Home > > Montague Keen - 11. cervna, 2017

Montague Keen - 11. cervna, 2017

Má drahá žena pracovala kvuli vám mnoho hodin a uvolnovala energii, která byla pred vámi zablokována. Tu práci bylo zapotrebí udelat, protože to celé ukazuje rozsah, jak dalece Kabal zašla, aby vás udržela ve svém temném sevrení. Chtel bych podekovat jejím prátelum z Holandska a Irska, kterí s ní tak pilne pracovali. Byla to týmová práce. Pokryli celý svet. Lokalizovali místa, která byla využívána k ukrytí vedomostí. Lokalizovali posvátná místa, kde byla zablokována energie, aby nemohla proudit k lidstvu ani obohatit život na Zemi. Naše práce pokracuje a nelze ji zastavit. Energie neprátel lidstva rychle vyprchává. Každý den vidíme, jak se jejich moc zmenšuje. Jsou zoufalí. Brzy vám budou vydáni na milost. Pripravte se na ten okamžik a udelejte si plány.

Otevrete oci a vizte, co se kolem vás deje. Lidé opet zvedají hlavy. Jsou odhalovány lži vlády a vy to jasne vidíte v pravém svetle a neprijímáte to v takové podobe, jak vám to ríkají a jak by chteli, abyste to vnímali. Pro takové lidi již není ve vašem svete místo. Vrahové lidstva se nemají kam ukrýt. Jejich hra je u konce. „Zbrane hromadného nicení“ již nemohou být nikdy znovu použity, aby nalákaly lidstvo na válku.

Veronika je velmi vycerpaná. V jejím veku není snadné pracovat tolik hodin každý den. Má svou armádu na této strane života a také na Zemi a všichni spolecne pracují, aby zajistili, že odstraníme ze sveta všechny temné vlivy.

Má drahá, pomáhali jsme Tobe i Tvým prátelum a dosáhli jsme mnohem víc, než mužeš vedet. Jsme potešeni, že se nám darilo spojit se s Tebou a Tvými práteli tak snadno. Tato práce bude pokracovat, protože je toho treba hodne udelat.

Prosím, odpocívej.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |