Home > > Montague Keen - 20. listopadu, 2016

Montague Keen - 20. listopadu, 2016

Vše je v chaosu. Mnozí nevedí, komu a cemu verit. Videli jste, jak mašinerie Kabaly nastartovala ve chvíli, kdy byl zvolen pan Trump. Lži a strašení najely na plné obrátky, a mnozí zaváhali, prestože v duši vedí, že paní Clintonová by zajistila tretí svetovou válku a že život na Zemi by se stal pouhým živorením. Zeme, jak ji znáte a milujete, by se vubec nepodobala Zemi, jakou chce vytvorit Kabala. Znicení lidské rasy je naplánováno do nejmenších podrobností.

Brexit a Trump prevrátili vše naruby. Prátelé, to Kabala vubec necekala. Stále jsou ješte v šoku. Zoufale se snaží najít zpusob, jak panu Trumpovi zabránit, aby se stal prezidentem.V Anglii vláda zkouší každý trik ve snaze zabránit, aby se Brexit stal realitou. Britové chtejí Brexit a budou na nem trvat, bez ohledu na to, jak se to bude Theresa Mayová snažit oddálit a zabránit tomu. Ted má Polsko v plánu opustit EU. Inteligentní lidé ted vidí, jak byli podvodem nalákáni do EU a chtejí z ní vystoupit. Kabala každého a všude podvedla. Musíte se uvolnit z doby otroctví. Vizualizujte si pretržené retezy a vizte, jak se lidská rasa osvobozuje z nevolnictví.

Vynutili si vstup do vašeho sveta, a rozšírili se do všech koutu Zeme jako rakovina. Dali si za cíl, podvodem zajistit, abyste jim verili. Používají ruzná prestrojení, slibujíc, že když jim uveríte a budete je poslouchat a následovat je, budete mít vše. Kabala vás drží v pasti 2000 let. Vatikán to vede, za pomoci svého systému ovládání, a dalších náboženství, pocházejícími z Vatikánu. Samotný Vatikán zcela jiste není tím, cím si myslíte, že je. Teprve ted je priváden do vaší pozornosti plný rozsah pedofilie. Satanistické zabíjení, zejména nevinných detí, to umožnuje tem kreaturám žít ve vašem svete. Aby mohly žít na Zemi, potrebují pít krev a jíst lidské maso. Jsou dlouhovecí, protože to je udržuje pri živote.

Nic není, jak se zdá. Oni neskrývají své špatné zpusoby. Jen si pripomente katolickou mši, kdy pijete krev a jíte maso. To vše delají vám prímo pred ocima. Nevidíte, co to ve skutecnosti je. Ted si zacínáte to zlo uvedomovat - že je všude kolem vás, že ovládá každý aspekt vašich životu, a jste šokování a zhrozeni. Ale když vy, všech 99%, reknete, že jim již nebudete sloužit ani vterinu, Kabala zmizí. Oni ve válkách nebojují. Míso toho požadují, abyste to delali vy. Vy, bláhoví lidé, kterí pro ne chcete zemrít. Válka je lidskou obetí ve velkém merítku. Oni to milují a tlací na to. A vy jim to dáváte. Jste pouze loutky a oni vedí, jak hýbat vašimi nitkami.

Všechny politické strany byly infiltrovány. Neslouží lidem. Proto musel být nalezen nekdo, jako je pan Trump. On od Kabaly nic nechce, protože všechno má. Není navázán na žádnou politickou stranu, ani není žádnou ovládán. Nemáte ani tušení, jak zkažené a ovládané jsou vaše vlády. Ony neslouží lidem. Slouží svým páníckum, skrytým vládcum. Také oni ted budou vymeteni a odhaleni.

Zeme musí být ocištena ode všeho, co je zlé a zkažené. Mužete to udelat. Zamerte svou mysl na úkol obnovit mír a harmonii. Nenechte se vtáhnout do oblíbené hry Kabaly, která vytvárí problémy jako: kresané/muslimové, bohatí/chudí, cerní/bílí. Všechny tyto problémy jsou vytvoreny, aby zpusobovaly potíže a rozmíšky. Pochopte, že když vzájemne bojujete, deláte presne to, co od vás Kabala chce. „Rozdeluj a panuj“ fungovalo po staletí. Presne kvuli tomu Kabala nedávno sehnala a a zaplatila tisíce „uprchlíku“, aby odešli do Evropy. Bylo to naplánováno v r. 1925. Proc si myslíte, že dve svetové války byly zinscenovány v Evrope? Proc Kabala protlacuje tretí svetovou válku v Evrope? Proc je pro Kabalu tak duležité znicení Evropy? Proc se Evropy bojí? Co je v Evrope, co by mohlo odhalit Kabalu a všechny jej plány?

To vše je pro Kabalu velká hra. Zrovna jste videli, jak reagovali na zvolení Trumpa. Jak pro ne bylo snadné, dostat lidi bez mozku do ulic, kde vykrikovali slogany proti Trumpovi. Studenti udelají cokoliv, za co jim zaplatí. Je to pro ne jenom obchod. Manipulují vás ti, co mají 2000 - letou zkušenost. Kdy reknete, že to stacilo? Musí to okamžite prestat. Odejdete ze Zeme, a dejte lidstvu pokoj.

Podporte se vzájemne, kdykoli je to možné, když procházíte probuzením. Delejte revokace (viz http://galacticchannelings.com/cesky/Andrew_Bartzis.html) tak casto, jak jen je to možné, protože ty vás osvobodí od zkorumpované kontroly. Verte v budoucnost, kterou ted tvoríte. Modlete se za ty ve vašem svete, kdo jsou nezákonne zavreni, protože predstavují pro Kabalu problém. Kabala zajde jakkoli daleko, aby zabránila svému odhalení a svému pádu. Ti lidé potrebují vaši podporu. Vy je potrebujete, aby mohli dokoncit své poslání. Je to bitva, kterou musíte vyhrát, jinak zahynete, protože Kabala nemá nikdy slitování. Vaše budoucnost je ve vašich vlastních rukách. Nemáte kam utéct. To je vše.

Má drahá, víš, co je nutné udelat. Není to lehká cesta. Tolik jsi toho vytrpela. Oni se nevzdají. Ale my jsme s tebou, drahá, na každém kroku tvé cesty.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |