Home > > Montague Keen - 2. cervence, 2017

Montague Keen - 2. cervence, 2017

Tento týden probíhaly na této strane života velké oslavy. Byli jsme ohromeni tím, co jste ty a tví prátelé odhalili a napravili. Irové na naší strane života slavili. Nemohli skrýt své rozrušení. Ohromne se radovali. Ted se chtejí mnozí zapojit do odhalení zkorumpovaného režimu. Bylo to v plánu po mnoho let, ale museli jsme mít na místech správné lidi, aby pracovali spolecne a mohli ty plány provést. Bud opatrná, protože se do toho bude míchat mnoho lidí a to prinese narušení a zpoždení. Musíš zustat pevná. Vez, že jsi to pochopila správne. Zjištujete toho tolik na místech, o kterých bys´nikdy nerekla, že jsou využívána na zablokování energie pred lidstvem.

Všechno, co se dalo použít na ovládnutí lidstva, bylo použito. Všechny vedomosti, které dávní lidé meli a rozumeli jim, byly pred vám ukryty. Bez vedomostí jste byli vydáni Kabal na milost. Tak to naplánovali. Náboženství byla vytvorena, aby získali kontrolu nad vašimi životy. Mnohé vlády byly vytvoreny kvuli tomu, aby zajistily, že nikdy nepoznáte svobodu myšlení ani cinu. To vše bylo soucástí plánu na odstranení lidstva a prevzetí Zeme jenom pro ne. Proto zajistili, že jste ockováni, že dýcháte otrávený vzduch a pijete vodu, nasáklou jedy a ješte vám to úctují. Platíte jim za to, že vás zabíjejí.

Jdete na posvátná místa a procitujte jejich energie. Budte s nimi spojeni, protože taková je vaše podstata. Propojujte se s prírodou, jezte prírodní potraviny, ovoce a orechy a všechno, co vám dá príroda, protože to je cisté a výživné. Chemikálie nejsou pro lidské telo nikdy dobré.

Vždy pamatujte na to, že válka není nikdy rešením. Zabíjení nesmí být nikdy prijímáno jako neco normálního. Ti, kdo si zvolili, že budou zabíjet pro peníze, jako jsou armády, budou jednoho dne celit dusledkm svých cinu. Jsou to nájemní zabijáci. V zabíjení není pražádná cest.

Celá struktura kontroly ted stojí na vratkých základech. Ti z vás, kdo mají otevrenou mysl vidí, jak se systém kontroly kolem nich hroutí. Vatián se hroutí. Všechno jeho necestne získané bohatství bude vráceno lidem. Vatikán má na svých rukou tolik krve, že nemuže prežít. To všechno je založeno na absolutních lžích.

Jednoho dne, brzy, spoznáte vaši pravou historii, která se nepodobá nicemu, co jste se ucili. Všechny struktury, které byly zrízeny Kabal proto, aby byla nad vámi úplná kontrola, zmizí beze stopy. Banky projevují známky kolapsu, takže budte na takovou možnost pripraveni, protože se urcité zhroutí. Mely nad vámi moc až príliš dlouho. Jsou zcela prohnilé.

Na scénu pricházejí správní lidé, kterí jsou pripravení pracovat v zájmu lepší budoucnosti pro všechny. Oni nepotrebují pít lidskou krev ani jíst lidské maso, aby na Zemi prežili. Jsou to skutecné lidské bytosti, které patrí na Zemi. Jste na pokraji neceho tak ohromného, tak nádherného: svobody, jakou clovek nepoznal po tisíciletí. Nekdo tomu ríká Posun, ale budte si jisti, že když k tomu dojde, nebudete mít žádné pochybnosti o tom, že se stalo neco úžasného. Všechna temná energie se zvedne a nikdy se nevrátí. Proto je práce na uvolnení energie tak duležitá. Ptejte se sami sebe, jaku roli hrajete v této obrovské transformaci. Když spolecne pracujete pro tento cíl, uskutecní se to a nelze to zastavit.

Víte, že zkorumpovanci se nezastaví pred nicím, aby se udrželi u moci. Jsou zodpovedni za to, že zajistili, aby byl náš mladý muž zavrený do vezení bez soudu, aby mu zabránili dokoncit poslání pro lidstvo. Všechny hlavní tajné služby byly zapojeny do spiknutí majícího za cíl dostat ho do vezení. Mají v plánu držet ho tam natrvalo. Jsou hrdí na to, jak Anglie, Amerika a Izrael spolupracovaly na té operaci, aby ho dostaly pryc z Anglie a do vezení v USA. Je tam bez rodiny a prátel. Podmínky jsou tam barbarské. Zavreli ho do klece a posmívali se mu, protože odmtal vzít si léky, které mu úrady nutily. Nakonec byl prinucen, aby si je vzal. To jsou veci, které Americané prehlížejí. Delají to vaším jménem.Nikdy v živote nekouril a nikdy nebral žádné drogy. I když si dal príležitostne sklenku vína, nebyl pijan.

Je tolik nevinných lidí, které Kabal bez obvinení zavrela, zejména v Americe. Je to proto, aby jim bylo zabráneno dokoncit práci pro lidstvo. Je to válka mezi zkaženým a dobrým.

Budeme vám i nadále pomáhat s potrebnými informacemi, abychom zajistili, že všechna dobrá energie bude obnovena a informace budou vypušteny. Toto je kombinované úsilí dostat vás zpod vlády Kabal. Jsme velmi úspešní, prestože na tebe, má drahá, útocí. Irsko se vymanuje zpod vlády Vatikánu. Nový irský premiér (Leo Varadkar) neslouží Vatikánu. Mužeme cekat velký pokrok, protože nebojácne povede Irsko k pravde a svobode. Má naše požehnání. Do toho mladého muže vkládáme velké nadeje. Irsko musí udávat smer, takže se na to dívejte jako na první krok vpred. Jakmile bude Irsko osvobozeno zpod kontroly Kabal, všechny ostatní zeme budou ryche následovat. Byl udelán velký pokrok. Byly podniknuty první kroky. Podporte to. „Irsko je klícem, který vše odemkne."

Má drahá, bolest je tak ochromující a stresující. Kabal casto používá útoky chladem od pasu dolu, aby pusobila stres a nepohodlí. To zpusobuje, že nemužete spát ani si nijak odpocinout. Projevují svuj vztek. Nelíbí se jim, jak odhalujete to, jak ovládají lidstvo. Bitvu prohráli. Nechtejí se smírit s tím, že jejich dny jsou secteny.

Jsme hluboce vdecni všem, kdo pomáhají osvobodit lidstvo od této prohnilé kontroly. Tolik jste toho vytrpeli, abyste toho dosáhli. Dekujeme.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |