Home > > Montague Keen - 4. prosince, 2016

Montague Keen - 4. prosince, 2016

Lidská rasa je ve stavu zmatení. Lhali jí ze všech možných stran. Zvykli jste si prijímat jako fakt vše, co je psáno ve „vážených“ novinách, které všechny vlastní Kabala, která vlastní také zpravodajská média. I když vy všichni v srdci víte, že vás obelhávají, byli jste vychováni, abyste verili tomu, co se vám ríká. To musí prestat. Kabala vás znervóznuje, když nevíte, cemu vlastne verit. Je to hra, v níž jsou velmi zbehlí, delali to po staletí. Kabala to má ráda, protože to jim ukazuje, že s vámi stále mohou manipulovat. Musíte být silní a sami hledat a zkoumat. V novinách ani v televizi pravdu nikdy nenajdete. Jejich majiteli jsou neprátelé lidské rasy.

Amerika opakovane vytvárela stav permanentní války. Aby uspokojili své vládce, vybíjejí miliony lidí. Tohle chcete?

Pouze ted si zacínáte uvedomovat rozsah satanistického zabíjení, které se v Americe deje denne. Je to velký byznys. Kolik z vás bude i pred tím zavírat oci? Je to príšerné. Myslete na ubohé nevinné deti, které jsou bez vlastního zavinení ukradeny anebo koupeny a pak musí podstoupit nejstrašnejší zlociny, které jsou na nich páchány, z moci hladových jedincu. Deje se to všude. Nenechte se mýlit, deje se to všude.

V roce 2016 máte v Americe šanci to odhalit. Nebudte slaboši a nedovolte, aby to bylo zase zameteno pod koberec. Ty deti potrebují vaši ochranu. Jste pripravení postavit se za pravdu? Je to velká príležitost pro lidskou rasu, aby spolecne povstala a odmítla být manipulována temi, jejichž jediným práním je vás znicit. Pouze ted zacínáte videt, jak zkažená je Amerika. V minulých letech šli do USA dobrí lidé, aby tam vytvorili lepší život. Ale byli od zacátku obelháváni. Stále neznají pravdu o USA. Ríkám americkému lidu: ted máte príležitost odhalit a odstranit vše, co je ve vaší zemi zlé a zkažené. Mužete zastavit americký vraždící stroj, který nicí váš svet a pak mužete obnovit mír.

Mnozí z Kabaly mají v plánu Zemi opustit. Další zde chtejí zustat. Musí být ucineno rozhodnutí, zda byste jim kdy mohli verit. Musíte se podívat na fakta. Nemužete zavírat oci pred tím, co vše se kolem vás deje. Vaší prioritou musí být: ZASTAVIT ZABÍJENÍ.

Zkoumejte svou skutecnou historii, ne tu falešnou, kterou vás ucili. Vše se tocilo kolem toho, že nejvetšími mysliteli jsou vaši utiskovatelé. Není to pravda. Byli jste vychováni, abyste verili, že pouze vaši utiskovatelé jsou velkými mysliteli. Byli jste v nauceni k nim vzhlížet. Vaši nejvetší neprátelé byli vyzvedáváni jako hrdinové, které je treba obdivovat. Máte na výber; zvednete se a stante se tím, kým opravdu jste, anebo se krcte ve strachu a budete zniceni. Vše, cím jste, pred vámi ukryli.

Ovládnutí vašeho sveta bylo chytré a úplné. Na nic nezapomneli. Bez vašeho souhlasu vám vše ukradli. Ted chtejí pro sebe celou Zemi, nechali by vás jenom pár, abyste jim sloužili. Je to to, co chcete? Zabíjeli jste svou vlastní rasu, když jste jim sloužili. Náboženství jsou soucástí této hry o ovládání. To vše je založeno na lžích. Pravda je na dosah, ale musíte ji najít sami.

Prosím, posílejte lásku a ochranu jednomu cloveku, který je nezákonne zadržován v Kalifornii. Lidstvo potrebuje, aby dokoncil své poslání, které prišel na Zemi udelat. Legislativní podmínky v Kalifornii mají od ideálu daleko. V Británii by to nebylo dovoleno.

Máte moc vytvorit zmeny pro to, aby byl život na Zemi pro všechny mírový. Budte statecní a verte si. Mužete to udelat. Když budete pospolu, nic na Zemi vás nemuže zastavit.

Má drahá, ver, že pravda vyjde na svetlo. Zkorumpovanci se budou zodpovídat z toho, co provedli.

Vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |