Home > > Montague Keen - 4. února, 2018

Montague Keen - 4. února, 2018

My, ve svete Ducha usilujeme o systematické odstranování temné kontroly nad Zemí. Mohu vám ríct, že to hezky postupuje. Mnozí z vás jste si toho vedomi. Potrebujeme vaši energii a vaši ochotu pomáhat tomuto procesu. Za nekolik mesícu uvidíte, jak se to bude dít. David je soucástí této transformace. To je SKUTECNÁ PRICINA toho, proc je ve vezení. Vezte, že deláte pokroky. Vaše touha po míru a ochrane pro lidstvo vytvorí energii potrebnou k tomu, aby se to stalo. Ve chvíli, kdy toto píši, trídimenzionální svet mizí. Deje se mnoho vecí. NASTAL CAS.

Naše plány nemužeme zverejnit. Verte nám, pracujte s námi a vše, co je temné a antihumánní bude odstraneno. Slíbil jsem vám, že ti, co infiltrovali Zemi, Annunakové, budou jednoho dne odstraneni. Jejich plány na vyhubení lidstva SE NIKDY NENAPLNÍ.

My, v posmrtném živote, cas nepoužíváme, ale nekolik príštích týdnu bude velmi duležitých. Nekdy je obtížné odhadnout, kdy se veci stanou. Nemužeme vám ríct o práci, kterou moje žena delá. Nebylo by to bezpecné. Musí dokoncit svoji práci, kterou delá na Zemi pro jednoho cloveka, který je ve vezení. Pracujte spolecne, protože vaše spojené energie rychleji prinesou zmeny.

My, ve svete ducha, chceme podekovat tem, kdo vynaložili úsilí a napsali Davidovi. Díky tomu se zase cítí jako clovek. Nikdy nepochopíte, kolik pro nej vaše dopisy a pohledy znamenají. Z celého srdce vám dekuje. Jednoho, dne, brzy, vám bude moct podekovat osobne.

Vzkaz od Veroniky: David má rád rugbyové zápasy Six Nation Rugby. On sám rugby hrával. Prosím, napište mu o tom.

Ti, kdo z pozadí všechno kontrolují, jsou každým dnem odhalováni. Oni potrebují zabíjet, dostat z miminek jejich krev a tu krev pít, aby mohli na Zemi prežít. Chrante svá miminka a své deti, protože paraziti se na ne dívají jako na potravu. Podívejte se na pocet detí, které zmizí beze stopy. Pak si uvedomíte rozsah techto zlocinných praktik. Ta císla musí být zverejnena. Policie ríká, že si tato císla nezaznamenává. O cem to vypovídá? Ovšem jsou schopni vám ríct podrobnosti, týkající se ukradených vozidel. Tím, že znemožnují, aby se tato císla dostala na verejnost, se vlastne na techto desivých praktikách podílejí.

Zpráva od Veroniky

Musela jsem prestat psát s Montym kvuli tomu, že pricházelo velmi mnoho telefonátu s informacemi, na které bylo treba okamžite reagovat. Byl to mimorádný týden. Velmi stresující. Doufám, že s Montym budu moct pokracovat zítra.

Prosím, podívejte se na tato videa, protože toho hodne vysvetlují.

Rothschild Genocide: Innovating the Population to Zero (Stop the Crime.net)
Genocida Rothschildu: inovace populace na nulu.

Qanon Conjecture 2.9.18. Domnenky Q anon z 9. 2. 2018. Co se stane? Kdo byl uveznen?

Zpráva od Veroniky Keen:

Prosím, postarejte se o to, aby se Davidovi McCannovi dostalo spravedlnosti. Ukažte zkorumpovanému justicnímu systému v Americe, že jej sledujeme. Mužeme to udelat tak, že budeme Davemu posílat pohledy nebo dopisy. Vezenské úrady ctou všechnu korespondenci, všeho si všímají. Dave je jedním z nás a my ho podporujeme. Mužeme se postarat o to, aby byla odhalena úplná pravda o tom, jak na nej byla pripravena lécka. Kdyby nebyl pro lidstvo duležitý, Kabala by se tolik nesnažila, aby ho zavrela.

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás jeho jménem požádala o pomoc. Je vám velmi vdecný, že se o nej zajímáte. Uvízl v Americe; bez prátel, rodiny, nechodí za ním žádné návštevy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Dave Mc Canna, irského obcana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GoGetFunding).
Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |