Home > > Montague Keen - 28. ledna, 2018

Montague Keen - 28. ledna, 2018

Na Zemi zurí bitva o kontrolu nad myslí lidí. Cas Kabaly je témer u konce. Vždy se báli jenom jedné veci: že se obycejní lidé probudí a uvedomí si, jaké má s nimi Kabala plány a že se obrátí proti ní. Brzy budou príslušníci Kabaly vydáni na milost tem, které se snaží znicit a to je desí. Jsou zcela závislí na tom, abyste jim sloužili, a tak zjistili jejich stálou existenci na Zemi. Jenom peníze nebudou stacit. Je to pro ne tvrdá lekce, protože prestože nás nesnáší a pohrdají námi, bez naší pomoci nemohou existovat. To není dobrá pozice, v níž se ocitli, že?

Vše, co Kabala potrebovala, si vzala od vás, zatímco vás ukolébala do falešného pocitu bezpecí. Postarala se, abyste bojovali v jejích válkách a ona si pak vzala korist. Co jste z toho meli? Jenom zranení a utrpení, když jste vraždili své bližní. Pamatujte si má slova, prátelé, kdyby se Hillary Clintonová stala prezidentkou USA, ted byste byli zataženi do tretí svetové války. Kabala je zoufala a bude se za každou cenu snažit vytvorit duvod pro válku. Nedovolte, aby vás dotlacili k tomu, že prijmete nejaký z duvodu, které vám uvedou. Vás je 99%, tak využijte sílu, kterou vám to dává.

Budte pripraveni na vše, co se objeví a postarejte se, abyste meli dostatek potravin a vody na prežití, dokud se veci neusadí a nebude obnoveno zásobování. Je to nevyhnutelné, protože když zavrou banky, bude to mít dopad na všechno. Pomoc prijde za pomoci replikátoru, atd., aby byl prechod snazší. Zlovolný systém kontrol, který vládne na Zemi, musí zmizet. Jejich cas koncí. Budou bojovat, aby zustali u moci, ale nebude to dovoleno.

Budoucnost, kterou vytvoríte, bude založena na pravde. Všechny systémy kontroly, které jsou založeny na FALEŠNÝCH NÁBOŽENSTVÍCH A FALEŠNÝCH DEJINÁCH budou odstraneny a zniceny, aby se lidstvo dovedelo, jaký je skutecný úcel jeho žití na Zemi. Clovek se naucí vážit si svého bližního a prijímat odlišnosti, protože to je naším úkolem na Zemi, v této slibné dobe zmen. Od každého z vás se toho tolik ocekává, když se otevrete svému pravému poslání. Jsou tací, kterí mají v tomto prechodu svou roli, u nichž si Kabala dala velkou práci, aby je našla a uveznila na základe falešných obvinení. Prosím, modlete se a pomozte, jak jen mužete. Potrebujeme vás všechny, aby se prechod uskutecnil. Podporte jeden druhého a pomáhejte, kde je potreba pomoci. Vy všichni pracujete pro jeden spolecný cíl.

Vypadá to, že Kabala vyrukuje s Projektem Modrý paprsek. Mají v úmyslu promítat na nebe obrázky, stejne jako promítali letadla na veže dvojcata v New Yorku, aby vytvorili iluzi útoku. Udelají to, aby masy vydesili a primeli je k poslušnosti. Nicméne, naši prátelé z Andromedy se sami ukážou a prijdou nám na pomoc. Jsou to naši prátelé. Potvrdili to v r. 2010, je to zaznamenané na pásce. Modrý paprsek bude posledním zoufalým pokusem Kabaly o znovu získání moci. Nenechte se jimi ošálit.

Project Blue Beam (YouTube) (Projekt Modrý paprsek)

My na této strane života vidíme a jsme si plne vedomi toho, jak zoufale se Kabala snaží znicit a odstranit p.Trumpa. Trump je obchodník, ne politik, takže je odpovedný pouze svému svedomí. Nenechá se snadno ošálit politiky a delá to nejlepší, co muže pro Ameriku a pro lidi, kterí potrebují práci a domov. Mužete videt výsledky, kterých dosáhl. Kdyby bylo víc takových lidí, jako je p. Trump, aby provedli ve svých zemích takové zmeny. Je jako závan cerstvého vzduchu; tne do stagnující propasti americké politiky.

Q-Anon's Explosive New Post (YouTube)

Zeme se chystá setrást okovy Kabaly. Její dny jsou secteny. Poprvé ochutnáte svobodu. Všechna kontrola Kabaly bude odstranena a znovu zasvítí Slunce, které lidskou rasu opet nabije a ozdraví. Vaše pocasí bude opet prírodním procesem, jakým kdysi bývalo. Potraviny budou rust na prirozené pude, ne na pude plné chemikálií. Potraviny budou opet absorbovat vitamín D ze Slunce a clovek bude opet vzkvétat, jak tomu bylo v minulosti. Snažíme se o toto: aby lidské bytosti na Zemi opet vzkvétaly.

Chcete nám pomoct toho dosáhnout? Již žádné války, ale mír a harmonii pro všechny. Víte, že zabíjení musí prestat. Paraziti musí Zemi opustit. On nemají v úmyslu žít v míru, protože aby oni mohli tady žít, potrebují místo kyslíku ovzduší strachu a prolévání krve. Lidstvo již není ochotno dopustit, aby byly deti temito PARAZITY BRUTÁLNE, RITUÁLNE ZNÁSILNOVANY, MUCENY A SNEDENY. To ted musí prestat. V minulosti se to prehlíželo a tolerovalo již príliš dlouho. Již to není možné dál skrývat.

Má drahá, ano . . . byla ti podána správná informace o tom, odkud ty útoky pocházejí. Oni také ztrácejí svou moc.

Navždy tvuj oddaný Monty.

Zpráva od VERONIKY KEEN

Prosím, postarejte se o to, aby se Davidovi McCannovi dostalo spravedlnosti. Ukažte zkorumpovanému justicnímu systému v Americe, že jej sledujeme. Mužeme to udelat tak, že budeme Davemu posílat pohledy nebo dopisy. Vezenské úrady ctou všechnu korespondenci, všeho si všímají. Dave je jedním z nás a my ho podporujeme. Mužeme se postarat o to, aby byla odhalena úplná pravda o tom, jak na nej byla ušita lécka. Kdyby nebyl pro lidstvo duležitý, Kabala by se tolik nesnažila, aby ho zavrela.

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás jeho jménem požádala o pomoc. Je vám velmi vdecný, že se o nej zajímáte. Uvízl v Americe; bez prátel, rodiny, nechodí za ním žádné návštevy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Davida Mc Canna, Ira, zadrženého v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju pomocí GeGetFunding.)


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |