Home > > Montague Keen - 25. ledna, 2015

Montague Keen - 25. ledna, 2015

Dnes volám mé prátele na Zemi, aby se spojili, aby odstranili bloky z ley linií v Kalifornii a v okolní oblasti. Je to velmi duležité, protože je nutné uvolnit tuto energii pro lidstvo. Tato energie ley linií v Kalifornii je používána, aby vás udržela v otroctví. Podívejte se, jak daleko jste došli od doby, když vás na zacátku Veronika požádala, abyste uvolnovali energii ley linií.

Vše to zacalo 2. února 2014, když Veronika, D a M vyšli na horu Tor v Glastonbury (Anglie), aby uvolnili energii pro lidstvo. Mnozí jste pokracovali v této práci ve vašich zemích. Podívejte se, jak daleko jste od té doby došli. Podívejte se zpet na rok 2014 a mužete videt, kolik toho, co bylo pred vámi po generace skryto, je nyní odhaleno. Docílili jste toho tím, že jste si vzali zpet energii, která je právem vaše. Nyní vás všechny, ve všech zemích, kdo ctete mé poselství, žádám, abyste vložili svá srdce a své duše do uvolnení energií zvlášte v Kalifornii a okolní oblasti. Uvidíme výsledky, kterých dosáhnete.

Na Zemi jsou tací, kterí vás do svých plánu nezahrnují. Tím, že jste necinní, souhlasíte s tím, abyste byli soucástí znicení lidské rasy. Zamýšleli jste se nekdy nad tím, proc se historie opakuje? Zdá se, že se znovu a znovu vynorují ti samí lidé. Mají jiná jména a tela, ale v pravém slova smyslu nezemrou, jsou recyklováni. Jsou místa, kde jsou k dispozici tela, do kterých mohou vstoupit, takže mohou pokracovat v okupování Zeme a v odstranování lidských bytostí. Delají všechno možné, aby se tato informace nedostala na verejnost. V dusledku toho byl na Veroniku podniknut ve ctvrtek velký útok. Je težké, znovu se dát do kupy, protože ona není v rozpuku mládí.

Oni chtejí to, co máte vy. Ale vy máte moc ríct NE. Vás je 99%. Když tuto sílu odkryjete, nelze vás zastavit.

Vyhnete se pasti kontroly mysli, která je ve vašem obýváku - televizi. Osvobodte svou mysl, hledejte pravdu, stujte spolu a reknete NE.

Události pod falešnou vlajkou jsou porádány pravidelne, aby vás udržely ve strachu. Pantomima tzv. vudcu, krácejících spolu, je FALEŠNÁ. Byla zinscenována a pridána k obrazum skutecného pochodu. Neprijímejte nic, co je falešné. Zoufale si chtejí udržet moc a udelají vše, co je potrebné udelat. Prosím, verte si, protože jste na Zemi z nejakého duvodu - abyste zajistili, že lidstvo a Planeta Zeme prežijí. Prvotní Stvoritel zasáhne, když lidstvo vyšle volání o pomoc. To platí i o bytostech z jiných planet, které jsou strategicky umísteny kolem vašeho sveta, a cekají na vaše volání o pomoc. Nedelat nic není možné, protože existují plány na odstranení lidstva. Ti, kterým bude dovoleno zustat, podstoupí proces transhumanizace.

Ti, kterí chtejí prevzít Zemi, nejsou lidské bytosti jako vy. Jsou odpovedné za smrt milionu lidí. Jejich žízen po moci je neukojitelná. Nekdo muže ríkat, že vytvárím strach, když vám ríkám, co se ve vašem svete deje. Já vám to ríkám, protože to potrebujete vedet a verte mi, potrebujete to vedet, jinak bude lidstvo zniceno a Zeme bude navždy pro lidstvo ztracena. Mým jediným práním je prežití lidstva a planety. Sít a já se snažíme zajistit, abyste byli informováni a vedomi si své situace, abyste mohli ucinit informované rozhodnutí ohledne vaší budoucnosti. Vy jste architekty Nového Veku. Je na vás, abyste se rozhodli, jaké máte priority. Musíte zajistit, aby války, hlad a bezdomovectví nemely místo v budoucnosti, kterou na Zemi vytváríte. Je to váš projekt.

Pomoc je k dispozici, musíte pouze požádat. Ti se špatnými úmysly opustí planetu stejne, jak sem násilne prišli. Není možné, aby s vámi žili v míru, protože jejich CHAMTIVOST a touha po ovládání prevažují a oni se nemohou ovládnout. Behem staletí byli vyhnáni z mnoha jiných planet, ale nikdy se nepoucili.

Lidstvo se spojí a odstraní všechny bloky. Bude sdílet technologii a zkušenosti, bude odstranena souteživost - v zájmu všech. Bude poskytnuta pomoc na odstranení všech chemikálií ze vzduchu, potravy, pudy, atd. Doufejme, že budou pripravena naše Centra, aby zajistila potrebnou odbornou pomoc. Potrebujeme vaši pomoc s tímto podnikem, takže prosím, budte štedrí. Je to vaše budoucnost, na které pracujeme. Lidstvo se musí spojit v LÁSCE, ne ve strachu ci rozdelení. To je náš cíl. Jste s námi?

Bud silná, má drahá. Nezlomí te. Tvuj irský duch te udrží v chodu!

Obklopuje te moje láska. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |