Home > > Montague Keen - 27. listopadu, 2016

Montague Keen - 27. listopadu, 2016

Kabala si hraje s myslí lidí. Teší je, když vidí, jak se do sebe pouštíte. Takhle vás vždy ovládali...funguje to! Použijte svou inteligenci: kdo vlastní všechna MÉDIA? Jak mužete pokaždé uverit jejich lžím? Vezmou jednu vetu a stací, když jenom zmení slovo a úplne to zmení význam. Ale vy všichni, jako ovce, prijímáte lži Kabaly. Hrají si s vámi. Cím víc stresu, zmatení a neduvery vytvorí, tím víc se pripoutáte k jejich kontrole. Oni jsou v té oblasti experti. Vy si to pouze zacínáte uvedomovat. Sami proverujte každé tvrzení a pak sami rozhodnete o tom, co vlastne bylo receno.

P. Trump není politik. Nemluví jako politik, takže nekdy delá chyby. Je vaší jedinou nadejí, tak za ním stujte a postarejte se, aby se dovedel, co lidstvo potrebuje, aby se udelalo. Vule lidí je mocná a s takovou sílou, která za ním stojí, neexistují omezení. Je to vaše velká šance k provedení potrebných zmen, aby lidstvo mohlo i nadále žít na Zemi. Nikdy již neverte Kabale. Jiste jste se z toho poucili. Vezmete si svou moc zpátky. Uvedomte si zmeny, které se kolem vás dejí.

Je velká doba odhalení toho, co je Kabala zac. Ano, je to pravda, JSOU TO SATANISTÉ. Má drahá žena se to pokusila odhalit asi pred 30 lety v Anglii, ale Kabala tomu zabránila. Ted je to odhalováno po celém svete. Nedovolte, aby se to znovu zametlo pod koberec. Satanisté potrebují pít krev, nejlépe krev nemluvnat. Jedí je, aby mohli na Zemi prežít. Dukazy o tom jsou všude kolem vás. Prosím, nezavírejte pred tím oci, protože to musí být odhaleno. Mnozí, kdo se to pokoušeli odhalit, byli zabiti, nekterí docela otevrene, jako varování pro druhé, aby byli zticha. Když vás Kabala nemuže zabít, vytvorí scénku á la Hollywood, že se stal zlocin, aby zajistili, že pujdete do vezení. Nikdy nepripustí, aby byl váš prípad souzen, protože nemohou riskovat, aby byl nevinný clovek osvobozen. Všude ve vašem svete jsou zavreny tisíce takových nevinných lidí, zejména v Americe. Nejhorší je Amerika, není tam žádná spravedlnost. Jen se podívejte na vládu USA, abyste to pochopili. FEMA tábory jsou v USA pripraveny, nachystány na zavírání lidí. Ale rekla jejich vláda lidem o tech táborech? Na jejich zrízení byly použity peníze z jejich daní. Je treba se ptát, protože na tom závisí vaše budoucnost.

Kabala má starosti. Ztrácí kontrolu. Hillary Clintonová byla jejich pasem pro další kontrolu nad lidstvem. Slíbila jim VÁLKY, které Kabala potrebuje k prežití. Ale vy konecne otevíráte oci. Odhalujete, co vidíte a JIM SE TO NELÍBÍ. Ani nevíte, jak bylo hlasování o Brexitu duležité. BREXIT BYL PRVNÍM HREBÍKEM DO RAKVE KABALY. Nikdy si nemysleli, že by Anglicané byli natolik inteligentní, aby prohlédli jejich hru. P. TRUMP JE DRUHÝM HREBÍKEM DO RAKVE KABALY. Proto p. Nigel Farage p.Trumpovi pomáhal. Farage vedel, jak je duležité, aby byl zvolen p.Trump. Kdo bude tretím hrebíkem? Bude to Polsko? Mnoho zemí v EU se chce osvobodit zpod této zkorumpované kontroly. Kabala vytvárí v Evrope obrovský tavící kotel, mix všech ras, aby již neexistovali Anglicané, Francouzi, Holandané, atd., mají v plánu znicit všechny evropské zeme, vcetne JEJICH HISTORIE A VŠECH DUKAZU O STARÝCH EVROPSKÝCH NÁRODECH. O EU vám lhali. P.Nigel Farage jejich plány prohlédl a rozhodl se je odhalit. Jsme mu zavázáni vdecnosti.

Probuzení není nikdy snadné. Není hezké videt tak velké zlo a zkaženost, kterých jste si predtím nevšimli. Není hezké videt ty, kterým jste predtím verili, že jsou to satanistictí zabijáci, jejichž lži jste prijímali jako zduvodnení válek. P. Zbrane – hromadného - nicení je v Anglii opet na válecné stezce. Požaduje v otázce Brexitu další hlasování. Chce ho zmanipulovat, aby udržel Británii v EU. Kdo, proboha, by mohl tomu muži znovu verit? P,Košile – ve - spodkách se odhaluje ve stejné otázce. Nelze mu verit. Kabala nechce ztratit svou moc. Používají Nákup - hlasu, aby se pokusili udržet Brity pod kontrolou. Ani jim nelze verit.

Jsou to výjimecné casy. Je to vaše velká príležitost osvobodit se od dábelské kontroly Kabaly. Na ty, kdo se pokouší odhalovat zkaženost, je neustále útoceno. Ty útoky jsou každým dnem podlejší. Nicméne, ty útoky ukazují, jak jsou vyplašeni. Stavidla se otevrela a oni se nemají kam schovat. Bitvu o Zemi prohráli. Trend se obrátil ve prospech lidstva.

Spojte se a získáte svobodu, po které lidské bytosti prahnou. Lidský duch je pripraven. Energie stoupá každým dnem, a probouzí víc a víc lidí. Prátelé, vítejte v novém úsvitu.

Veroniko, má drahá, ten útok byl hnusný. Bylo to velmi vážné. Ty útoky ukazují, jak prohrávají a jak se bojí. Jejich snaha zabránit tomu mladému muži vrátit se do Anglie pouze dokazuje, jak se bojí. Tvé rozhodnutí nejít do nemocnice bylo správné. R ti to pomuže prekonat. Víš, co ti delají, drahá. V této težké dobe jsme pri tobe.

Obklopujeme te láskou. Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |