Home > > Montague Keen - 25. cervna, 2017

Montague Keen - 25. cervna, 2017

Zotrocení lidstva koncí. Trvalo to dlouho a vyžádalo si to úsilí, než byli umísteni ti správní lidé na obou stranách života, aby mohli pracovat spolecne jako jeden tým. Udelali jsme to a prokazuje se, že jsou v odstranování kontroly, co zotrocovala lidstvo, úspešní. Systémy kontroly byly umísteny na duležitých místech. Na jejich odstranení jsme potrebovali speciální energetické kódy. Náš úspech dne 15. cervna byl sám o sobe pozoruhodný. Rychle poté, 24. cervna, následovala další práce, a byly zapotrebí 3 dny, aby byla kompletne zaktivována vaše DNA.

Lidstvo je osvobozováno v jednotlivých krocích. Je to velmi duležitá operace, kterou nelze uspechat. Úspešnost je zarucena. Bylo to naplánováno po mnoho let, ale nebylo možné to uspechat. Muselo to být správne nacasováno. Když Veronika zaktivovala kámen Lia Fail v Tare a pred tremi lety zaktivovala speciální zámek, zahájila proces probuzení. Bylo nutné lokalizovat všechny bloky a odstranit je. Byly všude ve vašem svete. Také bylo treba najít místa, kde byly pred vámi ukryty vedomosti a bylo nutné je uvolnit pro lidstvo. Požádal jsem Veroniku, aby byla ta práce zaznamenána, aby bylo k dispozici plné pochopení toho, co bylo lidstvu provedeno. Jsou to dejiny, které se tvorí za pochodu.

Samozrejme, že ti, co vás ovládají, nejsou rádi, jak pracujeme a v pátek v noci 24. 6. došlo k dalšímu pokusu pripravit Veroniku o život. To, že prežila, je dukazem jejího odhodlání práci dokoncit. Stále je velmi slabá a má potíže získat zpátky svou sílu. Chráníme ji, ale nekdy to nestací. Technologie Kabal je taková, že si to ani nedovedete predstavit. Jsou velmi naštvaní, že pracujeme na tom, abychom prekazili jejich plány na úplné prevzetí vašeho sveta.

Otevrely se vám oci. Víte, kdo jste a jaké jsou jejich plány. Nemají se kam schovat. Jejich duveryhodnost je podlomena a oni se zlobí, že tomu tak je. Zjištují, že si za peníze nemohou koupit to, co chtejí. Lidstvo blokuje jejich plány, což je neco, co nikdy necekali, takže nemají plány, jak s takovou situací naložit. Když bude vaše DNA obnovena a zaktivována, stanete se temi, kým jste. Stanete se sílou, s níž bude nutno pocítat. Ti, co vám všechno vzali, se budou ze strachu pred vámi skrývat. Budou prosit o milost. Nenechte se oklamat, protože oni své zpusoby pres noc nezmení. Jsou, jací jsou. Duveru si je treba zasloužit.

Žádali jsme vás o pomoc pri vysvobození mladého muže z vezení v Kalifornii. Prihlásil se jeden mladý muž z Irska. Dekujeme mu. Pokud jde o toho našeho mladého muže v Kalifornii, nelze dostatecne zduraznit, jak je duležité, aby se dostal na svobodu, a vy presto váháte s pomocí. Kabal uciní pokus tak, že do jeho cely dají herce, aby byl zosnován další scénár, jak ho zastrašit. Jako by v tom pekle již dost netrpel. On je jejich esem v rukáve proti vám. Dokud ho zadržují, nemužete být úplne vysvobozeni. Tak je to jednoduché.

Tajné spolecnosti používají proti lidstvu pradávnou cernou magii. Pomáhají jim mimozemské entity. Ti, o kterých vám rekli, že jsou zde, aby vás chránili, ciní pravý opak. Jejich ockování a chemické léky lidskému telu nepomáhají. Proc jim stále veríte? Vše bylo vymyšleno, aby vás to znicilo. Do vašeho nicení jsou zapojeny všechny tajné spolecnosti.

Zkoumejte pravdu o tom, kdo jste a o vaší historii, a ne to, co vás ucili. Jejich lži vás držely v podrucí. Jak mužete stále verit vládám, které používají chemtrails, aby vás pomalu zabíjely, které otravují vaši vodu a vnucují vám potraviny vyrábené za pomoci chemie, aby zajistily, že se stanete chodícími mrtvolami? Ze své agendy vyradili PRÍRODU a vy jim stále veríte. Máte tak ovládnutou mysl, že nevidíte, co vám provádejí a kdo to delá.

Toto je nejlepší príležitost, jakou kdy lidstvo melo, abyste se sami osvobodili. Chcete vyvinout nejakou snahu, aby se tak stalo? Když spojíte své energie pro obnovení lidstva, jak by to melo být, stane se to. Nebo jste príliš zaneprázdneni, protože si necháváte ovládat mysl díváním se na televizi a ctením novin, takže vám je to jedno?

Spojte se se svou duší, abyste zjistili, kým jste a odstrante všechny falešné názory, které vysílá televize. Jste dušemi v tele a NE telo s pripojenou duší. Odstrante všechna falešná presvedcení, která vám vnutilo náboženství. Ke spojení se Zdrojem nepotrebujete žádné náboženství.

Náboženství bylo vynalezeno, aby bylo odstraneno vaše prímé spojení se Zdrojem. Tak ta náboženství nad vámi získala prímou kontrolu. Když jste tu prímou kontrolu prijali, opustili jste Zdroj a ztratili své spojení a od té doby jste bloudili v divocine.

Má drahá, musíš znovu nabrat sílu. Ten útok byl brutální a mel za cíl zabít. Vede je zoufalství jak se udržet na Zemi. Je velmi dobré pracovat spolecne pro dobro lidstva. Dekuji všem, kdo ti pomáhají. Ti všichni patrí k našemu týmu.

Uspejeme.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |