASTAVENA.

Nejvýznamnejší kroky povedou k tomu, aby se celá lidská rasa tešila ze života, na což má právo. SATANISTICKÝ KULT, který ovládal vaši politiku, organizované náboženství a lidstvo jako celek, dostal porádný šok, takový necekali. Lidstvo se probouzí a jasne vidí, jak je ovládáno. Lidé se rozhodli, že NECHTEJÍ BÝT NÁSTROJEM SVÉ VLASTNÍ ZKÁZY.

Brexit byl prvním šokem. Britská vláda se ted snaží najít zpusob, jak to zvrátit, ale dobrý lid Anglie jim nedovolí, aby se tomu vyhnuli. P. Trump byl dalším velkým krokem vpred. Jste na ceste k vítezství. Kdo bude mít odvahu být tím tretím, kdo rekne Kabale NE?

Vše, ceho je zapotrebí je, aby dobrí lidé stáli spolecne a provedli zmeny, jež jsou potrebné, aby byla odstranena kontrola ze strany vašich utiskovatelu. Žádejte, aby Kabala zrušila chemtrails, které nicí vaše plíce a jsou prícinou tolika utrpení. Odstrante chemikálie z vaší vody a potravin. To vše bylo udeláno, aby vám zpusobilo co nejvíc utrpení. Ockování, kterým se Henry Kissinger a Bill Gates vychloubají na YouTube, je používáno na VYBÍJENÍ POPULACE. Probudte se. Opravdu chcete pomáhat Kabale, když vás vraždí? Pamatujte, že když nic nedeláte, dáváte jim dovolení, aby vás zabili.

Politika je nebezpecná hra. Nestante se jejími obetmi. Váš svet se nemuže zmenit za pomoci stejných politiku, kterí ho znicili. Je na case, abyste zcela nanovo promysleli, jak by mel být strukturován život na Zemi. Již žádné války a musí být obnovena spravedlnost. Kabala se musí zodpovídat za své zlociny a musí být sjednána náprava. Vatikán by mel být na prvním míste, aby vrátil lidstvu vše, co vám uloupil a skryl pred vámi. Oni nejsou vlastníky toho, co je uloženo ve Vatikánu. Patrí to lidem. Zlociny Vatikánu proti lidstvu zacaly pred cca 2000 lety. Vše, za co se zasazuje Vatikán, jsou TOTÁLNÍ LŽI, které zajištují kontrolu. Pro to, co prohlašují za pravdu, není ani jeden dukaz. Je to pohádka, vykonstruována na koncilu v Nice, kterou rolníci rychle prijali. To zpusobilo pád lidstva. Vatikán vytvoril ideu pekla, aby ve vás vyvolali strach. Ujištuji vás, že taková místa, jako je peklo, ocistec ci predpeklí neexistují. Který milující Buh by stvoril taková místa?

Utrpení je SATANSKÉHO PUVODU. Satanisté potrebují bolest vašeho utrpení, jež jim umožnuje prežít. Je to jednoduché. Vatikán neslouží Bohu. Poslouchejte, jak zpívají Luciferovi. To vše je tady, vám na ocích, ale vy jste tak ovládáni, že veríte všemu, co vám reknou. Dívejte se na jejich ciny, ne na slova.

Deje se dlouho ocekávané probuzení. Bylo by dobré, kdybyste to byli schopni sledovat. Mužete vnímat zmenu energií; od temných cest Kabaly k slunecnému svitu pravdy a spravedlnosti. Když se ted podíváte na vaši televizi, jasne vidíte lži a divíte se, jak mohou ti lidé sami se sebou žít, když rozširují lži Kabaly. Novinári stále lžou, v nadeji, že jim nekdo uverí. Pokud jde o blázny, kterí verí lžím a jdou proti p. Trumpovi, muže vám jich být líto. Lze je jenom litovat. Snadno se nechají vést a nejsou schopni videt pravdu, dokonce, ani když ji mají pred sebou. Chtejí zustat svázání s korupcí, zustat navždy otroky Kabaly. Modlete se za ne, aby uvideli svetlo.

Také se modlete za ty, kdo jsou Kabalou nespravedlive uvezneni ve veznicích, bez obvinení, zejména v Americe. Je to proto, aby tem lidem zabránili odhalit pravdu. Meli byste jim posílat pozitivní energii. Jsou na Zemi, aby sloužili lidstvu, ale Kabala je vyhledala a zavrela je. Doufejme, že p. Trump se na jejich prípady podívá, když budou vyrešeny duležitejší veci, jimž Amerika celí. Posílejte mu svou podporu a prání všeho dobrého, aby mu to dalo sílu zmenit vše, co Amerika a ostatní svet potrebují.

Má drahá, tento týden jsi udelala úžasné kroky vpred. Dvere se otevrely a ty jsi udelala pokrok.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |